Opinie o hotelu Aldemar Paradise Mare
Grecja / Rodos

Aldemar Paradise Mare

Mirek

• Zalety Bardzo dobre ogólne wrażenie, przestrzeń, super obsługa, mnogość restauracji, barów oraz miejsc do posiedzenia.
    • Wady Łazienki nie są w najlepszym stanie, przy tak wielkiej powierzchni jaką zajmuje hotel-za mało jest zjeżdżalni.

Bardzo udane wakacje, w tym hotelu odnosi się wrażenie, że wszystko jest na swoim miejscu. Hotel jest przestronny, stylowy z ogromnym lobby. Ilość pracowników obsługi dobrze dopasowana do wielkości hotelu-wszystko zagrało jak w zegarku. Mieszkaliśmy w apartamencie na parterze - z tarasem-przy basenie i to dodawało uroku. Przybyliśmy do hotelu rano na kilka godzin przed rozpoczęcia doby hotelowej i od razu otrzymaliśmy opaski jako "swoi". W dniu wylotu-po zdaniu pokoju -mogliśmy korzystać ze wszystkiego co oferuje hotel na dotychczasowych zasadach. Co tu dużo pisać-wyjazd był udany, jesteśmy zadowoleni, z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel.

Pobyt: Lipiec 2011

Hotel ma podobno 5* - ja bym go ocenił uczciwie na 3. Dzieli sie na dwie czesci: budynek glowny wraz z pokojami oraz kilka kompleksów 1-2 piętrowych. W pokojach stare meble. Pokój dzienny oddzielony od sypialni oknem. W łazience przez dwa tygodnie nie było szczotki do ubikacji. Jedzenie do bani. Na stołówce głównej średnio 200-300 osób, cały czas coś się tłucze, rozlewa, ktos głośno gada itp - i tak przez cały dzień - zero spokoju. Jedzenie na stołówce głównej mało urozmaicone. W kompleksie znajdują się oczywiście stołówki (bo trudno to nazwac restauracjami) tematyczne (np grecka, włoska, chińska itp) ale do nich dostajemy tylko dwa karnety umożliwiające wejście dwa razy w tygodniu dla rodziny - ale i tu poziom jedzenia jest mierny. Rozrywka.... wieczory tematyczne.... najlepsze jak dwóch ruskich zaczyna się bić, a chłopcy z ochrony boją się podchodzić - więc trudno chodzić na coś takiego z dziećmi. Ogólnie hotel osaczony przez obywateli rosyjsko języcznych - zarówno obsługa jak i goście. Plaża .... to mała zatoczka wysypana kamieniami, szerokości około 15m. Zaraz za plażą jest ogrodzony płotem mały domek, obok którego hasają sobie kozy. Tak wiec sama plaza nie powala, a przy dobrych wiatrach można załapać się na miłe zapachy. Ja ten hotel odradzam - na pewnie tu nie wrócę.

sabina
    Pobyt: Lipiec 2010

Szczerze polecam, piekny hotel, mila obsluga.

adamik30
    Pobyt: Maj 2010

para ze szkocji
    Pobyt: Kwiecień 2009

super odjazdowy hotel,wszystko na najwyższym poziomie po prostu ,raj na ziemi.

Anna Szalcunas

Ocena zakwaterowania dotyczy Paradise Village (po remoncie *****), pokoje bez widoku na morze są większe, mają duże łazienki wyposażone zarówno w wannę , jak i kabinę prysznicową, dodatkowo każdy posiada niewielki zadaszony taras. Pokoje z widokiem na morze są droższe, jednak ze wględu na położenie na piętrze są mniejsze, z małą łazienką i bez tarasu. Wspaniałe baseny, naliczyłam 11, większość ze słoną wodą. Leżaki, parasole bez zapłaty dodatkowej (przy basenie i na plaży). Ręcxzniki kąpielowe za kaucją. Plaża bezpośrednio przy głównym budynku hotelu, nienajgorsza. W opcji all inclusive poza wspaniałym urozmaiconym jedzeniem wszystkie alkohole, nie tylko lokalne, poza szampanem.
    Dla dzieci baseny z placem zabaw i mini-przedszkolem,dobrze ogrodzone, bezpieczne, z opieką (od 4 lat).

jacek
    Pobyt: Sierpień 2003