Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

Ja

Wstawiłem jedynki bo nie ma zer, a powinny. BP fatalne, zero organizacji, rezydentka prosiła o smsy , ponieważ firma nie wykupiła jej możliwości wykonywania rozmów. Oczywiście na smsy nie odpowiadała. Wykupiliśmy pobyt dla trzech osób dostaliśmy pokój przygotowany dla dwóch. Rezydentka nie potrafiła nawet załatwić dodatkowej pościeli oraz ręczników. Zero pomocy zarówno na miejscu jak i po powrocie w Polsce. Sprawa czeka na rozstrzygnięcie w sądzie.

Jestem bardzo zaskoczona czytając pozytywne opinie o biurze Orex Travel! Nigdy więcej nie pojadę już z tym biurem podróży! Organizowane przez nich wakacje w Hotelu Hedef Beach Resort & Spa w Konakli są zwyczajnym oszukiwaniem klientów! Hotel funkcjonuje jako hotel bezgwiazdkowy - są zerwane z frontu hotelu, a biuro podróży sprzedaje wczasy w hotelu 5- gwiazdkowym. Hotel tragiczny! Wszędzie brudno i smród! Pomimo składanych reklamacji biuro lekceważy klientów i dalej organizuje tam wycieczki! Przestrzegam klientów przed ich zakupem. Powiadomię UOKiK, bo nóż się otwiera w kieszeni, że jawnie ludzie są oszukiwani i naciągani!

Aneta

Byłam z nimi na Cyprze w 2018 roku i w Turcji w 2019. Za każdym razem wybieraliśmy hotele 5* z tzw. górnej półki i obydwa wyjazdy okazały się strzałem w 10. Hotele świetne, wypasione ultra all inclusive, ciekawe wycieczki fakultatywne, a obsługa biura Orex Travel na miejscu mega pomocna. Kiedy przytrafił mi się mały wypadek, rezydentka naprawdę przejęła się sprawą i pomogła nam bardzo w trakcie niezbędnej, jak się okazało, wizyty w szpitalu. W 100% polecam to biuro, już po pierwszym wyjeździe, dostałam zniżkę jako stały klient i w tym roku też z nimi lecę do hotelu Selectum.

W sierpniu polecialam z mezem do hotelu Selectum w Turcji. To byly bardzo udane wakacje i nasza podroz poslubna :) Cudowny hotel i atmosfera! Opieka biura Orex bardzo dobra ? nie mamy zadnych zastrzezen. Zarezerwowalismy juz wakacje na maj 2020 ? postawilismy na hotel Kirman Belazur. Juz nie mozemy sie doczekac!

Teresa z Dziećmi

Wczasy spędzone z 2 dzieci w hotelu Sueno Beach Side, moje małe brzdące zachwycone, szczególnie mini miasteczkiem, gdzie spędzały codziennie po pół dnia. Dodatkowo dużo zjeżdzalni, wesołe miasteczko i szeroka piaszczysta plaża z pełnym serwisem. Bardzo duży wybór jedzenia. Dla lubiących spacery - blisko do antycznego miasteczka Side. Do biura OREX żadnych zastrzeżeń - mogę śmiało polecić:)

Bartlomiej

NIE JEŹDZIJCIE Z OREXEM. MAJĄ KLIENTA KOMPLETNIE GDZIEŚ. Przed zakupem wycieczki organizowanej przez Orex miałem pewne obawy, bo czy turecki operator, któy organizuje wyjazdy zaledwie od kilku lat, może być dobry? Niestety, wszystkie moje obawy się spełniły. Już na lotnisku okazało się, że nie ma nas na żadnej liście gości, ale wysłali nas do hotelu, gdzie wykupiliśmy wycieczkę, nawet nie sprawdzając czy na pewno jest rezerwacja. Tam dano nam pokój, żeby po 10 minutavh wyrzucić nas w obstawie kilu pracowników hotelu. Okazało się, że rezerwacji nie ma i nikt nie wie co z nami robić. Nawet nie pozwolono nam poczekać w wolnym pokoju, pomimo że była już 24, a żona jest w ciąży. Rezydentka w ogóle nie chciała z nami romzmawiać, infolinia nie zrobiła nic. O 2 przyjechał jakiś typ, który mówił tylko po turecku i zabrał nas do innego hotelu. Nowa rezydentka (z Side). nie poczuwała się nawet przeprosić nas za zaistniała sytuację. Zapewniła nas, że zostajemy w nowym hotelu cały pobyt, ale po 3 dniach sytuacja z wyrzuceniem z pokoju się powtórzyła i w samych kąpielówkach musiałem biegać po hotelu i to wyjaśniać. Rezydentka znów nie widziała żadnej winy i powiedziała, że ona to dla nas załatwiła i powinniśmy czuć się wdzięczni. Po wakacjach oczywiści odrzucili wszystkie żądania rekompensaty, ale pismo jest kserem jakiegoś wzoru, więc nawet nie czytają reklamacji klientów, tylko odsyłają im zawsze taką samą odmowę. Oraz tak, zawsze przy transporcie z lotniska do hotelu jest obowiązkowy przystanek w zaprzyjaźnionym centrum handlowym. Kierowca dosłownie wybiega z busa bez słowa, żeby nikt mu przypadkiem nie zawracał głowy pytaniami. Dosłownie każda osoba w jakikolwiek związana z OREX TRAVEL wykazywała się wyjątkowo chamskim podejściem do klienta. A, no i hotel 5*, to nawet nie było 3*, dlatego oferują tak dobre ceny, bo wybierają hotele znajgorszej jakości jspełniające wymogi gwiazdek, tylko na papierze.

Magdalena

To był nasz kolejny wyjazd do Turcji, pierwszy z Orex Travel. Wyjazd uważam za bardzo udany. Hotel Sherwood Suites Resort-nowy, otwarty w tym roku. Na plus :krotki transfer, fajny aquapark (i dla starszych i dla mlodszych), smaczne jedzenie (kazdy tu znajdzie coś dla siebie), bar na plazy. Podsumowując :bardzo udane wakacje, jeśli Turcja to z Orex Travel

AGNIESZKA I PRZYJACIELE

Wybraliśmy się z biurem Orex w tym roku pierwszy raz, w sumie było nas 6 osób, było bardzo fajnie. Wybraliśmy Side, hotel Z Side Town, nie żaden luksus, ale fajne 4*, pokoje czyste, mili pracownicy, dobre drinki, plaża blisko no i centrum pięknego Side też blisko. Plaża też zaraz niedaleko, spacerkiem. Opiekunka była na lotnisku, później przyjechała też do hotelu, zostawiła numer i w sumie ok, nic nie potrzebowaliśmy od niej. Transfer szybko z przystankiem na toaletę i małe zakupy w obie strony. Jesteśmy zadowoleni i chętnie się jeszcze z nimi wybierzemy, bo nie ma się do czego przyczepić, samolot o czasie był w obie strony. To były bardzo udane wakacje. Polecam biuro.

Martyna

Powiem szczerze że jestem miło zaskoczona, ogólnie latam sama na wycieczki bez biur podrózy ale tym razem z grupa przyjaciół polecielismy do Turcji. Spędzilismy tydzien w hotelu Fame Residence Goynuk. Hotel był świeżo po remoncie, niedaleko plaży i w przystępnej cenie. Nie mieliśmy zadnych problemow przed wylotem ani na miejscu. Bardzo polecam hotel jak i biuro!!

Patrycja z rodziną

Jestem bardzo zadowolona z wakacji z Orex, byliśmy z męzem i dziećmi 3 i 10 lat w hotelu Sueno Beach Side. Cały pobyt był udany, bez zastrzeżeń. Doradzono nam ten hotel na Infolinii Orex ze względu na atrakcje dla dzieci i okazł się strzałęm w dziesiątkę. Dużo podróżujemy, ale do Turcji zawsze chętnie wracamy, pyszne jedzenie, fajne hotele i życzliwi tubylcy, a do tego piękne widoki. To był nasz trzeci raz z Orex i na pewno nie ostatni. Doceniłam biuro głównie za pomoc w wyborze hotelu, Pani z Orex idealnie dobiera nam hotel pod nasze oczekiwania, nigdy się nie zawiedliśmy, w przeciwieństwie do innych biur. Bardzo miłę rezydentki, to był nasz kolejny raz w Turcji, więc nie potrzebowaliśmy większej opieki, jednak czuliśmy się odpowiednio zaopiekowani. Polecamy.