Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

17
obiekt, budynek główny
obiekt
teren hotelu
obiekt
teren hotelu

Opis oferty

Region: Alta ValtellinaBiuro podróży (przedsiębiorca): RainbowKod oferty: WAK740506

Wyciągi

Orczykowe25
Krzesełkowe10
Gondolowe1

Trasy

Średnie62 km
Łatwe25 km
Trudne13 km

Mapa

Pogoda

3°C
-5°C
14

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.
TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa. Szczegóły na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych .

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych .

Przewodnik

Opis obiektu

Snowpark Bormio to idealne miejsce dla amatorów freestyl'u i jazdy na snowboardzie. 5-metrowy rail plug, 3-metrowy rail, mini kicker, bench rail i 12-metrowy kicker to zaledwie przedsmak atrakcji jakie czekają na Ciebie.

apres ski

Narty w Alta Valtellina to nie tylko białe szaleństwo ale wiele dodatkowych atrakcji, z których możemy skorzystać po zejściu ze stoków narciarskich. Czeka tam na nas dobra zabawa w klubach i dyskotekach, fantastyczne kuligi. Zagramy także w curling, pojeździmy na lodowisku, rozciągniemy także mięśnie grając w squash. Jeżeli na narty pojechaliśmy z dziećmi to nie musimy się martwić o nudę ponieważ wybierzemy się z nimi do kina lub snowparku. A kiedy zapragniemy spędzić romantyczny wieczór wybierzemy się na kolację do restauracji Cedrone (Bormio), serwującej doskonale dania lokalnej kuchni.

szkółki narciarskie

W regionie Alta Valtellina polscy narciarze mogą skorzystać z zewnętrznej oferty licencjonowanej szkoły narciarskiej Snow Riders.

Zajęcia prowadzone są przez polskich instruktorów, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, początkujących oraz zaawansowanych. W Livigno szkolenia odbywają się przez cały sezon.

Ceny kilkudniowych kursów w zależności od wybranej opcji i czasu trwania, wahają się w granicach od ok. 900 zł/os. do ok.1500 zł/os.

Ceny szkoleń są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od szkół narciarskich. Szkolenia można wykupić przed wyjazdem lub na miejscu. Aby wziąć udział w szkoleniu, każdy uczestnik musi posiadać aktualny skipass.

skipass

W regionie Alta Valtellina obowiązuje jeden skipass - "Skipass Alta Valtellina", który obejmuje następujące ośrodki narciarskie: Livigno, Bormio, Cima Piazzi Happy Mountain, Oga/S.Colombano, S.Caterina Valfurva. W przypadku karnetu 9-dniowego wymagane jest zdjęcie. Depozyt za Key Card w wysokości 5 EUR jest obowiązkowy. Skipass dla dzieci obejmuje dzieci urodzone pomiędzy 1999 a 2006 r.

snowparki

Snowpark Bormio to idealne miejsce dla amatorów freestyl'u i jazdy na snowboardzie. 5-metrowy rail plug, 3-metrowy rail, mini kicker, bench rail i 12-metrowy kicker to zaledwie przedsmak atrakcji jakie czekają na Ciebie.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 178
Dzieci 0
Dorośli 115
Dzieci 0

Mapa tras

Kamery

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź