Opinie o hotelu Albatros Aqua Park

Albatros Aqua Park: zjeżdżalnia

• Bogaty program animacji hotelowych dla dzieci i dorosłych.
  • Liczne atrakcje dla najmłodszych: mini aquapark, zjeżdżalnie, basen ze sztuczną falą, plac zabaw.
  • Ok. 500 m od hotelu piaszczysto-żwirkowa plaża miejscami z łagodnym zejściem do morza.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Hotel bardzo dobry, idealny dla rodzin z dziećmi. 3 bardzo różne restauracje, śródziemnomorska, azjatycka i włoska. Jedzenie bardzo dobre, drinki do wyboru z karty jakie tylko się zapragnie. Z wycieczek korzystaliśmy ze skarbtravel.com - kontakt przez messenger w języku polskim i bardzo szybka odpowiedź i rewelacyjna organizacja. Serdecznie polecam hotel oraz skarbtravel.com :)

Jola Rypa

• Zalety 10 punktow
    • Wady W sumie nie ma (w pokojach sie tylko spi wiec po co cuda )

Najlepsze wakacje z rodzina, nudzic sie nie mozna, jedzenie pyszne, obsluga rewelacyjna pomocni i bardzo mili,rezydent 6+, wycieczka ktora polecil statkiem na wyspe Orange najlepsza, Egipt nas mile zaskoczyl:-)

Jolanta Rypa

• Zalety Same zalety.
    • Wady W sumie brak

Polecam hotel (w pokoju tylko spalismy wiec bez znaczenia jakosc mebli itp, a czysto bylo )baseny, zjezdzalnie rewelacyjne, obsluga mila, pomocna, rezydent 6+ ,posilki non stop i bardzo duzy wybor. Wakacje bardzo udane:-)

Kamil
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, nie ma problemu z zemstą faraona. Restauracje tematyczne bardzo zróżnicowane i zawsze smaczne jedzenie (sushi, baranina, ryby Tuny itp) Super zjeżdżalnie podgrzewane baseny wszystko na TIP TOP
    • Wady Słabe pokoje, ale mało czasu się w nich spędza.

Wszystko w jak największym porządku . Na zjeżdżalniach można siedzieć cały dzień, bardzo wygodne fotele nad basenami i takie specjalne duże łóżka leżanki z baldachimami dla całych rodzin. Bardzo dobry catering. Jedzenie jedne z lepszych w jakich byłem na ALL INCLUSIVE. Nie ma mowy o żadnej zemście faraona. Bardzo polecam

irena

Byłam ze znajomymi i ich małym synkiem. Czasem dorośli są jak dzieci, więc znajdą dla siebie wiele atrakcyjnych zjeżdżalni przy hotelowym basenie ( jest ich kilka ). Animacje super. Dla dzieci i dla dorosłych. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Znają wiele pojedynczych polskich słów. Uśmiech nie znika z ich twarzy. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Zresztą to jest kwestia smaku. Ale polecam również wycieczki fakultatywne z sympatycznymi ludźmi ze Skarb Travel w Egipcie. Dużo więcej się dowiemy o historii i życiu w Egipcie od przewodników Egipcjan mówiących bardzo dobrze po polsku. Pozdrawiam ekipę Skarb Travel.

Magdalena

• Zalety rozległy teren, zjeżdżalnie, późne śniadania i kolacje
    • Wady brak dostępu do morza, a dostęp w Albatros Beach wydzielony w najdalszej części plaży, monotonne posiłki, problem z czystością na stołówce

Byłam w tym hotelu 14 dni w maju z dzieckiem 11 lat. Po przyjeździe w nocy dostaliśmy pokój stary i z widokiem na mur, gdzie para Rosjan natychmiast dostała z wyjściem z pokoju na basen. Po interwencji Pani Agaty z Rainbow pokój został zamieniony na widok na ogród bo na basen to chyba za duża rozpusta jak dla nas Polaków. Hotel nastawiony na Rosjan i oni tu przeważają. Kompletny brak kultury, pukanie dzieci do drzwi, hałasy nie do wytrzymania. Jedzenie słabe, dwie restauracje do wyboru-ja i dziecko mieliśmy problemy żołądkowe. Animacje bardzo średnie, co drugi dzień występy. Ogólnie po przyjeździe do tego hotelu myślałam, że będę płakała bo nie ma porównania do Jaz Aquamarine albo Arabelli. Obsługa jest miła i starająca się, ale tam już nie wrócę.

Magdalena

• Zalety Głównie zalety :)

Na pewno oceny hotelu zaniża standard pokoi. Dostaliśmy pokój w budynku głównym, blisko recepcji i restauracji głównej. Pierwsze wrażenie nie jest zbyt dobre - meble stare, czasami niekompletne, prysznic bez zasłonki. Jednak nam to w ogóle nie przeszkadzało, tak naprawdę w pokoju spędza się mało czasu. Poza tym obsługa bardzo szybko reagowała na nasze prośby i je spełniała. Nie rozumiem ludzi, którzy tracą czas i nerwy na zamianę pokoju. Druga sprawa to zjeżdżalnie dla dzieci w części "pirackiej". Nawet będąc bardzo ostrożnym można się nieźle poobijać i zranić. Cała reszta suuuper. Siłownia w hotelu Agua Vista rewelacja, animacje w ciągu dnia dużo i różne, z wieczornych korzystaliśmy głównie z minidisco, które codziennie było takie samo i po 3 dniach nasze dziecko nie było już nim zainteresowane :) Podgrzewana woda w basenach, jedzenie różnorodne i nawet dobrze przyprawione jak na Egipt, śniadania może i monotonne, ale nie trzeba jeść codziennie tego samego. Bezpłatne WIFI na terenie całego hotelu, fajne zjeżdżalnie i już od 1,2 m wzrostu, dzięki czemu 4-latek też mógł z nich korzystać, pięknie zagospodarowany teren hotelu, czysto. Przejście do plaży przez Hotel Albatros Beach niecałe 10 minut spacerkiem. Ogólnie hotel godny polecenia.

Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety same zalety: ogromny wybór posiłków, super animacje i aqua park, czysto, obsługa bardzo miła i nie wymaga napiwków
    • Wady żadnych wad

Z czystym sumieniem polecam hotel Albatros Aqua Park i nie rozumiem opinii negatywnych. W Egipcie byłam już po raz szósty i to był najlepszy hotel w porównaniu do poprzednich. Na pewno wrócimy do tego hotelu jeszcze nie jeden raz.

Maciej

• Zalety Duży kompleks, Dużo basenów, dobre jedzenie,czysto
    • Wady Brak możliwości korzystania z infrastruktury Aquavista , chociaż to jeden kompleks hotelowy. Brak wieczornych animacji dla dorosłych

Hotel średniej klasy adekwatny do ceny. Dla rodzin z dziećmi. Szukający rozrywek i nocnej zabawy rozczarują się. To Kompleks 3 hoteli, ale z Aquavisty, która jest najlepsza niestety gości Albatros aquapark i Sea World wypraszano, pomimo że goście Aquavisty korzystają z infrastruktury wszystkich 3 hoteli. Ogólnie wrażenie pozytywne. Na zewnątrz bardzo ładnie, pokoje mają już swoje lata, ale klima działa.

LENA

• Zalety SUPER AQUA PARK,PIĘKNY TEREN .JEST CO ROBIĆ NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ.REWELACYJNA OBSŁUGA,MIŁA SZYBKA DBAJĄCA O KLIENTA.NIE WSPOMNĘ O ANIMATORACH KTÓRZY SUPER WYWIĄZUJĄ SIĘ ZE SWOJEJ PRACY.POLECAM TEN HOTEL BO WARTO SPĘDZIĆ TAM WAKACJE.CAŁA OBSŁUGA HOTELOWA NA 10 BRAWO !!!
    • Wady MOGŁO BY BYĆ WIĘKSZE UROZMAICENIE POSIŁKÓW

SPĘDZIŁAM Z MOJĄ CÓRECZKĄ 5 LETNIĄ SUPER DWA TYGODNIE.MEGA ATRAKCJE.DUŻO ANIMACJI SUPER PROGRAM ARTYSTYCZNY.POKOJE SPRZĄTANE CODZIENNIE .REWELACYJNA OBSŁUGA BARDZO ŻYCZLIWA I MIŁA DLA GOŚCI.PODZIWIAM ICH ZA PRACĘ I TRUD JAKI WKŁADAJĄ ABY GOŚCIE CZULI SIĘ W HOTELU ALBATROS AQUA PARK CUDOWNIE. DZIĘKUJE CAŁEJ OBSŁUDZE HOTELU . BRAWO !!!! I POLECAM WSZYSTKIM