Opinie o hotelu Albatros White Beach

Albatros White Beach: teren hotelu, basen, zjeżdżalnia

Agata

• Zalety Obsługa na wysokim poziomie. Czysto. Świetna lokalizacja. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie.

Pokoje duże, sprzątane codziennie. Wszędzie czysto. Smaczne , urozmaicone jedzenie, bez kolejek. Ogromne baseny, sporo leżaków. Miła obsługa. Hotel w pełni zasługuje na 5 gwiazdek.

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Nowy, elegancki, czysty. Trudno uwierzyć że to hotel w Egipcie. Byłam 17 razy i ten hotel powala z nóg. C
    • Wady Brak rafy przy plaży. TO jedyna wada położenia hotelu.

Miła obsługa, duże pokoje i łazienki - sprzątane dokładnie. Mimo obłożenia hotelu nie odczuwa się ilości osób, fajne imprezy wieczorne, super jedzenie (ryby, krewetki, loty z automatu dzieci same kręcą, pyszna kawa i butelkowe wino). Cudowne miejsce . Jedyna wada że hotel nie ma rafy , nie ma żadnych rybek bo ok 50 m od plaży rozciągnięta jest siatka przez którą nic się nie przeciśnie. Wrócę tam.

Laura

• Zalety Obsługa na najwyższym poziomie, najlepsze wakacyje pod słońcem.
    • Wady Nie ma

Duży luksusowy hotel z prywatna plaża. Baseny z podgrzewana woda idealne do pływania nawet w okresie zimowym. Obsługa uśmiechnięta. Pokoje czyste. Jedzenie pyszne. Wakacje z których nie chce się wracać

Tomek

• Zalety Hotel dla rodzin z dziecmi , piekne przestronne pokoje codzienne sprzatane , wifi dobre nie tylko w lobby , obsuga na najwyzszym poziomie
    • Wady Monotonne jedzenie , brak raf koralowych w poblizu hotelu , odpyw morza , slabe animacje tylko i wylacznie na pierwszym basenie

Witam bylismy z zona w tym hotelu od 11 -18 -06 -2018 r. To byl nasz 7 pobyt w Egipcie i musze powiedziec ze naszym zdaniem hotel jest przereklamowany ale po kolei - 1 wyglad i wyposazenie pokoi sa na najwyzszym poziomie - 2 obsuga w hotelu czy to kelnerzy czy w recepcji bardzo mili i uczynni - 3. baseny dla dzieci ( 4 ) cos pieknego dla maluchow - 4 codziennie soki wyciskane ze swiezych owocow i piwo podawane w butelkach a nie plastikowych kubkach i to by bylo na tyle z plusow . Minus to monotonne jedzenie powtarzajace sie codziennie tylko pod inna postacia ( kurczak z warzywami , kurczak z grilla , kurczak gotowany ) frytki , kartofle pieczone , makarony pod kazda postacia , mozliwe ze jedzenie bylo lepsze w maju lub we wczesniejszych miesiacach kiedy bylo mniej wczasowiczow . Zreszta srednia wieku w tym hotelu to 60+ i w przewazajacej ilosci miemcy , potem rosjanie a polakow mozna policzyc na palcach jednej reki co nie robi zadnej roznicy poniewaz bylismy traktowani tak samo .W poprzednim roku bylismy tez w picalbatrosie ale palace i w 100% polecilbym kazdemu ten hotel czy pod wzgledem atrakcji ( animacje , rafy czy muzyka wieczorem ) czy wyzywienia .

Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety w centrum miasta
    • Wady nie ma aquaparku

Nowoczesne kolorowe meble, piękny wystrój, mają dodano informację, że dodatkowy specjalny kontakt do hotelu, który zadziwia. bardzo czyste. Pracownicy są bardzo dobre, zawsze. Bardzo elegancki i uprzejmy. Dobre ćwiczenie baseny dla dzieci, mnóstwo dzieci grają rzeczy w basenach, statek piracki, woda, wspinaczki ramki, itp. , a także mnóstwo do zrobienia na basenie. W pobliżu plaży na lunch, 12:30 do 1700 godzin. Pełne pizza na zamówienie, kurczak i wołowina kebab stylu kanapki, makarony, sałatki, deser, i bar, bar personel nie pozwolą ci zabrać swojego drinka z baru, naciskaj można usiąść i przynosić do napojów. Pełne butelki piwa, nie małych plastikowych kubkach pełen pieni podobnie jak w innych hotelach, wina mogą być podane w pełnych butelek, jest to wyjątkowa obsługa. wieczór w restauracji jest doskonałym wyborem dla wszystkich, że bardzo ciężko skończyć nie można znaleźć coś, co lubisz. Pokoje są wyjątkowe z unikalna funkcja, prysznic z rolki niewidomych jeśli chcesz go używać. Pokoje są bardzo przestronne, czyste i nowoczesne. Łóżko jest bardzo wygodne, z materacem gwiazdora na tak, aby bardzo wygodne, dobre poduszki. Bar w holu jest przez całą dobę i klub nocny w stylu bar czynny jest do 2, ale napoje końca o północy, ale bar w holu jest obok w każdym razie. Wiele barów wokół kompleksu, plus bar sportowy wyświetlono wszystkie sportowe na żywo.kupił wiele wycieczek na tej stronie optimguide.com ceny są bardzo tanie, obsługa bardzo dobra, polecam tę stronę dla Ciebie, jeśli interesują Cię lokalne, dobre wycieczki. Lokalizacja jest w doskonałym miejscu, w porównaniu do lubi innych, jest położony na Village Road, jeśli wyjdzie się z hotelu, skręć w lewo lub w prawo i idziesz na ulicy turystycznej. Bardzo bezpieczne, aby wyjść w nocy i patrzeć na zewnątrz hotelu. Ogólnie rzecz biorąc. Wspaniały hotel, zdecydowanie najlepszy w Hurghada, 10/10 ode mnie. Czyste, policja, wiele do zrobienia, dużo jedzenia i picia, coś dla każdego, bez względu na wieku. Dobre, byliśmy tam kwietnia 2018 r

Mieczysław
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Pięknie położony, dostęp bezpośredni do plaży,dwa baseny podgrzewane,frajda dla dzieci w basenach,ponieważ sporo jest obiektów w basenach do zabaw dziecięcych.Kuchnia różnorodna , z podziałem na włoską, azjatycką i europejską. No i restauracja ala-karta przy muzyce.SPA na miejscu. Możliwość wyjazdu na zwiedzanie,nurkowanie z rurką lub z butlą. Klub fitness ,troszkę ubogi. Myślę,że każdy może zadowolić swoje podniebienie.Obsługa jest miła i uprzejma. Pokoje czyste i schludne. Gniazda elektryczne-europejskie.

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym hotelu. Byłem tam 2-tyg. Od 23.01.2018 do 06.02.2018. Pierwszy tydzień był troszkę wietrzny, ale w ciągu dnia ciepły (24-26 st ). Wieczory jednak były chłodne ( 13-14 st ),więc trzeba było coś na plecy ubrać. Natomiast w lutym, było już w ciągu dnia do 32 st i wieczory cieplejsze,że można było na krótki rękaw chodzić. Wieczorami ,animatorzy organizowali czas,a później dyskoteka do drugiej lub trzeciej godziny. W zależności, jak wytrzymali są uczestnicy.Pokoje nr 2000 i w górę, po południu, są w cieniu,natomiast nr 3000 i w górę, są w słońcu,do zachodu. POLECAM ten hotel, bo miło mi się tam odpoczywało i ładowało akumulatory,do dalszej pracy po powrocie.

gosia
    Pobyt: Marzec 2017

• Zalety Nowy, elegancki i nowocześnie urządzony hotel. Super posiłki, piękne baseny, miła obsługa
    • Wady Mała plaża i niezbyt czysta woda w morzu ze względu na łodzie cumujące obok

Polecam wszystkim. Jest to najlepszy hotel w jakim byłam dotychczas (około 20 razy w Egipcie). Napewno tam wrócę. Super baseny dla dzieci.

Zbigniew
    Pobyt: Luty 2017

• Zalety Super hotel przyjazny dla wszystkich

Wyjazd super wszystko było na miejscu nawet internet działa na plaży

Joseph
    Pobyt: Grudzień 2016

• Zalety Jedzenie, baseny, pokoje, obsluga, lokalizacja
    • Wady Brak rafy przy hotelu i zjeżdżalni na basenach

Hotel nowy, czuć świeżością. Wszystko na najwyższym poziomie. Szczególnie dobry dla rodzin z dziećmi. Polecam jak najbardziej.

Wlodek
    Pobyt: Listopad 2016

• Zalety Nowy- nie zniszczony ,wi-fi darmowe,owoce rozne nawet w odpowiedniej ilosci, soki wyciskane ,wygodne lozka,dobre baseny i zjezdzalnie dla dzieci i mlodziezy,alkohole pod wzgledem jakosci nietypowe jak na inne hotele Egipskie-do picia-,wieczorami przy basenie muzyka na zywo-mozna potanczyc.
    • Wady Drogie taxi hotelowe,slabe animacje,dyskoteka w restauracji ala -kart -maly parkiet .Nie wymieniac pieniedzy w hotelu lecz na miescie w Kantorze /duzo lepsze ceny/ Zakupy dokonywac w dzielnicy Dahar/przystepne ceny/Drogie ceny wycieczek z biur turystycznych!!!

Hotel wart pobytu i odpoczynku-zlokalizowany po srodku Hurghady,tak samo daleko do Senza Mall jak i Daharu lub mariny.