Opinie o hotelu Adalya Art Side

• Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

Renata
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Hotel właściwie ma same zalety. Dobre położenie - pętla dolmuszy przy bramie hotelowej, piękną plażę z czyściutką wodą- dojście 5 minut, duży basen ze zjeżdżalniami, basem kryty,darmowy internet dostępny prawie wszędzie, pyszne i różnorodne jedzenie dostępne prawie cały dzień. Na plaży kebab, placki , gofry i na patyku lody Algidy. Nad basenem pizza, pita, lody na kulki dostępne prawie cały dzień. Plus owoce, słodycze i wiele wiele innych .... Napoje oczywiście bez ograniczeń, niezłe piwo, wino, drinki ( moim zdanie niedobre ), średnia kawa, herbata w wielu smakach, ayran. Pokoje duże, codziennie sprzątane, pościel wymieniana dwa razy w ciągu 10 dni. Jest też dużo atrakcji dodatkowo płatnych - squash, kręgle, playstation i automaty do gier na monety.
    • Wady Główną wadą hotelu to brak znajomości języka angielskiego u obsługi. Wszyscy mówią po niemiecku, jak usiłujesz się dogadać po angielsku to przechodzą na rosyjski.... Innym minusem są już mocno sfatygowane pokoje - jest czyściutko, ale wystrój pozostawia wiele do życzenia - ale przecież wakacji nikt nie spędza w pokoju. Pokoje już w 2020 mają już być odnowione.Niestety pod koniec sezonu animacje były praktycznie niedostępne. W pokoju są niezbyt szczelne okna - więc o 6.15 budziły nas śpiewy z dwóch pobliskich meczetów....

Pobyt zaliczam do bardzo udanych. Hotel spełnił moje wyobrażenia z nawiązką. Na wakacjach byłam w listopadzie - więc w sezonie może być trochę inaczej. Nie polecam za to biura Coral Travel - zawodziło w każdym momencie- od zmian w terminach wylotów ( powrót był prawie dzień wcześniej niż w momencie kupowania wczasów ), przez opóźnienia na wycieczkach, ciągania po sklepach,aż do braku kontaktu z rezydentką - NIGDY WIĘCEJ.

Mateusz

• Zalety Pyszne posiłki, bardzo zróżnicowane.
    • Wady Kawa z kawiarek rozpuszczalna:), słaby angielski obsługi, większość rozmawia po niemiecku.

Pokoje sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła, dużo rodzin z dziećmi, większość Niemcy, Rosjanie, plaża piaszczysta, we wrześniu temp. ok 30 st.

• Zalety czysty, smaczny, przestronny

przebywaliśmy z 6 osobową rodziną na przełomie sierpnia i września 2019 r. Pokoje super, dużo jedzenia jest w czym wybrać dla każdego. W pobliżu piaszczysta plaża. Wszystko tak jak w opisach biur podróży, polecam ten hotel wszystkim.

Jadwiga Łukasiewicz

• Zalety piękny, czysty, przestronny,

Wszystko tak jak w opisach sprzedawcy. Byliśmy 6 osobową rodziną. jesteśmy mega zadowoleni pod każdym względem. polecamy hotel wszystkim. piaszczysta plaża

Kunert
    Pobyt: Październik 2014

Bardzo miła atmosfera, dobra obsługa, doskonałe jedzenie.

Roman
    Pobyt: Lipiec 2013

Bardzo dobry hotel, do niczego nie można było się przypiąć.Godny polecenia. Obsługa przez Eximtours i Wakacje.pl bez zarzutów.

jacek
    Pobyt: Sierpień 2010

Holel nastawiony na obsługę Niemców. Obowiązuje niemiecki, ale w angielskim też nożna sie dogadać. Animacje dla dzieci i dorosłuch w niemieckim. Do plaży piechotą 6 min, dla leniwców traktoir z przyczepką. Pokoje zapewniają dobry standard, ale bywałem w nich tylko od północy do poranka. Reszta to plaża (piaszczysta, morze słone i ciepłe), basen (możliwość zobaczenia, że Niemcy potrafą się bawić) bądź wycieczki po okolicy (przewozy busikami). Ilość jedzenia i picia przewyższa możliwość przecietnego człowieka. Jedzenie i picie dostępne różnych formach, czasie i miejscu (hotel oraz bar na plaży - mniejszy wybór).

Melanie
    Pobyt: Maj 2009

Aga

Jestem oczarowana tym hotelem.Jedzenie wyśmienite!!!!!!!! obsługa znakomita.Wycieczki można wykupić za bramą hotelu za małe pieniądze.Naprawdę polecam ten hotel.

asienka
    Pobyt: Maj 2009

hotel przepiekny, jedzenia mnostwo obsluga bardzo ale to bardzo mila i zaprzecze temu ze nie mozna sie dogadac po angielsku. ja sie dogadalam a wcale nie umiem go jakos super;p animatorzy zachwycajacy zwlaszcza fusuy fusuy i bam bam;p piekne przedtsawienia i animacje. ciagle cos sie dzieje. zabawa smiech poprostu wakacje;p polecam bardzo goraco ten hotel;]