0
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Chalet all'Imperatore

Kod oferty: WAK514921
Kod oferty: WAK514921
1/15
budynek główny
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen, sport i rekreacja, rozrywka
basen, rozrywka

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z bezpłatną zmianą rezerwacji do 42 dni przed wyjazdem i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: Madonna di Campiglio - PinzoloOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK514921

Miasto

Madonna di Campiglio

Kraj

Włochy

Położenie

Komfortowy 4-gwiazdkowy Hotel Chalet All'Imperatore znajduje się ok. 900m od centrum miejscowości Madonna di Campiglio i zaledwie 550m od wyciągu Express Spinale. Hotelowy autobus wahadłowy na zapytanie dowiezie gości na teren narciarski.

Wyposażenie

W hotelu znajduje się recepcja, przechowalnia bagażu, winda, Wi-Fi, restauracja a la carte, bar, pokój gier i zabaw dla dzieci, przechowalnia nart, bezpłatne miejsca parkingowe oraz garaż (za opłatą).

Studio fitness i strefa wellness z krytym basenem, biosauną, sauną fińską, łaźnią parową, jacuzzi, jacuzzi na zewnątrz, kącikiem herbacianym oraz pokojem wypoczynkowym są dostępne dla gości bezpłatnie. Ponadto otrzymują oni 20% zniżki na zabiegi wellness (według informacji na miejscu).

Dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat hotel oferuje klub dla dzieci (codziennie od 18

30 do 21:30 w okresie od ok. Świąt Bożego Narodzenia do połowy marca, dokładne informacje na miejscu, możliwe zmiany). Na zapytanie można skorzystać z usług opiekunki do dzieci (za opłatą).

Wyżywienie

Wliczone w cenę pobytu wyżywienie HB obejmuje rozszerzony bufet śniadaniowy oraz 4-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację. W Wigilię (24.12.) oraz w Sylwestra podawana jest specjalna kolacja również wliczona w cenę pobytu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy i klapki (do wypożyczenia)Ręcznik do sauny (do wypożyczenia)20% zniżki na zabiegi wellness (według informacji na miejscu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweShuttle hotelowy (wg opisu)Klub dla dzieci (wg opisu)Przechowalnia bagażu (w recepcji)Sejf (w pokoju)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Zabiegi wellness (według informacji na miejscu)Minibar (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie): 10,- € / dzieńGaraż (ograniczona dostępność): 10,- € / dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,50 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (10,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Korzystanie ze strefy wellness wyłącznie dla osób od 18 lat. Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Jednak przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W razie większej liczby dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu zakupić karnet dla dziecka. Dalsze informacje w kasie wyciągu. W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (maks. 3 dorosłych + 1 dziecko), hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, 2 dostawkami (1 dostawka przeznaczona jest dla dzieci do 11 roku życia włącznie), TV sat., telefonem, sejfem i minibarem (za opłatą)

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką (dla dzieci do 11 lat włącznie), TV sat., telefonem, sejfem i minibarem (za opłatą)

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

Pokój z łóżkiem podwójnym, TV sat., telefonem, sejfem i minibarem (za opłatą)

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Balkon

Dojazd

Kolej: Trydent (ok. 80km)Przelot: Werona (ok. 155km), Innsbruck (ok. 225km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski madonna di campiglio

Maks. wysokość: 2580mMin. wysokość: 852mWys. miejscowość: 1550mWyciągi łącznie: 20Krzesełka: 15Gondole: 5Trasy łącznie: 60kmTrasy zielone/niebieskie: 27kmTrasy czerwone: 25kmTrasy czarne: 8km

Region narciarski skiarea campiglio dolomiti di brenta

Maks. wysokość: 2500mMin. wysokość: 850mWyciągi łącznie: 72Orczyki: 22Krzesełka: 32Gondole: 18Trasy łącznie: 150kmTrasy zielone/niebieskie: 50kmTrasy czerwone: 67kmTrasy czarne: 33km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
10.12.2022

Wykwaterowanie

Sobota
17.12.2022

Dostępne pokoje

Pokój 2-osob. prysznic/wc

dwa posilki, prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

13°C
6°C
15°C
3

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

To jedna z najważniejszych stacji sportów zimowych, często nazywana "nr 1 w Alpach włoskich". Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie "karuzela" tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Atrakcje turystyczne

Z wysokości 1.550 m rozchodzi się sieć 22 nowoczesnych wyciągów przewożących 31.500 osób na godzinę i które w krótkim czasie docierają do stóp Dolomitów Brenta i Adamello-Presanella. Do dyspozycji narciarzy jest 70 km tras z czego 60% wyposażonych jest w armatki śnieżne.
Nartostradami Cinque Laghi, Pradalago, Spinale i Groste można zjechać bezpośrednio do centrum miasta by ponownie wspiąć się w górę. Poza tym, z przypiętymi nartami, można dostać się do rejonu Folgarida-Marilleva i mieć do dyspozycji "karuzelę" 120 km tras. Stok oświetlony - na trasie Canalone Miramonti.

Mapa tras