Opinie o hotelu Albatros Aqua Park

Albatros Aqua Park: aquapark

• Bogaty program animacji hotelowych dla dzieci i dorosłych.
  • Liczne atrakcje dla najmłodszych: mini aquapark, zjeżdżalnie, basen ze sztuczną falą, plac zabaw.
  • Ok. 500 m od hotelu piaszczysto-żwirkowa plaża miejscami z łagodnym zejściem do morza.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Pobyt: Luty 2020

• Zalety wodne place zabaw dla dzieci, podgrzewane brodziki, czystość w hotelu i na jego terenie, sprawna i miła obsługa, krótki transfer z lotniska - 10-15 minut
    • Wady fatalne alkohole w formule AI, mało urozmaicane jedzenie, brak sałatek, problem ze sztućcami w restauracji (nie było nigdy małych łyżeczek do deserów), wyposażenie pokoi mocno przestarzałe, łazienki brzydkie, urwana suszarka, wypadające kratki wentylacyjne, popękane kafelki, zasłonka w kabinie prysznicowej pokryta grzybem , nieprzyjemny zapach z wc.

Wybór tego hotelu jest dla osób o niezbyt wygórowanych oczekiwaniach co do standardu pokoi , czy urozmaiconych posiłków. Pokój z przestarzałym wyposażeniem i bardzo słabej łazience, stare popękane płytki, urywająca się suszarka, zasłona z ceraty w prysznicu z grzybem - to było w łazience. Posiłki dobre, żadnych problemów żołądkowych, ale praktycznie to samo codziennie, jak na egipski hotel to słaby wybór słodyczy. W restauracji i w barach sprawna i miła obsługa. Napoje typu cola, fanta sprite smakowały jak oryginalne, natomiast lokalne alkohole dramat. Praktycznie pijąc gin, rum lub wódkę to wszystko to smakowało tak samo. Piwo lane z butelek, smaczne z minimalną zawartością %. Woda wszędzie dostępna w butelkach 0,5 l. z foliowanymi oryginalnie zakrętkami. Baseny bardzo czyste, podobnie jak tereny wokół nich. Bardzo dużo ratowników i personelu sprzątającego, bardzo czyste łazienki ogólnodostępne. Masa atrakcji dla dzieci, wodne place zabaw, zjeżdżalnie i brodziki z podgrzewaną wodą. Nie ma problemu z miejscem przy basenach, s,ą leżaki i wygodne łóżka z baldachimem. Kilkukrotnie widziałem badanie czystości przez pracowników zewnętrznej firmy. Do plaży 10 minut na nogach (przejście przez ruchliwa ulicę - pomaga pracownik, który przeprowadza przechodniów) - dojście przez teren hotelu Beach Albatros Resort. Sama plaża mała, w zatoczce z barem objętym AI, w mojej ocenie plaża słaba. Internet w lobby i w barze głównym działał bez zastrzeżeń. Hotel relatywnie na + oprócz łazienki i monotonnego jedzenia i alkoholu. Bardzo dobry wybór dla osób z małymi dziećmi.

Monia
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Ciepłe baseny. Zadbane trawniki, teren wokół basenów. Animacje sportowe w ciągu dnia. Pokoje czyste. Bezpłatny autobus na plażę. Wi-fi w cenie.
    • Wady SPa, Maty do ćwiczeń bardzo brudne.

Na plus :Zadbane trawniki, teren wokół basenów. Animacje sportowe w ciągu dnia. Pokoje czyste. Bezpłatny autobus na plażę. Wi-fi w cenie. Wieczorne animacje zróżnicowane na średnim poziomie. Zadbane trawniki, teren wokół basenów. Animacje sportowe w ciągu dnia. Pokoje czyste. Bezpłatny autobus na plażę. Wi-fi w cenie. Minusy:Spa- nie polecam hotelowego, peeling ciała wykonany w 2 minuty, w saunie pod prysznicami pleśń, klamka od sauny odpadała, jacuzzi na 4 pompy działała 1 , w trakcie masażu 2 osób masażystki między sobą cały czas gadały. Maty do ćwiczeń bardzo brudne. Jedzenie - nie ma dużego wyboru. W trakcie posiłków często brakuje łyżeczek, talerzy, chusteczek- trzeba prosić o nie. W barze przy plaży makaron suchy, twardy i zimny. Drinki słabe nie polecam.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety nie ma
    • Wady - dobre jedzenie - miła i pomocna obsługa - ładne odnowione pokoje - czysto i schludnie - fajne baseny i zjeżdżalnie

Bardzo fajny hotel, wybraliśmy go sugerując się dobrymi opiniami i faktycznie potwierdzamy. Hotel duży parę basenów z czego nie ma tłoku na jednym dużym. Parę zjeżdżalni przez co na pewno nie można się nudzić i nie ma problemu z długim oczekiwaniem na zjazd. Dobre jedzenie każdy znajdzie na pewno coś dla siebie ogólnie formuła All inclusive dobra. Bardzo mili i pomocni pracownicy hotelu starają się żeby wszystko było w należytym porządku. Codziennie animacje przez co też nie można narzekać na nudę w hotelu. Byliśmy na 2 tygodnie i chcieliśmy również polecić biuro skarbtravel.com z którego skorzystaliśmy z 4 wycieczek Kair, Luksor, wyspa Orange oraz Safari. Bardzo mili przewodnicy z dużą wiedzą. Wszystkie wycieczki były cudowne w języku polskim oraz połowę tańsze niż u rezydenta. Kontakt przez messengera lub whatsapp (+201090365299) zawsze odpisują, doradzą także w razie jakich kolwiek wątpliwości i pytań. Polecam hotel oraz biuro skarabtravel.com

Hotel bardzo dobry, idealny dla rodzin z dziećmi. 3 bardzo różne restauracje, śródziemnomorska, azjatycka i włoska. Jedzenie bardzo dobre, drinki do wyboru z karty jakie tylko się zapragnie. Z wycieczek korzystaliśmy ze skarbtravel.com - kontakt przez messenger w języku polskim i bardzo szybka odpowiedź i rewelacyjna organizacja. Serdecznie polecam hotel oraz skarbtravel.com :)

Jola Rypa

• Zalety 10 punktow
    • Wady W sumie nie ma (w pokojach sie tylko spi wiec po co cuda )

Najlepsze wakacje z rodzina, nudzic sie nie mozna, jedzenie pyszne, obsluga rewelacyjna pomocni i bardzo mili,rezydent 6+, wycieczka ktora polecil statkiem na wyspe Orange najlepsza, Egipt nas mile zaskoczyl:-)

Jolanta Rypa

• Zalety Same zalety.
    • Wady W sumie brak

Polecam hotel (w pokoju tylko spalismy wiec bez znaczenia jakosc mebli itp, a czysto bylo )baseny, zjezdzalnie rewelacyjne, obsluga mila, pomocna, rezydent 6+ ,posilki non stop i bardzo duzy wybor. Wakacje bardzo udane:-)

Kamil
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, nie ma problemu z zemstą faraona. Restauracje tematyczne bardzo zróżnicowane i zawsze smaczne jedzenie (sushi, baranina, ryby Tuny itp) Super zjeżdżalnie podgrzewane baseny wszystko na TIP TOP
    • Wady Słabe pokoje, ale mało czasu się w nich spędza.

Wszystko w jak największym porządku . Na zjeżdżalniach można siedzieć cały dzień, bardzo wygodne fotele nad basenami i takie specjalne duże łóżka leżanki z baldachimami dla całych rodzin. Bardzo dobry catering. Jedzenie jedne z lepszych w jakich byłem na ALL INCLUSIVE. Nie ma mowy o żadnej zemście faraona. Bardzo polecam

irena

Byłam ze znajomymi i ich małym synkiem. Czasem dorośli są jak dzieci, więc znajdą dla siebie wiele atrakcyjnych zjeżdżalni przy hotelowym basenie ( jest ich kilka ). Animacje super. Dla dzieci i dla dorosłych. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Znają wiele pojedynczych polskich słów. Uśmiech nie znika z ich twarzy. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Zresztą to jest kwestia smaku. Ale polecam również wycieczki fakultatywne z sympatycznymi ludźmi ze Skarb Travel w Egipcie. Dużo więcej się dowiemy o historii i życiu w Egipcie od przewodników Egipcjan mówiących bardzo dobrze po polsku. Pozdrawiam ekipę Skarb Travel.

Magdalena

• Zalety rozległy teren, zjeżdżalnie, późne śniadania i kolacje
    • Wady brak dostępu do morza, a dostęp w Albatros Beach wydzielony w najdalszej części plaży, monotonne posiłki, problem z czystością na stołówce

Byłam w tym hotelu 14 dni w maju z dzieckiem 11 lat. Po przyjeździe w nocy dostaliśmy pokój stary i z widokiem na mur, gdzie para Rosjan natychmiast dostała z wyjściem z pokoju na basen. Po interwencji Pani Agaty z Rainbow pokój został zamieniony na widok na ogród bo na basen to chyba za duża rozpusta jak dla nas Polaków. Hotel nastawiony na Rosjan i oni tu przeważają. Kompletny brak kultury, pukanie dzieci do drzwi, hałasy nie do wytrzymania. Jedzenie słabe, dwie restauracje do wyboru-ja i dziecko mieliśmy problemy żołądkowe. Animacje bardzo średnie, co drugi dzień występy. Ogólnie po przyjeździe do tego hotelu myślałam, że będę płakała bo nie ma porównania do Jaz Aquamarine albo Arabelli. Obsługa jest miła i starająca się, ale tam już nie wrócę.

Magdalena

• Zalety Głównie zalety :)

Na pewno oceny hotelu zaniża standard pokoi. Dostaliśmy pokój w budynku głównym, blisko recepcji i restauracji głównej. Pierwsze wrażenie nie jest zbyt dobre - meble stare, czasami niekompletne, prysznic bez zasłonki. Jednak nam to w ogóle nie przeszkadzało, tak naprawdę w pokoju spędza się mało czasu. Poza tym obsługa bardzo szybko reagowała na nasze prośby i je spełniała. Nie rozumiem ludzi, którzy tracą czas i nerwy na zamianę pokoju. Druga sprawa to zjeżdżalnie dla dzieci w części "pirackiej". Nawet będąc bardzo ostrożnym można się nieźle poobijać i zranić. Cała reszta suuuper. Siłownia w hotelu Agua Vista rewelacja, animacje w ciągu dnia dużo i różne, z wieczornych korzystaliśmy głównie z minidisco, które codziennie było takie samo i po 3 dniach nasze dziecko nie było już nim zainteresowane :) Podgrzewana woda w basenach, jedzenie różnorodne i nawet dobrze przyprawione jak na Egipt, śniadania może i monotonne, ale nie trzeba jeść codziennie tego samego. Bezpłatne WIFI na terenie całego hotelu, fajne zjeżdżalnie i już od 1,2 m wzrostu, dzięki czemu 4-latek też mógł z nich korzystać, pięknie zagospodarowany teren hotelu, czysto. Przejście do plaży przez Hotel Albatros Beach niecałe 10 minut spacerkiem. Ogólnie hotel godny polecenia.