Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

Sprawdź oferty biura podróży Orex Travel
  • Turcja All Inclusive

Teresa z Dziećmi

Wczasy spędzone z 2 dzieci w hotelu Sueno Beach Side, moje małe brzdące zachwycone, szczególnie mini miasteczkiem, gdzie spędzały codziennie po pół dnia. Dodatkowo dużo zjeżdzalni, wesołe miasteczko i szeroka piaszczysta plaża z pełnym serwisem. Bardzo duży wybór jedzenia. Dla lubiących spacery - blisko do antycznego miasteczka Side. Do biura OREX żadnych zastrzeżeń - mogę śmiało polecić:)

Magdalena

To był nasz kolejny wyjazd do Turcji, pierwszy z Orex Travel. Wyjazd uważam za bardzo udany. Hotel Sherwood Suites Resort-nowy, otwarty w tym roku. Na plus :krotki transfer, fajny aquapark (i dla starszych i dla mlodszych), smaczne jedzenie (kazdy tu znajdzie coś dla siebie), bar na plazy. Podsumowując :bardzo udane wakacje, jeśli Turcja to z Orex Travel

AGNIESZKA I PRZYJACIELE

Wybraliśmy się z biurem Orex w tym roku pierwszy raz, w sumie było nas 6 osób, było bardzo fajnie. Wybraliśmy Side, hotel Z Side Town, nie żaden luksus, ale fajne 4*, pokoje czyste, mili pracownicy, dobre drinki, plaża blisko no i centrum pięknego Side też blisko. Plaża też zaraz niedaleko, spacerkiem. Opiekunka była na lotnisku, później przyjechała też do hotelu, zostawiła numer i w sumie ok, nic nie potrzebowaliśmy od niej. Transfer szybko z przystankiem na toaletę i małe zakupy w obie strony. Jesteśmy zadowoleni i chętnie się jeszcze z nimi wybierzemy, bo nie ma się do czego przyczepić, samolot o czasie był w obie strony. To były bardzo udane wakacje. Polecam biuro.

Martyna

Powiem szczerze że jestem miło zaskoczona, ogólnie latam sama na wycieczki bez biur podrózy ale tym razem z grupa przyjaciół polecielismy do Turcji. Spędzilismy tydzien w hotelu Fame Residence Goynuk. Hotel był świeżo po remoncie, niedaleko plaży i w przystępnej cenie. Nie mieliśmy zadnych problemow przed wylotem ani na miejscu. Bardzo polecam hotel jak i biuro!!

Patrycja z rodziną

Jestem bardzo zadowolona z wakacji z Orex, byliśmy z męzem i dziećmi 3 i 10 lat w hotelu Sueno Beach Side. Cały pobyt był udany, bez zastrzeżeń. Doradzono nam ten hotel na Infolinii Orex ze względu na atrakcje dla dzieci i okazł się strzałęm w dziesiątkę. Dużo podróżujemy, ale do Turcji zawsze chętnie wracamy, pyszne jedzenie, fajne hotele i życzliwi tubylcy, a do tego piękne widoki. To był nasz trzeci raz z Orex i na pewno nie ostatni. Doceniłam biuro głównie za pomoc w wyborze hotelu, Pani z Orex idealnie dobiera nam hotel pod nasze oczekiwania, nigdy się nie zawiedliśmy, w przeciwieństwie do innych biur. Bardzo miłę rezydentki, to był nasz kolejny raz w Turcji, więc nie potrzebowaliśmy większej opieki, jednak czuliśmy się odpowiednio zaopiekowani. Polecamy.

Bogusia z przyjaciółmi

Wraz z przyjaciółmi latamy z biurem Orex nieprzerwanie od 2015 roku, w sumie już 6 razy, bo jednego roku udało nam się 2 razy. za każdym razem inny hotel i inna część riwiery tureckiej. do tej pory ani razu sie nie rozczarowaliśmy, być może wynika to z faktu, że wybór hotelu jest bardzo przemyślany, sprawdzamy każdy szczegół, a Panie z Orex przez telefon potrafią doradzić jak nikt. jedyny minus to przystanek podczas transferów, ale nie tylko oni go maja. przez te wszystkie lata mieliśmy doczynienia z kilkoma rezydentami, raz fajniejsza, raz mniej, raz konkretna a raz zakręcona, ale trzeba wybaczyć bo przecież mają tylu gości do obsługi. podsumowując - jak Turcja to tylko z Orexem, polecam i już przeglądam oferty na kolejny wyjazd bo Turcja to nasz ukochany kraj :)

Elżbieta

Biuro lekceważy klientów, nie liczy się z ich zdaniem, Obraża

Małgorzata Kępka

To był wyjazd niespodzianka na rocznicę ślubu ?? i nasz pierwszy wyjazd z tym biurem, ale na pewno nie ostatni. Hotel świetny, mieliśmy pokój z mega widokiem. Jedzenie pychotka, chociaż jak na mój gust zbyt dużo owoców morza, za którymi nie przepadam. Rezydentka bardzo miła, pomogła nam kiedy tego potrzebowaliśmy i poleciła naprawdę fajne wycieczki. Jak dla mnie wszystko działało bez zarzutu, no może transfer trochę się dużył ????, ale cała reszta ok. Polecam biuro Orex i już planuję przyszłoroczne wakacje ????

Janusz

Byłem pierwszy raz w Turcji i jestem zachwycony kultura tego kraju. Także pod względem kulinarnym nie można narzekać. Byliśmy z żoną w bardzo urokliwym hotelu Doris Aytur, który bardzo dobrze traktuje klientów i nic w nim nie brakuje. Pani rezydentka bardzo miła, chciała sprzedać nam ciekawe wycieczki, ale my z żoną zdecydowaliśmy się na odpoczynek stacjonarny i spacery nad brzegiem morza i po urokliwych uliczkach Alanyi. Wszystkim niezdecydowanym śmiało mogę polecić, lećcie do Turcji, jest pięknie !!!

Michał i Anna

Pierwszy raz lecieliśmy do Turcji z Orex Travel i na pewno nie ostatni :) Przed wylotem sprawdzaliśmy opinie na forach na temat biura i mieliśmy duże obawy, na szczęście całkiem niepotrzebnie. Na lotnisku bez problemu odnaleźliśmy rezydentkę, która przekazała nam kontakt do siebie i informację o ktorej będziemy mieć spotkanie w naszym hotelu. Co do hotelu - byliśmy w hotelu Saphir 4*, który przewyższył nasze oczekiwania : super ogrod, mega zadbany, blisko sklepów i bazaru. Pokoje czysciutkie, sprzątane codziennie, posiłki smaczne i urozmaicone (naprawdę jest w czym wybierać), plaża ze zjeżdżalnią tuż przy hotelu, obsługa miła i pomocna. Podsumowując : bardzo udane wakacje.