Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Santa Caterina (Scalea)

Kod oferty: WAK506050
Kod oferty: WAK506050
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: KalabriaOrganizator: ItakaKod oferty: WAK506050
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

6.6
Jan Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Seniorzy
Przebywaliśmy w dniach 1-15.9.2019 Hotel nam się podobał ,pokoje były częściowo odnowione ,ale czyste i codziennie sprzątane. Personel życzliwy mówiący po włosku. Dogadać się można było- w końcu po to są ręce. Jedzenie dla mnie było smaczne i urozmaicone. Nie rozumiem narzekania niektórych rodaków - co jedzą w domu? Animacje zawsze od 21.00 tylko po włosku i na dobrym poziomie. All inclusiv - do 21 -szej w barze przy basenie. Lokalne wino, lokalne piwo i 4 lokalne likiery. serwowane w papierowym 200 ml kubki po jednym na klienta. Chciałem 2 piwa (drugie dla żony siedzącej 5 m dalej ) . Nic z tego-musiała zgłosić się sama! Następne drinki po odczekaniu min 10 min. Procedura jak poprzednio.Likiery natomiast serwują w 30 ml kubeczku papierowym od expresso napełnionym do połowy.-czyli 1 łyżka. jESLI NIE JESTEŚCIE NA ODWYKU WYBIERZCIE INNY HOTEL TO PRZYNAJMNIEJ DOSTANIECIE TO ZA CO ZAPŁACILIŚCIE I na koniec żal do Itaki. Wycieczka skończyła się 15.9 .o 12..00 musieliśmy opuścić pokój.Odlot do Warszawy natomiast był nie 15.9 lecz 16.9 o 4.20 ..Do północy czyli odjazdu z hotelu na lotnisko mieliśmy 14 godzin. Itaka nie zapewniła nam pokoju na przeczekanie.Dobrze że była świetna pogoda a my bez małych dzieci lub kogoś chorego. Beztroska Itaki porażająca.
Zaletypołożenie, duży ogród, dużo leżaków,dobre śródziemnomorskie jedzenie typu włoskiego,życzliwa obsługa
Wady1. plaża pokryta wulkanicznym żużlem w którym toną nogi źle się chodzi po plaży.Zejście do morza po ruchomym gruzie wulkanicznym który ucieka spod nóg razem z wodą z plaży. Prawdziwy wyczyn to wyjście z morza na brzeg. Stopy toną w kamieniach spływających do morza i żeby wyjść z wody trzeba pędzić jak Perszing po spływających kamieniach. Wymaga to dobrej kondycji. Dla starszych,słabszych,kobiet lub dzieci wyjście z morza może być wręcz niewykonalne. Widziałem jak ratownik wraz z pomocnikiem wyciągali z morza starszą kobietę bo sama by nie wyszła..Kąpiel tylko dla wysportowanych 2. .All inclusiv to kpina. ze zdrowego rozumu. Szkoda że nie jest darmo.

4.5
Barłomiej
Pobyt - Październik 2019Para
Niestety nasz pobyt w tym hotelu nie należał do udanych. Po pokoju niejednokrotnie chodziły mrówki, prysznic był brudny i zardzewiały, wyglądał jakby został jedynie opłukany przez panie sprzątające, a nie umyty. W łazience u góry był brud oraz prawdopodobnie grzyb, którego posiadamy zdjęcia. Klimatyzacja działa w pokoju tylko od 12-14 i od 22-4 rano. Pokojówki od godziny 7 rano ?rozmawiały? na tyle głośno, że było je słychać na drugim końcu hotelu i ciężko było pospać dłużej. Dodatkowo obok hotelu jest kościół którego cogodzinne dzwony również ?pomagały? w pobudce wczesnym rankiem. Jedzenie było średnie, niedoprawione, często zimne (mięso, makaron, ziemniaki) i nie dało się tego zjeść. Na obiad była podawana jajecznica ze śniadania lub frytki z dnia poprzedniego podgrzane razem z nieświeżymi warzywami. Wino okropne. Jeśli ktoś oczekuje all inclusive jak w innych krajach tu niestety tego nie spotka. Włosi byli niemili (tylko pojedyncze osoby obsługiwały gości jak należy). Często robili nam łaskę, że nas obsługują, a nawet rozmawiali przez telefon bądź ze znajomymi nie zważając, że ktoś czeka przy barze, a o słowach ?dzień dobry, proszę, przepraszam, dziękuje nawet nie wspomnę. W pokoju nie było także szklanek, czajnika ani mini baru co w 4* hotelu powinno być. Wi-fi również zostawia wiele do życzenia. Ponadto w hotelu dominują zdecydowanie starsze osoby. Miejsce oraz plaża są przepiękne, ale hotelu nie polecam nikomu.
ZaletyBlisko Plaży

6.1
BEATA
Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
wróciliśmy z tego hotelu 1 września 2019 , ogólnie podobało nam się ale to nie jest opcja ALL tylko ALL soft
Zaletyblisko plaży
WadyALL SOFT NIE ALL

8.9
Beata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
pobyt byl super ,pokoje przestronne ,blisko do morza ,jadalnia super tylko posilki mogly byc bardziej urozmaicone,plaza spokoj ,atmosfera super,animacje nas bardzo urzekly ,taka mala odskocznia,takze jestesmy bardzo zadowoleni.
ZaletyHotel byl bardzo zadbany ,obsluga hotelowa super,bardzo pomocna.Atmosfera panujaca w hotelu byla bardzo pozytywna

6.3
Magdalena Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
Hotel z czasow Prl ale odnowiony pokoje ok czyste stołowka i śniadania to porażka natomiast obiady i kolacje super opcja all inclusive to nie ma nic z tym wspolnego brak napoi wino okropne plaza super tylko ratownicy zabierajacy lezaki i reczniki podczas obiadu to bardzo irytujace szkoda ze oprocz recepcji nikt nie rozmawia po angielsku brak totalnej komunikacji z ich stron. Morze i plaża świetne okolica również. Dość daleko od lotniska 2 godz trasnfer autokarem moze byc męczące dla dzieci.
ZaletyPołożenie blisko miasta
WadyJedzenie obsluga brak znajomosci jezyka

Mapa

Pogoda

23°C
23°C
22°C
8

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test przed wylotem z Włoch.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.