Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

32
obiekt
budynek główny, teren hotelu
basen
teren hotelu
pokój

6.2

1 opinia

Opis oferty

Region: Val di Fassa - CarezzaBiuro podróży (przedsiębiorca): RainbowKod oferty: WAK201432

Wyciągi

Krzesełkowe7
Gondolowe4
Orczykowe2

Trasy

Trudne3 km
Łatwe6 km
Średnie19 km

Opinie 1

Ola
Użytkownik Wakacje.pl
Grudzień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 26.12.2022

6.2

Hotel 3 gwiazdowy może 10 lat temu. Ale nie było najgorzej. Co mi się nie podobało to to , ze hotel za wszystko doliczał sobie dodatkowa opłatę. zostaliśmy wprowadzeni również w błąd przez operatora. W opisie hotelu było napisane , ze opłata za basen jednorazowa 19€ od osoby za cały pobyt , po przybyciu okazało się ze opłata to 11€ za osobę za każde wejście. Wykupiliśmy hotel ze śniadaniami i kolacjami , na śniadaniach woda, soki, kawa , herbata - na kolacje doliczali już sobie szklankę wody o czym nas nie poinformowano. Przy wykwaterowaniu okazało sie, ze trzeba dopłacic i to nie mało. Także nie polecam wykupować wczasów z operatorem Nekera, może z innym byłoby inaczej. Dodatkowo pokoje małe - duże pokoje są tylko na zdjeciach.

Zalety

Bardzo miła obsługa

Wady

Dodatkowe opłaty dosłownie za wszystko

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Pogoda

15°C
4°C
16

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.
TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa. Szczegóły na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych .

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych .

Przewodnik

Opis obiektu

Canazei to główna miejscowość w Val di Fassa, położona na wysokości 1460 m n.p.m., eżąca u stóp Col Rodella. Kolejka kabinowa dowozi turystów do terenów narciarskich Col Rodella (2485 m, 1 kolejka kabinowa, 6 wyciągów krzesełkowych), skąd można dotrzeć do terenów narciarskich Sellajoch (8 wyciągów) połączonych z wyciągami w dolinie Val Gardena (175 km tras zjazdowych).

apres ski

Oferta apres ski to liczne restauracje, puby, dwie dyskoteki, kino a także salon gier. Dodatkowe atrakcje stanowi: centrum fitness, lodowisko, bowling, basen, squash, sleddog (psie zaprzęgi), paralotnie oraz trasy narciarstwa biegowego- amatorzy biegówek mają do swojej dyspozycji 70-km trasę Marcialonga biegnąca przez Val di Fassa i Val di Fiemme.

skipass

Skipass Dolomiti Superski obejmuje ośrodki narciarskie: Cortina d'Ampezzo, Kronplatz, Alta Badia, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Carezza, Arabba, Marmolada, Sextner Dolomiten-Alta Pusteria, Val di Fiemme, Obereggen, S. Martino di Castrozza, Passo Rolle, Valle Isarco, Trevalli-Moena, S. Pellegrino, Falcade, Civetta. W ramach karnetu dzieci do 8 lat (urodzone od 26.11.2008) bezpłatnie korzystają z wyciągów i tras narciarskich, jeśli dziecku towarzyszy osoba dorosła z wykupionym karnetem. Dla młodzieży 8-16 lat (urodzonej między 26.11.2000 - 26.11.2008) ceny karnetu w sezonie niskim to ok. 161 Euro do 201 Euro w sezonie wysokim. Seniorzy, czyli os. urodzone do 26.11.1951 w sezonie niskim za skipass zapłacą ok. 206 Euro zaś w wysokim ok. 258 Euro.

Można także nabyć karnet Val di Fassa/Carezza, który objemuje regiony od Canazei do Costalunga Pass: Passo Fedaia (Marmolada), Ciampac (Alba di Canazei), Belvedere (Canazei), Col Rodella (Campitello di Fassa), Buffaure (Pozza di Fassa, Aloch, Fraine and Pera di Fassa), Catinaccio (Vigo di Fassa), Passo Carezza. W ramach karnetu dzieci urodzone po 26.11.2008 r. bezpłatnie korzystają z wyciągów i tras narciarskich do 14 dni (pod warunkiem, że dziecku towarzyszy osoba dorosła z wykupionym karnetem). Dla młodzieży urodzonej od 26.11.2000 r. cena karnetu w sezonie niskim to ok. 156 Euro i ok. 174 Euro w sezonie wysokim. Seniorzy określani są jako os. urodzone do 26.11.1951 r. i za karnet w sezonie niskim zapłacą ok. 163 Euro, zaś w szczycie sezonu ok. 223 Euro.

Podane ceny skipassów są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od ośrodków narciarskich. Ceny karnetów mogą ulec zmienianie w trakcie sezonu.

snowparki

W regionie Val di Fassa - Carezza fantastycznie będą się bawić także dzieci - znajduje się tu snowpark Sanpe Snowpark, w którym m.in. pod okiem instruktorów będą mogły nauczyć się akrobatycznych skoków, czy jazdy slalomem.

szkółki narciarskie

W Canazei można skorzystać ze szkoły narciarskiej Scuola Sci Canazei Marmolada, która przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych.

Szkółka oferuje kursy w terminie od 3.12.2016 do 07.04.2017. Dla dzieci 3-4 letnich prowadzone są szkolenia w grupach 3-5 osobowych w 2 sesjach: poniedziałek-piątek od 9:00 do 10:50 oraz od 11:00 do 12:50. Dla dzieci od 5 lat prowadzone są kursy (łącznie 25 h) od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00. Dla obu grup w cenę wliczony jest posiłek. Dla dzieci w wieku 13-18 lat kurs trwa 30 h (zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00).

Cena za szkolenie dziecka to ok. 300-400 Euro. Przykładowe ceny kursów dla dorosłych to: ok. 90 Euro/4 h (realizowany w ciągu 2 dni), ok. 155 Euro/9 h (3 dni) i ok. 180 Euro/15 h (4 dni).

Ceny szkoleń są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od szkoły narciarskiej. Szkolenia można wykupić przed wyjazdem lub na miejscu. Aby wziąć udział w szkoleniu każdy uczestnik musi mieć wykupiony skipass.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 287
Dzieci 0
Dorośli 229
Dzieci 0

Mapa tras

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź