Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
14

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): ItakaKod oferty: WAK766922

Region

Włochy / Wenecja

Opis oferty:

Stylowy hotel łączący tradycję i elementy architektury typowe dla stylu weneckiego z nowoczesnymi udogodnieniami i komfortowymi warunkami pobytu. Mieści się w dawnym budynku klasztoru, którego krużganki zostały przekształcone na uroczy i romantyczny dziedziniec z ogrodem. Z hotelu można bezpośrednio zejść do kanału, co umożliwia podpłynięcie tu bezpośrednio taksówką wodną lub gondolą. Dzień zaczyna się pysznym, włoskim śniadaniem serwowanym w restauracji, a w cieplejsze dni w ogrodzie, przy którym można zaplanować zwiedzanie miasta – do jego największych atrakcji dojdziesz stąd spacerem!

Położenie:

W centrum WENECJI, ok. 220m od restauracji i barów, ok. 550m d sklepu, ok. 1,5km od bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, ok. 2km od placu św. Marka i Pałacu Dożów; ok. 15km od lotniska w Wenecji; transfer z/na lotnisko wodną taksówką (za opłatą: ok. 14 EUR/w jedną stronę); terminal promowy S. Alvise ok. 350m od hotelu.

Plaża:

Lungomare d'Annunzio, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 11km od hotelu, dojście drogą i dojazd tramwajem wodnym, parasole i leżaki płatne.

Hotel:

Czterogwiazdkowy, zbudowany w 2004 r., regularnie odnawiany, 64 pokoje, 1 budynek, 1 piętro, stylowe lobby, całodobowa recepcja, restauracja śniadaniowa – dania w formie bufetu, kuchnia włoska, bar; przechowalnia bagażu; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: pralnia, opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

Standardowy:

, ok. 20m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc, bidet; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, zestaw do kawy/herbaty; za opłatą: sejf, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

Gratis:

Wi-Fi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Pogoda

25°C
15°C
22°C
16

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak obowiązku wypełniania formularza lokalizacyjnego.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i podróżuje z zaszczepionym rodzicem jest zwolnione z kwarantanny. Niezaszczepione dziecko, które ukończyło 12 rok życia i nie podróżuje z zaszczepionym rodzicem (np. z innym krewnym, z opiekunem wycieczki, z niezaszczepionym rodzicem) musi odbyć 5 dniową kwarantannę.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.