Opinie o hotelu Abora Interclub Atlantic
Hiszpania / Gran Canaria

Abora Interclub Atlantic: aquapark, zjeżdżalnia

• Tylko 500 m do plaży San Agustin wyróżnionej certyfikatem Błękitna Flaga.
  • Dla dorosłych: basen ze słodką wodą El Lago ok. 811 m2, sezonowo podgrzewany basen Isla ok. 433 m2, disco pub Bora-Bora.
  • Dla dzieci: brodzik ze słodką wodą, animacje, łucznictwo, gimnastyka.
  • Malownicze położenie: na wzgórzu, 2 km od centrum, ok. 8 km od Meloneras, ok. 5 km od Playa del Ingles.

AGATA
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Położony jest na wzgórzu, gdzie jest piękny widok na Ocean :)

Mój pobyt w hotelu był fantastyczny, ponieważ był to prezent urodzinowy. Lokalizacja w świetnym miejscu, blisko do promenady przy Oceanie oraz Centrum miasta. Polecam jazdę taksówkami ponieważ są tanie. Jeżeli nie pasuje Nam pokój można go zamienić. Urzekła mnie obsługa hotelu. Bardzo chętni do pomocy, zawsze uśmiechnięci. Porada dla wyjeżdżających o zabranie ręczników oraz nakryć głowy :)

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Duzy pokoj(dzielony na dwa pomieszczenia ,garderoba,przedpokój i lazienka) ,mila obsluga i animatorzy,czysto na calym obiekcie.
    • Wady Troche daleko ale da sie przeżyć, brak podgrzewanej wody w basenie

Bardzo fajny hotel z dobrym jedzeniem ,czystosc pierwsza klasa ,baseny zadbane (niestety brak podgrzewanej wody)

Rodzina

• Zalety brak
    • Wady bardzo małe pokoje, obsługa

bardzo małe pokoje, obsługa nie miła- chyba nie lubią klientów, jedzenie słabe, w basenie zimna woda choć w opisie miała być podgrzewana, nie wart swoich pieniedzy

turysta

• Zalety brak
    • Wady zimna woda w basenie, bardzo małe pokoje, niesmaczne jedzenie, obsługa, na uboczu, nędzne animacje po angielsku

zimna woda w basenie-miała być podgrzewana, bardzo małe pokoje, niesmaczne jedzenie, niesympatyczna obsługa, położenie na uboczu, nędzne animacje po angielsku

3 osobowa rodzina

• Zalety brak
    • Wady małe pokoje, nie miła obsługa w recepcji , w restauracji wręcz agresywna,,

Pokoje małe max2 osoby ,na3 osoby trzeba dopłacic 160euro -za studio , na recepcji jeden starszy Pan miły, młody recepcjonista i młoda pani od kontaktów z klientami Sara bardzo bunczuczni, nieprzyjemni a ich kierownik w rozmowie ma ton władczy jak by rozmawiał nie z klientami ale niewolnikami., jedzenia dużo ale nie nasze smaki i daleko im do greckiej kuchni. Byłem kilkanascie razy za granica ale czegos takiego nie widziałem nawet w krajach mniej rozwinietych. - Ostrzegam w restauracji jest jedna Pani agresywna , rzuciła sie z rekoma na mnie. Woda miała byc podgrzewana ale nie dało sie odczuc. Oczywiscie jest cieplejsza od lodowatej ale nic ponadto.Hotel na uboczu, zejscie stromymi schodami na plaże.

turysta

• Zalety brak
    • Wady nie miła obsługa, agresywna , małe pokoje , za dopłata 160euro jest większy pokój

zostałem napadnięty przez personel restauracji.

Maja

• Zalety Brak zalet
    • Wady Nie polecam tego hotelu więcej nerwów niż wakacji pokoj dostałam z widokiem na dach i śmietniki 3 dni mi zajęło wyklocenie się o pokoj niemiła obsługa bardzo sztywna animacja beznadziejne zwykle przedstawienie nic więcej walka o leżaki przy basenie nigdy więcej 3 gwiazdek

Nie polecam tego hotelu tym bardziej z dziecmi jedynie osobom z brakiem wymagan. Przez ten hotel wakacje nie są udane.................................

• Zalety Smaczne posiłki, piekne otoczenie, duzy ogrod i mnostwo lezakow, wiec nie ma codziennej walki o znalezienie miejsca. Baseny i zjezdzalnie, gdzie codziennie odbywaly sie animacje, mimo ze nie sa bardzo duze, to wystarczajace i nie ma w nich tloku. Do plazy ok 5-7 minut, polecam spacer na wydmy 6km, piekna, dluga promenada, super widoki.
    • Wady Brak klimatyzacji, choc dla nas nie bylo to wielki utrudnieniem????

Polecam hotel Ifa, zarówno rodzinom z dziecmi, jak i osobom szukajacym wypoczynku w pieknym miejscu. Dobra baza wypadowa do zwiedzania na wlasna reke, blisko przystanek autobusowy, skad mozna dojechac w interesujace nas miejsce.

Darek
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety Położenie i otoczenie hotelu, posiłki
    • Wady B. średni standart pokoju

Dobre położenie i otoczenie hotelu, posiłki smaczne i duży wybór. Wada to bardzo średni standart pokoju jak na Wyspy Kanaryjskie.

Bartek i Monika
    Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Czysty, smaczne posiłki, dobry alkohol, piękne widoki, wesoły hotel, fajne animacje
    • Wady Brak podgrzewanego basenu w grudniu, mimo iż w ofercie była taka informacja

Hotel ma już swoje lata, ale jak widać, bardzo o niego dbają. Czyste przestronne pokoje z balkonami, czysta i schludna łazienka, nam w zupełności wystarcza. Teren hotelu bardzo zadbany, piękna zieleń, palmy, piękny widok na San Agustin, bo hotel znajduje się na wzgórzu. Baseny również fajne, ze zjeżdżalniami, niestety w grudniu zimne, mimo iż w ofercie była informacja że jeden jest podgrzewany. Jedzenia od groma, naprawdę jest wszystko i gwarantujemy kilka kg więcej ;). Alkohol również w opcji All bardzo dobry, naprawdę bez zarzutu. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Do oceanu 10 minut, obok hotelu dwie plaże: mniejsza bardzo urokliwa, i druga spora z czarnym piaskiem i barami. Do obu dochodzi się po schodach w dół. Od tej większej ciągnie się promenada na prawie 6km nad samym oceanem, coś pięknego. Hotel polecam osobom, które nie szukają dziury w całym, chcą wypocząć, zwiedzać Gran Canarię i nie szukają zbędnych luksusów. Z czystym sumieniem Polecam!