6,1 / 10

Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Ocena na podstawie 1793 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,6
  Ocena
  Organizatora

 • 5,5
  Ocena
  rezydentów

 • 6,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,2
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 • 3,5 / 10

  Andrzej Krawczyk

  Firma ukierunkowana wyłącznie na zysk-niestety przede wszystkim kosztem klienta, bez własnego zaangażowania w rozwiązywanie powstałych problemów. W przyszłości będę unikał tego operatora.

  Opinia dodana:
 • 6,0 / 10

  Karolina Pieczara

  Oferta nie do końca pokryła się z tym, co zastałyśmy z koleżanką na miejscu. Na to należy zwracać uwagę, ponieważ człowiek powinien mieć pewność za co płaci.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Beata Promińska

  Brak zainteresowania ze strony rezydentów p.Marcina Witczaka oraz p.Magdy Szepietowskiej. Nie zostały spełnione moje oczekiwania. W hotelu w Side prosiłam o pokój nie na poddaszu, tymczasem rezydenci nie zrobili nic, żeby zmienino mi pokój.W wyznaczone dyżury nie pojawiali się.Organizacja bardzo zła.Jestem nieusatysfakcjonowana.Powinnam żądać zwrotu części kosztów.Proszę kogoś kompetentnego o kontakt mailowy i o odpowiedż, co mogę w tej sytuacji zrobić.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Jerzy Galewski

  Kupiłem przez Internet w biurze turystycznym Wezyr wyjazd do Hurgady hotel RoYal Palace , 9 dni z zaznaczenie o zakwaterowaniu w nowej część i hotelowej, gdyż wiedziałem że stara część nie jest w najlepszym stanie . Po przyjeździe okazało się ze zakwaterowanie mam w bungalowie który jest również ,a może w jeszcze gorszym stanie niż stara część Hotelu. Rezydent na protest powiedział że rano nas przeniosą do nowej części Hotelu i tyle go widzieliśmy, nawet nie raczył nas powiadomić o zmianie terminu odlotu o ponad 24 h na naszą niekorzyść. O zmianie terminu odlotu dowiedzieliśmy się od gościa który dzień przed planowanym odlotem obudził nas w środku nocy i poinformował że czka na nas przed hotelem i mamy 20 minut na spakowanie się ,bo jak powiedział innego samolotu nie będzie prze najbliższe dni. Na lotnisku spotkaliśmy oko 30 tak samo zdezorientowanych ludzi którzy dowiedzieli się że buro zbiera po hotelach urlopowiczów aby samolot nie leciał na pusto do kraju. Lot trwał dwoma samolotami 12 godzin z postojami i przesiadkami na dwóch lotniska. Na pewno moje następne spotkanie z biurem Wezyr będzie na Sali sądowej.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Romek Kałuża

  Organizacja na wysokim poziomie. Specjalne podziękowania dla p. Agnieszki Machnik z Biura Pdróży AMADEUSZ z Bytomia

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  szymon nowak

  BIURO OK BEZ ZARZUTÓW

  Opinia dodana:
 • 8,5 / 10

  ola

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Jowita chomik

  POJECHALIŚMY WG KATALOGU DO LUKSUSOWEGO HOTELU .NA MIEJSCU ZAKWATEROWANO NAS W LEPIANCE ,ŚMIERDZĄCEJ I BRUDNEJ .NA NASZE SKARGGI I REKLAMACJE REZYDENT NIC NIE MOGŁ PORADZIC .NA TRWAJĄCY 14 DNI POBYT POZNALISMY 6 REZYDENTOW KAŻDEMU MÓWILIŚMY TO SAMO ,ŻADEN NIC NIE WIEDZIAŁ O PROBLEMIE Z ZAKWATEROWANIEM ANI TYM BARDZIEJ NIC NAM NIE POMÓGŁ .SAMI ZMIENIALIŚY 3 RAZY POKÓJ .WEZYR KOMPLETNIE IGNORUJE KIENTÓW .NIE POLECAM

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  Gosia

  Oferta biura WEZYR niezgodna z rzeczywistością. Rezydenci kompletny brak kompetencji ich praca to zbieranie pieniędzy na wycieczki. Loty z Warszawy opóźnione co wg. rezydentów jest normą. Opisy hoteli w katalogu znacznie różnią się od rzeczywistości. Nie słyszałam o pozytywnie załatwionych reklamacjach. Od lipca 2008r to biuro dla mnie nie istnieje. Nie polecam nikomu.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Grzegorz

  Zadnych zastrzezen. Skorzystam zapewne z ich uslug kolejny raz odwiedzajac Turcje.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią