Opinie o hotelu ACG Palace

ACG Palace

Agataa
    Pobyt: Czerwiec 2009

Byłam rok temu w tym hotelu. Było na prawdę super, obsługa kocha Polaków, lubi pogadać z Nimi. Codzienne sprzątanie pokoi,czysto,przyjemnie. Jedzenie po prostu SUPER. 3 baseny, więc każdy znajdzie miejsce dla siebie. Animacje wieczorem dla dzieci i dorosłych. Polecam hotel ! Kelnerzy przy basenach sprzątają co godzinę kubki,talerze. Samo centrum bajeczne, cudowne. POLECAM !! :) NA PRAWDĘ WARTO jechać do tego hotelu :) P.s. Przyjeżdżając do hotelu,lokaje dbają o Twoje bagaże,pilnują, a następnie prowadzą na jakieś małe jedzonko lub kolację/ obiad w zależności od pory przyjazdu. Było świetnie :) Kto wie czy i w tym roku tam nie pojadę :)

Vanessa
    Pobyt: Kwiecień 2010

Hotel godny polecenia, miła i fachowa obsługa, brak problemów z miejscami przy basenie czy w restauracji, pyszne jedzonko. Okolica piękna i spokojna. Chętnie wrócę tam w przyszłym roku :)

Marek g.
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel godny polecania .Pięknie położony , dużo zieleni.Pokoje przestronne z osobną sypialnią.

frau-schmidt
    Pobyt: Sierpień 2009

Mnie się podobało! Wiadomo, że zawsze można się do czegoś przyczepić, ale my z tych nieczepliwych. Jedynie pokój sprzątany był po łebkach (brudna podłoga), ale to chyba dlatego, że nie zostawialiśmy codziennie napiwku.Budynek Pascha i Alibaba są nowsze i ładniejsze.Infrastruktura dla dzieci taka sobie, ale bardzo zaangażowane animatorki, animacje dla dorosłych kicha, ale nam na tym nie zależało. Nie polecam jechac w październiku, bo hotel się na koniec września wyludnia i robi się trochę smutno, zmniejsza się paleta dań, robi się chłodniej. Z małym dzieckiem idalnie jest jechać we wrześniu. Sumując - tchu w piersiach nie zapiera (choć to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel, w którym byłam), ale jest przyzwoicie i przyjemie.

Pobyt: Lipiec 2009

Aby odradzić ten hotel do negatywnych opinii dopiszę, że opcja all obejmuje tylko ichnie wodke, wino, gin i piwo za pozostałe alkohole nawet ichnie trzeba płacić, ale to chyba niestety jest w większości hotelach w Turcji ale podejrzewam, że biura podróży oferują, że wszystkie alkohole ichnie są w tym hotelu w opcji all co jest nieprawdą, przynajmniej biuro GTI z którego jechałam i które również odradzam. Nie rozumiem tylko ludzi, którzy piszą, że hotel wspaniały za niewielkie pieniądze. Nie uważam, że 2000 zł za tydzień to są niewielkie pieniądze za TEN HOTEL, no chyba, że ludzie lubią płacić za nic lub uważają, że 2000 zł to żadne pieniądze:)

Jacek Górski
    Pobyt: Lipiec 2009

to nasz drugi pobyt w Turcji i jak zwykle zadowoleni. Szukam osób , którzy przez przypadek pamiętają jakie były ostatnio wiodące kawałki muzyczne w hotelu , bo chciałbym sobie je ściągnąć. myszek000@poczta.onet.pl

Agata Zuzelska

Stan hotelu nie zasluguje na 5 gwiazdek.Pokoje sa zaniedbane i brudne.Posciel jest nieswieza (smierdzi moczem),armatura odpada od scian,a w podlodze lazienkowej znajduja sie dziury. Materace na lezakach sa brudne i porwane,podobnie parasole sa zniszczone,nie nadajace sie do uzytku. Obsluga hotelowa nie spelnia wymogow tak "ekskluzywnego" hotelu. Napoje podawane sa w plastikowych kubkach (o ile wogole sa podawne...). Cena pobytu jest absolutnie nieadekwatna do warunkow jakie w nim panuja. Nie polecam tego hotelu nikomu. Jezeli ktos uwaza, ze "to cos" zasluguje na miano "hotelu", to znaczy ze jeszcze nie wytrzezwial po pobycie w nim.

Szymon
    Pobyt: Lipiec 2009

Ten hotel na pewno nie jest 5*. Wyposażenie było wspaniałe, ale 15 lat temu. Wszystko jest stare i zużyte. Hotel nadaje sie do kapitalnego remontu. Stare meble. Nie ma w tym hotelu nic komfortowego.Teren hotelu zbyt mały, nie adekwatny do liczby gosci. Stare ręczniki. Zużyte, podarte i stare materace na leżakach. Trzeba rano o 7 wstawac aby zajać miejsce przy basenie. Nie klimatyzowany hol i windy. W pokojach nie wydajna i głośna klimatyzacja.Bardzo niska jakosc posiłków. Wyszczerbione, stare talerze, wyglądajace jak z polskiego baru mlecznego z lat 70. Ktos, kto pisze, że ten hotel jest pałacem lub że jest on komfortowy musiał calę życie jeździć do ośrodków z funduszu wczasowó pracowniczych Pobyt w tym hotelu to totalna porażka

ania
    Pobyt: Czerwiec 2009

jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni

agnieszka
    Pobyt: Lipiec 2009

Wspaniale wyposazenie hotelu,piekny widok,bo hotel lezy na wzgorzu,piekna roslinnosc,3baseny. Bylam tam jeszcze wczoraj i jestem pod wielkim wrazeniem. Na tle innych hoteli w poblizu ten jest najlepszy! A jakie piekne apartamenty! Pyszne jedzenie i mili barmani! Pozdrawiam wszystkich,ktorzy tam byli:)