Dobry46 opinii
7.2

2 355

za osobę
Podsumowanie ceny
28
basen
basen
basen
teren hotelu
basen

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: TOP TouristikKod oferty: WAK717856

Klienci mają możliwość skorzystania z linii alarmowej dostępnej w języku polskim 24h/7 (Szczegółowe informacje klienci znajdą w dokumentach podróży).

Informacje o destynacji

Klienci mają możliwość skorzystania z linii alarmowej dostępnej w języku polskim 24h/7 (Szczegółowe informacje klienci znajdą w dokumentach podróży).

Cena zawiera

Przelot - Zakwaterowanie - Transfer - Ubezpieczenie: KL NNW Bagaż. Przy zakupie samego hotelu nie jest zawarty: przelot oraz transfer.

Ważne informacje

Nasze ceny są aktualizowane i obowiązują w momencie zakładania rezerwacji. Dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania, oferty są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy koszt rezerwacji niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).

Wyposażenie

Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. Poszczególne piętra hotelu apartamentowego osiągalne są za pomocą windy. Obiekt oferuje restaurację, salę telewizyjną, pokój zabaw dla dzieci, opiekę nad dziećmi, opiekę medyczną, serwis pokojowy i pobudkę na życzenie. W pomieszczeniach ogólnodostępnych skorzystać można z Wi-Fi (odpłatnie). W artykuły codziennego użytku możecie Państwo zaopatrzyć się w supermarkecie. W obrębie hotelu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu.

Pokoje

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, pomieszczenie mieszkalne i łazienkę. Balkon należy do standardowego wyposażenia w większości pokoi i oferuje dodatkową przestrzeń na odpoczynek i relaks w trakcie pobytu. Spokojny sen zapewni Państwu sofa. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość rezerwacji oddzielnych sypialni. Istnieje możliwość dostawki. Ponadto za dodatkową opłatą oferujemy sejf i minibarek. Na wyposażeniu aneksu kuchennego znajduje się minilodówka. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są internet, telefon, telewizor i Wi-Fi. Łazienki dysponują prysznicem i wanną. W łazience goście znajdą suszarkę do włosów.

Informacje dodatkowe (pokoje ekonomiczne/ pokoje promocyjne)

Pokoje ekonomiczne (pokoje eko, Eco-Rooms) lub pokoje promocyjne (pokoje promocyjne) zazwyczaj różnią się od pokoi standardowych wielkością, wyposażeniem, lokalizacją i widokiem. Ten rodzaj pokoju zostanie przydzielony niezależnie przez hotelarza na miejscu, w zależności od dostępności.

Oferta sportowo-rozrywkowa

Na terenie hotelu apartamentowego znajduje się basen otwarty oraz brodzik dla dzieci. Na tarasie znajdziecie Państwo parasole wraz z rozłożonymi w ich cieniu leżakami. Ponadto do dyspozycji gości jest studio fitness i tenis stołowy, jak również za dodatkową opłatą bilard. Hotelowe propozycje Wellness to m.in. spa, sauna, łaźnia turecka, salon piękności i zabiegi masażu. Program animacyjny, dyskoteka i miniklub zapewnią Państwu doskonałą zabawę w czasie wolnym.

Wyżywienie

Istnieje możliwość wykupienia opcji all inclusive. W ofercie gastronomicznej znajdują się śniadanie, obiad i kolacja. Polecamy również przekąski.

Turcja - wjazd i pobyt

Obywatele Polski do Turcji mogą podróżować na podstawie następujących dokumentów : paszport , paszport tymczasowy , dowód osobisty (wylot wyłącznie w celach turystycznych i tranzytowych).

Obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, którzy podróżują do Turcji turystycznie na okres do 90 dni , nie muszą mieć wiz. Prosimy śledzić wszystkie nowe przepisy wjazdowe/wyjazdowe na oficjalnej stronie rządowe -organizator nie odpowiada za zmianę przepisów (więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcja).

Kaucja w hotelach, kilamtyzacja, wi-fi i inne

Kaucja (inaczej depozyt zabezpieczający) to określona kwota pieniędzy pobierana przez część hoteli podczas zameldowania. Hotele pobierają taki depozyt, aby zabezpieczyć koszty dodatkowe, jakie powstają w związku z pobytem gościa w hotelu. Kaucja (deposit) może zostać zablokowana na karcie kredytowej w formie preautoryzacji lub alternatywnie można dokonać wpłaty gotówkowej w recepcji. Wysokość kaucji ustalana jest przez hotel. Kaucja (deposit) podlega zwrotowi w przypadku braku dodatkowych kosztów.

Nie wszystkie pokoje są wyposażane w sejfy, telefony oraz inne dodatkowe sprzęty. W przypadku szczegółowego opisu, prosimy o kontakt z naszym działem call center.

Jeśli hotele mają takie udogodnienia, jak klimatyzacja lub sieć WIFI, nie oznacza to, że są one bezpłatne. Informujemy, że niektóre hotele pobierają dodatkową opłatę za korzystanie z klimatyzacji lub Wi-Fi. Tak jest w przypadku wielu hoteli i apartamentów w Europie, na przykład we Włoszech, Grecji, Cyprze, Bułgarii, Portugalii i Hiszpanii.

Ważne - przeloty nocne

W przypadku nocnych przelotów i przybyciu na miejsce o godzinie 04:00 i późniejszej, zameldowanie w hotelu nastąpi dopiero o godzinie 14:00.

W przypadku nocnych lotów powrotnych i wylotu do godziny 04:00 dnia następnego wymeldowanie z hotelu następuje o 12:00 dnia poprzedniego.

Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej lub wcześniejszego zameldowania za dodatkową opłatą w zależności od dostępności pokoi po uprzednim zapytaniu w recepcji hotelowej.

Hotel check-in / check-out

Proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z międzynarodowym standardem dobra hotelowa:

• zaczyna się meldunkiem - od ok. godziny 14:00- 15:00 w dniu przyjazdu

• kończy się po wymeldowaniu - do ok. godziny 11:00 - 12:00 w dniu wyjazdu

Godziny te mogą nieznacznie różnić się w zależności od kraju i hotelu.

Dostęp do wszelkich wykupionych usług hotelowych, w tym posiłków i napojów, jest możliwy tylko w godzinach meldunku w hotelu.

W przypadku opcji half board, full board i all inclusive pierwszym dostępnym posiłkiem po godzinie meldunku jest zazwyczaj lunch (wydawany w godzinach urzędowania restauracji hotelowej), w przypadku pobytu ze śniadaniem, jest ono serwowane następnego dnia rano.

Część hoteli oferuje odpłatną możliwość wcześniejszego meldunku i późniejszego wymeldowania. Potrzebę taką należy zgłosić bezpośrednio na recepcji w dniu przyjazdu, a jej realizacja zależna jest od dostępności pokoi w hotelu, w danym dniu.

Informacje odnośnie przelotów samolotem

Wszystkie przeloty na destynacjach oferowanych przez TOP Touristik odbywają się zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu Pasażerów i Bagażu danego przewoźnika.

W przypadku tanich linii lotniczych oraz regularnych linii lotniczych na krótkich dystansach cena zawiera tylko bagaż podręczny. Istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego za dodatkową opłatą ( *). Podane ceny bagażu obowiązują do momentu zakupu rezerwacji lotniczej (biletu), cena bagażu po zakupie biletów zwiększa się.

+ Corendon: Cena zawiera bagaż podręczny 8 kg 55x35x25 cm oraz bagaż rejestrowany 20 kg.

+ Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Sun Express: Cena zawiera bagaż podręczny 8 kg 55x40x23 cm oraz bagaż rejestrowany 20 kg.

+ W przypadku Czarterów np. Travel Service, Enter Air cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 15 kg.

Serwis pokładowy - napoje, przekąski zwyczajowo nie jest zawarty w cenie przelotu. Wszelkie informacje odnośnie limitów bagaży oraz serwisu pokładowego w cenie przelotu wszystkich linii lotniczych, znajdziecie Państwo w zakładce Wszystko o lataniu/bagaż: www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf

Uwaga - covid19

Szanowni Państwo,

Z powodu pandemii COVID-19 prosimy o zapoznanie się z wytycznymi danego kraju, mogą występować ograniczenia dotyczące lotów, transferów i hoteli. Informacje zmieniają się z dnia na dzień. Z powodu koronawirusa w niektórych hotelach mogą obowiązywać ograniczenia wydajności i zamknięcia w obiektach hotelowych, np. Sauna, studio fitness, minikluby, kryte baseny, restauracje, catering (à la carte zamiast bufetu). Podróżni ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje działania i sprawdzanie sytuacji COVID-19 w kraju, do którego chcą się udać, a także za samokontrolę wszelkich napotkanych objawów. Wszystkie pozytywne przypadki COVID-19mogą zostać poddane kwarantannie, a podróżni poniosą koszty leczenia i izolacji. Poniższe opisy usług hotelowych obowiązują podczas normalnej sytuacji (nie podczas pandemii). Prosimy o poinformowanie klienta przed dokonaniem rezerwacji, a także zapoznanie się przez klienta przed wyjazdem o aktualnych obowiązujących przepisach. Na przykład na stronie internetowej polskiego rządu: www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

Warunki obostrzeń mogą ulec zmianie, nie gwarantujemy poprawności zasad i przepisów. Prosimy o zapoznanie się z informacjami odnośnie covid19. Update 03.06.2022

Turcja - covid19

Drodzy klienci,

Uprzejmie informujemy , że warunki wjazdowe na każda destynacje pod względem obostrzeń covidowych mogą ulec zmianie. Prosimy o sprawdzanie rozporządzeń na bieżąco monitorując stronę internetową w pkt. sytuacja epidemiologiczna i warunki wjazdu do poszczególnych państw: https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych & https://www.tga.gov.tr/ &

https://www.visasturkey.com/travel-and-entry-restrictions/

Prosimy o monitorowanie wszelkich obostrzeń wprowadzanych przez dane Państwo, gdyż organizator nie odpowiada za zmianę przepisów. Update 03.06.2022

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Studio, klasyczny, dwuosobowy

2 dorosłych

All inclusive21/klasyczny
Wylot
09:55
13:55
WAW · 15.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
AYT · 15.04 (Sob.)Antalya
Przylot
07:00
08:55
AYT · 22.04 (Sob.)Antalya
WAW · 22.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
4 710 zł
za pokój

Apartament, standardowy, 1 sypialnia

2 dorosłych

All inclusive51/1 sypialnia
Wylot
09:55
13:55
WAW · 15.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
AYT · 15.04 (Sob.)Antalya
Przylot
07:00
08:55
AYT · 22.04 (Sob.)Antalya
WAW · 22.04 (Sob.)Warszawa - Chopin
4 786 zł
za pokój

Studio, klasyczny, dwuosobowy

2 dorosłych

All inclusive21/klasyczny
Wylot
09:50
13:35
KTW · 15.04 (Sob.)Katowice
AYT · 15.04 (Sob.)Antalya
Przylot
07:00
08:50
AYT · 22.04 (Sob.)Antalya
KTW · 22.04 (Sob.)Katowice
4 930 zł
za pokój

Studio, klasyczny, dwuosobowy

2 dorosłych

All inclusive21/klasyczny
Wylot
17:25
21:45
BER · 15.04 (Sob.)Berlin - Brandenburg
AYT · 15.04 (Sob.)Antalya
Przylot
09:00
11:35
AYT · 22.04 (Sob.)Antalya
BER · 22.04 (Sob.)Berlin - Brandenburg
5 432 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

660
za 1 auto
1 auto
Data od
15.04.2023
Data do
22.04.2023
660
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka4 710
Cena całkowita4 710
Zaliczka płatna teraz1 366
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Krzysztof
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 17.10.2022
5.1
Hotel fajny, ale obsługa nie chce podawać napoi po godz. 22. Oferta hotelu nie jest zgodna z opisem bar przy basenie nieczynny przez trzy dni. Woda zimna leżaki połamane.

Lukas
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Singiel

Dodano: 27.10.2022
8.3
Hotel bardzo kameralny pełen zieleni co dodaje mu jeszcze więcej uroku.
ZaletyPlusy - jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie - dużo zieleni - bardzo duży pokój - aneks kuchenny, łazienka, sypialnia - ładny widok z balkonu - bardzo doceniam panie sprzątające. Choć ich nie widać wkładają naprawdę dużo wysiłku aby było czysto i przyjemnie😃 - animacje
WadyMinusy - niestety jestem bardzo zniesmaczony obsługą jednego z kelnerów, który segreguje ludzi na lepszych i gorszych ( niski, starszy włosy na gel do góry ) pod koniec pobytu bardzo nie miły. - widoczna segregacja ludzi pod względem narodowości - jeden klucz do pokoju Ogólnie pobyt udany bo nie byliśmy cały czas w hotelu. Przy ciągłym pobycie w hotelu można się zmęczyć rodakami pijącymi na umór 😫

Lukas
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

Singiel

Dodano: 28.10.2022
6.3
Hotel bardzo kameralny pełen zieleni co dodaje mu jeszcze więcej uroku. Za dużo 500+
ZaletyPlusy - jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie - dużo zieleni - bardzo duży pokój - aneks kuchenny, łazienka, sypialnia - ładny widok z balkonu - bardzo doceniam panie sprzątające. Choć ich nie widać wkładają naprawdę dużo wysiłku aby było czysto i przyjemnie - animacje
WadyMinusy - niestety jestem bardzo zniesmaczony obsługa jednego z kelnerów, który segreguje ludzi na lepszych i gorszych ( niski, starszy włosy na gel do góry ) pod koniec pobytu bardzo nie miły. - widoczna segregacja ludzi pod względem narodowości - jeden klucz do pokoju

Danuta
Klient Wakacje.pl
Październik 2022 ·

50+

Dodano: 04.11.2022
7.8
Otoczenie piękne, czysty basen. Blisko do centrum.
ZaletyPiękna roślinność, wspaniała obsługa, pokoje sprzątane codziennie. Czuliśmy się bardzo zadbani. Internet w pokojach.
WadyNasz pokój po jakimś zalaniu wymagał odświeżenia. Mieliśmy opcję all inclusive ale właściwie to były trzy posiłki i napoje alkoholowe. Najsłabsze na jakich byliśmy za granicą. Brak animacji.

Karolina
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 09.11.2022
5.9
Hotel na fotkach wygląda dużo lepiej. Ogólnie dość ładnie, czysto. Pokój z aneksem i sypialnią dość przestronny, fajny taras. Meble trochę stare. Nie wiem po co garnki i patelnie w pokoju skoro nie ma płyty;-)Duzy basen. Żenada w postaci kładzenia ręcznika w nocy i przychodzenia na basen np. około 12.00 niestety była uprawiana w tym hotelu. Robi tak 90% gości i to każdej narodowości. Dziwne jest to, że obsługa na to pozwala. Jedzenie ok, jestem wegetarianką i nie umarłam z głodu. Między posiłkami serwowane na przemian hamburgery z frytkami lub hot dogi. Czegoś lekkiego brak. Ogólnie potrawy ciężkie, sama smażenizna, słodkości, mało opocji wege. Na szczęscie było dużo warzyw i owoców. Piwo rozwodnione bez smaku, wino całkiem ok. Obsługa bardzo pomocna. Dość sympatyczni, uprzejmi ludzie. Mega miły Pan Fotorgaf. Do plaży najbliższą drogą 1400m. Jeśli ktoś biega to polecam po promenadzie. Do starego miasta SIDE (ruiny) około 2km. Ogólnie pobyt bardzo udany. Turcja cudowna, hotel jak za ta cenę jak najbardziej ok. Nie odczułam, ze obsługa selekcjonuje gości według narodowości. Każdy mógł dać napiwek aby mieć obsługę do stolika (normalna sprawa na całym świecie).
ZaletyObsługa, czystość, piękny zadbany ogród.
WadyPalenie fajek wszędzie. W całym hotelu można było palić. Co za upierdliwość. Nie można było w spokoju posiedzieć przy kawie w przestonnym patio przy restauracji bo było oblegane przez jaraczy fajek. Dość daleko do plaży.

Mapa

Kanion Koprulu 51 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu
Wodospady Kursunlu 57 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Wodospady Kursunlu
Jaskinia Damlatas 59 km w linii prostej od hotelu
Jaskinia Damlatas znajduje się na terenie Alanyi - najsłynniejszego kurortu Riwiery Tureckiej, nieopodal znanej Plaży Kleopatry, po której stąpała podobno sama królowa Egiptu. Jaskinia została odkryta w roku 1948, jednak badacze oszacowali jej wiek aż na 15 tysięcy lat. Została ukształtowana poprzez obfite opady deszczu, które przyczyniły się do powstania charakterystycznych stalaktytów, z jakich woda nadal kapie przez kilka miesięcy w roku, stąd też nazwa jaskini - "kapiący kamień". Do jaskini prowadzi 50-metrowy tunel, główna komora ma wysokość 15 m, a jej dno znajduje się już poniżej poziomu morza. W jaskini panuje specyficzny mikroklimat - ciśnienie 1013 hPa, znacznie podwyższone stężenie dwutlenku węgla w powietrzu, wilgotność na poziomie 98% i stała temperatura w wysokości 22 st. C. Warunki te - w połączeniu z dużą jonizacją - sprawiają, że powietrze w jaskini wykazuje właściwości lecznicze.

Zobacz więcej

Jaskinia Damlatas

Pogoda

21°C
11°C
17°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.