Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Macıej Forc

Wezyr to najgorszy organızator z jakım mıalem nıeprzyjemnosc podrozowac - zrobılı nas w konıa juz kılka razy - najpıerw hotel 3* zamıast 5*, potem nıe przyjechalı po na na zorganızowana na mıejscu wycıeczke objazdowa ı nıe chcıelı oddac pıenıedzy, to zwyklı ozuscı! unıkac jak ognıa! oferta w katalogu jest fıkcjyjna!

Pamela Piasecka

Słaba informacja rezydenta w Egipcie o obiekcie, wycieczkach itp.

Ostan tydzień spędziłam ze znajomymi na Riwierze Tureckiej w Alany. Uważam, że biuro Wezyr jest godne polecenia.Świetna organizacja. Ukłony w stronę Pani rezydent Beaty-pełen profesjonalizm, oddanie, sumienność. Bardzo dobra organizacja na pewno kolejny raz również wybiorę się na wycieczkę z Wezyrem. Polecam!

Michał Marciniak

Nie polecam Wezyra - żadna pomoc w nagłych wypadkach, zerowy kontakt, ale i tak nie zepsuło mi to wakacji. Pozdrawiam.

justa

Byliśmy w Egipcie z Wezyrem, rezydent Mustafa bardzo miły i przesympatyczny człowiek Dobrze zna angielski ale i polski także, chętnie pomagał i udzielał nam wskazówek . Polecam i nie wyobrażam sobie wycieczki z innym biurem a i egipskim rezydentem także :D

Kasia Kropka

W stosunku do mojej osoby oraz osób ze mną podróżujących Organizator wykazał się w miarę sprawnym działaniem, choć od innych współpodróżujących dało się usłyszeć niepochlebne opinie. Rezydentka mało zorientowana i zaradna. Jej znajomość języka angielskiego pozostawiała wiele do życzenia.

Ewa Pdolska

Bardzo dobry hotel wybraliśmy tak więc nic złego na organizatora nie napiszę, wakacje udane miła obsługa świetna pogoda, czego chcieć więcej.

Karol Rutkowski

Fajne biuro, nowe autokary rezydentka też miła młoda dziewczyna nie miałem żadnych problemów i przygód tak wiec co tu pisać transfery sprawnie i jak na taką odległość szybko.

Agnieszka Kurzyk

Z Wezyrem jeżdzę już od kilku lat do Turcji i nie wyobrażam sobie wakacji z innym biurem.

Tomasz Olewkowski

Bardzo dobry organizator, sprwany szybki transfer. Miła rezydentka na miejscu oferująca wycieczki fakultatywne. Nie mam nic do zarzycenia. Jestem zadowolony.