Dobry8 opinii
6.3

2 739

za osobę
Podsumowanie ceny
47
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu
zjeżdżalnia, dla dzieci, sport i rekreacja
restauracja
restauracja

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: TOP TouristikKod oferty: WAK716988

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że klienci TOP Touristik, podczas pobytu na destynacjach, są obsługiwani przez anglojęzycznego lub niemieckojęzycznego przedstawiciela, dostępnego tylko i wyłącznie telefonicznie 24h/dobę. W hotelach klienci znajdą foldery informacyjne o wycieczkach fakultatywnych itp. oraz nasz numer telefonu. Jeżeli klient chce zarezerwować wycieczkę, może do naszadzwonić, wtedy personel odwiedzi klienta w hotelu. Klienci mają możliwość skorzystania z linii alarmowej dostępnej w języku polskim 24h/7 (Szczegółowe informacje klienci znajdą w dokumentach podróży).

Informacje o destynacji

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że klienci TOP Touristik, podczas pobytu na destynacjach, są obsługiwani przez anglojęzycznego lub niemieckojęzycznego przedstawiciela, dostępnego tylko i wyłącznie telefonicznie 24h/dobę. W hotelach klienci znajdą foldery informacyjne o wycieczkach fakultatywnych itp. oraz nasz numer telefonu. Jeżeli klient chce zarezerwować wycieczkę, może do naszadzwonić, wtedy personel odwiedzi klienta w hotelu. Klienci mają możliwość skorzystania z linii alarmowej dostępnej w języku polskim 24h/7 (Szczegółowe informacje klienci znajdą w dokumentach podróży).

Cena zawiera

Przelot - Zakwaterowanie - Transfer - Ubezpieczenie: KL NNW Bagaż. Przy zakupie samego hotelu nie jest zawarty: przelot oraz transfer.

Ważne informacje

Nasze ceny są aktualizowane i obowiązują w momencie zakładania rezerwacji. Dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania, oferty są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy koszt rezerwacji niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).

Położenie - side la grande resort and spa

Nowoczesny ośrodek Side La Grande Resort & Spa położony jest na obrzeżach miejscowości Kumköy w odległości 400m od plaży. Centra handlowe i obiekty rozrywkowe oddalone są od hotelu o około 7km. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się przystanek komunikacji publicznej umożliwiający połączenia minibusem. Odległość od lotniska w Antalyi (AYT) wynosi 58km.

Adres - side la grande resort and spa

Ilıca, Kumköy Cd., 07600manavgat/Side, Turcja

Tel: +90 242 743 31 51 , Web: http://www.sidelagranderesort.com

Wyposażenie

Hotel zbudowany został w roku 2015. Goście zakwaterowani są w 387 pokojach. Poszczególne piętra obiektu osiągalne są za pomocą windy. W pomieszczeniach ogólnodostępnych goście mają dostęp do internetu. Pomocą w rezerwacji wycieczek służy Państwu nasz tour-desk. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, kawiarnia, bar i bar na plaży. Dostępna jest baza handlowa w postaci sklepów. Do hotelowej oferty należą babysitting, wypożyczalnia samochodów, opieka medyczna, transfer hotelowy, serwis pokojowy, pralnia i usługi fryzjerskie. Istnieje możliwość skorzystania z transportu wahadłowego. W pomieszczeniach konferencyjnych skorzystać można z faksu, projektora, flipchartu z pisakami i fotokopiarki. Odczyty, prezentacje oraz zjazdy mogą odbyć się w jednym z pomieszczeń konferencyjnych.

Pokoje

W ofercie znajdują się pokoje z klimatyzacją i łazienką. Balkon bądź taras stanowi dla podróżnych doskonałą okazję do relaksu. Ponadto goście skorzystać mogą z sejfu oraz za opłatą z minibarku. Komfortowe wyposażenie wraz z internetem, telefonem i telewizorem da Państwu poczucie prawdziwie urlopowego wypoczynku. W łazience znajduje się prysznic. W łazience goście znajdą suszarkę do włosów. Obiekt oferuje pokoje rodzinne i pokoje dla niepalących.

Informacje dodatkowe (pokoje ekonomiczne/ pokoje promocyjne)

Pokoje ekonomiczne (pokoje eko, Eco-Rooms) lub pokoje promocyjne (pokoje promocyjne) zazwyczaj różnią się od pokoi standardowych wielkością, wyposażeniem, lokalizacją i widokiem. Ten rodzaj pokoju zostanie przydzielony niezależnie przez hotelarza na miejscu, w zależności od dostępności.

All inclusive

Śniadanie, obiad i kolacja, z reguły w formie bufetu, oraz przekąski w ciągu dnia. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wybranych punktach (barach). All inclusive dla klientów serwowane jest w godzinach od ok. 10:00 - do ok. 23:00 (więcej i dokładne informacji w recepcji).

Oferta sportowo-rozrywkowa

Goście mogą korzystać z 2 baseny otwarte i 3 baseny kryte. Również mali goście hotelowi znajdą przeznaczoną dla nich strefę zabaw wodnych. Zjeżdżalnia wodna dostarczy mnóstwa wrażeń zarówno młodszym jak i starszym gościom. Do dyspozycji gości jest również taras do opalania, leżaki oraz parasole przeciwsłoneczne. O Państwa pełne odprężenie zadba kąpiel w jacuzzi. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Pasjonatom sportu proponujemy siatkówkę plażową (bezpłatnie). Studio fitness, tenis stołowy i dart stanowią część oferty sportowo-rekreacyjnej hotelu. Obiekt oferuje w Centrum Wellness bogatą gamę zabiegów, w tym saunę, łaźnię parową i łaźnię turecką, jak również za dodatkową opłatą zabiegi masażu. Do atrakcji dodatkowych należą dyskoteka i miniklub.

Karty kredytowe

W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: Visa i MasterCard.

Turcja - wjazd i pobyt

Obywatele Polski do Turcji mogą podróżować na podstawie następujących dokumentów : paszport , paszport tymczasowy , dowód osobisty (wylot wyłącznie w celach turystycznych i tranzytowych).

Obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, którzy podróżują do Turcji turystycznie na okres do 90 dni , nie muszą mieć wiz. Prosimy śledzić wszystkie nowe przepisy wjazdowe/wyjazdowe na oficjalnej stronie rządowe -organizator nie odpowiada za zmianę przepisów (więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcja).

Kaucja w hotelach, kilamtyzacja, wi-fi i inne

Kaucja (inaczej depozyt zabezpieczający) to określona kwota pieniędzy pobierana przez część hoteli podczas zameldowania. Hotele pobierają taki depozyt, aby zabezpieczyć koszty dodatkowe, jakie powstają w związku z pobytem gościa w hotelu. Kaucja (deposit) może zostać zablokowana na karcie kredytowej w formie preautoryzacji lub alternatywnie można dokonać wpłaty gotówkowej w recepcji. Wysokość kaucji ustalana jest przez hotel. Kaucja (deposit) podlega zwrotowi w przypadku braku dodatkowych kosztów.

Nie wszystkie pokoje są wyposażane w sejfy, telefony oraz inne dodatkowe sprzęty. W przypadku szczegółowego opisu, prosimy o kontakt z naszym działem call center.

Jeśli hotele mają takie udogodnienia, jak klimatyzacja lub sieć WIFI, nie oznacza to, że są one bezpłatne. Informujemy, że niektóre hotele pobierają dodatkową opłatę za korzystanie z klimatyzacji lub Wi-Fi. Tak jest w przypadku wielu hoteli i apartamentów w Europie, na przykład we Włoszech, Grecji, Cyprze, Bułgarii, Portugalii i Hiszpanii.

Ważne - przeloty nocne

W przypadku nocnych przelotów i przybyciu na miejsce o godzinie 04:00 i późniejszej, zameldowanie w hotelu nastąpi dopiero o godzinie 14:00.

W przypadku nocnych lotów powrotnych i wylotu do godziny 04:00 dnia następnego wymeldowanie z hotelu następuje o 12:00 dnia poprzedniego.

Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej lub wcześniejszego zameldowania za dodatkową opłatą w zależności od dostępności pokoi po uprzednim zapytaniu w recepcji hotelowej.

Hotel check-in / check-out

Proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z międzynarodowym standardem dobra hotelowa:

• zaczyna się meldunkiem - od ok. godziny 14:00- 15:00 w dniu przyjazdu

• kończy się po wymeldowaniu - do ok. godziny 11:00 - 12:00 w dniu wyjazdu

Godziny te mogą nieznacznie różnić się w zależności od kraju i hotelu.

Dostęp do wszelkich wykupionych usług hotelowych, w tym posiłków i napojów, jest możliwy tylko w godzinach meldunku w hotelu.

W przypadku opcji half board, full board i all inclusive pierwszym dostępnym posiłkiem po godzinie meldunku jest zazwyczaj lunch (wydawany w godzinach urzędowania restauracji hotelowej), w przypadku pobytu ze śniadaniem, jest ono serwowane następnego dnia rano.

Część hoteli oferuje odpłatną możliwość wcześniejszego meldunku i późniejszego wymeldowania. Potrzebę taką należy zgłosić bezpośrednio na recepcji w dniu przyjazdu, a jej realizacja zależna jest od dostępności pokoi w hotelu, w danym dniu.

Informacje odnośnie przelotów samolotem

Wszystkie przeloty na destynacjach oferowanych przez TOP Touristik odbywają się zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu Pasażerów i Bagażu danego przewoźnika.

W przypadku tanich linii lotniczych oraz regularnych linii lotniczych na krótkich dystansach cena zawiera tylko bagaż podręczny. Istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego za dodatkową opłatą ( *). Podane ceny bagażu obowiązują do momentu zakupu rezerwacji lotniczej (biletu), cena bagażu po zakupie biletów zwiększa się.

+ Corendon: Cena zawiera bagaż podręczny 8 kg 55x35x25 cm oraz bagaż rejestrowany 20 kg.

+ Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Sun Express: Cena zawiera bagaż podręczny 8 kg 55x40x23 cm oraz bagaż rejestrowany 20 kg.

+ W przypadku Czarterów np. Travel Service, Enter Air cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 15 kg.

Serwis pokładowy - napoje, przekąski zwyczajowo nie jest zawarty w cenie przelotu. Wszelkie informacje odnośnie limitów bagaży oraz serwisu pokładowego w cenie przelotu wszystkich linii lotniczych, znajdziecie Państwo w zakładce Wszystko o lataniu/bagaż: www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf

Uwaga - covid19

Szanowni Państwo,

Z powodu pandemii COVID-19 prosimy o zapoznanie się z wytycznymi danego kraju, mogą występować ograniczenia dotyczące lotów, transferów i hoteli. Informacje zmieniają się z dnia na dzień. Z powodu koronawirusa w niektórych hotelach mogą obowiązywać ograniczenia wydajności i zamknięcia w obiektach hotelowych, np. Sauna, studio fitness, minikluby, kryte baseny, restauracje, catering (à la carte zamiast bufetu). Podróżni ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje działania i sprawdzanie sytuacji COVID-19 w kraju, do którego chcą się udać, a także za samokontrolę wszelkich napotkanych objawów. Wszystkie pozytywne przypadki COVID-19mogą zostać poddane kwarantannie, a podróżni poniosą koszty leczenia i izolacji. Poniższe opisy usług hotelowych obowiązują podczas normalnej sytuacji (nie podczas pandemii). Prosimy o poinformowanie klienta przed dokonaniem rezerwacji, a także zapoznanie się przez klienta przed wyjazdem o aktualnych obowiązujących przepisach. Na przykład na stronie internetowej polskiego rządu: www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

Warunki obostrzeń mogą ulec zmianie, nie gwarantujemy poprawności zasad i przepisów. Prosimy o zapoznanie się z informacjami odnośnie covid19. Update 03.06.2022

Turcja - covid19

Drodzy klienci,

Uprzejmie informujemy , że warunki wjazdowe na każda destynacje pod względem obostrzeń covidowych mogą ulec zmianie. Prosimy o sprawdzanie rozporządzeń na bieżąco monitorując stronę internetową w pkt. sytuacja epidemiologiczna i warunki wjazdu do poszczególnych państw: https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych & https://www.tga.gov.tr/ &

https://www.visasturkey.com/travel-and-entry-restrictions/

Prosimy o monitorowanie wszelkich obostrzeń wprowadzanych przez dane Państwo, gdyż organizator nie odpowiada za zmianę przepisów. Update 03.06.2022

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Dwuosobowy, economy

2 dorosłych

All inclusive
Wylot
13:25
18:45
BER · 09.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
AYT · 09.02 (Czw.)Antalya
Przylot
14:10
15:45
AYT · 16.02 (Czw.)Antalya
BER · 16.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
5 478 zł
za pokój

Dwuosobowy, economy

2 dorosłych

All inclusive
Wylot
13:25
18:45
BER · 09.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
AYT · 09.02 (Czw.)Antalya
Przylot
14:10
15:45
AYT · 16.02 (Czw.)Antalya
BER · 16.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
5 478 zł
za pokój

Dwuosobowy, economy

2 dorosłych

All inclusive
Wylot
13:25
18:45
BER · 09.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
AYT · 09.02 (Czw.)Antalya
Przylot
14:10
15:45
AYT · 16.02 (Czw.)Antalya
BER · 16.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
5 610 zł
za pokój

Dwuosobowy, z widokiem na pola

2 dorosłych

All inclusive
Wylot
13:25
18:45
BER · 09.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
AYT · 09.02 (Czw.)Antalya
Przylot
14:10
15:45
AYT · 16.02 (Czw.)Antalya
BER · 16.02 (Czw.)Berlin - Brandenburg
5 642 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Dein Stellplatz, Hufenweg 16, 12526 Berlin

259
za 1 auto
1 auto
Data od
09.02.2023
Data do
16.02.2023
259
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka5 478
Cena całkowita5 478
Cena całkowita5 478
lub

Opinie dodane przez

Patryk
Wrzesień 2019 ·

Para

Dodano: 30.09.2019
3.0
Witam, zacznę może od tego co dobre czyli tego czego w tym hotelu praktycznie nie ma. Na plus uważam pokój który jest faktycznie taki jak na zdjęciu oferty, mieliśmy pokój na 1 piętrze na przeciwko innego hotelu - Pokój codziennie sprzątany przez miłą sprzątaczkę (dobrze wykonywała swoją prace), mini barek nie był czymś co gasiło pragnienie, ale dla nie wymagających wystarczał, znajdowała się w nim tylko woda i sok brzoskwiniowy, bez jakiś rarytasów typu COLA czy nawet PIWO, mi osobiście woda wystarczało także nie mogę na to narzekać. Kolejnym plusem jest to że do pobliskich bazarów jest blisko oraz na przeciwko hotelu znajduje się duża Galeria handlowa, a okolica wygląda na w miarę bezpieczną. Dobra i na o wiele wyższym poziomie niż całokształt hotelu jest restauracja A\\\'la Carte Azjatycka. To tyle z Plusów, czas na minusy, Po przyjeździe do hotelu czekaliśmy chwile około 2h na zakwaterowanie, my mieliśmy to szczęście że nas zakwaterowano, bo razem z nami były osoby które niestety nie miały tyle szczęścia i poodsyłano je do innych hoteli, bądź proponowano zamieszkanie dwóm nieznajomym rodziną w jednym np. 5 osobowym pokoju. W przypadku naszej wycieczki było to tylko kilka osób, natomiast jakoś 4 dni później miała miejsce taka sama sytuacja tylko już liczba osób była w okolicy 25-35, większość ludzi z Niemiec, wszystko załatwia się w recepcji która od początku stara się by gość nie miał ochoty dłużej przebywać w tym hotelu - nie mili, opryskliwi, wszystko robią z łaski i przymusu, rozmowa po angielsku na poziomie gorszym niż podstawowy następnie irytacja z ich strony i dogadywanie pod nosem (podejrzewam ze jakiś obraźliwych tekstów) po turecku. Kolejnym świetnym przykładem osiągniętego dna tego hotelu jest jego obsługa, która podczas posiłków nie jest w stanie zagwarantować nawet głupiej wody, na moim przykładzie poprosiłem grzecznie kelnera czy mógłbym prosić szklankę napoju, ze względu na to że kilka minut wcześniej obsługiwał jakiś stolik i sam sie pytał czy chcą coś pić, na moje pytanie o Cole wskazał ręką kierunek w którym znajduje się bar z napojami, jako że nie jestem wybredny to poszedłem tam po napój, lecz tam żadnego zaskoczenia z mojej strony odnośnie obsługi La \\\"GRANDE\\\", gdyż nikogo nie zastałem a jak już jaśnie Pan sie zjawił po kilku minutach to z łaską obsłużył najpierw kelnera który oczywiście przyszedł po mnie, a potem ulewając połowe napoju w końcu podał mi wymarzoną Cole do posiłku. Posiłki w hotelu są moim zdaniem tragiczne, nie wymagam od jedzenia tureckiego nie wiadomo czego, ale żeby na jakieś 15 platerów z jedzeniem na śniadaniu na trzech były jaka w skorupce, na czwartej jajecznica wymieszana z mlekiem?! na piątek jajko smażone, na szóstej a\\\'la omlet bo do omleta to jeszcze daleko, na 4 słodycze typu placki, pączki, bułeczki i zostaje 5 platerów do wyboru czegoś po za jajkami i słodyczami co głównie ograniczało się do jakiegoś przysmaku obiadowego (czegoś w sosie) co najcześciej było dzien wcześniej, nie było żadnych kiełbasek (co było na każdych wakacjach w moim życiu a jeżdżę na nie co roku)po za dwoma dniami które podano je w jakimś sosie pomidorowym, normalnej jajecznicy, czy chociażby jakiś mięsnych produktów. Ja głównie jadłem owsiankę na śniadanie ze względu na marny wybór, spotkałem się z opiniami że jest duży wybór jedzenia, ale sądzę że te osoby nie były chyba nigdy w hotelu 5 gwiazdkowym jeżeli uważają że w La \\\"grande\\\" jest duży wybór jedzenia... Obiady - było czuć i widać że jedzenie jak zostało w Poniedziałek to było odgrzewane we Wtorek/Środę itd. aż do momentu wyjedzenia wszystkiego - ochyda. Snack bar i beach bar, to najgorsze bary i najgorszy wybór jaki kiedykolwiek widziałem w jakimkolwiek hotelu, w snack barze były dostępne tylko pizza (w miarę dobra) i bułka z kotletem do której można było dodać sałate i pomidora czy cebule która w smaku przypominała mieszanke piasku z surowym mięsem, dostępny był jeszcze pieczony ziemniak, w beach barze wybór praktycznie ten sam, smak posiłków stworzony został prawdopodobnie przez kucharzy którzy byli pozbawieni smaku, języka, oraz umiejętności kulinarnych, w snack barach jak i w restauracji. Godziny otwarcia tych \\\"fast foodów\\\" przy basenie od 14 do 16 na plaży od 12:30 do 15 (tak jak restauracja główna) czyli do wyboru albo jesz obiad albo jesz fast fooda,oszczędnośc na najwyższym poziomie, byle by za dużo ludzie nie zjedli, przykre bo jeżeli zjadło się obiad o 14-15 to kolacja dopiero o 19, wiele razy chodziliśmy głodni, co było dla mnie nowością w ofercie \\\"all in\\\". Leżaki przy basenie, jeżeli nie wstało się szybciej niż 7 nie miało się co liczyć na miejsce przy basenie, leżak na leżaku miejsca praktycznie brak. 6 leżaków na cały hotel miało tylko słońce w ciągu całego dnia, inne były 50/50 do 13 w cieniu od 13/14 w słońcu, lub na odwrót. Plaża to jeden wielki rozpiździel, leżaki porozwalane, pelno syfu. Gdy padał deszcz kanalizacja nie dała sobie rady i cała woda leciała do środka hotelu, nawet wylatywała z sufitu.N
Zalety1. Pokój w dobrym standardzie 2. Blisko do pobliskich bazarów 3. Dobrze sprzątane pokoje 4. Kolacja A\\\'la Carte (Azjatycka)
Wady1. Obsługa 2. Posiłki 3. Godziny Posiłków 4. Niezadbana plaża hotelowa 5. Ścisk na leżakach przy basenach/plaży 6. Niewystarczająca ilość miejsc na stołówce 7. Recepcja ( niczego nie są w stanie ogarnąć) 8. Komunikatywność w języku angielskim 1/10 9. All inclusive okrojony do granic możliwości 10. Nieodpowiednio wystarczające odprowadzenia wody przy basenach 11. Nastawiony głównie na gości z Niemiec 12. Nie świeże posiłki 13. Zakwaterowanie 14. Wiele zniszczeń na terenie obiektu 15. Płatne Wi-Fi

Renata
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2019 ·

Grupa znajomych

Dodano: 29.08.2019
4.4
Hotel jako budynek robi wrazenie i to tyle.Recepcja udaje że nie widzi człowieka i że nie rozmawia po angielsku ani niemiecku co jest kłamstwem.Chodzi tylko o to żeby prawie co drugą osobę odesłać do innego gorszego hotelu. na jedną lub cztery noce.W zamian za to rezydentka Itaki zaproponowała darmowy sejf i internet na jeden telefon.Opieka rezydentki Itaki faaatalna,obrażona że chcemy być w tym hotelu i że w ogóle coś chcemy.Wszędzie tłumy Niemców i Turków,kolejki,Zajęte leżaki o 6.30.Drinki w cenie dwa rodzaje z plastikowej beczki zielony i czerwony i whiski z colą.Wybierzcie inny hotel.
Zaletypokój
WadyRecepcja tragedia ,niemili nie widzą człowieka ,80% osób jest odsyłana do innych hoteli na 1-4 noce.Wszędzie tłumy,leżaki 6.30 zajęte hotel widzi tylko Niemców i turków.Opieka rezydentki Itaki fatalna.

Renata
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2019 ·

Grupa znajomych

Dodano: 03.09.2019
4.0
Tragedia ,opieka Itaki szook. Wybierzcie inny hotel,szkoda urlopu.
Zaletypokoje
WadyDużo ludzi,tłok mało leżaków ,smród z kanalizacji,monotonne posiłki,dwa rodzaje drinków zielony i czerwony z bańki plastikowej.

Beti
Lipiec 2019 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 12.07.2019
5.0
Nie polecam, hotel bardzo duży nie przygotowany na taką ilość ludzi. Brakowało leżaków zarówno na basenie i na plaży. Zachęciły nas zdjęcia i opisy, trzeba przyznać że reklama super. Bar czynny do 23.00, gdzie w innych hotelach cała dobę ewentualnie do 3.00. Dla dzieci lody płatne.
ZaletyŁade pokoje
WadyMało miejsca zarówno przy basenie jak i na plaży, ciasnota przy posiłkach

grzegorz
Lipiec 2016 ·

Para

Dodano: 24.07.2016
7.0
Byłem w tym hotelu od 9 do 16 lipca 2016. Jedyne do czego nie można się przyczepić to czystość w hotelu , jego wygląd i położenie . Obsługa wredna , zapominają języka jak tylko jest im to na rękę , czy chcesz się dogadać po angielsku czy rosyjsku - nie ma znaczenia. Restauracja główna zbyt mała na tą masę ludzi jaka jest w sezonie, w trakcie posiłków syf na sali bo brak obsługi , druga sprawa że za ten syf odpowiedzialna jest dzicz jaką tam można zobaczyć z Syrii itp. , przyjdziesz na początku stoisz w olbrzymich kolejkach , na końcu nie masz co zjeść bo już nie dokładają . W ofercie ultra all podobno bar miał być czynny całą dobę ale to tylko na papierze bo faktycznie o 2 a czasami i wcześniej zamykali . Przy basenach trzeba było zajmować miejsca chyba dość wcześnie , chyba bo byłem tam tylko jednego dnia. Do plaży jest jakieś 1000 a nie 300 metrów ale to jest do przyjęcia . Leżaków pod dostatkiem tylko często brudne ,nawet nie chce się nikomu przetrzeć mokrą szmatą no i brak materacy, ręczniki na plażę przypuszczalnie tylko składają i wydają ponownie bez prania , jeżeli chcecie zjeść gofra lub loda musicie uzbroić się w cierpliwość bo czas oczekiwania to często ponad godzina. Ogólnie hotel zasługuje maksymalnie na 3 gwiazdki a i to chyba naciągane. Ale nie ma co tylko marudzić bo ciepło woda w morzu przyjemna i ogólnie miło
ZaletyNowy , czysty, ładne baseny , dość blisko morza
WadyFatalna obsługa, zbyt mało miejsca na tą masę ludzi w restauracji głównej,animacje -właściwie ich nie ma

Mapa

Kanion Koprulu 47 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 52 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 64 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

16°C
7°C
16°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.