Orex Travel

Orex Travel

Sprawdź oferty biura podróży Orex Travel
  • Turcja All Inclusive

Hubert

Nie polecam biura podróży Orex i wycieczek fakultatywnych na miejscu organizowanych w Turcji. Zostaliśmy oszukani przez rezydentki które dużo naobiecywały jak będzie wyglądać wycieczka a potem umyły od wszystkiego ręce. Na dodatek po złożonej reklamacji przestały odbierać nasze połączenia i odpowiadać na wiadomości. Biuro podróży również nie bierze odpowiedzialności za osoby współpracujące z nimi i też umywa ręce. Olewanie klientka to powinno być hasło reklamowe tego biura.

Joanna Szelągowska

Organizacja na bardzo słabym poziomie. Na samym lotnisku nikt na nas nie czekał. Poszliśmy więc w kierunku gdzie szli ludzie z innych biur podróży. Doszliśmy do stanowisk. Każde ze stanowisk oznaczone logiem biura podróży z wyjątkiem Orex Travel. Pani rezydentka stała na stanowisku innego biura i miała jedynie mały identyfikator na szyi po którym widać było że jest z Orex Travel. W samym busie do hotelu pani rezydent nie było. Jechaliśmy za to z rezydentką z firmy Rainnow, która była bardzo kompetentna i opowiadała o wielu isttnych kwestiach. Na spotkaniu w hotelu z panią rezydent udzielono Nam podstawowych informacji. Lecz nie obyło się bez wprowadzania w błąd aby naciągnąć na wycieczki fakultatywne. Że niby ciężko jest na własną rękę dostać się do Kyreni, Nikozji czy Famagusty (co jest oczywiście nieprawdą). Osobiście byliśmy na wycieczce na półwysep Karpaz. Pojechaliśmy głównie po to by obejrzeć piękną Golden Beach. Obiecano Nam, że spędzimy tam dwie godziny (byliśmy niecałe półtorej). Obiad wliczony w wycieczkę w totalnej spelunie z ceratą na stołach. Jedzenie paskudne. W całej wycieczce nie było żadnych miejsc z płatnym wejściem więc ciekawi Nas na co zostały wydane pieniądze (50euro od osoby). Ponadto podczas spotkania w hotelu pani rezydent podała nam numer alarmowy (komórkowy do siebie) w razie jakichkolwiek problemów. Lecz gdy takowe wystąpiły (w Nikozji ugryzł mnie bezdomny kot do krwi) nie odbierała przez cały dzień telefonu. Gdyby nie dodatkowe ubezpieczenie, które miałam wykupione nie wiedziałabym co zrobić. Pani rezydent Małgosia łaskawie odebrała komórkę wieczorem dawno po tym jak byłam już w szpitalu gdzie zostałam zaszczepiona na tężec. A gdyby zdarzył się poważniejszy wypadek? Gdybyśmy nie znali języka angielskiego (bo takie osoby również jeżdżą na wycieczki zorganizowane)? Kolejny problem to ubezpieczenie wliczone w koszt wycieczki, w którym do ceny 100euro trzeba najpierw pokryć koszty szpitalne samemu a po powrocie są zwracane. W dodatkowym ubezpieczeniu, które wykupiłam takich jaj nie było. Za samą wizytę nie musiałam nic płacić. Podsumowując organizacja bardzo słaba tak jak kompetencja Pani rezydent. Ostatni raz z Orex Travel.

Bylismy w Side Town Hotel. Obsluga bardzo mila, pokoje ładne i czyste.jedzenie dosyc monotonne i kiepskiej jakosci( polecam trzymac sie z dala od szynek). Plusem jest bliska odleglosc morza. Pisze ten komentarz glownie z myslą o pani rezydent klaudii, ktora byla nieobecna. Na lotnisku w Antalyi nikogo nie bylo I nie wiadomo bylo co I jak. Nastepnego dnia pani klaudia sie pojawila glownie po to by sprzedac jak najwieksza ilosc wycieczek. Nam udalo sie wcisnac dwie. Z czego pierwsza to byla wyprawa do hamam, gdzie Pani klaudia nas okłamała ze to jest prawdziwa turecka łaźnia a okazalo sie zwyklym spa dla turystow. Druga była do Alanii gdzie odwiedzalismy sklepy współpracujące z orex travel gdzie celem była sprzedaż turystom idiotom. Wisienka na Torcie była na sam koniec, gdzie do pani rezydent przyjechalo jej dziecko. Wziela je pod pache i szybko uciekła. Wracalismy z samym kierowca. Brak profesjonalizm u to malo powiedziane. Ta pani faktycznie pracuje czy to hobby?

Witam. Byłam z biurem orex w tym roku na wczasach i po przeczytaniu kilku opinii na różnych forach miałam duże obawy. Całkiem niepotrzebnie. Nie było absolutnie żadnych problemów. Na lotnisku bez problemu pokierowano nas do stoiska, a potem do busa. Rezydenta jechała w drugim autokarze, ale ABS okrutnie nie stanowiło to problemu. Na stoisku dostaliśmy namiary na rezydenyke Martę w hotelu. Drugiego dnia spotkanie odbylo się vez zarzutu. Nr telefonu dostępny 24h na dobe. Rewelacja.

Chris

Pierwszy raz lecialem z Orexem,choc czesto podrozuje... Bedac juz na miejscu okazalo sie ze nasz pokoj jest jeszcze zajety przez dwie doby-zaproponowano nam pokoje w jakims budynku nalezacym do sieci tych hoteli.Na miejscu zastalismy grzyb,smrod,odpadajacy tynk ze scian. Oczywiscie odmowilismy tam dalszego pobytu,wiec zaproponowano nam jeszcze inny hotel.Wiec de facto stracilismy dwa dni naszej podrozy na zmiany lokalu-3 razy.. Pani rezydent bardzo niemila,uwazala raczej ze to nasza wina.choc na voucherach wyraznie byly wypisane daty naszego pobytu w jednym hotel a nie trzech... Jeszcze wspomne o tym ze biuro pomylilo godziny wylotu i przylotu z i do Polski.. Na miejscu zostalem okradziony z telefonu..Chyba za kare...Zero przeprosin,zero reakcji.. Moje najgorsze wakacje!!! Serdecznie nie polecam tego biura!

Hotel zgodny z opisem, cena dosyć adekwatna. Rezydentka była tylko raz w hotelu przez chwile - na spotkaniu organizacyjnym

kinga

polecam, doskonała organizacja przelotu i wczasów, cena adekwatna do usługi

Osoby pracujące na infolinii powinny udzielać rzetelnych informacji. Tymczasem nie wiedza co oferują i jaki program wycieczek zapewniają. Zostałam wprowadzona w błąd świadomie przez konsultanta, mimo kilku moich zapytań. Niewiedza i brak kompetencji pana na infolinii skutkuje poniesieniem większych kosztów przeze mnie owej wycieczki .. która dopiero ma sie odbyć. Mam nadzieje ze juz więcej z Państwa strony mnie nie rozczaruje i odpocznę na urlopie bez kolejnych niespodzianek i dodatkowych kosztów finansowych, wskutek Państwa pracownikow niewiedzy.

Wszystk jak najbardziej ok. Rezydentka zawsze w gotowości, sprawna organizacja i dobry kontakt z biurem, żadnych problemow.

Chyba najlepsze biuro podróży z którym do tej pory jechałam. Rezydentki rewelacyjne, bardzo profesjonalne i pomocne. Faktycznie dbają o klienta. Bardzo sprawny transfer i organizacja po przylocie. Jako pracownik branży turystycznej, jestem pod dużym wrażeniem. Brawo OREX