Opinie o hotelu Albatros Aqua Park

Albatros Aqua Park: zjeżdżalnia

• Bogaty program animacji hotelowych dla dzieci i dorosłych.
  • Liczne atrakcje dla najmłodszych: mini aquapark, zjeżdżalnie, basen ze sztuczną falą, plac zabaw.
  • Ok. 500 m od hotelu piaszczysto-żwirkowa plaża miejscami z łagodnym zejściem do morza.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Kamil
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, nie ma problemu z zemstą faraona. Restauracje tematyczne bardzo zróżnicowane i zawsze smaczne jedzenie (sushi, baranina, ryby Tuny itp) Super zjeżdżalnie podgrzewane baseny wszystko na TIP TOP
    • Wady Słabe pokoje, ale mało czasu się w nich spędza.

Wszystko w jak największym porządku . Na zjeżdżalniach można siedzieć cały dzień, bardzo wygodne fotele nad basenami i takie specjalne duże łóżka leżanki z baldachimami dla całych rodzin. Bardzo dobry catering. Jedzenie jedne z lepszych w jakich byłem na ALL INCLUSIVE. Nie ma mowy o żadnej zemście faraona. Bardzo polecam

irena

Byłam ze znajomymi i ich małym synkiem. Czasem dorośli są jak dzieci, więc znajdą dla siebie wiele atrakcyjnych zjeżdżalni przy hotelowym basenie ( jest ich kilka ). Animacje super. Dla dzieci i dla dorosłych. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Znają wiele pojedynczych polskich słów. Uśmiech nie znika z ich twarzy. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Zresztą to jest kwestia smaku. Ale polecam również wycieczki fakultatywne z sympatycznymi ludźmi ze Skarb Travel w Egipcie. Dużo więcej się dowiemy o historii i życiu w Egipcie od przewodników Egipcjan mówiących bardzo dobrze po polsku. Pozdrawiam ekipę Skarb Travel.

Magdalena

• Zalety rozległy teren, zjeżdżalnie, późne śniadania i kolacje
    • Wady brak dostępu do morza, a dostęp w Albatros Beach wydzielony w najdalszej części plaży, monotonne posiłki, problem z czystością na stołówce

Byłam w tym hotelu 14 dni w maju z dzieckiem 11 lat. Po przyjeździe w nocy dostaliśmy pokój stary i z widokiem na mur, gdzie para Rosjan natychmiast dostała z wyjściem z pokoju na basen. Po interwencji Pani Agaty z Rainbow pokój został zamieniony na widok na ogród bo na basen to chyba za duża rozpusta jak dla nas Polaków. Hotel nastawiony na Rosjan i oni tu przeważają. Kompletny brak kultury, pukanie dzieci do drzwi, hałasy nie do wytrzymania. Jedzenie słabe, dwie restauracje do wyboru-ja i dziecko mieliśmy problemy żołądkowe. Animacje bardzo średnie, co drugi dzień występy. Ogólnie po przyjeździe do tego hotelu myślałam, że będę płakała bo nie ma porównania do Jaz Aquamarine albo Arabelli. Obsługa jest miła i starająca się, ale tam już nie wrócę.

Magdalena

• Zalety Głównie zalety :)

Na pewno oceny hotelu zaniża standard pokoi. Dostaliśmy pokój w budynku głównym, blisko recepcji i restauracji głównej. Pierwsze wrażenie nie jest zbyt dobre - meble stare, czasami niekompletne, prysznic bez zasłonki. Jednak nam to w ogóle nie przeszkadzało, tak naprawdę w pokoju spędza się mało czasu. Poza tym obsługa bardzo szybko reagowała na nasze prośby i je spełniała. Nie rozumiem ludzi, którzy tracą czas i nerwy na zamianę pokoju. Druga sprawa to zjeżdżalnie dla dzieci w części "pirackiej". Nawet będąc bardzo ostrożnym można się nieźle poobijać i zranić. Cała reszta suuuper. Siłownia w hotelu Agua Vista rewelacja, animacje w ciągu dnia dużo i różne, z wieczornych korzystaliśmy głównie z minidisco, które codziennie było takie samo i po 3 dniach nasze dziecko nie było już nim zainteresowane :) Podgrzewana woda w basenach, jedzenie różnorodne i nawet dobrze przyprawione jak na Egipt, śniadania może i monotonne, ale nie trzeba jeść codziennie tego samego. Bezpłatne WIFI na terenie całego hotelu, fajne zjeżdżalnie i już od 1,2 m wzrostu, dzięki czemu 4-latek też mógł z nich korzystać, pięknie zagospodarowany teren hotelu, czysto. Przejście do plaży przez Hotel Albatros Beach niecałe 10 minut spacerkiem. Ogólnie hotel godny polecenia.

Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety same zalety: ogromny wybór posiłków, super animacje i aqua park, czysto, obsługa bardzo miła i nie wymaga napiwków
    • Wady żadnych wad

Z czystym sumieniem polecam hotel Albatros Aqua Park i nie rozumiem opinii negatywnych. W Egipcie byłam już po raz szósty i to był najlepszy hotel w porównaniu do poprzednich. Na pewno wrócimy do tego hotelu jeszcze nie jeden raz.

Maciej

• Zalety Duży kompleks, Dużo basenów, dobre jedzenie,czysto
    • Wady Brak możliwości korzystania z infrastruktury Aquavista , chociaż to jeden kompleks hotelowy. Brak wieczornych animacji dla dorosłych

Hotel średniej klasy adekwatny do ceny. Dla rodzin z dziećmi. Szukający rozrywek i nocnej zabawy rozczarują się. To Kompleks 3 hoteli, ale z Aquavisty, która jest najlepsza niestety gości Albatros aquapark i Sea World wypraszano, pomimo że goście Aquavisty korzystają z infrastruktury wszystkich 3 hoteli. Ogólnie wrażenie pozytywne. Na zewnątrz bardzo ładnie, pokoje mają już swoje lata, ale klima działa.

LENA

• Zalety SUPER AQUA PARK,PIĘKNY TEREN .JEST CO ROBIĆ NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ.REWELACYJNA OBSŁUGA,MIŁA SZYBKA DBAJĄCA O KLIENTA.NIE WSPOMNĘ O ANIMATORACH KTÓRZY SUPER WYWIĄZUJĄ SIĘ ZE SWOJEJ PRACY.POLECAM TEN HOTEL BO WARTO SPĘDZIĆ TAM WAKACJE.CAŁA OBSŁUGA HOTELOWA NA 10 BRAWO !!!
    • Wady MOGŁO BY BYĆ WIĘKSZE UROZMAICENIE POSIŁKÓW

SPĘDZIŁAM Z MOJĄ CÓRECZKĄ 5 LETNIĄ SUPER DWA TYGODNIE.MEGA ATRAKCJE.DUŻO ANIMACJI SUPER PROGRAM ARTYSTYCZNY.POKOJE SPRZĄTANE CODZIENNIE .REWELACYJNA OBSŁUGA BARDZO ŻYCZLIWA I MIŁA DLA GOŚCI.PODZIWIAM ICH ZA PRACĘ I TRUD JAKI WKŁADAJĄ ABY GOŚCIE CZULI SIĘ W HOTELU ALBATROS AQUA PARK CUDOWNIE. DZIĘKUJE CAŁEJ OBSŁUDZE HOTELU . BRAWO !!!! I POLECAM WSZYSTKIM

Pawel

• Zalety Awua park
    • Wady Wsxystko

Panie Rysiu który byłeś z 10 letnią córka , wystawiłeś same pozytywne oceny, chyba nie myślimy o tym samym hotelu lub jesteś z jakiegoś biura że tak zachwalasz ten hotel. Weź się stuknij w głowę i nie rób z ludzi debili skoro sam jesteś.pawfl

• Zalety Brak zalet
    • Wady Brudne szafki brudny balkon stare meble sprane ręczniki strasznie biedne pokoje drzwi się nie zamykały w łazience lodówka tak stara w pokoju i w środku cała czarna ze jeszcze nigdy takiej lodówki na oczy nie widziałam drzwi na balkon jak otwierałam to chyba wszystkich na pietrze budziłam woda w basenie gdzie była organizowana gimnastyka dosłownie żółta nie trzeba było się smarować olejkami wystarczyło wejść do wody i człowiek był tłusty dzień przed wylotem to w basenie kał pływał ratownic kazał wszystkim wyjść wyłowił to co miał wyłowić po 10 minutach ludzie mogli pływać co do jedzenia to tak skromne jedzenie ze czasami na kolacje to zjadłam ciasto bo wiecznie wszystko z grila było spalone zupy bez smaku nie wspomnę o tym ze rano do kawy wzięłam sobie drożdżówkę to myślałam ze żeby połamie bardzo dużo ludzi bardzo narzekało na jedzenie mięso twarde moj syn przez dwa tygodnie jadł pizzę drugi tylko frytki to były moje i mojej rodziny najgorsze wakacje nigdy więcej nie do Egiptu nie wspomnę o tym ze na każdy kroku chcą napiwki natrętni aż do bólu jeśli nie posmarujesz to cię omijają szerokim łukiem i jeszcze jedno jeśli chodzi o siłownie to brak siłowni na hotelu siłownia znajduje się na plaży masakra

Jeden plus tego hotelu ze blisko do lotniska nic pozatym

Roman

• Zalety Duża infrastruktura basenowa , super aquapark
    • Wady nie dostzregamr

W hotelu przebywałem w miesiącu lipcu 2018 r. wraz 10 letnia córką mój 14 raz w Egipcie . Jeżeli chodzi hotel , pokój był codziennie sprzątany , wymiana ręczników oraz pościeli nie ma się do czego przyczepić było czysto. Posiłki jak w Egipcie niektórzy kręcili nosem ,ze się powtarzają ale mimo tego wybór zawsze był , dodatkowo serwowano dania tzw diet często gotowane mięso i warzywa oraz kącik z posiłkami dla dzieci . Przy basenach snack bary praktycznie od 11 frytki,burgery, pizza z pieca, hot dogi oraz owoce w lodówkach. Baseny oraz zjeżdżalnie są super dzieci oraz dorośli ( jak ktoś lubi) miały naprawdę co robić , nie było nudy , w hotelu który znajduje się w kompleksie jest super basen z fala i słoną wodą - polecam. Bardzo dużo polskich rodzin z dziećmi co na pewno stanowi plus tego hotelu :)). Animacje na które chodziłem z córka po angielsku niemiecku ale zawsze było wesoło i można było się pobawić z atrakcji wieczornych stałym punktem był pokaz połykacza ognia zresztą bardzo sympatyczny. Plaża jest ok 200 m ale trzeba przejść przez ruchliwą drogę na drugą stronę , wiec l piej skorzystać z busa który dowozi co 30 min na plażę gdzie można korzystać z barów itp, dodatkową atrakcja był wielbłąd na którym dzieci mogły pojeździć oczywiście za drobną oplata 10 dol. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się tzw shop center jest to ok 10 sklepów w których kupisz pamiątki , koszulki np ck, Armani, zegarek np Cartier, lub portfel skórzany Hugo Boss oczywiście wszystko tanio jak w Biedronce:))) sam też kopiłem kilka rzeczy. Kartę do telefonu można kupić na terenie hotelu 10 gb 15 dol , lepiej nie korzystać ponieważ Egipt znajduje sie w strefie gdzie za min rozmowy płacimy 8 zł. Reasumując jeżeli ktoś z Państwa zastanawia się czy jechać z dziećmi czy nie , czy warto ..to na pewno warto a dzieci nie będą się na pewno nudzić. Warto jeszcze przemyśleć ubezpieczenie OC można je wykupić na czas pobytu w Egipcie ja za 7 dni z córka zapłaciłem w Warcie ok 100 zł bezpiecznie do 60 tys euro , jedziecie do kraju arabskiego , wiec warto tą kwestię przemyśleć