Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

22
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: TOP TouristikKod oferty: WAK590874
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Dorota
Grudzień 2022 ·

Para

Dodano: 21.12.2022
4.4
Ludzie nie kupujcie tej oferty lepiej dopłacić pare zł i wybrać lepszy hotel.Sam hotel i okolica fajna pokój tez może być jedzenie dobre ,,ale basen kryty sauna i ha mam smród bród .zaufać się chce jak sie na to patrzy .Byłam wiele razy w Turcji ,ale takiego dziadostwa nie widziałam.
ZaletyTen hotel wyróżnia położenie ,wszędzie blisko na zakupy
WadyOgólny bród smród

Tomasz
Grudzień 2022 ·

Para

Dodano: 22.12.2022
6.0
Hotel ogólnie moze być pokój tez ładny .Basen kryty sauna ,hamam do zamknięcia brud ,smród .Wiele razy byłam w Turcji,ale takiego brudu nie widziałam.W hamamie pourywane krany ,zimna woda leci .Ludzie omijajcie ten hotel
ZaletyDobra kuchnia,mila obsługa dużo sklepików wokół hotelu
WadyBasen kryty,sauna wielkości toalety ,hamam Straszny bród i smród.

Agnieszka
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 25.10.2022
5.6
Hotel jest dziwny , wymaga remontu zajmowaliśmy pokoje 2421,2419 miał piękny widok na góry, na balkonie mieściła się jedna osoba. Był sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Wieczorami gril zasmradzał całą okolicę, w tym nasz pokój. Należę do osób mało kapryśnych więc nie szukam dziury w całym ale hotel i obsługę oceniam na 3, jest jedna winda uważam, że to spore utrudnienie dla osób które nie mogą wchodzić na 4 piętro kilka razy w ciągu dnia. Szmatki zamiast ręczników wymieniane co dwa dni. I takie szczegóły jak : nie umyte okna, brudne firany czy zasłony, taki ogólny obraz hotelu coś robione coś sprzątane ale byle jak.
Zaletypyszne jedzenie, dużo owoców
Wadybrudno, smród grila , jedna winda, obsługa bez uśmiechu , bez przyjaznego miłego "dzień dobry"

Ewa
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 26.09.2022
3.0
Opis oferty zdecydowanie nie zgadza się z tym co zastaliśmy. Po przyjeździe do hotelu o północy okazało się ,że nie ma dla nas pokoju. Kazano nam czekać , zaproponowano posiłek .Po godzinie recepcjonista zaoferował nam wspólny apartament z dwiema obcymi osobami. Oczywiście ani my ani Panie z którymi mieliśmy nocować nie wyraziliśmy na to zgody .( ponoć miała to być jedna noc , ale i tak było to niedopuszczalne) Ostatecznie otrzymaliśmy pokoje, jednak kompletnie nie spełniające warunków umowy. Nasz był zawilogocony , cuchnacy pleśnią z brudną zapleśniałą łazienką przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Bez kabiny prysznicowej tylko z zasłonkami i krzesełkiem ( brudnym , pokrytym pleśnią i zaciekami).Po pierwszej nocy zgłosilismy problem jednak nie było w dalszym ciągu pokoju dla nas , dopiero po kolejnej nocy spędzonej w cuchnącym pleśnią pokoju po godzine 14 otrzymaliśmy lepszy pokój. Dodatkowo na plażę nie ma 350 m tylko co najmniej 700m, to nie jest przejście przez promenadę tylko drogą między hotelami , po której jeżdżą samochody i nie chodnika. Zdjęcia , które są załączacie do oferty nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Hotel jest położony przy ruchliwej drodze , a nie jak na zdjęciu i w opisie przy promenadzie, ogólnie jest brudno. Jedynie na plus jest dobre jedzenie, jednak ciągły brak czystych naczyń i sztućców jest na porządku dziennym. Odnośnie plaży : nie ma wystarczającej ilości leżaków ,, dodatkowo pan ,który tam pracuje sam rezerwuje ręcznikami leżaki, które później udostępnia wybrańcom ( czyli za napiwek).Ogólnie wrażenia kiepskie , to nie był nasz pierwszy pobyt w Turcji , ale zdecydowanie najgorszy.
Zaletyjedzenie

Renata
Wrzesień 2022 ·

Grupa znajomych

Dodano: 29.09.2022
3.0
+2
Najgorszy hotel na jaki trafiłam, po przyjeździe ulokowano nas że znajomymi w jednym pokoju, po trudach otrzymaliśmy na drugi dzień swoje pokoje. Od wejścia do hotelu zaduch i smród zagrzybionej klimatyzacji i ścian w pokojach i łazienkach. Na recepcji pracownicy do wymiany, hotel oczywiście zasługuje na 3*. NIE POLECAM, pierwszy raz piszę taką opinię .
WadyBród, zaduch, okłamywanie turystów, ciasno przy basenie, brak animacji na plaży .

Mapa

Kanion Koprulu 47 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 52 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 64 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

16°C
7°C
16°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.