Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

GOSIA Zandecka

Co do organizacji wakacji typu bilety hotel i pobyt nie mam zastrzeżeń.Jednak co do organizowanych wycieczek fakultatywnych to juz troche mam.Po pierwsze mają swoje autobusy w Hurghadzie ale sa one przygotowane na taka masówke ze swobodnie nie mozna usiaść jest tak mało miejsca że nie mozna miec nóg nawet ugietych w kolanach tak by prosto siedziec.Nie dobrą rzeczą jest również to iż np.z Hurghady do Kairu czy Luksoru nie jechał z nami nikt mowiacy po polsku nikt nic nam nie powiedział przez cała droge ani ile pojedziemy ani do jakich hoteli jedziemy w drodze powrotnej w jakiej kolejnosci zero informacji.W Kairze nie obejrzelismy z autokaru miasta umarłych a to przeciez zaden problem pojechac inna trasa wracajac i pokazac jak to wyglada a to na prawde miejsce godne zobaczenia.Ogolnie rezydentka na miejscu jest po to by zebrac kase za wycieczki a i czasem ma co do tego obiekcje bo leci z jednego hotelu do drugiego na dyzur i moze powiedziec ze juz jest tak goraco ona nie ma czasu i sie spieszy gdzies tam, jednak po wielkich prośbach udało nam sie wydac nasze pięniadze.To takie małe uwagi jednak wakacje zaliczam do bardzo udanych dobra cena za wycieczke,hotel taki o jakim była mowa nawet w rzeczywistosci ładnejszy i lepszy:)) Egipt jest cudowny:)

łukasz

Grześ

Jeśli chodzi o samą organizację to można powiedzieć ok. Ale rezydenci - koszmar. Być może jestem bardzo wymagający ale naprawdę poziom słabiutki. Takie rozmowy na dzień dobry - "nie mam już siły z Państwem rozmawiać bo pracuję i to jest mója kolejna noc zarwana". A co mnie klienta to obchodzi - ja płacę i przyjechałem na wakacje. Niski poziom kultury osobistej u pozostałych. Co nie znaczy, że wakacje nie były udane:)

Justyna Ku

bardzo polecam wszystko w najlepszym porządku, nawet loty punktualne:) cudowne wczasy za rozsądną cenę

Świerszcz

Pierwszy raz brałem udział w takiej imprezie, miałem pewne obawy, lecz wszystko odbyło się perfekcyjnie 5+

ELŻBIETA KOWAL

Tomasz Toczko