Opinie o hotelu Abora Buenaventura
Hiszpania / Gran Canaria

Abora Buenaventura: obiekt, basen

• Atrakcyjne położenie: w jednym z najbardziej znanych kurortów Gran Canarii - Playa del Ingles, ok. 300 m od centrum rozrywkowego
  • Długa i piaszczysta plaża ok. 900 m od hotelu (na plażę kilka razy dziennie kursuje bus hotelowy).
  • Rozrywka: animacje dla dzieci i dorosłych, wieczorne show, muzyka na żywo, karaoke.
  • Bogata infrastruktura: fryzjer, sklep z pamiątkami, butiki i sklepy, kiosk, boisko multisportowe, centrum nurkowe (odpłatnie).

Ale
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Położenie

Hotel bardzo przyjemny, blisko centrum, blisko oceanu, cudowna pogoda, bardzo bezpiecznie

Milena

• Zalety bardzo miła i pomocna obsługa, czysto, animacje na wysokim poziomie

Polecam ten hotel, dobra jakość w stosunku do ceny. Bardzo fajne animacje, rzeczywiście hotel nie należy do najnowszych, ale jest czysto. Jedzenie dość monotonne, spory wybór. Bardzo udane wakacje, pogoda 23-26 stopni.

andrzej

• Zalety dobre jedzenie oczywiście jak na all inclusive, hotel stary ale czysty obsługa bardzo miła i pomocna
    • Wady hotel architektonicznie przypomina nasze bloki z wielkiej płyty ale są wysokie palmy więc nieco zakrywają ten wątpliwej urody widook

Wszystko zgodnie z opisem oraz większością opinii wystawionych przez wcześniejszych gości. Przyzwoita oferta za rozsądne pieniądze

Renata

• Zalety Czysto, radośnie i pachnąco. Obsługa pomocna i dyskretna. Wszystkie media w tym łazienki działają poprawnie, wygodne łóżka, duże przestronne pokoje z wielkimi oknami i balkonami. Piękna roślinność na terenie hotelu. Fantastyczna, różnorodna kuchnia. Żadnych problemów przy proszeniu o dodatkowe koce, poduszki, zmianę pościeli itp. - sprawnie i od ręki
    • Wady Hotel ogromny, kilkuskrzydłowy, można się zgubić. Czasem może być daleko do stołówki, basenu itp. Dzieli się na część zdecydowanie cichą gdzie jednak nie można palić nawet na balkonie. Pokój zmieniliśmy bez problemu. Za możliwość palenia zapłaciliśmy jednak docierającym gwarem znad basenu, głośną muzyką (fakt - regularnie o 23.00 wyłączano muzykę) - mnie to przeszkadzało, mężowi w ogóle...

Hotel spełnił nasze oczekiwania. Owszem ma już swoje lata, ale jeśli szukacie wypoczynku otoczeni uśmiechniętymi ludźmi, z dobrą kuchnią, czystością to jest właściwe miejsce. Odległość od plaży 900m można spokojnie pokonać ciekawym spacerkiem. Plaża nie ma sobie równych. Nie chce jej się opuszczać. Woda a Atlantyku ciepła. Miniatura kultowej pustyni (piasek przywiany z Sahary) w zasięgu. Plaża stworzona do długich spacerów, szeroka i niemonotonna. W sezonie zimowym warto zabrać lekką kurtkę i czapkę. Czasem na plaży - jeśli wieje lub wieczorami bardziej komfortowo jest wrzucić coś na siebie. Ale ja jestem zmarźluchem. W tym samym czasie można minąć naturystów kąpiących się w oceanie. Miejsce pełne spokoju, rozluźnienia, relaksu i tyle uśmiechniętych ludzi!!! Klaksonów na ulicy nie usłyszysz. Polecam wycieczkę dookoła wyspy - niezapomniane wrażenia, pełne zaskoczenie jak i możliwość zakupu produktów z aloesu (w przeciwieństwie do polskich - ten działa). Ceny zbliżone do polskich. Wszelkie zakupy robimy w sklepach, których bez liku w okolicy-znacznie taniej niż w hotelowych. Bezpiecznie, bez zaczepek. Jedynie Murzynki z koralikami teoretycznie za darmo... Ale są tylko 2-3 więc łatwo ominąć.... Osobiście wolałabym hotel z większym arsenałem ciszy - część basenowo-knajpkowa jest mocno rozbudowana, ale przychylność obsługi ta przyjazna, uśmiechnięta atmosfera rekompensowała tę niedogodność i czuliśmy się jak w domu. Polecam gorąco

RAFAŁ

• Zalety jedzenie!!!! rewelacja i czystosc w pokojach
    • Wady w sumie jakichs wiekszych wad nie zauwazylismy polecam !!!!

polecam ten hotel jedzenie rewelacja ogromny wybor i bardzo smaczne pokoje sprzatane codziennie czystośc na szóstke moze troszke przestarzałe pokoje ale mi to nie przeszkadzało wazne ze czyste do oceanu jakies 800 metrow połozenie o.k polecam!!!!!

Wojciech
    Pobyt: Luty 2018

Hotel zgodny z opisem, miła obsługa, z dobrym zapleczem, smaczne posiłki.

Pobyt: Maj 2017

• Zalety posiłki, czystość, baseny
    • Wady daleko do plaży, tłok = brak miejsc parkingowych, brak klimatyzacji w pokojach,

Pobyt w maju 2017 z biurem Rainbow : Gran Canaria godna polecenia, polecam wynajem samochodu i samodzielne zwiedzanie różnych rejonów wyspy, pogoda w maju idealna - max 29 stopni, zero opadów

Pobyt: Październik 2017

• Zalety dobre, urozmaicone jedzenie, czyste pokoje, bez problemów rezerwowanie leżaków, fajne animacje (ale bez szału)
    • Wady W ofercie hotelu są bezpłatne ręczniki co nie jest prawdą: za wypożyczenie ręczników jest pobierana kaucja 10 euro i dodatkowo opłata 10 euro. Internet w lobby działa słabo, w restauracji w części na powietrzu - można palić, przez co Niemcy (głównie) kurzą jak najęci. W środku za to wystrój bardzo \\\"stołówkowy\\\"

zalety dobre, urozmaicone jedzenie, czyste pokoje, bez problemów rezerwowanie leżaków, fajne animacje (ale bez szału) wady W ofercie hotelu są bezpłatne ręczniki co nie jest prawdą: za wypożyczenie ręczników jest pobierana kaucja 10 euro i dodatkowo opłata 10 euro. Internet w lobby działa słabo, w restauracji w części na powietrzu - można palić, przez co Niemcy (głównie) kurzą jak najęci. W środku za to wystrój bardzo "stołówkowy"

Pobyt: Październik 2017

• Zalety Położenie, jedzenie, baseny
    • Wady Łóżko bardzo złej jakości

Bardzo fajny hotel, brak klimatyzacji w pokoju dlatego *** ale dla mnie to nie był problem. Bardzo smaczne jedzenie, fajne baseny, obsługa bardzo miła. Hotel stary ale stylowy polecam. Super pogoda przełom października i listopada

Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety dwa dość ładne baseny, animacje dla dzieci
    • Wady mała różnorodność jeżeli chodzi o kuchnie,

Hotel niedaleko od lotniska, położny blisko centrum, ładny basen, słaba kuchnia.