Opinie o biurze Rainbow

Rainbow

Ocena na podstawie 2088 opinii

Mirek

Byłem na początku lipca na Majorce. Biuro Rainbow Tours wywiązało się ze wszystkich zapisów umowy i warunków uczestnictwa. Nie było po drodze przykrych niespodzianek. Rezydent też był OK. Jednynie cena mogłaby być nieco bardziej przystępna. Ale cóż, za jakość się płaci. Polecam, Andrzej

Mateusz

Rainbow Tours wywiązał się w 100% ze swoich zobowiązań. Byłem z tym biurem w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu, w hotelu 3 gwiazdkowym - Amfora. Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo atrakcyjna cena, żadnych wpadek podczas całego pobytu. Przewoźnik też spisał się na medal. Tak więc ocena moja jest bardzo dobra, tak trzymać ! Pozdrawiam

Anna Makulec

Potwierdzam wszystko to, co opisała P. Krystyna z Wałbrzycha na temat wycieczki i opiekuna.

Katarzyna Pierzchała

Biuro Rainbow Tours nie dotrzymuje umów. Cztery miesiące przed wyjazdem wykupiłam wycieczkę Dookoła Grecji 7+7 wraz z pobytem w hotelu. Hotel wybierałam starannie, zależało mi na bardzo dobrym standardzie i bezpośrednim dostępie do morza. Podczas trwania objazdówki (!) zawiadomiono mnie o zmianie hotelu na hotel niższej kategorii. Nie zgodziłam się, chciałam wracać do kraju. W rezultacie zgodziłam się na hotel o podobnym standardzie lecz w zupełnie inny regionie Grecji. Hotel nie miał bezpośredniego dostępu do plaży i był typowo rodzinny (mnóstwo rozkrzyczanych dzieciaków). Gdybym chciała niespodzianek zdecydowałabym się na ofertę typu last minute albo szczęśliwy traf i biuro o gorszej renomie!

Magda Walczak

Polecam!!! :)

Agnieszka & Paweł

Kari Misiak

A D

Zły rezydent, saby hotel, beznadzieja