Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

2963

2 917  /os.

Podsumowanie ceny
10
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie

8.8

9 opinii

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): RainbowKod oferty: WAK600566

Opis oferty

Zakwaterowanie

Hotele - (3 rozpoczęte doby hotelowe w Hurghadzie (2 na początku i 1 na końcu wycieczki) w hotelu King Tut Aqua Park Beach Resort/Sunny Days Resprt Spa & Aqua Park (ex. El Palacio) lub podobnym.

Do dyspozycji gości:restauracja oraz bar.

Pokoje:2-osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat.

Wyżywienie:all inclusive w hotelu w Hurghadzie: śniadania, obiady i kolacje, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kawa, herbata, woda, napoje gazowane zgodnie z formułą all inclusive w danym hotelu.

Jedna noc w pociągu sypialnym- przedziały tylko 2-osobowe. W przypadku rezerwacji dla 3 osób dokwaterowanie do innej osoby tej samej płci lub możliwość dopłaty do przedziału 1-os (na miejscu, w miarę dostępności).Uwaga!Pociągi w Egipcie różnią się znacznie od europejskich, dlatego też należy być przygotowanym na pewne niewygody i nie zawsze najczystsze warunki podróżowania.

Rejs po Nilu statkiem ****+ - (3 rozpoczęte doby hotelowe).

Do dyspozycji gości:restauracja, bar, mały basen oraz leżaki.

Kabiny:wygodne i klimatyzowane, 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienką i wc.

Wyżywienie: all inclusive - śniadania, obiady i kolacje oraz lokalne napoje alkoholowe (np. whisky za wyjątkiem wina - serwowana tylko1 lampka do obiadu i kolacji) i bezalkoholowe (woda, herbata i napoje gazowane, 1 butelka wody dostarczana codziennie do kabiny kawa - niektóre rodzaje dodatkowo płatne) serwowane w głównym barze (najczęściej 10:00-22:00).

Uwaga!!! Napoje podawane są w plastikowych kubkach.

Uwaga! Wyżywienie:śniadanie i kolacja w dniu 3. (przejazd z Hurghady do Luksoru) oraz w dniu 7. (przejazd z Kairu do Hurghady).

Położenie

Do dyspozycji gości

Strona www

Strona www

Program sportowy i animacyjny

Program sportowy i animacyjny

Wyżywienie

Naszym zdaniem

Wyżywienie

Naszym zdaniem

Program

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot do Hurghady w Egipcie. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Po odprawie paszportowo-celnej transfer do hotelu (4 np. hotel King Tut Aqua Park Beach Resort/Sunny Days Resprt Spa & Aqua Park (ex. El Palacio) lub podobny). Czas na odpoczynek po podróży. Kolacja.

Dzień 2

Śniadanie. Przed południem spotkanie organizacyjne, następnie czas wolny na wypoczynek i aklimatyzację, obiad, wieczorem kolacja.

Dzień 3

Wcześnie rano wykwaterowanie i transfer autokarowy do Luksoru. Śniadanie w formie suchego prowiantu. Po przyjeździe do Luksoru, wyruszymy na zwiedzanie grobowców w „Dolinie Królów” - zakamuflowane w skalnych rozstępach, drążone na niewiarygodnych wysokościach i niesamowicie długie, chroniły ciała faraonów wraz z ich skarbami (wejście do grobowca Tutenchamona dodatkowo płatne - ok.360 EGP/os.- płatność tylko kartą). Następnie zobaczymy sanktuarium i grobowiec królowej Hatszepsut oraz Kolosy Memnona - pozostałość po świątyni Amenhotepa III. Wieczorem zakwaterowanie na statku 4,5, kolacja. Po kolacji wycieczka fakultatywna (płatna ok. 40 USD/os.) - zwiedzanie świątyni Luksorskiej, przejazd dorożkami po Luksorze i lokalnym souqu oraz odpoczynek w tradycyjnej kawiarni przy fajce wodnej i herbacie z hibiskusa. (Trasa ok. 280km).

UWAGA! dla wyjazdów zaczynających się w niedziele:

Wcześnie rano wykwaterowanie i przejazd do Kairu (około 500km), zwiedzanie miasta, w programie: Muzeum Egipskie - zbiór ponad 120 tys. eksponatów ukazujących wspaniałą cywilizację starożytnego Egiptu, skarby Tutenchamona (złota maska, biżuteria i sprzęty użytkowe). Podczas zwiedzania muzeum korzystamy z zestawów słuchawkowych (wg rozporządzenia władz muzeum), płatne dodatkowo 2 USD/os. Na dalsze zwiedzanie pojedziemy do Gizy, gdzie zobaczymy piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa (za dodatkową opłata - płatność tylko kartą - możliwość wejścia do piramidy Cheopsa - ok. 400 EGP/os., wymagane zgłoszenie przewodnikowi przed wjazdem pod piramidy) oraz majestatycznego Sfinksa. Po zwiedzaniu przerwa na obiad w pobliżu piramid w Gizie (dodatkowo płatny). Transfer na dworzec kolejowy w Kairze. Nocny pociąg sypialny z Kairu do Asuanu (w pociągu kolacja i śniadanie przedziały tylko 2 - osobowe). Uwaga! W niektórych terminach zamiast przejazdu pociągiem możliwy przelot samolotem z Kairu do Asuanu.

Dzień 4

Wcześnie rano, dla chętnych za dodatkową opłatą (ok. 120 USD/os.)- ok. 40min. lot balonem nad zachodnim brzegiem Luksoru (zachęcamy posiadanie ubezpieczenia pakiet SPORT). Śniadanie na statku. Następnie dla chętnych wycieczka (ok. 50 USD/os): Madinat Habu - najlepiej zachowana Świątynia Grobowa na Zachodnim Brzegu Luksoru, zbudowana przez Ramzesa III, Wioska Robotników z pozostałościami po zabudowie miasta oraz grobowcami nadzorców budowlanych, które oszałamiają niezwykłą kolorystyką malowideł. Po obiedzie, zwiedzanie Luksoru, czyli starożytnych Teb - „miasta o stu bramach”. Teby, podzielone Nilem na „miasto żywych” i „miasto umarłych”, były sanktuarium trójcy bóstw: Amona, Mut i Chonsu (Świątynia w Karnaku). Przeprawa przez śluzę na Nilu i rejs do Edfu. W trakcie rejsu po Nilu uczestnicy pozostają na statku. Kolacja i nocleg na statku. (Trasa ok.50km - statkiem).

UWAGA! dla wyjazdów zaczynających się w niedziele:

Rano około godziny 10:00 przyjazd do Asuanu i zwiedzanie wyspa File - przeniesiony z zalanych terenów na malowniczą wyspę zespół świątynny poświęcony bogini Izydzie. Następnie zakwaterowanie na statku 4,5 i obiad na statku. Po obiedzie opcjonalnie (za dodatkową opłatą, ok. 30 USD/os.) wycieczka do wioski nubijskiej, gdzie zobaczymy małe krokodyle i szkołę nubijską, wypijemy także tradycyjną herbatę w domu nubijskim. Kolacja i nocleg na statku.

Dzień 5

Po śniadaniu zwiedzanie Edfu (ok. 2 godz.), kompleksu świątynnego poświęconego bogowi Horusowi -jednej z najlepiej zachowanych i najpiękniejszych świątyń Egiptu, wybudowanej w III w p.n.e. Wczesnym popołudniem obiad na statku. Następnie rejs po Nilu do Kom Ombo. Zwiedzanie Kom Ombo, gdzie zobaczymy zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Harusowi wznoszący się tuż nad brzegami Nilu. Kolacja i nocleg na statku. (Trasa ok.50km - statkiem).

UWAGA! dla wyjazdów zaczynających się w niedziele:

Wcześnie rano (około 4:00) dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 95 USD/os.) wycieczka autokarowa do Abu Simbel gdzie zobaczymy świątynię poświęconą bóstwom Re-Horachte i Hathor (fotografowanie bezpłatne). Wzniesiona przez Ramzesa II dla siebie i Nefretari świątynia do dziś zachwyca swym ogromem i bogactwem architektonicznym. Dla uczestników nie biorących udziału w wycieczce czas wolny na statku. Obiad na statku i rejs po Nilu do Kom Ombo. Zwiedzanie Kom Ombo, gdzie zobaczymy zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Harusowi wznoszący się tuż nad brzegami Nilu.(Trasa ok. 50km - statkiem). Rejs w kierunku Edfu. Kolacja i nocleg na statku

Dzień 6

Po śniadaniu wykwaterowanie (do dyspozycji grupy pozostaną 2 - 3 kabiny) oraz czas wolny na statku lub dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 95 USD/os.) wycieczka autokarowa do Abu Simbel (wyjazd ok. 04:00) gdzie zobaczymy świątynię poświęconą bóstwom Re-Horachte i Hathor. Wzniesiona przez Ramzesa II dla siebie i dla Nefretari świątynia do dziś zachwyca swym ogromem i bogactwem architektonicznym. Druga opcja to wycieczka do wioski nubijskiej, gdzie zobaczymy małe krokodyle iszkołę nubijską, wypijemy także tradycyjną herbatę w domu nubijskim (ok. 30 USD/os.). Obiad na statku. Po południu zwiedzanie Asuanu autokarem: wyspa File - przeniesiony z zalanych terenów na malowniczą wyspę zespół świątynny poświęcony bogini Izydzie. Transfer na dworzec kolejowy w Asuanie. Nocny pociąg sypialny z Asuanu do Kairu (w pociągu kolacja i śniadanie przedziały tylko 2 - osobowe).

Uwaga! W niektórych terminach zamiast przejazdu pociągiem możliwy przelot samolotem z Asuanu do Kairu.

UWAGA! dla wyjazdów zaczynających się w niedziele:

Przed śniadaniem zwiedzanie Edfu (ok. 2 godz.), kompleksu świątynnego poświęconego bogowi Horusowi - jednej z najlepiej zachowanych i najpiękniejszych świątyń Egiptu, wybudowanej w III w p.n.e. Powrót na statek i śniadanie. Następnie czas wolny i obiad na statku. Przeprawa przez śluzę na Nilu i rejs do Luksoru (Trasa ok. 50km - statkiem). Kolacja na statku. Po kolacji wycieczka fakultatywna (płatna ok. 40 USD/os.) - zwiedzanie świątyni Luksorskiej, przejazd dorożkami po Luksorze i lokalnym souqu oraz odpoczynek w tradycyjnej kawiarni przy fajce wodnej i herbacie z hibiskusa. Powrót na statek. Nocleg.

Dzień 7

Rano przyjazd do Kairu ok. godz. 09:30 i zwiedzanie miasta, w programie: Muzeum Egipskie - zbiór ponad 120 tys. eksponatów ukazujących wspaniałą cywilizację starożytnego Egiptu, skarby Tutenchamona (złota maska, biżuteria i sprzęty użytkowe). Podczas zwiedzania muzeum korzystamy z zestawów słuchawkowych (wg rozporządzenia władz muzeum), płatne dodatkowo 2 USD/os. Na dalsze zwiedzanie pojedziemy do Gizy, gdzie zobaczymy piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa (za dodatkową opłata - płatność tylko kartą - możliwość wejścia do piramidy Cheopsa - ok. 400 EGP/os., wymagane zgłoszenie przewodnikowi przed wjazdem pod piramidy) oraz majestatycznego Sfinksa. Po zwiedzaniu przerwa na obiad w pobliżu piramid w Gizie (dodatkowo platny). Następnie transfer do Hurghady. Przyjazd do Hurghady późnym wieczorem i zakwaterowanie w hotelu (4 np. hotel King Tut Aqua Park Beach Resort/Sunny Days Resprt Spa & Aqua Park (ex. El Palacio) lub podobny). Wieczorem kolacja. (Trasa ok 480km).

UWAGA! dla wyjazdów zaczynających się w niedziele:

Wcześnie rano, dla chętnych za dodatkową opłatą (ok. 120 USD/os.) - ok. 40min. lot balonem nad zachodnim brzegiem Luksoru (zachęcamy posiadanie ubezpieczenia pakiet SPORT). Śniadanie na statku i wykwaterowanie. Wyruszymy na zwiedzanie grobowców w „Dolinie Królów” - zakamuflowane w skalnych rozstępach, drążone na niewiarygodnych wysokościach i niesamowicie długie, chroniły ciała faraonów wraz z ich skarbami (wejście do grobowca Tutenchamona dodatkowo płatne ok.360 EGP/os.- płatność tylko kartą, fotografowanie bezpłatnie. Zobaczymy również sanktuarium i grobowiec królowej Hatszepsut oraz Kolosy Memnona - pozostałość po świątyni świątyni Amenhotepa III. Dla chętnych wycieczka (ok. 50 USD/os): Madinat Habu - najlepiej zachowana Świątynia Grobowa na Zachodnim Brzegu Luksoru, zbudowana przez Ramzesa III, Wioska Robotników z pozostałościami po zabudowie miasta oraz grobowcami nadzorców budowlanych, które oszałamiają niezwykłą kolorystyką malowideł. Dla osób nie biorących udziału w wycieczce powrót na statek. Następnie zwiedzanie Luksoru, czyli starożytnych Teb - „miasta o stu bramach”. Teby, podzielone Nilem na „miasto żywych” i „miasto umarłych”, były sanktuarium trójcy bóstw: Amona, Mut i Chonsu (Świątynia w Karnaku). Następnie transfer do Hurghady. Przyjazd do Hurghady w godzinach wieczornych, kolacja i nocleg w hotelu.(Trasa około 280km).

Dzień 8

Rano wykwaterowanie z hotelu (najpóźniej do godziny 12:00) i transfer na lotnisko w Hurghadzie. Dokładne godziny transferów poda rezydent Rainbow na miejscu na dzień przed wylotem.

• Klienci wybierający dodatkowe 3 noce lub tydzień pobytu w Hurghadzie - transfer do wybranego hotelu (opisy hoteli w sekcji o Hurghadzie),

• Klienci powracający do Polski - transfer na lotnisko.

Uwagi do programu

• Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Zmianie może ulec dzień rozpoczęcia rejsu.

UWAGA! program rozpoczynający się w niedzielę będzie realizowany w odróconej kolejności: od Kairu do Luksoru

• Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

• „Stare dolary” nie są w Egipcie akceptowane. Należy zabrać ze sobą dolary wydane po 2000 r.

świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Hurghady opłaty lotniskowe zakwaterowanie w hotelach (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych: 3 rozpoczęte doby hotelowe w Hurghadzie (hotel 4, 2 na początku i 1 na końcu wycieczki), 1 rozpoczęta doba hotelowa w pociągu sypialnym z Asuanu do Kairu, 3 rozpoczęte doby hotelowe na statku wyżywienie: all inclusive w hotelach w Hurghadzie oraz na statku (śniadania, obiady i kolacje, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kawa, herbata, woda, napoje gazowanezgodnie z formułą all inclusive) transfery klimatyzowanym autokarem nocny pociąg sypialny z Asuanu do Kairu (kolacja i śniadanie w pociągu przedziały tylko 2 os.) obsługa polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce opieka polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu i pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wizy egipskiej (płatna na lotnisku ok. 25 USD/os.), kosztów biletów wstępu, usług lokalnych przewodników, bagażowych, kierowców itp. (kwotaok.335 USD/os. płatna pilotowi imprezy), zestawu słuchawkowego podczas zwiedzania muzeum w Kairze (ok. 2 USD/os.) zakupu wycieczeklokalnychpodanych w programie i innych wydatków osobistych.

Meta description

Rejs komfortowym statkiem po Nilu w opcji all inclusive• Luksor • starożytne Teby • imponujący Karnak • świątynia bogini Izydy na wyspie File • świątynia Horusa w Edfu i Sobka w Kom Ombo • Muzeum Egipskie w Kairze • Giza - wspaniałe piramidy i Sfinks • za dopłatą - wypoczynek w słonecznej Hurghdzie • all inclusive w hotelu w Hurghadzie w cenie

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Egipcie trwa od początku czerwca dokońca września.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport

- Paszport musi być ważny min. 6miesięcy od daty powrotu do Polski.

• Obywatele polscy potrzebują wizę do Egiptu, płatna na lotnisku ok. 25 USD/ osoby.

• Obywateli innych państw niż polskie mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: "

Wizy

Paszport

- Paszport musi być ważny min. 6miesięcy od daty powrotu do Polski.

• Obywatele polscy potrzebują wizę do Egiptu, płatna na lotnisku ok. 25 USD/ osoby.

• Obywateli innych państw niż polskie mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 os. pokoj standardowy

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje + all inclusiveStandardowy
Wylot
09:15
14:15
KTW · 05.10 (Czw.)Katowice
HRG · 05.10 (Czw.)Hurghada
Przylot
15:15
18:45
HRG · 12.10 (Czw.)Hurghada
KTW · 12.10 (Czw.)Katowice
5 835 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

AAP-66, Transportowa 7, 42-625 Pyrzowice

260
za 1 auto
1 auto
Data od
05.10.2023
Data do
12.10.2023
260
za 1 auto

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

268
za wycieczkę
268
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka5 835

Cena całkowita

5 835
Do zapłaty teraz5 835

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Iwona
Kwiecień 2023 ·

Grupa znajomych

Dodano: 07.06.2023
6.7

Cała wycieczka ma bardzo ciekawy i intensywny program. Natomiast BARDZO trzeba uważać na naciągane dodatkowe wycieczki fakultatywne. Lot balonem nad Doliną Nilu w Luksorze to zwykle oszustwo. Lot miał trwać 40 min, a był 20 minut. Trasa miała być nad Doliną Królów, a była głównie nad polami. Do tego biuro zupełnie nie bierze odpowiedzialności za tą wycieczkę lokalną, twierdząc że to nie ich problem.

Zalety

Bardzo dużo miejsc do zobaczenia. Profesjonalny przewodnik.

Wady

Naciągane wycieczki fakultatywne, za które biuro nie bierze odpowiedzialności.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
29°C
20°C
27°C
12

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Formularz lokalizacji pasażera w wersji papierowej wydawany przez załogę samolotu. Formularz należy przekazać władzom Egiptu po wylądowaniu.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej