Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
5
basen
restauracja

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK645870
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieRodzina z dziećmiParaGrupa znajomych
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Mysza
Czerwiec 2021 ·

Para

Dodano: 01.07.2021
9.6
Bardzo polecam ten hotel. Byliśmy tam na przełomie sierpnia i września. Jesteśmy bardzo zadowoleni, był to najlepszy hotel w jakim spędziliśmy wakacje, a co roku wyjeżdżamy zagranice do hoteli o podobnym standardzie, jednak ten spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Basen bardzo duży, czyszczony codziennie wieczorem, pokoje ładne, przestronne z balkonami wychodzącymi na góry lub morze i basen. Warto dopłacić kilka dolarów (my dopłaciliśmy 20$ na osobę za cały pobyt)do pokoju o lepszym widoku, bo wrażenia są niesamowite. Przy samym hotelu jest kamienista plaża.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
amak
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2015 ·

Grupa znajomych

Dodano: 19.08.2015
6.6
Wrażenia z wyjazdu pozytywne, budynek raczej średnio zadbany, ogród bardzo ładny. Wycieczki lokalne niezgodne z ofertą.
ZaletyBardzo dobre I urozmaicone jedzenie. Ładny ogród z miejscem dla osób, które chcą się schować przed słońcem.
WadyBrzydkie, male, brudne pokoje, słaby room service.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Lentisia
Klient Wakacje.pl
Październik 2013 ·

Para

Dodano: 17.10.2013
8.0
Urlop w Kemer i pobyt w Hotelu Maxim Resort wspominamy dobrze, wystarczył nam tydzień żeby nacieszyć się słońcem, odpocząć, zregenerować siły i zatęsknić za ukochaną Polską :) - polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi!
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Agent 007
Czerwiec 2013 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 27.06.2013
4.2
UKRADLI MI 2 TELEFONY !!! Samsung Galaxy Mini 2 i Galaxy Advance 2 !! Nie Polecam okradają i nawet kamer w pokoju nie mają i kasy nie chcieli oddać !! Nie moja wina> Sprzątaczka nie zamknęła pokoju po sprzątaniu i ktoś sięwłamał !!!
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

okradziona
Czerwiec 2013 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 29.06.2013
2.3
UWAGA!!w tym hotelu kradną w pokojach. Nie przestrzegają żadnych procedur bezpieczeństwa. Z trzech kart otrzymanych do drzwi wejściowych w pokoju, po tygodniu znaleźliśmy 7 kart. Ktoś wchodził podczas naszej nieobecności zginęły mi pieniądze i 5 dni ostatnich spędziłam na policji i użeraniu się w hotelu. Pokojówka podczas sprzątania otwiera hurtem kilka pokoi i nic nie widzi, co dzieje się w tych otwartych pokojach. Po 15 latach naszych wyjazdów pierwszy raz trafiłam na taki dziwny i nieodpowiedzialny hotel. Byliśmy tylko jedną rodziną z POLSKI,pozostali 99,9% to Rosja. Animacje ,muzyka tylko w j.rosyjskim. Jedzenie monotonne.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Wodospady Kursunlu 49 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Finike 50 km w linii prostej od hotelu
Finike to niewielkie miasteczko, które swoją popularność zawdzięcza nie tylko wspaniałym plażom skąpanym w turkusowym morzu, ale również z bogatego dziedzictwa kulturowego i magicznej przyrodzie. Niedaleko Finike znajduje się amfiteatr z okresu rzymskiego panowania oraz liczne grobowce i sarkofagi. Fantastyczne piaszczysto-żwirowe plaże niewątpliwie podnoszą atrakcyjność tego miejsca, które ma wielu stałych turystów, ale jest też chętnie wybieranym przystankiem żeglarzy. W pobliżu znajdują się ważne obszary lęgowe żółwi, a szczęściarze mogą nawet spotkać tu rzadki gatunek foki - mniszkę śródziemnomorską. Z Finike łatwo jest dotrzeć m.in. do jaskini Suluin, do słynnej Antalyi czy na przylądek Gelidonya, gdzie można zobaczyć wrak statku fenickiego z XIII w. p.n.e.

Zobacz więcej

Finike
Wyspa Kekova 77 km w linii prostej od hotelu
Kekova to niewielka, niezwykle malownicza wysepka (4,5 km2), położona nieopodal Demre (starożytna Mira) w prowincji Antalya. Wyspa Kekova jest również częścią regionu o tej samej nazwie, do którego przynależą ponadto wsie Kaleköy i Üça??z oraz zatopione pozostałości czterech antycznych osad: Simena, Aperlae, Teimioussa oraz Dolchiste. To właśnie ruiny tej ostatniej (osadę zniszczyło trzęsienie ziemi w II w. n.e.), turyści mogą zobaczyć podczas rejsu wzdłuż północnego fragmentu wyspy Kekova. Oprócz waloru historycznego, jaki nierozerwalnie towarzyszy wyspie Kekova, miejsce to cenione jest też ze względu na urokliwe krajobrazy, czyste morze i piękne plaże, zachęcające do wypoczynku.

Zobacz więcej

Wyspa Kekova
Kanion Koprulu 86 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Kas 94 km w linii prostej od hotelu
Kas to obecnie znany nadmorski kurort, jednak jego początki sięgają czasów starożytnych. Pierwotnie miasto nosiło nazwę Habesos, ale w okresie greckim zmieniono ją na Antiphellos, a ośrodek słynął z produkcji delikatnych gąbek. Jeszcze 30 lat temu Kas był jedynie spokojną rybacką wioską, jednak później jego walory turystyczne dostrzegli podróżni z Niemiec i Wielkiej Brytanii, dzięki czemu sielskie miasteczko przekształciło się w wielki kurort. Oprócz błogiego relaksu, jakiego niewątpliwie zaznają tutaj wczasowicze, turyści mogą podziwiać w centrum Kas 1,5-metrowy likijski sarkofag, grobowce wykute w skałach, a także doskonale zachowany antyczny amfiteatr, w którym do dziś odbywają się różne przedstawienia.

Zobacz więcej

Kas

Pogoda

19°C
10°C
16°C
13

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.