Opinie o hotelu Akti Imperial Deluxe Resort (ex Capsis)
Grecja / Rodos

Akti Imperial Deluxe Resort (ex Capsis)

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Slawek
    Pobyt: Sierpień 2011

Dominika
    Pobyt: Czerwiec 2010

Od 7 lat przebywam w tym hotelu i nie zgadzam sie z zadna zla OPINIA.tAK JAK WSZEDZIE COS SIE ZNAJDZIE .Nie ma idealnego hotelu ale naprawde ten jest wart oswiedzenia.Pokoje czyscioutkie,personel mily,wszyscy dbaja o odwiedzajacych.

kami
    Pobyt: Lipiec 2011

POŁOŻENIE:Godzinę na pieszo od miasta Rodos,5 minut autobusem za 1,6 euro,przystanek pod hotelem.Blisko lotniska. PLAŻA:piaszczysto-kamienista,w miarę duża przejście tunelem pod ulicą,2 leżaki i parasol płatne 8 euro HOTEL:oceniam na max 4*,ale sympatycznie.Automat do rozmiany kasy,w sklepach hotelowych oczywiście drogo,ale obok hotelu promenada z knajpkami,sklepikami.Na pewno nie jest tak ładnie jak na zdjęciach. POKÓJ: Średni,radio arabskie,TV 4 kanały,śnieżą. BASENY:Słonowodny troszkę brudny,słodkowodny w porządku.Czyste,niedużo ludzi. JEDZENIE:przez tydzień można codziennie coś innego zjeść,ale później wszystko się powtarza. Nie zabierają opasek all inclusive,gdy kończy się doba,więc można korzystać ze stołówki i baru do końca.

Stanislaw Tylka

W Capsis spędzilem z zona tydzień na początku września.zaplacilisśmy za pobyt 1600zl od osoby w all i nie oczekiwaliśmy niczego nadzwyczajnego.I tak też było.Hotel olbrzymi,w godzinach porannych i wieczorem spore problemy z doczekaniem się na windę ale od czego są schody.No chyba że mieszka się wyżej niż na 4 pietrze to oferta dla wytrwałych.Są dwa baseny, jeden mały ze słodka woda drugi większy z morska.Na plazę ok 200m,ona sama jest kamienista,dośc mocno zanieczyszczona.Jedzenie ok,w restauracji raczej tłok. Tylko pierwszy dzień spędziliśmy w hotelu,potem pożyczyliśmy skuter za 15 euro za dzień i już we wtorek zwiedzalisśmy stare miasto.We środe byliśmy na plaży w Faliraki,to po drugiej stronie wyspy,ok 30min jazdy skuterem.Jest piaszczysta i czyściutka,nie ma tłoku.Polecam zamiast hotelowej,glośnej,tłocznej i zabrudzonej.Następny dzień znów plaza,następny to wypad na skuterku do doliny motyli,potem znów Faliraki,w sobotę wypad po południu do Rodos po pamiątki, w niedziele plaza i w poniedziałek powrót.Pobyt wspominam naprawdę fajnie,ale myslę ze jeśli ktoś jest nastawiony na speędzanie czasu w hotelu i jego bezpośrednim otoczeniu to wyboór Capsis nie jest najlepszy.Dla aktywnych jak najbardziej!Zycze wszystkim udanego pobytu!Jeśli macie pytania piszcie tylkast@gmail.com.

Hotel rewelacyjnie nadaje się do poznawania nowych ludzi. Włosi , Francuzi , Czesi , Rosjanie ...oczywiście Polacy. Generalnie przedział wiekowy nie istnieje :) , dla osób lubiących spacerować (mapa w ręce i do boju ) :)świetne widoki , Bardzo zadowoleni z pobytu tygodniowego :)wyjazd od 15.09 do 23.09

NIE POLECAM!!
    Pobyt: Sierpień 2011

Hotel bardzo duzy do remontu, w jednym basenie słona woda nie polecam nikomu, drugi bardzo maly z bardzo chlorowana woda, ogolnie dziwie sie ze jak na tak duzy hotel takie male baseniki, bar otwarty do 23.00, do plazy przechodzi sie ciemnym tunelem lub przez ulice, lezaki platne, animacje nie codziennie i tylko do popatrzenia ale bez rozrywki, lozka pojedyncze zlaczone razem, sniadania takie same przez 2 tyg,NAPRAWDE NIE POLECAM NIKOMU SZCZEGOLNIE NA ROMANTYCZNY WYPOCZYNEJ JAK I RODZINĄ Z DZIECMI.cena naprawde nieadekwatna do jakosci uslugi.balkoniki male zabudowane, klimatyzacja szwankuje,HOTEL OCENIAM CO NAJWYZEJ NA 3 GWIAZDKI,na winde czeka sie tak dlugo ze naprawde szybciej mozna zejsc schodami,lazienki przy basenach w tragicznym stanie

Slawek

Przebywałem w tym hotelu wraz z żona przez tydzień czasu pod koniec lipca 2011r. Wrażenia z pobytu dosyć pozytywne mimo, że to wielki molohowaty hotel, który nie każdemu przypadnie do gustu. Żona pierwszego dnia miała bardzo negatywne odczucia ale w miarę pobytu zmieniła opinię na bardziej pozytywną. Hotel wyglądał na przepełniony, szczególnie wielodzietnymi rodzinami, dokuczliwe rosyjskie, żydowskie ale i także polskie dzieci. Wszędzie panował spory tłok i dosyć długie kolejki jakby hotel był przepełniony. Szczególnie mocno zapamiętałem windy, często niesprawne, przepełnione na które czekało się długich kilka-kilkanaście minut aż w końcu decydowałem się iść brudnymi schodami na 4 piętro. W barach jak to przy tak dużej ilości ludzi duży hałas, tłok i niestety brud. Na basenie nieustawiczna walka o miejsca i leżaki. Z plaży skorzystałem tylko raz uznając ją za mocno zanieczyszczoną. Obuwie do kąpieli zanieczyszczone jakimiś substancjami ropopodobnymi. Niewątpliwie dobra lokalizacja hotelu około 40 minut spacerkiem do centrum Rodos, blisko plaży, 15 minut autobusem od lotniska. Jedzenie dobre, a może nawet bardzo dobre, szczególnie wieczorne kolacje, menu niestety dosyć monotonne. A z powodu dużej ilości osób, kolejki przy bufecie i częsty brak dań gorących. Serwowane alkohole bez zastrzeżeń.

30asia
    Pobyt: Czerwiec 2011

Przed wyjazdem naczytalam sie duzo negatywnych opinii. Nie wiem skad byly te oceny. Hotel fajny, fakt ze nie jest to 5 gwiazdek, ale jest czysty, duzy, przestronny, kilka basenow, bary, mega blisko do plazy, w centum miasteczka, blisko do Rodos, pokoje sprzatane codziennie, jedzenie jest odrobine monotonne ale jak na kazdej wycieczce. Ci, ktorzy bywali w 5 gwiazdkowych luksusach moga sie rozczarowac bo to raczej 4 gwiazdki. Naprawde nic wielkiego nie mozna zarzucic. Codzienne animacje od rana do nocy. Hotel ma duzy ogrod, sklepy, wypozyczalnie samochodow. Obsluga mila. W dobrym punkcie, 100 m postoj taxi i przystanek autobusowy, bary i sklepy.

Łukasz

Przebywałem wraz z żoną w tym hotelu od 27.06-05.07.2011r. Wrażenia z pobytu bardzo pozytywne. Po przeczytaniu negatywnych opinii na temat tego hotelu mieliśmy mieszane ucucia czy hotel sprosta naszym oczekiwaniom jednak nie zawiedliśmy się. Hotel bardzo fajny, wiadomo jest to hotel bardzo duży, jednak w pełni przystosowany do obsługi tylu gości. 5 wind - działały bez zarzutów, bardzo miła obsługa w barach - bogata oferta all inclusive jesli chodzi o alkohole, 2 typy leżaków - sugeruje walczyć o nowsze, starszego typu niestety nie wygodne. Baseny czyste, fajne animacje - aerobik, joga, gry zespołowe itp... . Dojscie do plazy przez tunel - plaża w miare czysta, niestety przy wejściu do morza kamienie jednak rekompensuje to wiatr, ktory jest zbawienny przy dziennym upale. Bardzo dobra lokalizacja hotelu - 25 minut spacerkiem do miasta Rodos, gdzie koniecznie trzeba odwiedzić stare miasto i ulice pełną imprez. Powrót do hotelu z miasta taksówką - 8Euro.

yeesha
    Pobyt: Sierpień 2010