Dobry14 opinii
7.0

4 296

za osobę
Podsumowanie ceny
16
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny
teren hotelu, basen
basen
basen

Promocja

Rainbow - LATO 2023Bezpłatne odwołanie rezerwacji - do 30 dni przed wyjazdem odwołaj rezerwację, a wpłacona przez Ciebie kwota zostanie Ci zwrócona na voucher do wykorzystania na dowolną ofertę z sezonu Lato 2023 Organizatora. Tylko 25% zaliczki.

Opis oferty

Region: SycyliaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK311342

Opis oferty

Położenie:

Hotel położony w południowej części wyspy, w niewielkim miasteczku Kamerina, w spokojnej okolicy, na rozległym terenie o pow. ok. 100 ha. Resort składa się z części hotelowej z budynkiem głównym oraz budynków o niskiej zabudowie w zielonym ogrodzie. Ok. 6km do urokliwego rybackiego miasteczka Scoglitti. Ok. 25km do zabytkowego miasta Ragusa z licznymi atrakcjami. Do lotniska w Katanii ok. 110km. Obowiązkowy podatek turystyczny płatny w recepcji hotelu – ok. 2 EUR/os. (dot. Gości od 12 roku życia).

Plaża:

Kompleks położony jest ok. 5km od prywatnej, szerokiej, piaszczystej plaży Passo Marinaro (bezpłatny bus hotelowy dowozi Gości hotelowych na plażę w godz. od 09:00 do 19:00) z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Ręczniki plażowe na zapytanie i za dodatkową (ok. 7 EUR/tydzień/ręcznik, po uiszczeniu depozytu ok. 20 EUR, wymiana ok. 2 EUR) dostępne od poł. maja do poł. września.

Do dyspozycji gości:

Recepcja 24 h, przestronne lobby, sejf w recepcji (płatny dodatkowo), restauracja główna z daniami lokalnej kuchni sycylijskiej oraz międzynarodowej, 3 bary: w lobby, przy basenie i na plaży. Dwa baseny ze słodką wodą, w tym 1 olimpijski (dostępny od 1 czerwca do 26 września), z bezpłatnymi leżakami i parasolami, brodzik dla dzieci. Ponadto: parking i sala telewizyjna a za dodatkową opłatą: fryzjer, konsultacja lekarska, butik, kiosk, supermarket (otwarte od 1 czerwca do 15 września), wypożyczalnia rowerów.

Wyżywienie:

All Inclusive: śniadania, lunche i obiadokolacje serwowane w formie bufetu w restauracji głównej. Ponadto: napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole dostępne w barach w godzinach 10:00 - 24:00.

Program sportowy i animacyjny:

W sezonie hotel prowadzi dziennie i wieczorne animacje od poł. maja do poł. września: gry i zabawy, lekcje tańca, piano bar, występy i spektakle w hotelowym amfiteatrze, dyskoteka. Dla najmłodszych plac zabaw i mini klub dla dzieci od 3 do 11 lat z codziennymi zajęciami w języku angielskim i włoskim w godz. od 09:00 do 18:00 od poł. maja do poł. września. Ponadto: siłownia, siatkówka plażowa, boisko do piłki nożnej, 8 kortów tenisowych (oświetlenie i wypożyczenie sprzętu dodatkowo płatne), tenis stołowy, mini golf, kajaki, rowerki wodne. Za dodatkową opłatą strefa wellnes.

Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi w ogólnodostępnych częściach hotelu.

Kategoria lokalna:

Strona www:

Www.athenaresort.com

Naszym zdaniem:

Rozległy kompleks hotelowy położony na południu Sycylii, którego główne atuty to: bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, różnorodny program animacyjny oraz wyśmienita włoska kuchnia. Ponadto wygodna formuła all inclusive oraz pokoje mogące zakwaterować pięć osób sprawiają, że jest to bardzo dobra propozycja na rodzinne wakacje

Program

Dzień 1

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.stronie operatora. Po przylocie spotkanie z rezydentem i transfer do hotelu.

Uwaga! Klienci przylatujący na Sycylię późnym wieczorem nie będą mieli w tym dniu obiadokolacji. Klienci przylatujący wcześnie rano zaczynają świadczenia obiadem/obiadokolacją, a zakwaterowanie odbywa się w godz. 14-16 (jeżeli hotel nie dysponuje jeszcze wolnymi pokojami).

Dzień 2 - 7 (lub 14)

Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie oraz wycieczki lokalne.

Dzień 8 (lub 15)

Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

Na terenie Włoch obowiązuje wymóg noszenia maseczek w przestrzeniach ogólnodostępnych i wszystkich środkach transportu oraz 2-metrowy dystans społeczny. W środkach transportu obowiązuje 50% obłożenia.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Giardini Naxos ok. 10,50 EUR/os./tydzień i ok. 15 EUR/os./2 tygodnie, okolice Taorminy i Letojanni ok. 4 EUR/os./pobyt, okolice Cefalu ok. 1,50 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga!

Istnieje możliwość zakupienia usługi indywidualnego transferu z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko zgodnie z cenami poniżej. W celu zakupu i potwierdzenia indywidualnego transferu prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji.

Hotele

Atlantis Palace Hotel, Caesar Palace, Corallo Hotel Taormina, Da Peppe, Diamond Naxos Taormina, Hellenia Yachting Hotel, Baia Sporting & Villa Athena, Hotel Albatros, Hotel Antares, Hotel Ariston, Hotel delle Palme, RG Naxos Hotel (ex. Hilton Giardini Naxos), San Pietro, UNA Hotels Naxos Beach Sicilia (ex. Ata Hotel Naxos Beach) - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 125 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 190 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

La Corte del Sole, Voi Arenella Resort - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 150 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 200 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Acacia Resort, Baia del Capitano Hotel, Cefalu Sea Palace, Costa Verde, Dolcestate, Hotel Victoria Palace, Santa Lucia e le Sabbie d'Oro, Torre Normanna, Capo Calava, Capo Skino Park Hotel - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 275 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 350 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Baia del Sole, Club Conte di Cabrera - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 225 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 325 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Baia Azurra, Baia Degli Dei, La Scogliera - cena transferów od 1 do 3 osób – ok. 185 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko, cena transferów od 4 do 8 osób – ok. 235 EUR/transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Wycieczki lokalne

Etna i Taormina

Etna - symbol Sycylii - najwyższy czynny wulkan Europy. Mówi się, że Etna wyznacza rytm życia mieszkańców okolicznych miast i wiosek. Wjazd autokarem na wysokość ok. 2000m n.p.m., gdzie znajduje się krater Monte Silvestri, a także liczne sklepy i bary. Jednak aby w pełni poczuć siłę i wielkość Etny, proponujemy przejazd kolejką linową, a następnie jeepem do kraterów głównych na wysokość 3000m n.p.m. (płatne dodatkowo ok. 60 EUR/os.). Następnie przejazd do jednego z najsławniejszych i najładniejszych miasteczek Sycylii - Taorminy, spacer po głównej ulicy Corso Umberto ze sklepami, kawiarenkami i restauracjami oraz zwiedzanie Teatro Antico, ruin teatru greckiego, drugiego pod względem wielkości teatru antycznego na wyspie (po Syrakuzach). Z widowni rozpościera się, jak określił Iwaszkiewicz “najpiękniejszy widok świata” zwłaszcza na szczyt Etny. Czas wolny - możliwość zakupów. Cena ok. 45 EUR/os. z regionu Taorminy (tylko Etna). Cena ok. 65 EUR/os. z regionu Gioiosa Marea i Cefalu. Cena ok. 77 EUR/os. z regionu Pozzallo. Cena z regionu Palermo ok.100 EUR/os.

Śladami Ojca Chrzestnego

Półdniową wycieczkę rozpoczniemy od przejazdu do Forza D’Agro’. Wąskie uliczki, ruiny zamku, klasztor św. Trójcy, malownicza wioska zbudowana na skale, z której przepięknie widać Wybrzeże Jońskie i Kalabrię to tylko część czekających nas atrakcji. Następnie przejazd do Savoca - średniowiecznego miasteczka założonego w 1139 r. przez Króla Rogera II. W programie: kościół św. Nicolo, klasztor Kapucynów, gdzie można zobaczyć mumie. Obowiązkowy przystanek to bar Vitelli, gdzie właściciele wspominają o czasach kiedy kręcono tu sceny do słynnego filmu. Powrót do hotelu w godzinach obiadowych. Cena ok.40 EUR/os. tylko z regionu Taorminy.

Syrakuzy

Wycieczka do stolicy prowincji, której burzliwe dzieje odzwierciedlają liczne zabytki: grecki teatr, uznawany za jeden z największych (138m średnicy), Latomie, kamieniołomy więzienne z fantastycznymi grotami i wnękami, oraz z tzw. “Uchem Dionizosa” (65-metrową szczeliną w kształcie ucha), Fontanna Aretuzy oraz katedra di Santa Maria del Piliero o delle Colonne, doskonały przykład baroku sycylijskiego. Cena ok. 55 EUR/os. tylko z regionu Taorminy.

Wyspy Liparyjskie (Eolskie)

Wycieczka morska do maleńkiego archipelagu wulkanicznych Wysp Liparyjskich. Ostatnia duża erupcja miała miejsce w końcu XIX w., ale Stromboli jest ciągle aktywny i co jakiś czas można obserwować jak dymi. Doskonałe tarasy spacerowe zawiodą chętnych na niezwykłą plażę z czarnym piaskiem, a dbającym o zdrowie i spragnionych oryginalnych przyjemności polecamy siarczane kąpiele błotne lub gorące źródła, które biją prosto z głębin morskich. W programie wycieczki znajduje się zaokrętowanie na statek turystyczny i rejs do stolicy archipelagu - Lipari, największej wyspy archipelagu, gdzie odwiedzimy tętniące życiem miasteczko, z licznymi kolorowymi sklepikami i kawiarenkami. Czas wolny w miasteczku. Następnie przepłynięcie na wyspę Vulcano. Godna polecenia jest tu wspaniała plaża z czarnym wulkanicznym piaskiem i interesujące tereny spacerowe. Dla chętnych możliwość kąpieli w leczniczych błotach siarkowych, lunch w regionalnej restauracji (za dodatkową opłatą). Rejs powrotny na Sycylię. Cena ok. 75 EUR/os. z regionu Taorminy. Cena ok. 65 EUR/os. z regionu Cefalu. Cena z regionu Palermo ok. 80 EUR/os.

Nocna wycieczka na wyspy Eolskie.

Rejs w kierunku Panarea. Czas wolny na zwiedzanie miasteczka, kąpiel lub obiad w lokalnych restauracjach (nie wliczone w cenę). Wyjazd z Panarea, rejs dookoła wyspy, Baia di Calajunco oraz plaży Zimmari i przejazd na Stromboli. Postój naprzeciw malowniczego miasteczka Ginostra, rejs dookoła wyspy i postój w porcie Scari aż do zachodu słońca. Powrót na statek i przejazd pod Sciara del Fuoco, aby obejrzeć z morza, spektakularne fontanny lawy. Powrót do portu w Milazzo o godz. 22.30 a do hotelu po północy. Cena ok. 85 EUR/os. tylko z regionu Cefalu.

Palermo i Monreale

Palermo – stolica Sycylii, pełne jest zabytków będących świadkami bogatej historii miasta. W programie między innymi: Pałac Normanów z Kaplicą Palatyńską, słynącą z przepięknych mozaik, Katedra z grobowcami sycylijskich władców, Teatro Massimo, Plac Wstydu, Martorana, Quatro Canti. Polecamy wizytę w Klasztorze Kapucynów i katakumbach, w których spoczywa ponad kilka tysięcy zmumifikowanych ciał. Następnie przejazd do Monreale i wizyta w katedrze wybudowanej w oryginalnym stylu arabsko-normańskim, której wnętrze w całości jest udekorowane mozaikami przedstawiającymi sceny z Nowego i Starego Testamentu. Wejście na krużganki Klasztoru Benedyktynów za dodatkową opłatą. Czas wolny na zakupy. Cena ok. 75 EUR/os. z regionu Taorminy i Gioiosa Marea. Cena ok. 55 EUR/os. z regionu Cefalu. Cena ok.65 EUR/os. z regionu Palermo.

Malta

Wyjazd do portu w Pozzallo na południowym wybrzeżu wyspy. Płyniemy katamaranem do La Valletty, w której zwiedzamy: Mdinę, średniowieczne miasto, otoczone murami obronnymi, z których jest widoczna panorama całej wyspy. Następnie obiad w restauracji – wliczony w cenę i zwiedzanie miasta St. Julians i Sliema. Dojazd do La Valletty, w której zobaczymy ogrody Upper Barrakka z przepięknym widokiem na port Grand Harbour, na fortece S. Angelo i pobliskie miasta. Katedrę S. Jana, najsłynniejszy zabytek na wyspie i muzeum, gdzie jest wystawiony obraz Caravaggio, który przedstawia ścięcie S. Jana Chrzciciela. Powrót na katamaran. Wyjazd do Pozzallo. Cena ok. 155 EUR/os. tylko z regionu Taorminy.

Sycylia nieznana

Sycylia to nie tylko antyczne świątynie, czy tętniące życiem miasta. Sycylia to również małe wioski, gdzie czas zatrzymał się w miejscu. Położone jak orle gniazda na szczytach skał, ze średniowieczną zabudową. Na tej wycieczce zabierzemy Państwa do takich właśnie miasteczek, aby pokazać zwykle życie sycylijczyków, dotrzemy tam, gdzie turystom, lokalni przyglądają się z ciekawością, ale witają zawsze z uśmiechem!!! Wjedziemy w łańcuch gór Madonie, który zajmuje obszar 40 tysięcy hektarów. Charakteryzuje się bardzo różnorodną roślinnością (drzewa korkowe, gaje oliwne, dęby, kasztany, liczne kwiaty itp.) i przepięknymi wysokogórskimi krajobrazami. Najwyższym szczytem jest Pizzo Carbonara – 1977m n.p.m. Od 1989 roku tereny te są Parkiem Narodowym. Odwiedzimy miasteczko Castelbuono, gdzie znajduje się zamek należący w przeszłości do rodziny Ventimiglia, Gratteri i inne miasteczka posiadające średniowieczną zabudowę i liczne kościoły, malownicze uliczki i zaułki. Po zwiedzaniu udamy się do tradycyjnej, rustykalnej restauracji, gdzie zjemy sycylijski obiad, do którego będzie podane wino!!! Na zakończenie zatrzymamy się na punkcie widokowym, gdzie będziemy podziwiać panoramę Cefalu, uroczego średniowiecznego miasta, gdzie znajduje się jedna z najpiękniejszych katedr na Sycylii wybudowana w czasach normańskich. Podczas całej wycieczki prowadzący zapozna Państwa z obyczajami sycylijskimi, mentalnością, specjałami kuchni. Cena ok. 55 EUR/os. z regionu Cefalu. Cena ok.70 EUR/os. z regionu Palermo.

Uwaga! Zamieszczone tutaj opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Inne

SYCYLIA informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych znajdują się placówki banków i bankomaty.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wynajęcie samochodu

Klienci, którzy chcą wynająć samochód muszą mieć ze sobą wypukłą kartę kredytową.

Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Włoch na podstawie ważnego dowodu osobistego.

Czas

Jak w Polsce.

Język urzędowy

Włoski

Orientacyjne ceny

Obiad w restauracji od 10 EUR, woda 1 l - ok.1,5 EUR, piwo w barze od 4 EUR, kawa w kawiarni od 1,50 EUR.

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje ok. 0,85 EUR. W wielu miejscach znajdują się skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. We Włoszech używa się innych typów gniazdek niż w Polsce. Zazwyczaj występują gniazdka typu L, z trzema dziurkami w jednym rzędzie. Pasują do nich polskie cienkie wtyczki (jak od ładowarki do telefonu). Natomiast nie pasują okrągłe grube wtyczki (jak od suszarki do włosów czy zasilacza do laptopa). W takich przypadkach konieczne jest używanie adaptera (przejściówki). Dostępne są one w hotelowych recepcjach (bezpłatnie, kaucja ok. 5 EUR), można także zakupić je w Polsce w supermarketach budowlanych (ok. 20 zł) lub we Włoszech w większych supermarketach (ok. 2 EUR).

Telefony

Karty telefoniczne można kupić na poczcie, w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Telefony komórkowe działają w całych Włoszech. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu do polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

Sycylia

Sycylia jest największą i najpiękniejszą wyspą na Morzu Śródziemnym, można tu znaleźć wszystkie możliwe atrakcje - górzyste krajobrazy, cytrusowe i oliwne gaje, piękne plaże, malownicze zatoczki i skaliste, postrzępione wybrzeże. Nad wyspą góruje Etna - najwyższy i największy czynny wulkan w Europie.

Giardini Naxos

Jeden z najbardziej znanych sycylijskich kurortów. Wspaniałe, szerokie, świetnie zagospodarowane plaże i bogactwo czekających na turystów rozrywek. Parki rozrywki, mnóstwo klubów nocnych i otwartych do białego rana dyskotek to raj dla młodych ludzi. Giardini Naxos spełni oczekiwania zarówno tych, dla których idealny wypoczynek to morze, piasek i leżak, jak również tych, którzy od udanego urlopu wymagają odrobiny aktywności.

Cefalu

Słynie ze średniowiecznych zabytków oraz malowniczego położenia i przez wielu jest uważane za najpiękniejszą miejscowość wypoczynkową na wyspie. W Cefalu znajdziemy domki w typowo włoskim stylu, kręte, wąskie uliczki ozdobione kwiatami, jakby wciśnięte między Morze Tyrreńskie i wysokie, żółto-brązowe góry orazusytuowane w bliskiej odległości od morza kawiarnie, dyskoteki i restauracje, z których każda ma coś wyjątkowego do zaoferowania.

Palermo

Stolica i największe miasto Sycylii. To pełne życia włoskie miasto o wspaniałym położeniu, zasługuje na dokładniejsze prześledzenie jego barwnej historii. Zabytki łączą w sobie elementy architektury arabskiej i bizantyjskiej, a pałace i kościoły normańskie z fasadami w stylu hiszpańskiego baroku górują nad chaosem nowoczesnego miasta portowego. Tutaj wśród wąskich, zaniedbanych i krzykliwych uliczek, zamiast atmosfery tęsknoty za przeszłością odnajdziemy radość z przeżywania każdego dnia. Nie jest łatwo to miast pokochać, ale jednocześnie trudno nie być pod jego wrażeniem.

Wyloty z: Warszawy, Katowic,Gdańskai Poznania . Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku odpraw Rainbow na wybranym lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na stronie operatora.

"

Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w regionie Sycylia (Włochy) trwa od połowy czerwca do połowy września.

Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Pokoj standardowy w willi w ogrodzie

2 dorosłych

All inclusive
Wylot
KTW · 04.06 (Ndz.)Katowice
CTA · 04.06 (Ndz.)Katania
Godziny lotu podamy później
Przylot
CTA · 11.06 (Ndz.)Katania
KTW · 11.06 (Ndz.)Katowice
Godziny lotu podamy później
8 592 zł
za pokój

2 os. pokój standardowy w budynku głównym

2 dorosłych

All inclusiveStandardowyBudynek główny
Wylot
KTW · 04.06 (Ndz.)Katowice
CTA · 04.06 (Ndz.)Katania
Godziny lotu podamy później
Przylot
CTA · 11.06 (Ndz.)Katania
KTW · 11.06 (Ndz.)Katowice
Godziny lotu podamy później
8 843 zł
za pokój

Pokoj standardowy w willi w ogrodzie

2 dorosłych

All inclusive
Wylot
WAW · 04.06 (Ndz.)Warszawa - Chopin
CTA · 04.06 (Ndz.)Katania
Godziny lotu podamy później
Przylot
CTA · 11.06 (Ndz.)Katania
WAW · 11.06 (Ndz.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
8 862 zł
za pokój

2 os. pokój standardowy w budynku głównym

2 dorosłych

All inclusiveStandardowyBudynek główny
Wylot
WAW · 04.06 (Ndz.)Warszawa - Chopin
CTA · 04.06 (Ndz.)Katania
Godziny lotu podamy później
Przylot
CTA · 11.06 (Ndz.)Katania
WAW · 11.06 (Ndz.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
9 053 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking PERI Parking Garaże Premium, Wolności 18, 42-625 Pyrzowice

300
za 1 auto
1 auto
Data od
04.06.2023
Data do
11.06.2023
300
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka8 592
Cena całkowita8 592
Zaliczka płatna teraz2 148
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Marcin
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2018 ·

Grupa znajomych

Dodano: 04.09.2018
6.4
Dla mało wymagających formy all inclusive, hotel pośrodku niczego, daleko do plaży oraz jakiegokolwiek miasta.
ZaletyDuży basen, dużo animacji, zielono.
WadyDuża cześć obsługi nie mówi po angielsku, skromny all inclusive, cześć rzeczy była płatna. Przydział wody na pokój to 1 butelka na cały przyjazd, wiec jeśli chcemy mieć cokolwiek do picia w pokoju trzeba kupować w barze.

Aleksandra
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 06.06.2019
3.8
Powiem tyle- czekałam prawie rok, aby wystawić tę opinię. Podjęłam środki prawne, aby organizator poniósł konsekwencje nie dotrzymania warunków umowy o świadczenie usługi turystycznej. Dlaczego to wszystko... W naszym pokoju hotelowym (który był maly, bez balkonu) były PLUSKWY. Zostałyśmy koszmarnie z córką (lat 8) pogryzione, 3 razy wzywany był lekarz, dostałam oświadczenie dermatologa, który potwierdził diagnozę. Obie dostałysmy przez to silnego uczulenia na insekty (pierwszą noc spałam z córką w dużym łóżku, tylko dlatego młodszej nie dotknęło to, co nas). Gdy tylko zorientowałam się, co nam dolega, zmieniłam pokój- tu problemu nie było- choć z dwójką dzieci 5 i 8 lat, mogli wziąć pod uwagę odległość od wszystkich \'atrakcji\" hotelu. Wszyscy udawali jakby nic się nie stało, obsługa kiepsko porozumiewała się po angielsku. W ramach pierwszej \"rekompensaty\" dostałam auto na 3 dni- wow. Resztę kwestii rozwiążę w sądzie. I nie, proszę sobie wyobrazić, że nie jestem żadnym pieniaczem, nie wymagam nie-wiadomo-czego. Ale na litość boską- na 14 dni pobytu- 8 zmarnowanych. Nie dość, że obie wyglądałyśmy jak trędowane, to wszystko nas swędziało. Córka do tej pory ma blizny. Ubrania i buty przywiezione do PL prałam 2 razy w pralni chemicznej, walizkę wyrzuciłam. Pani w aptece hotelowej powiedziała, że to nie jedyny taki przypadek, gdyż \'na poprzednim turnusie również był pan, który przeżył to samo\" Co do hotelu- położony pośrodku niczego. Jedzenie średnie, choć każdy znajdzie coś dla siebie- proszę jednak spodziewać się chaosu na stołówce. Kiepski wybór alkoholi i napojów na all inc. Baseny ok. Masa kotów w całym hotelu. Do plaży, która nie jest wybitnie ładna, daleko, a bus jeździł rzadziej niż co 10 min podane w ofercie. Hotel max 3 gwiazdki, a nie 4. Hotel głównie nastawiony na turystów z Włoch. Ale tych pluskiwe NIC NIE PRZEBIJE. Ja czekam na wyznaczenie rozprawy- nie popuszczę im.
ZaletyBogata infrastruktura (supermarket, baseny, autobus) Szef sali w restauracji- duża klasa
Wadypluskwy w pokoju (!!!!) wszędzie daleko-hotel na totalnym odludziu Obsługa slabo mówiąca po angielsku Ogromny chaos na stołówkach- jedzenie 4/10 Duża odległość do morza, a bus wcale nie jeździł co 10 min Plaża kiepska, bardzo wietrzna, na 14 dni tylko raz nie było fal

Ewa
Czerwiec 2018 ·

Para

Dodano: 02.07.2018
9.2
Wakacje w tym hotelu były wspaniałe.Mieliśmy pokój w budynku głównym i uważam że był komfortowy. Cały obiekt jest otoczony piękną roślinnością. Fajne dwa baseny a w szczególności olimpijski. Nad morze dojazd ale na autobus czeka się parę minut. Jedzenie pyszne i różnorodne. Jedyne co nam nie odpowiadało to rezydentka, była niekompetentna i antypatyczna. Gdyby nie pomoc pani Patrycji która jest polką i pracuje obok recepcji to cały tydzień prawdopodobnie spędzilibyśmy na terenie hotelu i tu wielkie dzięki dla p.Patrycji za wszelaką pomoc co nawiasem mówiąc powinno należeć do rezydentki. Ogólne wrażenia z wakacji bardzo pozytywne.
Zaletyświetna obsługa,super pokoje i pyszne jedzenie
Wadybrak pomieszczenia na walizki w dniu wyjazdu

Zbigniew
Czerwiec 2018 ·

Para

Dodano: 03.09.2018
8.6
+1
Podpisuję się pod opinią Ewy. Bardzo mi odpowiadała codzienna muzyka prawie na żywo z możliwością tańczenia. Podkreślam niekompetencję rezydentki Neckermanna odzwierciedlającej poziom opieki tej firmy. Na zarzut, że przez 2 tygodnie tylko raz można było zagrać w siatkówkę (odmowa wypożyczenia piłki!) odpowiedź: program sportowy został zrealizowany. Nie pomagały codzienne naciski na rezydentkę i animatorów. Czyszczenie basenu w trakcie jego użytkowania- odpowiedź: nie mamy takiej informacji. Szkoda, że dla Polaków wczasy w tym hotelu są tylko z Neckermannem.
ZaletyPrzestrzeń, posiłki
WadySłaby program sportowy, brak ścieżek spacerowych i rowerowych poza terenem hotelu.

Paulina
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2017 ·

Grupa znajomych

Dodano: 17.09.2017
8.8
Byłyśmy z koleżanką przez tydzień w tym resorcie. Wrażenia pozytywne :) Obsługa bardzo miła i sympatyczna :) Forma wioski wakacyjnej, ale każdy znajdzie coś dla siebie :) Dużo animacji w ciągu dnia (oprócz siesty), wieczorem Show w amfiteatrze. Pokoje duże, czyste, codziennie czyste ręczniki i kosmetyki. Pogoda CUDOWNA w terminie 9-17.09 miałyśmy po 29/31\"C :) Dwa duże baseny. Cudowne miejsce, które bedziemy polecać każdemu :) Jedzenie też super, bardzo dużo owoców morza :) Na terenie resortu, jest mini sklepik z pamiątkami, Market, apteka i mini boutiq :)
ZaletyRóżnorodne menu, dużo owoców morza ;) Obsługa uprzejma, pomocna, sympatyczna :) Dwa duże baseny, dużo leżaków Różnorodne animacje, dla osób starszych dancingi przy lobby Mimo, że resort jest ogromny, jest ciuchcia, która kursuje non stop po terenie hotelu :) Autobus na plaże co 10-15 min :)
WadyAnimacje głównie w języku Włoskim i Francuskim - czasami coś dodadzą po angielsku,

Mapa

Pogoda

27°C
18°C
22°C
10

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.