Opinie o biurze Orex Travel

Orex Travel

Obawialismy się tureckiego biura podróży,le dali radę wszystko tak jak powinno byc

Grzegorz

Biuro, może ma i dobre oferty, ale na wyjeździe nie można liczyć na rezydenta. A jak się już coś wydarzy to trzeba tylko liczyć na siebie. Nawet jak widać, że ewidentnie biuro zawiniło to i tak ci powiedzą że to twoja wina. Jak dla mnie są bardzo nierzetelni

Monia

jesli ktos ma jakies obawy to zdecydowanie niepotrzebnie:)

Rodzinka

Przepraszam zaszła pomyłka nie Pani Jolanta tylko Pani Iwona.

Rodzinka

Pisze ta opinię bo chciałabym przestrzec was przed tym biurem. Wlasnie wrucilismy z Turcji. Po przylocie do Antaly nikt z Polaków na nas nie czekał, następnego dnia przyjechała do hotelu Pani rezydent Jolanta pytając czego oczekujemy od niej, sama nic od siebie nie mowila, kazała jak najszybciej decydować się na wycieczki ponieważ ona nie miała dla nas czasu bo spieszyła się bardzo, po wykupieniu jednej wycieczki autokar po nas wogole nie przyjechał spędziliśmy prawie godzinę stojąc przed hotelem Pani rezydent była odrazu poinformowana o tym i była bardzo zdziwiona, na drugą wycieczkę która pojechaliśmy nie dość że autokar spoznil się 30mim to trafiliśmy do grupy niemiecko języcznej nikt z opiekunów nie umiał nic mówić po Polsku, nikt nas nawet nie potrafił poinformować ile mamy czasu dla siebie, Rezydentka też odrazu została poinformowana i też nic w tej sprawie nie zrobiła a było zaznaczone że wycieczka ma być w języku Polskim, czuliśmy się jak na wycieczce dla głuchoniemych nic nie rozumielismy. Dla nas Pani Jolanta jest osoba nie kompetentna i nie powinna pracować w swoim zawodzie to ona powinna dać nam poczucie bezpieczeństwa i powinna nam powiedzieć co możemy zobaczyć i gdzie. Pod koniec naszego pobytu Pani rezydent pojawiła się w hotelu oddając pieniądze za wycieczkę oraz chciała zaproponować w ramach przeprosin następna wycieczkę ale my się nie zgodziliśmy jak znów mieliśmy wylondowac z nie wiadomo kim Albo autokar miał wogole nie przyjechac. Po prostu pani Rezydent zawiodła nas na całej linii. Co do hotelu nie mamy żadnych zastrzeżeń .

Aneta

Wszystko ok oferta zgodnie z opisem organizacja wycieczki tez ok.Nie wiem czemu sa tak niekture opinie negatywne.trzeba dokładnie czytac oferte hotelu hotel Side town w Side.fajny kameralny obsluga mila i uczynnna.

Aneta

Jak dla mnie wszystko ok hotel.zgodnie z opisem .Pani rezydent w side town ok .nie wiem czemu sa tak negatywne opinie

Hubert

Nie polecam biura podróży Orex i wycieczek fakultatywnych na miejscu organizowanych w Turcji. Zostaliśmy oszukani przez rezydentki które dużo naobiecywały jak będzie wyglądać wycieczka a potem umyły od wszystkiego ręce. Na dodatek po złożonej reklamacji przestały odbierać nasze połączenia i odpowiadać na wiadomości. Biuro podróży również nie bierze odpowiedzialności za osoby współpracujące z nimi i też umywa ręce. Olewanie klientka to powinno być hasło reklamowe tego biura.

Joanna Szelągowska

Organizacja na bardzo słabym poziomie. Na samym lotnisku nikt na nas nie czekał. Poszliśmy więc w kierunku gdzie szli ludzie z innych biur podróży. Doszliśmy do stanowisk. Każde ze stanowisk oznaczone logiem biura podróży z wyjątkiem Orex Travel. Pani rezydentka stała na stanowisku innego biura i miała jedynie mały identyfikator na szyi po którym widać było że jest z Orex Travel. W samym busie do hotelu pani rezydent nie było. Jechaliśmy za to z rezydentką z firmy Rainnow, która była bardzo kompetentna i opowiadała o wielu isttnych kwestiach. Na spotkaniu w hotelu z panią rezydent udzielono Nam podstawowych informacji. Lecz nie obyło się bez wprowadzania w błąd aby naciągnąć na wycieczki fakultatywne. Że niby ciężko jest na własną rękę dostać się do Kyreni, Nikozji czy Famagusty (co jest oczywiście nieprawdą). Osobiście byliśmy na wycieczce na półwysep Karpaz. Pojechaliśmy głównie po to by obejrzeć piękną Golden Beach. Obiecano Nam, że spędzimy tam dwie godziny (byliśmy niecałe półtorej). Obiad wliczony w wycieczkę w totalnej spelunie z ceratą na stołach. Jedzenie paskudne. W całej wycieczce nie było żadnych miejsc z płatnym wejściem więc ciekawi Nas na co zostały wydane pieniądze (50euro od osoby). Ponadto podczas spotkania w hotelu pani rezydent podała nam numer alarmowy (komórkowy do siebie) w razie jakichkolwiek problemów. Lecz gdy takowe wystąpiły (w Nikozji ugryzł mnie bezdomny kot do krwi) nie odbierała przez cały dzień telefonu. Gdyby nie dodatkowe ubezpieczenie, które miałam wykupione nie wiedziałabym co zrobić. Pani rezydent Małgosia łaskawie odebrała komórkę wieczorem dawno po tym jak byłam już w szpitalu gdzie zostałam zaszczepiona na tężec. A gdyby zdarzył się poważniejszy wypadek? Gdybyśmy nie znali języka angielskiego (bo takie osoby również jeżdżą na wycieczki zorganizowane)? Kolejny problem to ubezpieczenie wliczone w koszt wycieczki, w którym do ceny 100euro trzeba najpierw pokryć koszty szpitalne samemu a po powrocie są zwracane. W dodatkowym ubezpieczeniu, które wykupiłam takich jaj nie było. Za samą wizytę nie musiałam nic płacić. Podsumowując organizacja bardzo słaba tak jak kompetencja Pani rezydent. Ostatni raz z Orex Travel.

Bylismy w Side Town Hotel. Obsluga bardzo mila, pokoje ładne i czyste.jedzenie dosyc monotonne i kiepskiej jakosci( polecam trzymac sie z dala od szynek). Plusem jest bliska odleglosc morza. Pisze ten komentarz glownie z myslą o pani rezydent klaudii, ktora byla nieobecna. Na lotnisku w Antalyi nikogo nie bylo I nie wiadomo bylo co I jak. Nastepnego dnia pani klaudia sie pojawila glownie po to by sprzedac jak najwieksza ilosc wycieczek. Nam udalo sie wcisnac dwie. Z czego pierwsza to byla wyprawa do hamam, gdzie Pani klaudia nas okłamała ze to jest prawdziwa turecka łaźnia a okazalo sie zwyklym spa dla turystow. Druga była do Alanii gdzie odwiedzalismy sklepy współpracujące z orex travel gdzie celem była sprzedaż turystom idiotom. Wisienka na Torcie była na sam koniec, gdzie do pani rezydent przyjechalo jej dziecko. Wziela je pod pache i szybko uciekła. Wracalismy z samym kierowca. Brak profesjonalizm u to malo powiedziane. Ta pani faktycznie pracuje czy to hobby?