Opinie o hotelu Aladdin Beach

• Wylot z Wrocławia All Inclusive

Konstantynopolitańczkowanianin
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Dosyć dobre jedzenie
    • Wady Pół hotelu w remoncie!

Pobyt 31.10-14.11.2019. (11 pobyt w Egipcie). Jedyny pozytyw to dobre jedzenie, chociaż nie ma ogromnego wyboru. Obsługa w rest., kelnerzy, barmani mili, ale zdecydowanie nastawieni na szkopów, wiadomo - za byle co dają euro. Hotel w połowie w remoncie: restauracje a'la carte, basen główny, część hotelu nieczynna. Ciągłe braki piwa czy ouzo przy bocznym ciepłym basenie. Często brak już ok godz. 14, kilka razy zabrakło nawet o 11. Często na posiłkach brakuje szklanek do napojów. Na szybko TYLKO! opłukiwane, przecierane ścierką i wystawiane na blat. Pokoje zupełnie średnie. Hotel dla bardzo niewymagających klientów. Nie pojadę kolejny raz i raczej nie polecam.

Zdzisław

• Zalety Ładna plaża,miła obsługa.
    • Wady Pokoje słabo sprzątane.jedzenie przeciętne monotonne a na dodatek było słabo przyprawione mogę powiedzieć,że bez smaku a zaznaczam nie jestem wybredny.

Hotel lata świetności ma już za sobą,jest jednym ze starszych hoteli w Hurghadzie.Chcę powiedzieć ,ze jest wiele lepszych hoteli w niższych cenach i o lepszych warunkach.Zaznaczam byłem w Egipcie nie pierwszy raz i był to pobyt który zaliczam do nie udanych. Podzielam wcześniejsze negatywne opinie.

ojciec z córką

• Zalety Rozplanowany na duzym terenie. Pokoje zorganizowane w oddzielnych segmentach. Blisko plazy. Duzo lezakow. MILI UŚMIECHNIĘCI ludzie.
    • Wady Stare umeblowanie w pokojach (typu jak u babci). Organizacja stołówki.

Warto wybrac ten hotel i ofertę. Odpowiada ona cenie. Jestesmy zadowoleni. Udane wakacje. Oczywiscie mozna sie czepiać szczegółów ale tu szklanka jest rzeczywiscie do połowy pełna. Polecam wycieczki fakultatywne szczególnie 6 elements (m.in. snurkowanie, nurkowanie, jacht, dobre jedzenie i caly dzien atrakcji na morzu).

Aneta

• Zalety Super baseny i inne atrakcje! Plaża pięknie wygląda (jak w sumie wszystko), a pokój zadbany i czysty, obsługa bardzo miła, zawsze pomoże. Duży wybór jedzenia na stołówce. Piękne widoki, wiele atrakcji dla dzieci, zjawiskowy aquapark.
    • Wady Brak.

Polecam każdemu pobyt w tym hotelu! Pozdrawiam.

Bogdan

• Zalety Dużo zieleni, pierwsza linia brzegowa.
    • Wady Najgorzej z obsługą (pokojowi), kelnerami (wyliczanie porcji, oraz brak możliwości samodzielności w związku z napojami).

Do Egiptu latam od 1009 roku i szczerze powiem że najsłabszy hotel w jakim byłem - a złotych klamek mi nie potrzeba. Nie mam zarzutów do tego co wiadomo w chwili wybory oferty czyli np. brak sejfu w pokoju czy lokalizacji. Z plusów to: dużo zieleni, Aqua Park. Za to minusów dużo więcej: - wyliczanie porcji (bar na plaży serwujący przekąski dania podaje na talarze - czyli np. 2 kawałki pizzy i kilka frytek - czas oczekiwania przy małym obłożeniu 20 minut, na napoje jeszcze dłużej, na dokładkę to się nie doczekasz, oczywiście przy małym obłożeniu. Nie potrzeba mi podawać do stołu, ale skoro nie ma możliwości samoobsługi to niech dadzą coś z siebie. Oczywiście Rosja obsługiwana jako pierwsza. Główna stołówka - to skończysz zjeść, a szklanek z piciem nie ma. Nie ma możliwość zaparzenia sobie herbaty - odsyłają do stolika. Jedzenie bardzo bardzo słabej jakości. Sprzątanie pokoju to jakaś kpina. jedna rolka papieru na 4 osoby po negocjacjach, ręczniki wymienione po kłótni, kosz pełen. Dolara oczywiście połknął jak pelikan, efektów zero. Kolejnego dnia obsługa pokojowa wyszła z propozycja że za 5 dolarów się postara z uwagi na Ramadan. Trochę lepiej po interwencji u rezydenta. Podobno hotel od 2018 roku nie do poznania na niekorzyść. Hotel odradzam zdecydowanie jak ktoś nie chce się denerwować.

Cezary
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Miły i pomocny personel, dostęp do plaży
    • Wady Położenie dalekie od miasta, monotonne jedzenie, słabe animacje

Hotel maksymalnie 3*, punkty też dużo poniżej 8,1 jaki można znaleźć na portalu, słaba 7 max. - w Egipcie piąty raz więc jest skala porównawcza.

Pawel
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety blisko morza
    • Wady Bardzo kiebskie jedzenie , za drinki trzeba placic

nie polecam bardzo kiebskie jedzenie obsluga niechlujna nie mozna sie doporosic o napoje do obiadu kolacji

anna

• Zalety ładny duży i zadbany teren przy hotelu
    • Wady pokoje w standardzie to nory jedzenie średnie

Pobyt w miarę udany , dobrze że na takich wyjazdach nie spędzasz dużo czasu w pokoju , bo te są tragiczne.

• Zalety Plaża. Obsługa sprzątająca.
    • Wady Restauracja. Obsługa w restauracji. Animatorzy. Dyskoteka.

Byłam w tym hotelu również w maju. Wybrałam się ponownie w grudniu, między innymi ze względu na możliwość korzystania z sąsiedniego hotelu Ali Baba (razem tworzą kompleks hotelowy). Po powrocie w grudniu nie mogłam uwierzyć, że to ten sam hotel. Nie ma możliwości korzystania z barów i restauracji w sąsiednim hotelu. Pozostała tylko możliwość korzystania z aquaparku. To jest podstawowy minus, ponieważ na stołówce w Aladdinie nie ma co jeść. Dosłownie: wybór zerowy (w maju jedzenie było porównywalne w obu hotelach i było ok). Teraz hotele pod względem jedzenia dzieli galaktyka. Druga sprawa to beznadziejne rozwiązanie przy posiłkach jeśli chodzi o napoje. W tym hotelu nie nalejemy sobie po prostu kawy, herbaty czy soku. Napoje podają kelnerzy. Powinni przynajmniej to robić. Niestety wielokrotnie nie doczekaliśmy się na napoje i wielokrotnie byłam świadkiem awantur gości (różnych narodowości) z kelnerami i menadżerami, właśnie z powodu nie przyniesienia napoju. Muzyka: zapraszani codziennie jacyś dziwni ludzie próbujący śpiewać, niemiłosiernie fałszujący. Nie da się przy tym siedzieć. Animacje: Porażka. To samo animatorzy. Według mnie oni sami wymagali zabawiania. W Ali Babie animatorzy zapraszali do zabawy gości hotelowych, starali się. Tutaj są za karę chyba. Dyskoteka: Kolejna porażka. Podrygujący facet za pulpitem udający DJ robi wszystko, żeby odstraszyć ludzi. I udawało mu się. O 23.00 - 10 gości na parkiecie, o 23.30- 5 gości, o 24.00 nikogo- koniec dyskoteki. Obiektywnie oceniając: hotel Aladdin, to hotel na trzy gwiazdki dla bardzo niewymagających. Może będzie lepiej, podobno zmienił się menadżer, wykonuje się remonty (szkoda, że w obecności turystów- widziałam ciekawe obrazki, kiedy turyści wypoczywali w kurzu ze skuwania kafelek lub siedzieli przy stolikach w smrodzie farby olejnej, bo akurat malowano balustrady na tarasie- majstersztyk po prostu!!!) Chyba takie remonty można zrobić po zamknięciu hotelu np. na miesiąc? Jedziesz na wczasy i słuchasz wiertarki, piły, tłuczenia młotami itp. Nie w oddali!!! Przy uchu. 2-3 metry od leżaków na basenie, przy stolikach na tarasach (remont wszystkich schodów, malowanie barierek) oraz na plaży (remont drewnianego baru w kształcie statku). Jedyny plus to plaża. Piękna, duża i piaszczysta. Jest jeszcze jeden plus: w pobliżu centru handlowe gdzie można dokupić zaopatrzenie do tego zajeb.... ego all inclusive. Nie polecam. Nie pojadę. Może kiedyś do Ali Baby. Jest o niebo lepszy.

Spokojny i bezpieczny hotel na spędzenie wakacji z dziećmi.