Mirada Del Monte

Kod oferty: WAK680517
Kod oferty: WAK680517

Opis oferty

Region: Anatolia CentralnaOrganizator: ItakaKod oferty: WAK680517
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Niedziela, 26.12.2021
09:00
13:55
WAWWarszawa - Chopin
ASRKayseri

Powrót

Niedziela, 02.01.2022
15:05
16:15
ASRKayseri
WAWWarszawa - Chopin
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

8.8
Elżbieta Klient Wakacje.pl
Pobyt - Grudzień 2018Para
My byliśmy w okresie od 21-28 grudnia 2018 roku.A więc spędziliśmy tam święta.Warto dodać ,że byliśmy pierwszym czarterem z Europy lądującym w Kayseri. Zaskoczyło nas bardzo miłe powitanie na lotnisku.Dzieci tureckie witały nas nawet napisami w języku polskim.Na lotnisku było oficjalne powitanie przez mera miasta i poczęstunek.Stok narciarski doskonale przygotowany,długie trasy narciarskie,na nieczynnym wulkanie.Z pokoi hotelowych doskonale widać było podświetlony stok.Pokój na poddaszu ,czysty i przytulny,łóżka wygodne.Na stoku w ciągu dnia pod gondolami ,puszczana jest muzyka ,a więc podobnie jak w Polsce.W hotelu nie żałowano nam alkoholu ,piwo,wino i raki do obiadu i kolacji ,lane od serca.Na śniadanie ,obiad i kolacje duży wybór jedzenia .Warto dodać ,że karnet na stok mieliśmy w cenie wyjazdu .Wyszło dużo taniej niż w Polsce .Biuro Itaka zorganizowało ,również wycieczkę do Kapadocji ,około 80 km od hotelu ,więc warto skorzystać ,a wrażenia nie zapomniane ,nie było odpowiednich warunków ,aby podpatrzyć tylko startujące rano balony ,ale i tak warto .Polecam serdecznie i pozdrawiamy Hassana naszego przewodnika po Kapadocji
ZaletyBlisko stoku,busik dowożący pod stok,dobre posiłki,uprzejma obsługa,czysty hotel i pokoje ,łazienka wyposażona nawet w takie akcesoria jak ,kapcie,szczoteczka do zębów,przybornik do szycia,szampon ,mydło, żel do kąpieli ,w hotelu 3,5gw. Miłe zaskoczenie.Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w hotelu,
WadyBrak basenu ,ale rozumiem bo 3,5 gwiazdki,brak dyskoteki ,która była w ofercie,był klub ,ale nie doszło do zorganizowania zabawy.Hotel na uboczu i nic się nie dzieje w koło po zmroku.

7.8
Piotr Klient Wakacje.pl
Pobyt - Luty 2019Rodzina z dziećmi
Dobry na narty, blisko stoków.Można dojść i wrócić na piechotę, a co 15 minut są skibusy. Po jeżdżeniu nie bardzo jest co robić.Kolacja i do spania. Itaka coś tam pisze o dyskotekach, ale to bajki. Jest czynny mały lobby bar, piwo po 20 lir tureckich, czyli w 2.2019 około 3,5-4 euro, zależy po ile wam wymienią. Ogólnie hotel prawie na 4 gwiazdki, tylko łazienki odstają. Jedzenia dużo, sporo owoców , co drugi dzień grilowane ryby.
Zaletyblisko stoku, obfite posiłki, dobra obsługa
Wadyśmieci przed hotelem-hotelowe psy chodzą luzem i rozrywają worki ze śmieciami, drzwi łazienkowe z szybą od góry do dołu -peep show :) , internet czasem nie działał, brak przy recepcji informacji o pogodzie i otwartych wyciągach

Mapa

Pogoda

-3°C

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz zgłoszenia podróżnego (Traveler Entry Form), który należy wypełnić na 72 h przed wylotem następnie wydrukować, bądź posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

Nowoczesny ośrodek narciarski Erciyes - Kayseri oferuje łącznie 102 km dobrze przygotowanych tras dla narciarzy i snowboardzistów, na każdym poziomie zaawansowania. Określany jest mianem raju dla miłośników białego szaleństwa a sezon narciarski trwa od grudnia do kwietnia.

Dla miłośników zjazdów poza wyznaczonymi trasami czekają lokalni przewodnicy, oferujący wyprawy off-piste dla najbardziej zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Osoby mniej doświadczone lub początkujące mogą skorzystać z oferty szkół narciarskich dla dzieci i dorosłych.

Wszystkie osoby korzystające ze stoków narciarskich zobligowane są do noszenia kasku.

Mapa tras