Fantastyczny

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive
  • Wylot z Gdańska Ultra All Inclusive

• Zalety Bezpośrednie dojście do morza

Hotel godny polecenia, obsługa na wysokim poziomie. Bardzo smaczne jedzenie.

Szymon Wrocław
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Wszystko!
    • Wady Tylko jedynym niedociągnięciem było to iż przy basenach nie było ratowników.

Spędziliśmy w hotelu fantastyczny 14 dniowy urlop. Lokalizacja hotelu była bardzo spokojna, cicha. Do plaży było bardzo blisko. Obok obiektu znajdowały się liczne sklepy, w których można było zakupić różne rzeczy. Pokoje codziennie były dokładnie sprzątane przez obsługę. Pani codziennie uzupełniała barek w napoje, chipsy itd. Łazienka bardzo przestronna, w której było czysto, w której znajdował się koszyczek z kosmetykami. Obsługa bardzo miła i pomocna. Niestety niektórzy nie mówili w języku angielskim, ale w niemieckim! Jedzenie bajka. Wszytko z najwyższej półki! Bardzo rozmaite posiłki oraz niemonotonne. Kilka razy zdarzyło się, że kolacje były tematyczne: tureckie, pirackie itd. W restauracja al'carte było smacznie i przyjemnie(włoska) oraz grał tam pan na gitarze co sprawiło niesamowity klimat. Na plaży oraz przy basenie bar z jedzeniem również przepyszny. W całym hotelu nie było miejsca, w którym znalazło się coś brudnego. Bardzo czysto!!!! Nawet podczas wyjazdu obchodziłem urodziny, podczas których hotel obdarował mnie prezentami i życzeniami. Bardzo mili animatorzy oraz fajne animacje. Basen nie za duży, ale w zupełności wystarczający. Piękne wnętrze hotelu! Reasumując polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiktor Karaśkiewicz
    Pobyt: Październik 2016

Jedyny zgrzyt to skandaliczne niedopatrzenie organizatora czyli Biura Podróży Wezyr. Do wieczora w dniu poprzedzającym wyjazd nie otrzymalismy informacji o godzinie transferu na lotnisko. Na moje usilne prośby pracownik recepcji przez ponad godzinę wykonał kilka telefonów i w koncu po 23 dotarł do hotelu fax. Z takim lekceważeniem swoich klientów przez biuro podróży jeszcze sie nie spotkałem.

Dorota Dzierzoniow
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Rewelacyjny hotel, przepiękna plaża, fantastyczne pokoje i obsluga
    • Wady Przewaga klientów z NIEMEC! Obsługa nie mówi za dużo po angielsku.

W hotelu spędziliśmy 14 dniowy fantastyczny urlop termin 30.07-13.08. Hotel zaskoczył nas przede wszystkim wszechobecna czystością. Błysk był wszędzie zaczynając od restauracji, lobby, barów na plaży, publicznych toalet, baru na basenie kończąc na pokoju. Pokoje bardzo komfortowe z widokiem na morze. Codziennie uzupełniany barek w napoje, kawę, herbatę, piwo, chipsy. Łazienka bardzo czysta i ustawna, olbrzymi prysznic. Restauracje bajka. Taki wybór różnorodnych potraw ze trudno zliczyć. Wszystko bardzo smaczne, kuchnie różnych krajów, nie sposób było sprubowac choćby połowy. Przystawki na zimno przygotowane z takim gustem , że nie możena było oderwać wzroku. A desery i owoce to ..... ech i ach. W barach na basenie i plazy pełen serwis. Nigdy nie schodzilismy na obiad. Przepyszny kebab, ryby, pizza, frytki, naggetsy, cebulką prazona, sałatki, owoce, lody algidy na patykach lub gałki i przepyszne gofry. Obsługa bardzo miła i uśmiechnęła, pomocna. Jedyny mankament to taki ze nie mówili wszyscy po angielsku tylko wszechobecny niemiecki. Wieczorne show bardzo fajne, wysoki poziom zaproszonych grup tanecznych i akrobatycznych. W hotelu baseny zewnętrzne w miarę fajne, nie za duże, bardzo czyste, nie było większego problemu z leżakami bo też było dużo leżaków na plaży. Basen w środku hotelu również do dyspozycji gości. Oferta wellness spa i kilka sklepików. Na uwagę zasługuje jeszcze fakt iż było kilka wieczorów tematycznych turecki, piracki i inne i wtedy to testauracja była cudnie przystrajana a potrawy przesmaczne. W tym okresie przez dwa tygodnie byliśmy jednymi Polakami w hotelu, ponieważ udało nam się w maju kupić wakacje w fajnej cenie bo potem koszt za osobę wahał się od 5800 do 6800. Oferta była tylko ultra all wiec jedzenie i picie przez cala dobę. Napoje podawane oryginalne w szklankach, alkohole oryginalne i podawane do stolików przez kelnerów. Reasumując urlop spędzony w tym hotelu był cudowny. Polecam wszystkim, nikt nie będzie zawiedziony.