Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
14
basen
obiekt
restauracja
restauracja
restauracja

Opis oferty

Region: SycyliaBiuro podróży (przedsiębiorca): Orka TravelKod oferty: WAK713892

Położenie

Usytuowany 80metrów od najbliższej plaży, wzdłuż promenady w miejscowości Letojanni. Do centrum Taorminy 6km, lotnisko w Katanii położone 50min jazdy samochodem.

Plaża

Hotel usytuowany ok. 80metrów od szerokiej żwirowo-kamienistej publicznej plaży. Leżaki i parasole na plaży za dodatkową opłatą. Wzdłuż plaży ciągnie się promenada z restauracjami serwującymi włoskie specjały oraz owoce morza.

Hotel

Obiekt oferuje klimatyzowane pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Na miejscu restauracja oraz taras na dachu z basenem czynnym w sezonie. Taras wyposażony jest w leżaki i parasole przeciwsłoneczne, a basen dysponuje kącikiem z hydromasażem.

Uwaga: klimatyzacja sterowana centralnie działa od 01.06 do 30.09 w różnych godzinach (nie przez cały czas).

Do dyspozycji

Recepcja 24h, przestronne lobby, 2 windy. Na terenie hotelu znajduje się: restauracja główna serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, klimatyczny taras w ogrodzie ze stuletnimi araukariami, w którym serwowane są śniadania. Na dachu hotelu niewielki basen z hydromasażem, leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie. Ponadto: sala telewizyjna, bezpłatny punkt internetowy. Wifi w lobby - gratis.

Sport, rekreacja i rozrywka

Basen (na 6 piętrze czynny od 01.05 - 30.09 od godz. 09:00 do 18:00), sauna, centrum Spa.

Dla dzieci

Opiekunka do dzieci.

Zakwaterowanie

Prowadzony przez właścicieli włoską rodzinę, bardzo dobrze utrzymany, czysty, bardzo dobra kuchnia włoska, dobra lokalizacja sprzyja by poznać pobliskie miejscowości i wypocząć na plaży.

Hotel - pięciopiętrowy, budynek z 2 windami, posiada 100miejsc noclegowych.

Pokoje są klasycznie urządzone i dysponują balkonem, podłogą wyłożoną kafelkami oraz łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz suszarką do włosów.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane do stolika. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Transfer

Transfer: jest wliczony w cenie imprezy (grupowy), istnieje możliwość zarezerwowania prywatnego transferu: lotnisko - hotel - lotnisko.

Podatek turystyczny

We Włoszech obowiązuje podatek turystyczny.

Podatek jest płatny bezpośrednio przez Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu, płatność w Euro.

Opłata jest pobierana za pokój (sypialnie), za noc i jest uzależniona od standardu hotelu: * 5 gwiazdki: 5,00 Euro

• 4 gwiazdki: 3,50 Euro

• 3 gwiazdki: 2,00 Euro

• 2 gwiazdki: 1,50 Euro

• 1 gwiazdka: 1,00 Euro

Należy pamiętać, iż dana kwota może ulec zmianie.

Informacje o lotach i bagażu

Przelot czarterowy

• każdy pasażer może wziąć ze sobą bezpłatnie 1 bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm)

• ORAZ 1 bagaż rejestrowany 23 kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm)

Przelot WizzAir (kod lotu W6),

• każdy pasażer może wziąć ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą

• 10 kg w cenie ok. 500 PLN/sztuka

• 20 kg w cenie ok. 700 PLN/sztuka

• 32 kg w cenie ok. 1000 PLN/sztukaMożliwość dokupienia odprawy online, rezerwacji miejsc w samolocie.

Wybór miejsca (za opłatą - wycena indywidualna): Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, system przydzieli Ci losowe miejsce podczas samodzielnej odprawy na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Warunki przewozu linii lotniczych WIZZ: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagazu

Przelot Ryanair (kod lotu FR)

• każdy pasażer może wziąć ze sobą 1 jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm, maks. 8 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany za dopłatą

• 10 kg (55x40x20cm) w cenie ok. 350 PLN/sztuka

• 20 kg (119x119x81cm) w cenie ok. 500 PLN/sztukaMożliwość dokupienia odprawy online, rezerwacji miejsc w samolocie.

Wybór miejsca (za opłatą; wycena indywidualna): Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, system przydzieli Ci losowe miejsce podczas samodzielnej odprawy na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozuWażne! Jeżeli bagaż dodany zostanie do rezerwacji już po jej potwierdzeniu, jego cena będzie wyższa.

Rezydent

Oferta obejmuje opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta oraz telefoniczną opiekę Orka Travel (telefon alarmowy). Możliwość zakupienia wycieczek lokalnych w języku polskim.

Wycieczki lokalne 2023 - region cta

WYCIECZKI LOKALNE W SEZONIE LATO 2023 - HOTELE Z PRZELOTEM DO KATANII

ETNA (wtorek, sobota)

Dzień spędzony na odkrycie najwyższego czynnego wulkanu w Europie. Zdobędziemy Etnę podziwiając księżycowe i niespotykane widoki: wybrzeże jońskie, Taorminę, zatokę Augusty. Przejedziemy wzdłuż starych frontów lawy i przez stare lasy, aby poznać z bliska wulkan, zwany przez Sycylijczyków " Mungibeddu". Dojedziemy do schroniska Sapienza na wysokości 2.000m od południowej strony, skąd można się dostać na wyższe, dozwolone części wulkanu. Lekki trekking, dostosowany do grupy, po wygasłych kraterach Silvestri. Dla chętnych możliwość wjazdu na wysokość 2800m kolejką linową i unimogami ( dwie godziny, bilet nie wliczony w cenę wycieczki - 78,00 euro od osoby). Czas wolny na posiłek ( nie wliczony w cenę) i na zakup pamiątek. Wyjazd w kierunku kolejnie atrakcji : założymy kaski ochronne, zabierzemy latarki i wejdziemy do groty wulkanicznej, tunelu wyżłobionego przez niesamowitą moc płynącej rozżarzonej lawy. Powrót do miejsc startowych.

Co zabrać: Kurtka lub bluza, kryte wygodne buty, czapka.

Cena wycieczki: DOROSŁY 50,00 EUR, DZIECKO 30,00 EUR (do 11 lat).

Opłaty dodatkowe (opcjonalnie): kolejka i unimogi (busy 4x4) - wjazd do krateru Etny: 78 euro dorosły, 50 euro dzieci do 11 lat. Za darmo dzieci do 4 lat.

WYSPY EOLSKIE (środa)

Transfer do portu w Milazzo. Przewodnik polskojęzyczny w autobusie. Rejs łodzią motorową na wyspę Lipari (Marina Corta), spacer podczas którego zobaczymy akropol, katedrę Sw. Bartłomieja, i centrum historyczne. Czas wolny w centrum miasteczka Lipari, gdzie można znaleść sporo sklepów z pamiątkami (i nie tylko) kawiarnie, restauracje. Spotkanie w porcie marina Korta i wyjazd w kierunku wyspy Vulcano. Podczas rejsu przystanki przy skałach Faraglioni", skały Papieża Jana i Groty Aniołów. Postój na wyspie. Czas wolny na posiłek (nie wliczony w cenę). Możliwość kąpieli przy czarnej plaży wulkanicznej lub wejścia na krater o wysokości 400m. Wyjazd z Vulcano, podczas rejsu przystanek przy basenie Afrodyty, Groty skrzydlatego konia i skale lwa. Powrót do portu w Milazzo o godzinie 17:45. Powrót do miejsc startowych na kolacje.

Co zabrać: Strój kąpielowy, ręcznik, klapki, kremy ochronne.

Cena wycieczki: DOROSŁY 80,00 EUR, DZIECKO 55,00 EUR

Opłaty dodatkowe (obligatoryjne): Podatek klimatyczny 2,50 EUR od osoby (kwiecień, maj) lub 5,00 EUR od osoby (od czerwca do końca września).

MALTA (środa)

Wyjazd w kierunku Pozzallo około godziny 05:00. Przejście na szybki katamaran na Maltę. Dojazd do La Valletta. Początek zwiedzania: Mdina, średniowieczne miasto obronne, otoczone murami z których jest widoczna panorama całej wyspy. Dalej przejeżdżając przez miasta St. Julians e Sliema, dojeżdżamy do La Valletta, stolicy Malty, gdzie przejdziemy przez centrum miasta zatrzymując się przed najważniejszymi budynkami i zabytkami . Wejdziemy do

Ogrodów

Upper Barrakka z przepięknym widokiem na port Grand Harbour , na fortece S. Angelo i pobliskie "trójmiasto" . Godzina czasu wolnego podczas której można zwiedzić Katedrę S. Jana, najsłynniejszego zabytku na wyspie i muzeum gdzie jest wystawiony obraz Caravaggio (cena 14 euro, nie wliczona) .

Powrót na katamaran. Wyjazd do Pozzallo o godz. 18.30. Przyjazd na Sycylie o godz. 20.15 i powrót do miejsc startowych późnym wieczorem.

Co zabrać: Wygodne buty i coś do przykrycia ramion w świątyniach.

Cena wycieczki: DOROSŁY 205,00 EUR, DZIECKO 140,00 EUR

Opłaty dodatkowe (opcjonalnie): Bilet wstępu do Katedry Św. Jana - 14 euro od osoby

Nocna Wycieczka Na Wyspy Eolskie

PANAREA I STROMBOLI (czwartek)

Wyjazd do portu w Milazzo. Rejs w kierunku Panarea . Czas wolny na zwiedzanie miasteczka, możliwośc kąpieli przy malowniczej zatoczce Calajunco. Wyjazd z Panarea, rejs dookoła wyspy , Baia di Calajunco oraz plaża Zimmari i przejazd na Stromboli. Postój naprzeciwko malowniczego miasteczka Ginostra, rejs dookoła wyspy i postój w porcie Scari aż do zachodu słońca. Możliwość spaceru po miasteczku i kąpieli na pięknej, szerokiej czarnej wulkanicznej plaży. Powrót na statek i przejazd pod Sciara del Fuoco , aby obejrzeć z morza, spektakularne fontanny lawy, które unoszą się z wulkanu Stromboli co 15/20minut. Powrót do portu w Milazzo o godz. 22.30 a do miejsc startowych po północy.

Co zabrać: Strój kąpielowy, ręcznik, klapki, kremy ochronne, lekka kurtka lub bluza.

Cena wycieczki: DOROSŁY 95,00 EUR, DZIECKO 70,00 EUR

Opłaty dodatkowe (obligatoryjne): Podatek klimatyczny 2,50 EUR od osoby (kwiecień, maj) lub 5,00 EUR od osoby (od czerwca do końca września).

SYRAKUZY (czwartek)

Wyjazd do Syrakuz. Spotkanie z przewodnikiem lokalnym. Syrakuzy to czwarte miasto co do wielkości na Sycylii, nazwa przywołuję historię grecką, czasy tyranów i bitw z Atenami i Kartaginą, po których wiele śladów zachowało się w mieście. Cyceron opowiadał o Syrakuzach jak o najpiękniejszym miastem greckim. Od 2005 wpisane na listę UNESCO. Wizyta z przewodnikiem po parku archeologicznym - Ucho Dionizosa, Teatr Grecki, Amfiteatr Rzymski, Ołtarz Herona. Spacer po wyspie Ortigia : Katedra i zródło Aretuzy. Wizyta w Sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej (dla chętnych). Czas wolny na obiad lub zakupy ( obiad nie wliczony w cenę). Powrót do miejsc startowyc na kolację.

Co zabrać: Wygodne buty i coś do przykrycia ramion w świątyniach.

Cena wycieczki: DOROSŁY 60,00 EUR, DZIECKO 40,00 EUR

Opłaty dodatkowe (opcjonalnie): 12,00 EUR bilety wstepu.

ŚLADAMI OJCA CHRZESTNEGO (piątek)

Dla fanów trylogii "Ojca Chrzestnego", ale nie tylko dla nich! Wyjazd do Savoca, późnośredniowiecznego miasteczka założonego w 1139 przez Króla Rogera II. Kościół Sw. Nicolo, klasztor Kapucynów gdzie można zobaczyć mumie. Konieczny przystanek to bar Vitelli gdzie właściciele wspominają o czasach kiedy tu kręcono sceny ze słynnego na całym świecie filmu. Następnie przejazd do Forza D'Agro'. Wąskie uliczki, ruiny zamku, klasztor Sw. Trójcy, malownicza wioska zbudowana na skale, z której przepięknie widać wybrzeże jońskie i Kalabrię. Przerwa na posiłek (nie wliczony w cenę) . Powrót do miejsc startowych po południu.

Co zabrać: wygodne buty

Cena wycieczki: DOROSŁY 50,00 EUR, DZIECKO 30,00 EUR

Opłaty dodatkowe (opcjonalnie): 2,00 EUR wstęp.

KATANIA (sobota)

Wyjazd do Katanii, pięknego czarnego miasta z bazaltu. Zwiedzanie zaczyna się od placu Katedry Św. Agaty na którym znajduje się także Urząd Miasta i słynny słoń z lawy - herb miasta. Obowiązkowy przystanek na historycznym rynku rybnym. Piękne kościoły na ul. Crociferi, przystanek przy amfiteatrze rzymskim,

A potem czas wolny na zakupy na głównej ulicy miasta - ulicy Etnea. Możliwość spróbowania pyszności street foodu miasta . Powrót do miejsc startowych po południu.

Co zabrać: wygodne buty

Cena wycieczki: DOROSŁY 50,00 EUR, DZIECKO 30,00 EUR

Min. Ilosc uczestnikow to 12 osob.

Wszystkie wycieczki są w języku polskim. Dzieci do 3 roku życia - gratis; od 3-11 lat zniżka.

Wejścia do muzeum i na tereny archeologiczne płatne dodatkowo.

Wliczone w cenę: kierowca, pilot, przewodnik ( dnia tam gdzie przewidziany).

Nie wliczone w cenę: posiłki, bilety wstępów.

Zwroty: całość do 48 godzin przed wyjazdem, 50% do 24 godzin, mniej niż 24 godziny przed wyjazdem - brak zwrotów.

Organizatorem wycieczek jest lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też program wycieczek, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora wycieczek lokalnych.

Przepisy wjazdowe

Informacje dla podróżujących do Włoch: https://www.gov.pl/web/wlochy/idp

Zachęcamy również do rejestracji w systemie MSZ Odyseusz (https://odyseusz.msz.gov.pl/). System w przypadku wystąpienia nadzwyczajnych sytuacji za granicą, umożliwi kontakt MSZ z Państwem w celu przekazania informacji lub udzielenia pomocy przez właściwą placówkę dyplomatyczno-konsularną.

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

- standard balcony

2 dorosłych

śniadanie i obiadokolacje
WylotRyanair Sun, RR 6373
11:55
14:25
KTW · 06.06 (Wt.)Katowice
CTA · 06.06 (Wt.)Katania
Przylot
14:55
17:25
CTA · 13.06 (Wt.)Katania
KTW · 13.06 (Wt.)Katowice
7 050 zł
za pokój

- terrace garden view

2 dorosłych

śniadanie i obiadokolacje
WylotRyanair Sun, RR 6373
11:55
14:25
KTW · 06.06 (Wt.)Katowice
CTA · 06.06 (Wt.)Katania
Przylot
14:55
17:25
CTA · 13.06 (Wt.)Katania
KTW · 13.06 (Wt.)Katowice
7 444 zł
za pokój

- terrace sea view

2 dorosłych

śniadanie i obiadokolacje
WylotRyanair Sun, RR 6373
11:55
14:25
KTW · 06.06 (Wt.)Katowice
CTA · 06.06 (Wt.)Katania
Przylot
14:55
17:25
CTA · 13.06 (Wt.)Katania
KTW · 13.06 (Wt.)Katowice
7 918 zł
za pokój

- standard balcony

2 dorosłych

śniadanie i obiadokolacje
WylotRyanair Sun, RR 5440
17:40
20:25
WMI · 06.06 (Wt.)Warszawa - Modlin
CTA · 06.06 (Wt.)Katania
Przylot
20:55
23:40
CTA · 13.06 (Wt.)Katania
WMI · 13.06 (Wt.)Warszawa - Modlin
10 082 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny parking P1, Wolności 90, 42-625 Ożarowice, Polska

340
za 1 auto
1 auto
Data od
06.06.2023
Data do
13.06.2023
340
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka7 050

Cena całkowita

7 050
Do zapłaty teraz7 050

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieRodzina z dziećmiPara
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - Listopad
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Anna
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 24.08.2022
9.0
Zarówno hotel jak i umiejscowienie rewelacja. Koniecznie bierzcie pokój od strony morza - widok jest niesamowity na całą zatokę, wzgórza, Taorminę. Od drugiej strony jest tylko widok na ulicę, tory kolejowe i mur. Obsługa przemiła, pokoje sprzątane codziennie. W pokoju mały telewizor i malutka lodówka, która słabo chłodzi ale jest. Klimatyzacja po śniadaniu jest wyłączana. Łóżka pojedyncze rozsunięte albo zsunięte razem w podwójne łóżko. W łazience suszarka do włosów i zestaw kosmetyków jednorazowych. Ręczniki codzień czyste. Do każdego pokoju jest spory taras. Jedyny minus, że nie ma zakazu palenia i gdy turyści palą na tarasach nie można posiedzieć w spokoju bo wszędzie czuć papierosy. Śniadania są na dolnym tarasie a obiadokolacje w restauracji. Na śniadania duży wybór: chleb i bułki, zawsze dwa rodzaje wędlin, ser żółty, jajka na twardo, płatki z mlekiem, dżemy, miód, masło, słodkie rogale wypiekane rano jeszcze ciepłe, muffinki, tarty, owoce świeże i wyciskane soki z czerwonych pomarańczy i ananasa oraz różne rodzaje kawy z ekspresu. Na obiadokolacje są trzy dania wybierane z karty dzień wcześniej: na pierwsze danie trzy różne potrawy do wyboru (zwykle różne rodzaje makaronów), na drugie danie dwie potrawy do wyboru (mięso albo ryba). Do tego bardzo obfity szwedzki stół: codzień inne rodzaje zapiekanych ziemniaków i około ośmiu rodzajów przystawek warzywnych. Na deser codzień coś innego, zwykle słodki deser lub lody, czasem owoce. Za wodę 1 l płaci się 2 euro, za kieliszek wina 7 euro (napoje nie są w cenie jedzenia). Ogólnie jedzenie przepyszne, domowe, typowo włoskie i bardzo obfite, duże porcje. Lokalizacja hotelu to strzał w dziesiątkę ponieważ jest trochę z boku od najpopularniejszych miejsc gdzie aż roi się od turystów (ok. 4-5 km), a jednocześnie 2 min od dużej plaży. Autobusy odjeżdżają co godzinę z głównego placu do najpopularniejszych miejsc w okolicy. W recepcji hotelu koniecznie zapytajcie o folder z wycieczkami biura podróży, gdzie po tańszych cenach nawet niż w internecie można kupić wycieczkę na Etnę (na sam szczyt 95 euro), wyspy liparyjskie, Syrakuzy czy lekcje gotowania po włosku. Zakupioną w hotelu wycieczkę zamawia dla was recepcja hotelu trzeba jedynie płacić gotówką. Na wycieczki autokar zabiera was spod hotelu a pilot mówi po włosku, angielsku i niemiecku albo francusku. Basen na dachu spory 10x5 m, zwykle nikogo tam nie ma więc w spokoju można się zrelaksować , a widok stamtąd nieziemski.
Zaletylokalizacja, blisko do plaży, piękne widoki, przemiła obsługa, pyszne jedzenie i duże porcje, fajne wycieczki w recepcji, super taras na śniadania
Wadybrak zakazu palenia na tarasach
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
Janusz
Klient Wakacje.pl
Czerwiec 2022 ·

Para

Dodano: 24.06.2022
9.0
Pobyt udany. Bardzo miła i pomocna obsługa. Jedzenie bardzo smaczne. Blisko do plaży. Hotel godny polecenia
ZaletyBardzo miła obsługa. Pokoje czyste i zadbane. Jedzenie bardzo smaczne
WadyBrak
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Mikołaj
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2021 ·

Para

Dodano: 06.10.2021
10
Pobyt w hotelu oceniam na 6! Bardzo ładny hotel, z czystymi pokojami i bardzo miłą obsługą hotelu. Wszędzie blisko: na plażę, do sklepów. Serdecznie polecam każdemu pobyt w hotelu Delle Palme.
Zaletyblisko do plaży, centrum miasteczka, sklepów, pubu, przystanków autobusowych, bardzo miła obsługa hotelu, basen na dachu, czyste pokoje
Wadybardzo dobre, lecz monotonne śniadania
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Damian
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2021 ·

Para

Dodano: 26.07.2021
5.4
Ogólnie oferta jaką Exim tours przedstawia jest niewiarygodna
ZaletyDobra lokalizacja
WadyPosiłki, wyliczone bułki, plaster szynki , plaster sera, plaster salami jedno jajko na twardo plus dżem, zero warzyw, zero owoców..obiadokolacja minimalne porcje, aczkolwiek trzydaniowa...pokoje średnie...basen malutki może 3x3 m
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Piotr
Klient Wakacje.pl
Październik 2019 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 18.10.2019
8.6
Spokojny hotel w małym miasteczku nad morzem, blisko do przystanków komunikacji publicznej. Bardzo wygodne pokoje, każdy z własnym tarasem. Przebiegająca obok droga przelotowa i linia kolejowa praktycznie nie przeszkadzają. Idealne miejsce dla osób chętnych do zwiedzania - w pobliżu hotelu znajduje się lokalne biuro turystyczne oferujące wycieczki tańsze niż u rezydenta (ale przewodnik angielsko-języczny). Świetny punkt wypadowy do zwiedzania Wysp Liparyjskich, Etny, wąwozu Alcantara i Taorminy. Bardzo polecamy ten hotel i powyższe wycieczki !!!
ZaletyKameralny hotel, świetna - kulturalna, uśmiechnięta i uczynna obsługa. Piękny widok z dachu hotelu, gdzie mieści się również mały basen.
WadyCiasna kabina prysznicowa, wszystko inne OK.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Pogoda

24°C
18°C
20°C
15

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.