Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2056 opinii

Byłem na początku lipca na Majorce. Biuro Rainbow Tours wywiązało się ze wszystkich zapisów umowy i warunków uczestnictwa. Nie było po drodze przykrych niespodzianek. Rezydent też był OK. Jednynie cena mogłaby być nieco bardziej przystępna. Ale cóż, za jakość się płaci. Polecam, Andrzej

Mateusz

Rainbow Tours wywiązał się w 100% ze swoich zobowiązań. Byłem z tym biurem w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu, w hotelu 3 gwiazdkowym - Amfora. Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo atrakcyjna cena, żadnych wpadek podczas całego pobytu. Przewoźnik też spisał się na medal. Tak więc ocena moja jest bardzo dobra, tak trzymać ! Pozdrawiam

Anna Makulec

Potwierdzam wszystko to, co opisała P. Krystyna z Wałbrzycha na temat wycieczki i opiekuna.

Katarzyna Pierzchała

Biuro Rainbow Tours nie dotrzymuje umów. Cztery miesiące przed wyjazdem wykupiłam wycieczkę Dookoła Grecji 7+7 wraz z pobytem w hotelu. Hotel wybierałam starannie, zależało mi na bardzo dobrym standardzie i bezpośrednim dostępie do morza. Podczas trwania objazdówki (!) zawiadomiono mnie o zmianie hotelu na hotel niższej kategorii. Nie zgodziłam się, chciałam wracać do kraju. W rezultacie zgodziłam się na hotel o podobnym standardzie lecz w zupełnie inny regionie Grecji. Hotel nie miał bezpośredniego dostępu do plaży i był typowo rodzinny (mnóstwo rozkrzyczanych dzieciaków). Gdybym chciała niespodzianek zdecydowałabym się na ofertę typu last minute albo szczęśliwy traf i biuro o gorszej renomie!

Magda Walczak

Polecam!!! :)

Agnieszka & Paweł

Kari Misiak

A D

Zły rezydent, saby hotel, beznadzieja

Dawid Rogowski

Dużo niedociągnięć organizacyjnyvch. Zbyt wysokie ceny wycieczek fakultatywnych (ponad 2x wyższe niż bułgarskich). Rezydentka - niestety złośliwa i mająca wiele rzeczy w w głębokim poważaniu.

Krystyna S

Po raz pierwszy skorzystałam z usług tego Biura, objazdówka do Szwajcarii, Sabaudii i Lichtensteinu była zgodna z ofertą, a dzięki pilotowi Panu Wojciechowi Leitloff tak wiele dowiedzieliśmy się o Szwajcarii. Tyle nam pokazał według programu i ponadto, był bardzo opiekuńczy, wszystko dokładnie tłumaczył przed każdym kolejnym dniem, co będziemy zwiedzać, gdzie się zatrzymamy - jedździłam już z kilku biur na objazdówki po różnych krajach Europy, ale z takim pilotem każdemu polecam wyjazd do Szwajcarii. Zobaczyliśmy góry , małe miasteczka, jeziora - no było wspaniale. Pośredniczka Biura z Firmy Easygo Pani Sylwia Romanowicz też zasługuje na pochwałę, wszystko załatwiłam przez internet. W przyszłym roku też pojadę z tego Biura chociaż nie wiem jeszcze gdzie i kiedy.