Opinie o hotelu Aladdin Beach

Aladdin Beach: teren hotelu, aquapark

Mimi
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Piękna plaża. Duży aquapark.
    • Wady obsługa, plastikowe naczynia do napojów

Udany pobyt, chociaż hotel nie najwyższych lotów. Chyba mieliśmy pecha trafiając na remont restauracji głównej. Jedzenie w restauracji włoskiej - gdzie było ciasno i tłoczno. Mała ilość jedzenia, ale smaczne. Obsługa słaba. W pierwszy dzień, kiedy nie bardzo jeszcze wiedzieliśmy o co chodzi nie dostaliśmy nic do picia. Dojrzeliśmy że można się obsłużyć samemu, to brakowało a to kubeczków, a to herbaty. Na szczęście dosyć sprawnie uzupełnili braki, kiedy ktoś zwrócił uwagę. A potem zrozumieliśmy potęgę dolara i obsłużeni byliśmy jak należy. Bar na plaży z przekąskami - siadasz przy stoliku i wybierasz z karty, codziennie kilka dań. Polecam mongolską restaurację - obsługa sprawna i przepyszne - trzy dania do wyboru: wołowina, kurczak słodko-kwaśny i ryba, Zapisywać się można przy stoliku w lobby od 10 - 12 godz. na następny dzień.

Maciej
    Pobyt: Grudzień 2019

Hotel dla ludzi nie wymagających cudów. Ładna plaża, fajne baseny, personel zależy na kogo się trafi ale raczej miły i pomocny. Pokoje stare przydałby się remont albo przynajmniej odświeżenie, jednak codziennie sprzątane. Panowie bardzo się starają są mili i służą pomocą. Animacje w ciągu dnia ok ale wieczorem to słabo. Jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie, na pewno głodny nikt nie będzie chodził. Ogólnie polecam dla niewybrednych i niewymagających. Wycieczek od rezydenta nie polecam bo drogo i nie ma co przepłacać. Skorzystaliśmy z biura Skarbtravel.com (dla zainteresowanych posiada licencje sprawdziłem) mają bardzo fajny program i super organizację. Naprawdę polecam to biuro na wycieczki świetny kontakt przez messengera whatsapp lub viber (+201090365299)

Konstantynopolitańczkowanianin
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Dosyć dobre jedzenie
    • Wady Pół hotelu w remoncie!

Pobyt 31.10-14.11.2019. (11 pobyt w Egipcie). Jedyny pozytyw to dobre jedzenie, chociaż nie ma ogromnego wyboru. Obsługa w rest., kelnerzy, barmani mili, ale zdecydowanie nastawieni na szkopów, wiadomo - za byle co dają euro. Hotel w połowie w remoncie: restauracje a'la carte, basen główny, część hotelu nieczynna. Ciągłe braki piwa czy ouzo przy bocznym ciepłym basenie. Często brak już ok godz. 14, kilka razy zabrakło nawet o 11. Często na posiłkach brakuje szklanek do napojów. Na szybko TYLKO! opłukiwane, przecierane ścierką i wystawiane na blat. Pokoje zupełnie średnie. Hotel dla bardzo niewymagających klientów. Nie pojadę kolejny raz i raczej nie polecam.

Zdzisław

• Zalety Ładna plaża,miła obsługa.
    • Wady Pokoje słabo sprzątane.jedzenie przeciętne monotonne a na dodatek było słabo przyprawione mogę powiedzieć,że bez smaku a zaznaczam nie jestem wybredny.

Hotel lata świetności ma już za sobą,jest jednym ze starszych hoteli w Hurghadzie.Chcę powiedzieć ,ze jest wiele lepszych hoteli w niższych cenach i o lepszych warunkach.Zaznaczam byłem w Egipcie nie pierwszy raz i był to pobyt który zaliczam do nie udanych. Podzielam wcześniejsze negatywne opinie.

ojciec z córką

• Zalety Rozplanowany na duzym terenie. Pokoje zorganizowane w oddzielnych segmentach. Blisko plazy. Duzo lezakow. MILI UŚMIECHNIĘCI ludzie.
    • Wady Stare umeblowanie w pokojach (typu jak u babci). Organizacja stołówki.

Warto wybrac ten hotel i ofertę. Odpowiada ona cenie. Jestesmy zadowoleni. Udane wakacje. Oczywiscie mozna sie czepiać szczegółów ale tu szklanka jest rzeczywiscie do połowy pełna. Polecam wycieczki fakultatywne szczególnie 6 elements (m.in. snurkowanie, nurkowanie, jacht, dobre jedzenie i caly dzien atrakcji na morzu).

Aneta

• Zalety Super baseny i inne atrakcje! Plaża pięknie wygląda (jak w sumie wszystko), a pokój zadbany i czysty, obsługa bardzo miła, zawsze pomoże. Duży wybór jedzenia na stołówce. Piękne widoki, wiele atrakcji dla dzieci, zjawiskowy aquapark.
    • Wady Brak.

Polecam każdemu pobyt w tym hotelu! Pozdrawiam.

Bogdan

• Zalety Dużo zieleni, pierwsza linia brzegowa.
    • Wady Najgorzej z obsługą (pokojowi), kelnerami (wyliczanie porcji, oraz brak możliwości samodzielności w związku z napojami).

Do Egiptu latam od 1009 roku i szczerze powiem że najsłabszy hotel w jakim byłem - a złotych klamek mi nie potrzeba. Nie mam zarzutów do tego co wiadomo w chwili wybory oferty czyli np. brak sejfu w pokoju czy lokalizacji. Z plusów to: dużo zieleni, Aqua Park. Za to minusów dużo więcej: - wyliczanie porcji (bar na plaży serwujący przekąski dania podaje na talarze - czyli np. 2 kawałki pizzy i kilka frytek - czas oczekiwania przy małym obłożeniu 20 minut, na napoje jeszcze dłużej, na dokładkę to się nie doczekasz, oczywiście przy małym obłożeniu. Nie potrzeba mi podawać do stołu, ale skoro nie ma możliwości samoobsługi to niech dadzą coś z siebie. Oczywiście Rosja obsługiwana jako pierwsza. Główna stołówka - to skończysz zjeść, a szklanek z piciem nie ma. Nie ma możliwość zaparzenia sobie herbaty - odsyłają do stolika. Jedzenie bardzo bardzo słabej jakości. Sprzątanie pokoju to jakaś kpina. jedna rolka papieru na 4 osoby po negocjacjach, ręczniki wymienione po kłótni, kosz pełen. Dolara oczywiście połknął jak pelikan, efektów zero. Kolejnego dnia obsługa pokojowa wyszła z propozycja że za 5 dolarów się postara z uwagi na Ramadan. Trochę lepiej po interwencji u rezydenta. Podobno hotel od 2018 roku nie do poznania na niekorzyść. Hotel odradzam zdecydowanie jak ktoś nie chce się denerwować.

Cezary
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Miły i pomocny personel, dostęp do plaży
    • Wady Położenie dalekie od miasta, monotonne jedzenie, słabe animacje

Hotel maksymalnie 3*, punkty też dużo poniżej 8,1 jaki można znaleźć na portalu, słaba 7 max. - w Egipcie piąty raz więc jest skala porównawcza.

Pawel
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety blisko morza
    • Wady Bardzo kiebskie jedzenie , za drinki trzeba placic

nie polecam bardzo kiebskie jedzenie obsluga niechlujna nie mozna sie doporosic o napoje do obiadu kolacji

anna

• Zalety ładny duży i zadbany teren przy hotelu
    • Wady pokoje w standardzie to nory jedzenie średnie

Pobyt w miarę udany , dobrze że na takich wyjazdach nie spędzasz dużo czasu w pokoju , bo te są tragiczne.