Fantastyczny

• 10 Odległość od plaży
    • 10 Restauracje/bary w okolicy

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Dużo możliwości uprawiania sportu
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu

• Zalety Osoby, które poszukują spokoju od wrzasków wszelkiego rodzaju tutaj go znajdą. Hotel nie jest duży. Blisko do promenady i do starego miasta.
    • Wady Trzeba płacić za sejf i wifi

Byliśmy w hotelu od 02 do 13 lipca. Bardzo jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu Agla. Na prośbę dostaliśmy bardzo fajny pokój z widokiem na basen i i trochę na morze (218) Pokoje na wyższych pietrach z takim widokiem są już dodatkowo płatne. Jedzenie - wykupiliśmy wariant śniadania i obiadokolacje i dla osób chcących pozwiedzać wyspę to dobre rozwiązanie. Śniadania standardowe jak w innych hotelach na ciepło: fasolka, jajecznica, parówki - angielski standard. na zimno sery, wędlina, Owoce - arbuzy, melony. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obiadokolacje bardzo dobre: mięsa, ryby. Ogólnie można powiedzieć, że byliśmy zadowoleni z wyżywienia. Wspaniała kobieta pracująca w restauracji i zarządzająca nią. nigdy jeszcze nie spotkałem w żadnym hotelu osoby, która tak bardzo dbała o gości. Przemiła osoba. Pokój schludny. Codziennie sprzątany bardzo dokładnie. Bardzo pomocne panie na recepcji i bardzo miłe. Personel super !!!!. Hotel przeznaczony według mnie głównie dla dorosłych (brak dużego basenu i zjeżdżalni) Dla nas to ogromna zaleta bo w Hotelu panuje spokój. Nie ma rozwrzeszczanych dzieci w restauracji i basenie. Przyjemny wiatr w lipcu od strony Morza Egejskiego. Hotel oddalony od starego miasta o 15 min piechotą. Promenada zaraz przy hotelu. Blisko do portu gdzie można kupić wycieczki np. wyspa Simi. Polecamy wybrać się w lewą stronę promenady (stojąc przodem do morza) - wspaniałe widoki. Jesteśmy zadowoleni !!!!! Pozdrawiamy Marcin i Krysia :-)

Jacek Świetlik
    Pobyt: Wrzesień 2011

Biuro podróży bardzo dobrze zorganizowane, informacja mailowa, smsowa bardzo dobra .Rezydentka p.Ania i jej pomoc oceniam bardzo wysoko i dziekuję

Małgorzata Bukowska

Bardzo miły hotel,godny polecenia,czysto,bezpiecznie,kuchnia dla każdego,personel pomocny,uśmiechnięty,wszędzie blisko,cieszę się,że właśnie tam mieszkałam na wyspie Rodos. Naprawdę warto :)