Opinie o hotelu Afandou Beach
Grecja / Rodos

Afandou Beach: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, pokój gier.
  • Tylko 200 m do szerokiej, piaszczysto-żwirkowej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjna lokalizacja: ok. 1,8 km od centrum, ok. 8 km od aquaparku w Faliraki, ok. 20 km do miasta Rodos.
  • Rozrywka: boisko do siatkówki i piłki nożnej, raz w tygodniu wieczór grecki z muzyką na żywo.

• Zalety dużo dorodnej wieloletniej zieleni, cicha spokojna okolica, dobre położenie komunikacyjne, bardzo dobra obsługa na stołówce i w barze
    • Wady niewydolna klimatyzacja w niektórych pokojach, brak czyszczenia basenu, brak ratownika przy basenie, brak rozrywek/animacji

ogólnie ok, dla normalnych który płacąc za 3 gwiazdki nie oczekują 5.

agnieszka

• Zalety bardzo fajny hotel

cisza spokój a ja to lubie hotel super barmani zajebisci szczególnie jeden , pobyt udany jeszcze tam wróce

Przemek

• Zalety -baaardzo dobre i roznorodne jedzenie w stylu szwedzkiego stolu, -pokoje widac odnowione ale widac ze lecieli z czasem, duzo niedoróbek -blisko do plazy, mega kamienista, lecz widoki na skaly oszałamiające. -czysta woda w morzu
    • Wady --jeśli chodzi o all inlusive to w 3 dniu pokonczyly sie alkohole i mozna bylo zamawiac tylko piwo i ouzo, pozniej dowiezli rum i jin lecz znowu starczylo na jeden dzien, troche slabo. -obsluga kiepska -wifi kiepskie, praktycznie nie ma -Daleko od miasta

Polecam dla nie wymagających ludzi, nie polecam dla ludzi z dziecmi, nie ma tam nic dla nich, zeby odpaczac i poleniuchowac, cudownie. Polecam wycieczki na wlasna reke, busy odjezdzaja w kazdy zakątek wyspy co 30min w sezonie za pare euro.

Dominika

• Zalety Ładne i czyste pokoje, dogodne położenie, obsługa dość pomocna-anglojęzyczna, 2 baseny
    • Wady Monotonne śniadania

Ogólne wrażenia pozytywne. Cały masz pobyt bez większych problemów. Na koniec jedynie niemiły incydent, gdyż nie otrzymaliśmy zamówionych dzień wcześniej lunch boxów na podróż powrotną. Ale jesteśmy w stanie to wybaczyć, ponieważ wyjazd był o godzinie 5 rano???? Poza tym obsługa jak najbardziej pomocna, rezydentka obrotna, miła. Hotel ładny, czysty, jedzenie świeże i całkiem niezłe, zróżnicowane, oprócz śniadań, które codziennie wyglądały tak samo. 5 min spacerkiem od hotelu piękna, długa, kamienista plaża i biegnący wzdłuż niej deptak. Ponadto blisko do ciekawych miejsc, takich jak Dolina Motyli, 7 źródeł, bajeczna Zatoka Anthonego Quinna czy miasto Rodos. Z czystym sumieniem polecam Afandou.

• Zalety Czystość, posiłki, napoje, miła obsługa.

Wszystko na swoim miejscu :) Pokoje czyste, codziennie sprzatane. Wieczorami fajny klimat i nielimitowane napoje do 23. Obiady codziennie inne i smaczne.

Anna Wróblewska

• Zalety - obsługa - atmosfera - wygląd - porządek
    • Wady - jedzenie

Hotel idealny na wypoczynek - w dosłownym tego słowa znaczeniu... jeżeli ktoś jest zmęczony całoroczna praca i marzy o ciszy i spokoju ten hotel jest właśnie dla niego ! Hotel dużo traci na ? złych ? fotografiach które nie oddają jego uroku :) Plaża jest blisko, dodatkowo 2 baseny hotelowe - super ! Jedzenie jest jakie jest... ciasto chociaż pyszne :) Ludzie pracujący - cudowni - pełni uśmiechu i nie pracujący za karę :) Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi :)

• Zalety obsługa pierwsza klasa, właściciel przemiły człowiek, jedzenie bardzo smaczne zróżnicowane, pokoje bardzo czyste codziennie sprzątane, basen spory zero tłoku.

Byłam w tym hotelu tylko 3 noce ale w 100% polecam, bardzo ładne pokoje, klima za free, czyste łazienki, obsługa bardzo miła wszyscy bardzo dobrze mówią po angielsku, gorąco polecam.

Maria

Pobyt 10-dniowy. Hotel na uboczu, do centrum ok. 2 km przez drogę 2-pasmową, najlepiej z latarką. Plaża kamienista, ale jak dla nas super-ciepła woda, mało ludzi, leżaki, parasole są do wypożyczenia; w naszej wersji kupiony parasol przeciwsłoneczny. Mega wypoczynek, czas płynął wolniej, zero zgiełku.Hotel jak dla mnie wystarczający, jedzenie także. Animacje wieczorne jeżeli ktoś lubi, z basenu nie korzystaliśmy skoro 200 m do plaży z cudną, turkusową wodą. Wypożyczyć auto ( my wypożyczyliśmy przez rezydenta z odbiorem w hotelu), można na miejscu. Wakacje bardzo udane.

Sebastian

• Zalety Cicho, Kameralnie, Spokojnie i schludnie.
    • Wady spacerujące koty wokoło hotelu.

Ciche Kameralne miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Hotel w pełni przystosowany do pobytu z dziećmi :) Plac zabaw brodzik i inne atrakcje .Przekąski na basenie takie sobie. Alkohole i inne napoje w pełni wystarczające. Hipermarket 2 km. Autobus 1km. Kamienista olbrzymia plaża 200 metrów od hotolu. Polecam hotel dla rodzin z dziećmi.

Dawid

• Zalety Cicha okolica. W pobliżu nie ma sklepów ani barów. Trzeba wybrać się samochodem tylko pieszo do miasteczka Afandou ponad 30 min.

Pierwszy raz w Grecji i pierwszy raz z dziećmi. Wiek 4 i 6 lat. Dla dzieci fajne atrakcje i polski animator. Mały brodzik sprostał wymaganiom naszych podopiecznych. Nie korzystaliśmy z wycieczek. Wypożyczyłem auto na 3 dni jednak nie w recepcji ale przez internet kilka miesięcy wcześniej z dostawą pod hotel. Wyszło nas to kilkadziesiąt euro mniej niż w hotelu. Za 20 euro zrobiliśmy ponad 300km i zwiedziliśmy sporą część wyspy łącznie z Prasonissi na samym dole wyspy. Pobyt nasz to 10 dni. W sam raz na wakacje. Jedzenie po pewnym czasie już monotonne ale każdy znalazł coś dla siebie. Drinki dobre jeśli chciało się mocniejsze wystarczyło poprosić. Urlop zaczęliśmy od 23 czerwca. Było cicho i spokojnie leżaki były dostępne. Jednak po 1 lipca zaczęli pojawiać się Polacy i "rezerwowali" leżaki ręcznikami - totalna głupota. Każdy leżak zarezerwowany a "goście" pojawiali się popołudniu. Polak potrafi - totalny brak kultury. Pieszo do plaży jakieś 10 minut spokojnym spacerkiem. Plaża kamienista polecam buty do wody. Nie zachwyca czystością na obrzeżach. Ogólnie nasze wakacje należały do udanych - pogoda gwarantowana. Dzieci były zachwycone. Afandou Beach to hotel dla rodzin z dziećmi bez fajerwerków. Czysto schludnie smacznie i miło. Jeśli nie zależy Wam na luksusie w postaci molocha hotelowego z aquaparkiem to szczerze polecam ten hotel.