Opinie o hotelu 3s Beach Club
Turcja / Wybrzeże Egejskie

3s Beach Club: basen

• Bogata oferta rekreacyjna: sauna, łaźnia turecka, aerobik, tenis stołowy, rzutki, szachy, animacje.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, krzesełka dla dzieci w restauracji, opiekunka (płatna).
  • Tuż przy hotelu, prywatna, piaszczysta plaża.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety Brak
    • Wady Wszystko

1 gwiazdka, bo mniej się nie dało! Najgorszy hotel w jakim w życiu byłam. Wszędzie brudno. Stołówka dramat. Beznadziejne jedzenie, brudne obrusy,talerze i sztućce. Pełno śmieci na plaży. Morze-syf. Dopływajaca do zatoki rzeczka to ścieki. Śmierdziało. Pełno bezpańskich kotów i psów przy stołówce. Alkohole to woda. Ten hotel to jedna wielka porażka. Wykupiony mieliśmy pokój standardowy z widokiem na morze,a dostaliśmy ekonomiczny z jednym łóżkiem we trzech(2 osoby dorosłe +dziecko) z widokiem na jakiś opuszczony budynek. Po 1 dniu i 2 nocach zmieniliśmy hotel, bo dłużej nie dało sie tam wytrzymać w takim brudzie. Lecielismy z Wezyr Coral Travel .Nie polecam i przestrzegam wszystkich przed tym hotelem i przed tą firmą z małej litery pisanej. Kupujesz pokój standardowy, dopłacasz za widok na morze a oni kwaterują Cię w pokoju ekonomicznym z 1 łóżkiem. Kpina.Porażka. Przestrzegam!!!

• Zalety blisko plaży
    • Wady reszta to same wady

Hotel to porażka.Miałem pokój z oknem na korytarz. est tam dużo takich pokoi,jak r ownież pokoje z oknem na mur sąsiednigo budynku w odległości 1,5 metra. Były ładne pokoje ale dla Turków. My Polacy jesteśmy w tym psełdo hotelu traktowani jak ludzie drugiej kategorii. Trudno nie wspomnieć o 10 kotach które są na terenie tarasu.Wchodzą na stoły ,biegają między stołami oczekując jedzenia.Nie lubię narzekać,ale czegoś takiego jeszcze w życiu nie widziałem.Nie mogę nie wspomnieć o arogancji ludzi pracujących w recepcji. Firma koral travel to oszuści.Zdjęcie reklamujące hotel z tarasu to oszustwo.Taras ten nie jest czynny od dziwięciu lat,jak również windy.Rozmawiałem z obsługą.Pokoje dla Polaków to bliżej schroniska a nie hotelu.Zaznaczam że nie zamierzam tej sprawy tak zostawić.Mam zdjęcia na potwierdzenie mojego wpisu.Nigdy więcej z koral travel

• Zalety blisko morza,spokojne i atrakcyjne miejsce,bardzo dobre wyżywienie ,miła obsługa w restauracji i barze
    • Wady Przydałby się generalny remont hotelu,bardzo dużo leżaków na plaży i przy basenie zepsutych,połamanych.Wprawdzie oceniam dobrze obsługę baru ale oszukiwali bezwzglednie na alkoholu. I jeszcze jedna b.ważna rzecz ,w budynku gdzie jest recepcja na I piętrze doszło do kilku kradzieży pieniędzy,złota i ubrań. Brak animacji i wi-fi w pokojach

Ogólne wrażenia dobre ,jak wspomniałem b.dobre wyżywienie ,lokalizacja,obsługa .Calość psują te kradzieże z pokoi (nawet z sejfów) oraz wodniste drinki i brak animacji

Rafał

• Zalety Tuz przy plaży, piekne widoki z restauracji czy basenu
    • Wady woda w morzu przy plazy smierdzi bo wplywa obok kanal, niedzialajaca winda a schodow duzo, personel slabo po angielsku sie porozumiewa, brak animacji a w opisie mialy byc

Hotel dla nie wymagajacych, jak dla mnie to 3* polozenie dobre i tuz przy plazy. Basen średni ( 160 cm jedna głebokość ) ale przyjemny i bardzo malo lezaków . Czystosc w miarę, jedzenie przyzwoite, wybor sredni lecz nie brakowalo. Słaby puntk to personel ktory slabo po angielsku mowi lub wcale. Rozczarowaniem byla niedzialajaca winda a schodów duzo a przeciez to szczyt sezonu. Brak animacji mimo ze w ofercie bylo napisane ze są animacje . Woda w morzu smierdzi bo to zatoka a tuz obok plazy wplywa kanal i zabija caly urok plazy i wody i wbrew pozorom wcale nie az taka ciepla. Lezaki, parasole i materace darmowe na plazy, ale brudne, czesto na nich spia bezpanskie psy ktorych tam duzo. Miejscowka przyzwoita, ale reszta max przecietna

Sylwia i Maciej

• Zalety blisko plaży
    • Wady tragiczne jedzenie

Zaczne od tego że w hotelu ciężko porozumieć się z kimkolwiek...Jedzenie to jakaś porażka, odradzam każdemu . Psie kotlety codziennie , zero owoców , ryb, czegokolwiek... Praktycznie codziennie to samo. Wszystko mrożone z paki. Jedynym plusem był basen i odległość od plaży. Reszta to naprawde TRAGEDIA

Sebastian
    Pobyt: Styczeń 2017

• Zalety .
    • Wady .

Super miejsce! Polecam każdemu! Cenię spokój dlatego też warto zobaczyć to miesjce

Izabela i Krzysztof
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Wiele!
    • Wady Prawie żadnych - strome podejście ok 70 metrów do recepcji - z bagażami osobom starszym może być trudno...

Świetnie położony, polecam brać pokoje z widokiem na morze - cudowny widok na zatokę!!! Jedzenie dobre, w miarę urozmaicone - można też korzystać z hotelu tej samej sieci oddalonego o ok 200 metrów - raz tu , raz tu i jest rewelacja. Bez problemu z leżakami przy basenie - jak zbraknie to 15 metrów dalej piaszczysta plaża a tam pełno - zero problemu. All inclusive ok - barmani super, nie robią problemu jak się chce męskiego drinka. Pokoje sprzątane ok. Przemiła menadżerka hotelu codziennie pyta czy wszytko ok - wszyscy uczynni - atmosfera miła - relaks i zabawa przy barze all - fajnie było :) A wycieczki i zwiedzanie to koniecznie z biurem lokalnym (polskim) klsvoyages - wszystko zapięte na ostatni guzik i tanio - byliśmy na 3 wycieczkach - zadowoleni!!! POLECAMY ten Hotel w pełni!!!

Pobyt: Maj 2016

• Zalety Plaża
    • Wady Pokoje

Plaża fajna, pokoje niefajne. Wyposażenie pokoi na miernym poziomie, ale jest czysto. Skromny hotel, który po modernizacji może być naprawdę porządny, bo infrastrukturę ma na dobrym poziomie.

Klaudia
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety \\\"prywatna plaża\\\", dobrze zagospodarowany
    • Wady pokoje w dośc starym stylu

Hotel dla osób mniej wymagających, adekwatny do swojej ceny, ogólnie bardzo przyjemny i dobrze urządzony, jednak pokoje są w starym stylu. Polecam ze wzgledu na plaże, która jest przy hotelu i jest "prywatna"

Agata
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Czysty i zadbany hotel. Ręczniki wymieniane codziennie. Obsługa miła.

Fantastyczna okolica, dla każdego coś. Można odpocząć i poszaleć. Możliwość wycieczek, kupowanych najlepiej u miejscowych organizatorów do ciekawych i fantastycznych miejsc. Dobre miejsce na wypoczynek i wypady. POLECAM