Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

25
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen
obiekt, budynek główny
basen
obiekt

7.1

25 opinii

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK741833

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Sprzęt AGD
  • Kurort nadmorski

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Opinie 25

Zablokowanych opinii: 4
Marta
Użytkownik Wakacje.pl
Październik 2023 ·

Grupa znajomych

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 13.10.2023

4.7

Jeśli ktoś pokoju hotelowego używa tylko do spania i przebierania to nie będzie niezadowolony. Dopłaciliśmy do pokoju standard. Pokój malutki, szafa z jedną półką, jedna szafka nocna, jedną walizkę dało się upchnąć do szafy, druga z rzeczami musiała leżeć na podłodze. W pokoju brudno, niby panie sprzątające przychodziły codziennie, ale jak nie było napiwku na łóżku to tylko zostawiały wodę i układały koc na łóżku.

Fatalny pomysł z instalowaniem głowicy prysznica bezpośrednio w ścianie. Przy malutkiej kabinie każdy prysznic to przymusowe mycie włosów. Jedzenie smaczne, ale bardzo monotonne, po trzech dniach już się nudzi. WiFi bezpłatne tylko w Lobby a i tak nie szalało z prędkością.

Oprócz pokoi, hotel wygląda fajnie, zarówno z zewnątrz jak o w częściach wspólnych. Trzy baseny, nad jednym bar w którym można zjeść posiłek między śniadaniem i kolacją.

Leżaki nad basenami dostępne ale jak mieliśmy okazję zauważyć w noc przyjazdu, były osoby które o 4 rano już je sobie rezerwowały.

Codziennie po kolacji dyskoteki, pokazy, karaoke.

Klimatyzatory bardzo głośne a ich alternatywą jest otwarty balkon i ciężki sprzęt budowlany z budów wokół, który od 7.00 rano stawia na równe nogi.

Bardzo blisko morze z fantastyczną plażą.

Zalety

Bliskość morza, ładnie urządzone części wspólne hotelu, smaczne choć monotonne jedzenie.

Wady

Brud, małe pokoje, głośna klimatyzacja

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Kanion Koprulu 51 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Kanion Koprulu

Pogoda

28°C
16°C
25°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
Dowód osobisty - musi być ważny przez cały okres pobytu. Jeśli dokument utraci ważność w trakcie pobytu, przekroczenie granicy na jego podstawie, przy wyjeździe z Turcji, nie będzie możliwe.

Paszport musi być ważny co najmniej 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego. Oznacza to, że paszport oraz paszport tymczasowy powinien być ważny jeszcze przez minimum 150 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.


Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź