Opinie o hotelu Aladdin Beach

Aladdin Beach: obiekt, aquapark

• Wylot z Poznania All Inclusive

ojciec z córką

• Zalety Rozplanowany na duzym terenie. Pokoje zorganizowane w oddzielnych segmentach. Blisko plazy. Duzo lezakow. MILI UŚMIECHNIĘCI ludzie.
    • Wady Stare umeblowanie w pokojach (typu jak u babci). Organizacja stołówki.

Warto wybrac ten hotel i ofertę. Odpowiada ona cenie. Jestesmy zadowoleni. Udane wakacje. Oczywiscie mozna sie czepiać szczegółów ale tu szklanka jest rzeczywiscie do połowy pełna. Polecam wycieczki fakultatywne szczególnie 6 elements (m.in. snurkowanie, nurkowanie, jacht, dobre jedzenie i caly dzien atrakcji na morzu).

Aneta

• Zalety Super baseny i inne atrakcje! Plaża pięknie wygląda (jak w sumie wszystko), a pokój zadbany i czysty, obsługa bardzo miła, zawsze pomoże. Duży wybór jedzenia na stołówce. Piękne widoki, wiele atrakcji dla dzieci, zjawiskowy aquapark.
    • Wady Brak.

Polecam każdemu pobyt w tym hotelu! Pozdrawiam.

Bogdan

• Zalety Dużo zieleni, pierwsza linia brzegowa.
    • Wady Najgorzej z obsługą (pokojowi), kelnerami (wyliczanie porcji, oraz brak możliwości samodzielności w związku z napojami).

Do Egiptu latam od 1009 roku i szczerze powiem że najsłabszy hotel w jakim byłem - a złotych klamek mi nie potrzeba. Nie mam zarzutów do tego co wiadomo w chwili wybory oferty czyli np. brak sejfu w pokoju czy lokalizacji. Z plusów to: dużo zieleni, Aqua Park. Za to minusów dużo więcej: - wyliczanie porcji (bar na plaży serwujący przekąski dania podaje na talarze - czyli np. 2 kawałki pizzy i kilka frytek - czas oczekiwania przy małym obłożeniu 20 minut, na napoje jeszcze dłużej, na dokładkę to się nie doczekasz, oczywiście przy małym obłożeniu. Nie potrzeba mi podawać do stołu, ale skoro nie ma możliwości samoobsługi to niech dadzą coś z siebie. Oczywiście Rosja obsługiwana jako pierwsza. Główna stołówka - to skończysz zjeść, a szklanek z piciem nie ma. Nie ma możliwość zaparzenia sobie herbaty - odsyłają do stolika. Jedzenie bardzo bardzo słabej jakości. Sprzątanie pokoju to jakaś kpina. jedna rolka papieru na 4 osoby po negocjacjach, ręczniki wymienione po kłótni, kosz pełen. Dolara oczywiście połknął jak pelikan, efektów zero. Kolejnego dnia obsługa pokojowa wyszła z propozycja że za 5 dolarów się postara z uwagi na Ramadan. Trochę lepiej po interwencji u rezydenta. Podobno hotel od 2018 roku nie do poznania na niekorzyść. Hotel odradzam zdecydowanie jak ktoś nie chce się denerwować.

Cezary
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Miły i pomocny personel, dostęp do plaży
    • Wady Położenie dalekie od miasta, monotonne jedzenie, słabe animacje

Hotel maksymalnie 3*, punkty też dużo poniżej 8,1 jaki można znaleźć na portalu, słaba 7 max. - w Egipcie piąty raz więc jest skala porównawcza.

Pawel
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety blisko morza
    • Wady Bardzo kiebskie jedzenie , za drinki trzeba placic

nie polecam bardzo kiebskie jedzenie obsluga niechlujna nie mozna sie doporosic o napoje do obiadu kolacji

anna

• Zalety ładny duży i zadbany teren przy hotelu
    • Wady pokoje w standardzie to nory jedzenie średnie

Pobyt w miarę udany , dobrze że na takich wyjazdach nie spędzasz dużo czasu w pokoju , bo te są tragiczne.

• Zalety Plaża. Obsługa sprzątająca.
    • Wady Restauracja. Obsługa w restauracji. Animatorzy. Dyskoteka.

Byłam w tym hotelu również w maju. Wybrałam się ponownie w grudniu, między innymi ze względu na możliwość korzystania z sąsiedniego hotelu Ali Baba (razem tworzą kompleks hotelowy). Po powrocie w grudniu nie mogłam uwierzyć, że to ten sam hotel. Nie ma możliwości korzystania z barów i restauracji w sąsiednim hotelu. Pozostała tylko możliwość korzystania z aquaparku. To jest podstawowy minus, ponieważ na stołówce w Aladdinie nie ma co jeść. Dosłownie: wybór zerowy (w maju jedzenie było porównywalne w obu hotelach i było ok). Teraz hotele pod względem jedzenia dzieli galaktyka. Druga sprawa to beznadziejne rozwiązanie przy posiłkach jeśli chodzi o napoje. W tym hotelu nie nalejemy sobie po prostu kawy, herbaty czy soku. Napoje podają kelnerzy. Powinni przynajmniej to robić. Niestety wielokrotnie nie doczekaliśmy się na napoje i wielokrotnie byłam świadkiem awantur gości (różnych narodowości) z kelnerami i menadżerami, właśnie z powodu nie przyniesienia napoju. Muzyka: zapraszani codziennie jacyś dziwni ludzie próbujący śpiewać, niemiłosiernie fałszujący. Nie da się przy tym siedzieć. Animacje: Porażka. To samo animatorzy. Według mnie oni sami wymagali zabawiania. W Ali Babie animatorzy zapraszali do zabawy gości hotelowych, starali się. Tutaj są za karę chyba. Dyskoteka: Kolejna porażka. Podrygujący facet za pulpitem udający DJ robi wszystko, żeby odstraszyć ludzi. I udawało mu się. O 23.00 - 10 gości na parkiecie, o 23.30- 5 gości, o 24.00 nikogo- koniec dyskoteki. Obiektywnie oceniając: hotel Aladdin, to hotel na trzy gwiazdki dla bardzo niewymagających. Może będzie lepiej, podobno zmienił się menadżer, wykonuje się remonty (szkoda, że w obecności turystów- widziałam ciekawe obrazki, kiedy turyści wypoczywali w kurzu ze skuwania kafelek lub siedzieli przy stolikach w smrodzie farby olejnej, bo akurat malowano balustrady na tarasie- majstersztyk po prostu!!!) Chyba takie remonty można zrobić po zamknięciu hotelu np. na miesiąc? Jedziesz na wczasy i słuchasz wiertarki, piły, tłuczenia młotami itp. Nie w oddali!!! Przy uchu. 2-3 metry od leżaków na basenie, przy stolikach na tarasach (remont wszystkich schodów, malowanie barierek) oraz na plaży (remont drewnianego baru w kształcie statku). Jedyny plus to plaża. Piękna, duża i piaszczysta. Jest jeszcze jeden plus: w pobliżu centru handlowe gdzie można dokupić zaopatrzenie do tego zajeb.... ego all inclusive. Nie polecam. Nie pojadę. Może kiedyś do Ali Baby. Jest o niebo lepszy.

Spokojny i bezpieczny hotel na spędzenie wakacji z dziećmi.

Barbara

• Zalety Plaża Miła obsługa
    • Wady Zniszczone pokoje Brudna i śmierdząca stołówka Niedobre jedzenie

Ogólnie mogę powiedzieć że hotel zasługuje na 2* więcej to już przesada Największą zaletą hotelu jest piaszczysta plaża bez jednego kamyka, zejście do morza łagodne i pod stopami cały czas piasek, na płytkiej wodzie można obserwować ryby różnego gatunku i kolorów, trochę dalej są zatopione fragmenty wraku chyba jakiegoś jachtu i tam można naprawdę zobaczyć cuda podwodnego świata ???? no i to by było na tyle jeśli chodzi o zalety Wad jest więcej....dla mnie najgorsza rzeczą były wizyty na posiłkach. Do tej pory gdy czytałam w opiniach jak ludzie piszą że nie ma co jeść to stwierdzałam że przesadzają, na tym wyjeździe zrozumiałam co to znaczy, jedzenia dużo tylko większość niedobra , dobrze że na śniadanie były jajka bo naprawdę reszta do niczego, obiady i kolacje też pozostawiały wiele do życzenia, to że tłoczno i kolejki do jedzenia to można przeżyć chociaż to był pierwszy hotel gdzie tego doświadczyłam ale dla mnie nie do zniesienia był,,zapaszek" który towarzyszył mi podczas posiłków. Kolejnym dużym minusem było to że obsługa opryskiwala teren przed insektami w porach kiedy turyści chodzili, najbardziej nieprzyjemne było to że krzewy dezynfekowali czymś co wytwarzalo biały śmierdzący dym niezbyt przyjemny .... To nie był mój pierwszy pobyt w Egipcie ale jedno mogę stwierdzić ten hotel skreślam z listy , nigdy do niego nie wrócę

Beata Z.

• Zalety Czyściutko , zadbany, bardzo dużo jedzenia . Nie są nachalni jeśli chodzi o oferty. Piękne rafy i wrak statku z pięknymi rybkami. Polecam!!!
    • Wady Jedyne do czego można się przyczepić to to ze oni maja zawsze na wszystko czas i trzeba w recepcji prosić się nieraz kilka razy o coś bo im się nie spieszy.

Byliśmy tam drugi raz i na pewno wrócimy jeszcze lepiej jak w zeszłym roku. Grają polska muzykę tez i oferują dużo atrakcji . Spotykaliśmy ludzi którzy byli tam po kilka razy i są bardzo zadowoleni. Będę polecać ten hotel z czystym sumieniem każdemu !!!!