Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

34
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

9.1

15 opinii

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaBiuro podróży (przedsiębiorca): Coral TravelKod oferty: WAK248054

Hotel

  • Kurorty nadmorskie
  • Bez paszportu

Opinie

Anna
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 29.09.2023
10

hotel przepiękny, bardzo dużo udogodnień dla rodzin z dziećmi, naprawdę warto

Zalety

najpiękniejsze jest położenie hotelu z widokami na wzgórza, dużym plusem prywatna plaża hotelowa oraz przemiła obsługa, pomimo dość dużego obłożenia nie odczuwało się liczby osób, czy przy windach, czy na basenie,

na duży plus każdego wieczoru zapewnione inne atrakcje dzięki czemu dzieci nie miały czasu się nudzić

Wady

nie ma takich

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Wodospady Kursunlu 37 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu

Pogoda

15°C
7°C
15°C
12

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
Dowód osobisty - musi być ważny przez cały okres pobytu. Jeśli dokument utraci ważność w trakcie pobytu, przekroczenie granicy na jego podstawie, przy wyjeździe z Turcji, nie będzie możliwe.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej