Wspaniały2 opinie
9.4
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Savoia Palace

Kod oferty: WAK324424
Kod oferty: WAK324424
1/12
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
pokój, apartament
pokój, apartament
pokój

Promocja

Skipass w cenieOferta z karnetem narciarskim w cenie - więcej szczegółów w zakładce Opis oferty.

Opis oferty

Region: Madonna di Campiglio - PinzoloOrganizator: OtiumKod oferty: WAK324424

Region

Madonna/Trydent/Włochy

Atuty

Free ski, na narty w butach, centrum relaksu

Położenie

Na wysokości ok. 1520m n.p.m., w centrum słynnej Madonna di Campiglio, w Dolinie Val Rendena we włoskim Trydencie. Do lotniska w Bergamo ok. 180km

Wyciągi narciarskie

Do najbliższego wyciągu narciarskiego 5 Laghi ok. 120m, do wyciągu Spinale Express ok. 600m. Przystanek skibusa ok. 100m od obiektu

Wyposażenie

Recepcja, restauracja, bar, winda, sala konferencyjna, pralnia, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking, garaż (za opłatą – ok. 25 euro/dzień, wymagana wcześniejsza rezerwacja). Obiekt posiada 4 piętra

Internet

Tak (Wi-Fi, gratis)

Karty kredytowe

Tak (Visa, Mastrercard)

Sport i relaks

Centrum wellness Beauty Farm (gratis, czynne w określonych godzinach, wstęp od 14 lat) - sauna, łaźnia turecka, jacuzzi. Masaże za dodatkową opłatą

Pokoje

Hotel dysponuje 55 pokojami typu Classic dla 2-3 osób (ok. 15m2), pokojami typu Superior dla 2-4 osób (ok. 30m2), a także pokojami typu Junior Suite dla 2-5 osób (ok. 35m2). Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, toaleta i suszarka do włosów, szlafrok; TV, telefon, sejf, mini-bar (płatne).

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu i ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z menu), bufet sałatkowy. Napoje do kolacji dodatkowo płatne

Pieski

Tak (na zapytanie – płatne 15 euro/dzień).

Kolacja wigilijna

W cenie

Kolacja sylwestrowa

W cenie

świadczenia

7 noclegów (6 noclegów w terminie 17-23.12.2022), wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, opieka włoskiego kontrahenta, ubezpieczenie Signal Iduna – Bezpieczne Podróże Europa Super (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) KL, KR, NNW, OC, sprzętu sportowego i bagażu, wg następujących stawek; KL- 30.000 EUR, NNW – 15.000 PLN, NWS – 15.000 PLN, OC – 30.000 EUR.

Dopłaty ubezpieczenie

W dniu rezerwacji istnieje możliwość dokupienia dobrowolnie wariantu z KW (koszty kwarantanny do 1000 EUR) w kwocie 25 zł/pobyt/os., dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji (w tym z powodu COVID-19)– 2,95% (kod RG), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji – 4,50% (kod RG + RGS). Dopłata do ubezpieczenia kosztów rezygnacji będącej następstwem chorób przewlekłych ubezpieczonego, osób bliskich lub współuczestnika podróży – 4,43% (kod CP), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji (w tym CP) – 6,76%. Dopłata do ubezpieczenia kosztów rezygnacji będącej następstwem obowiązkowej kwarantanny – 6,79 % (kod CQ), dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji + kosztów przerwania rezerwacji (w tym CQ) – 10,35%.

Obowiązkowa opłata na miejscu

Taksa klimatyczna ok. 2,5 euro/os./dzień

Zakwaterowanie

Przyjazd od godz. 15.00, wyjazd do godz. 10.00

Zniżki (na dostawkach) i dopłaty

Dzieci do 1,9 lat – obowiązkowa opłata na miejscu 25 euro/dzień (bez wyżywienia), dzieci 2-7,9 lat - 40% zniżki, dzieci 8-12,9 lat - 20% zniżki, od 13 lat - 10% zniżki.

Zniżki w terminach Free Ski według cen w systemie. Dopłata do pełnego wyżywienia – 25 euro/os/dzień (płatne na miejscu)

Oferta free ski

Tak, w terminach; 26.11-17.12.2022, 25.03-02.04.2023, 09-16.04.2023, karnet 6-dniowy SuperSkirama, w terminie 17-23.12.2022 - karnet 5 dniowy Superskirama (ważny na wszystkie stacje; Madonna, Pinzolo, Val di Sole, Pejo, Adamello, Paganella, Monte Bondone, Alpe Cimbra) w cenie. W terminie 18-26.03.2023 karnet 6 dniowy Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta (ważny na Madonne, Pinzolo, Val di Sole, Pejo 3000), w cenie, w dniu rezerwacji możliwość dopłaty do karnetu Superskirama - 100 zł/os, junior – 70 zł/os. Na miejscu pobierana jest kaucja zwrotna za kartę w wysokości 5 euro. Zniżki dla młodzieży tylko dla karnetów Skiarea Campiglio wg systemu. Dzieci do 8 lat – gratis (1 karnet dla dziecka gratis na 1 karnet dla osoby dorosłej) Uwaga! Kask obowiązkowy do 18 lat. Uwaga! Od stycznia 2022 władze włoskie wprowadziły obowiązkowe ubezpieczenie OC dla narciarzy, wszyscy Klienci Otium są ubezpieczeni w pakiecie z imprezą numer polisy razem z voucherem.

Promocje

Oferta Early Booking – 10% zniżki na rezerwacje potwierdzone do 28.09.2022, oraz 5% zniżki na rezerwacje potwierdzone do 13.11.2022, dla pobytów w terminach 26.12.2022-07.01.2023 oraz 14.01-18.03.2023. Ceny w systemie i na stronie internetowej zawierają promocje.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
03.12.2022

Wykwaterowanie

Sobota
10.12.2022

Dostępne pokoje

Pokoj classic

sniadania+obiadokolacje, classic
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokoj 2 os. superior

sniadania+obiadokolacje, superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokoj junior suite

sniadania+obiadokolacje, junior suite
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

13°C
6°C
15°C
3

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Przewodnik

Opis obiektu

To jedna z najważniejszych stacji sportów zimowych, często nazywana "nr 1 w Alpach włoskich". Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie "karuzela" tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Atrakcje turystyczne

Z wysokości 1.550 m rozchodzi się sieć 22 nowoczesnych wyciągów przewożących 31.500 osób na godzinę i które w krótkim czasie docierają do stóp Dolomitów Brenta i Adamello-Presanella. Do dyspozycji narciarzy jest 70 km tras z czego 60% wyposażonych jest w armatki śnieżne.
Nartostradami Cinque Laghi, Pradalago, Spinale i Groste można zjechać bezpośrednio do centrum miasta by ponownie wspiąć się w górę. Poza tym, z przypiętymi nartami, można dostać się do rejonu Folgarida-Marilleva i mieć do dyspozycji "karuzelę" 120 km tras. Stok oświetlony - na trasie Canalone Miramonti.

Mapa tras