Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

6162 zł/os.

12 404  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
17
basen
plaża
basen
obiekt
basen

Opis oferty

Region: ZanzibarBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK822523

Naszym zdaniem

Butikowy hotel usytuowany nad oceanem, otoczony egzotyczną roślinnością. Kameralna atmosfera (tylko 25 pokoi), bajeczna sceneria, regionalna kuchnia, ładny basen, program rekreacyjny.

Położenie

Wschodnie wybrzeże, Pongwe; przy plaży namorzynowej, ok. 10 minut jazdy (bezpłatny transfer) od piaszczystej plaży (leżaki, parasole, bar), ok. 40 km od Stone Town, ok.48 km od lotniska.

Wyposażenie

Lobby, recepcja, restauracja Waka Waka z widokiem na ocean, bar przy basenie z siedziskami w wodzie, bar przy plaży Kiwengwa, kącik z fajkami wodnymi.

Pokoje

Hotel posiada 25 pokoi. Ebony Studio Room - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka z prysznicem i WC, telewizor, klimatyzacja, telefon. Powierzchnia - ok. 40 m kw. Widok na atrium/ogród.

Garden View Bungalow - w bungalowie; sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka z prysznicem i WC, telewizor, telefon, ekspres do kawy, taras (widok na ogród). Powierzchnia - ok. 64 m kw.

Front View Bungalow - w bungalowie bliżej oceanu; sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka z prysznicem i WC, telewizor, telefon, ekspres do kawy, taras. Powierzchnia - ok. 64 m kw.

Wyżywienie

HB - śniadanie i kolacja

Soft All Inclusive - śniadanie, lunch, kolacja, przekąska, wyznaczone napoje

All Inclusive - śniadanie, lunch, kolacja, przekąska, wyznaczone napoje i alkohole

Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. Najbardziej aktualna informacja dostępna na recepcji.

Sport i rozrywka

Malowniczy, duży basen (1300 m kw.) z leżakami wodnymi i tarasem słonecznym, joga (ćwiczenia i warsztaty), siłownia w plenerze, masaże, seanse kinowe na świeżym powietrzu, wypożyczalnia rowerów, okazjonalnie występy, muzyka na żywo, rejsy, wycieczki.

Dla dzieci

Nie ma infrastruktury dla dzieci.

Przelot

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Linie lotnicze

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. //

Emirates Airlines (lot z 1 przesiadką w Dubaju)

Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - do 7 kg,

• Jeden lub dwa bagaże rejestrowane - do 23 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)

Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. //

Flydubai (lot z 1 przesiadką w Dubaju)

Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - do 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm. (UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)

• Jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg. Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową. Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Nawet jeśli leci dziecko z rodzicem. Jedyną gwarancją miejsc obok siebie jest zakup konkretnych miejsc za dodatkową opłatą. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. //

Qatar Airways (lot z 1 przesiadką w Doha)

Lecąc Qatar Airways każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - do 7 kg,

• Dwa bagaże rejestrowane - do 23 kg. Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. //

Lufhansa (lot z 1 przesiadką we Frankfurcie)

Lecąc Lufhansa każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - do 8 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - do 23 kg. //

Condor (lot z 1 przesiadką we Frankfurcie)

Lecąc Condor każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - do 8 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg. //

Turkish Airlines (lot z 1 przesiadką w Stambule)

Lecąc Turkish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - do 8 kg,

• Dwa bagaże rejestrowane - do 23 kg. Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. //

Enter Air (lot bezpośredni z postajem na tankowanie w Hurghadzie)

Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - do 5 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg. Przy rezerwacjach założonych z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

Wizy

Wiza jest ważna 90 dni. Opłata wizowa wynosi 50 USD. Na lotnisku: należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony); bilet powrotny; wypełnić formularz wizowy; zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie.

Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Szczepienia

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena nie zawiera

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego. Od 1.07.2023 wysokość podatku turystycznego wynosi:

• Dla hoteli 4 - 5 - 5 USD za osobę za dzień

• Dla hoteli 2 - 3 - 4 USD za osobę za dzień

• Dla hoteli 1 i innych - 2 USD za osobę za dzień.

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Ebony studio room

2 dorosłych

All inclusive soft
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
21:25
14:30
WAW · 19.06 (Śr.)Warszawa - Chopin
ZNZ · 20.06 (Czw.)Zanzibar
Przylot
06:15
19:30
ZNZ · 25.06 (Wt.)Zanzibar
WAW · 25.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
12 404 zł
za pokój

Ebony studio room

2 dorosłych

All inclusive soft
Wylotflydubai, FZ704, FZ16
14:05
05:00
POZ · 19.06 (Śr.)Poznań
ZNZ · 20.06 (Czw.)Zanzibar
Przylot
21:30
13:05
ZNZ · 25.06 (Wt.)Zanzibar
POZ · 26.06 (Śr.)Poznań
12 892 zł
za pokój

Ebony studio room

2 dorosłych

All inclusive soft
Wylotflydubai, FZ1788, FZ1
12:50
05:00
KRK · 19.06 (Śr.)Kraków
ZNZ · 20.06 (Czw.)Zanzibar
Przylot
21:30
11:50
ZNZ · 25.06 (Wt.)Zanzibar
KRK · 26.06 (Śr.)Kraków
12 892 zł
za pokój

Ebony studio room

2 dorosłych

All inclusive
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
21:25
14:30
WAW · 19.06 (Śr.)Warszawa - Chopin
ZNZ · 20.06 (Czw.)Zanzibar
Przylot
06:15
19:30
ZNZ · 25.06 (Wt.)Zanzibar
WAW · 25.06 (Wt.)Warszawa - Chopin
13 106 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Smile Okęcie, Komitetu Obrony Robotników 32, 02-148 Warszawa

290
za 1 auto
1 auto
Data od
19.06.2024
Data do
25.06.2024
290
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

406
za wycieczkę
406
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka12 404

Cena całkowita

12 404
Do zapłaty teraz12 404

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Rezerwat przyrody Jozani Forest 20 km w linii prostej od hotelu
Zanzibar to przede wszystkim egzotyczne gatunki zwierząt i roślin. Wszystkie je poznamy w rezerwacie przyrody Jozani Forest (największym leśnym obszarze na Zanzibarze). Czekają tu na nas wyjątkowe gatunki ptaków, monstrualne baobaby i fikusy. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy małpę Red Colobus (żyjącą wyłącznie na Zanzibarze).

Zobacz więcej

Rezerwat przyrody Jozani Forest

Pogoda

26°C
23°C
26°C
12

Przed podróżą

Wymagane jest szczepienie przeciwko żółtej febrze od cudzoziemców podróżujących z /przez kraje endemiczne. Zdecydowanie zalecana jest profilaktyka antymalaryczna oraz szczepienie przeciw żółtaczce zakaźnej. Rekomendowane jest także używanie wody przegotowanej (także do mycia zębów) oraz kupowanie wody i napojów butelkowanych.
Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od chwili planowanego zakończenia pobytu w Tanzanii, dotyczy to także paszportów tymczasowych.

Obywatele Polski muszą posiadać wizę aby przekroczyć granicę i przebywać w Tanzanii. Wizę można uzyskać na głównych przejściach granicznych (w tym na lotnisku na Zanzibarze, na lotnisku w Dar es Salaam i na lotnisku Kilimandżaro) oraz przez Internet- zobacz więcej.

Koszt wizy turystycznej jednokrotnego wjazdu uzyskanej na przejściu granicznym i ważnej przez 90 dni to 50 USD. Na przejściach granicznych nie można uzyskać wizy wielokrotnego wjazdu.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź