Abora Catarina
Hiszpania / Gran Canaria

Abora Catarina

• Doskonałe położenie: ok. 300 m od centrum, w pobliżu rezerwatu przyrody i wydm Maspalomas - największej atrakcji na wyspie.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik ze zjeżdżalnią, mini klub (4-12 lat), gry i zabawy w hotelowym ogrodzie, plac zabaw.
  • Piaszczysta i szeroka plaża ok. 900 m od hotelu, wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Wylot z Katowic All inclusive 24h
  • Wylot z Krakowa Wszystko w cenie

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Położenie
    • Wady Brak animacji Monotonne jedzenie Brak obecności języka polskiego Mały zimny basen

Jedyne atuty hotelu to położenie blisko wydm i oceanu ok. 20 minut spacerkiem Jedzenie jak na kanary słabe Mimo aż 8 animatorów brak jakichkolwiek atrakcji typu np areobik. Animacje wieczorne - wielka porażka i dla dzieci i dla dorosłych. Jedyna polska animatorka wstydzi sie chyba że jest polką - nieładnie. W hotelu można się porozumieć albo po hiszpańsku albo niemiecku. Jedzenie monotonne i często zimne.

• Zalety Przestronny odnowiony hotel. Duże pokoje i spore łóżko. Przyjemne animacje dla dzieci. Jak na opcje ALL jedzenie różnorodne, właściwie najlepsze jedzenie jak do tej pory w hotelu z itaka.
    • Wady Blisko wydm ale do plaży na nogach około 20 minut.

Hotel zdecydowanie godny polecenia. Z chęcią wybiorę się tam kiedyś ponownie.

• Zalety duze looby, czyste pokoje
    • Wady okropny przeludniony basen, na basenie odpadajacy beton aż nie miło było tam przebywać .. popekany beton dookoła basenu. było to wręcz obrzydliwe. Brak parasoli przy basenie, ludzie rzucają ubranie na parasol i tym samym rezerwują go sobie, po czym gdzies idą i nie maich cały dzien... na 200 leżaków może 10 parasoli.jedzenie monotonne, animacje pożal sie boże...dla mnie to standard 3 gwiazdek max. Brak wody butelkowej w pokojach!niegdy sie jeszcze z tym nie spotkałam,a duzo podróżuję.

• Zalety Dobre jedzenie, siłownia w cenie, czysto i schludnie, szybka reakcja obsługi na problemy
    • Wady Napoje typu soki były nieszczególnie smaczne

Pobyt w hotelu udany, jedzenie smaczne i urozmaicone, pokoje przestronne z klimatyzacją. Obsługa bardzo miła i pomocna. Przy hotelu siłownia, baseny, bar, plac zabaw dla dzieci oraz duża ilość leżaków. Niektóre z alkoholi (droższych) nie były uwzględnione w all inclusive, tylko wymagały dopłat, jednakże te zawarte w pobycie były wystarczające.

Wiesiek

• Zalety miła obsługa,baseny,strefa zieleni,dojazd do plazy,bufety,
    • Wady palacze wszedzie,brak strefy dla niepalacych w bufetach,barach,na terenie basenow,terenach zielonych-oprocz lobby.

porozumienie w kolejnosci jezyk hiszpanski, niemiecki,angielski a pozniej jak kto umie. mimo wszysto miła obsługa starajaca sie zrozumiec i odpowiedziec osobom nie władajacym sprawnie jezykiem angielskim czy niemieckim. wi-fi w zaleznosci od obciazenia, czasami nieosiagalne, w dniu wymeldowania nie działa od rana , w naszym przypadku wyłaczone o godz.8.00 , teoretycznie doba trwa do godz.12.00. sprzatanie ok., pokoje super, łazienka duza z prysznicem, wyposazenie pokoju ok, bliko do wydm, centrow handlowych, do minigolfa, przystankow autobusowych, jednak w dniu wymeldowania juz o godz.10.00 pani obsługujaca pokoje zaleciła opuszcenie pokoi do godz.11.00. Wyjazd z biurem RAINBOW. Hotel polecam palaczom!!!popielniczki stoja wszedzie.Zaznaczam ze byłem rowniez na Lanzerotte i Fuertewenturze ale tam były zachowane strefy dla niepalacych , w takiej samej opcji hotelowej.

• Zalety Obsługa dobra, pomocna, jedzenie też, piękny ogród jednak nie za duży. Hotel bardzo fajnie położony przy pięknych wydmach.
    • Wady Trochę mały basen, to dla tych co chcą spędzać czas w hotelu:) Mieliśmy początkowo problemy z klimatyzacją, ale wymieniono nam pokój po zgłoszeniu tego faktu:) więc plus wielki dla hotelu:)))

Było świetnie. Hotel naprawdę 4 gwiazdki, jedzenie bardzo dobre, nawet mój niejadek jadł:) Co do jedzenia w all inc. między posiłkami się nie wypowiem, bo głównie wychodziliśmy z hotelu. Napoje zawsze dostępne. Basen troche mały ale nas głównie nie było a jak wracaliśmy popołudniu to były wolne i leżaki i dzieci miały dużo miejsca do pochlapania się:) Animacje we wszystkich językach, z Polski było dwóch animatorów:) Korzystaliśmy rzadko bo spędzaliśmy dużo czasu poza hotelem. Wyspa cudowna, zwiedziliśmy ją dookoła i byliśmy w górach. Ogólnie wakacje bardzo udane:)))

adam

• Wady daleko do plazy

Daleko do plaży trzeba do niej dojezdzac autobuem. Hotel bardzo dobry.

Maciej
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety lokalizacja
    • Wady nieokreślone warunki all inclusive, bardzo płytkie baseny, mocno zaniedbane pokoje

Właściwie jedyną zaletą hotelu jest jego lokalizacja. Jestem bardzo zaskoczony wysokimi ocenami hotelu. Jedzenie było słabe, lody roztopione, na środku restauracji stało wiadro, które miało łapać kapiącą wodę z sufitu. Pokoje także zaniedbane. Denerwujące kontrole przed wejściem do restauracji.

slawek
    Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety blisko wyjścia na wydmy
    • Wady na 4 gwiazdki bardzo słaby max 3 gwiazdki

pobyt ok oczekiwania były większe co do hotelu jedzenie bardzo słabe jak na 4 gwiazdki kontrole na wejściu i wyjściu na stołówkę gorzej niż w komunie szkoda mówić zapomnij by wynieś sobie banana

Damian
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Super jedzenie i miła obsługa Mała odległość do pięknej i czystej plaży
    • Wady Mały basen

Super jedzenie, bardzo miła obsługa. Pokoje ładne, jednak odniosłem wrażenie, że Polaków umieszczali na samym końcu hotelu... Bardzo mały basen (może dlatego, że zawsze byłem w miejscach gdzie było więcej niż jeden), ale za to bardzo blisko do pięknej plaży na której można przeleżeć cały dzień. W hotelu przeważnie starsi ludzi oraz bardzo dużo par homoseksualnych.