Opinie o hotelu Alegria Caprici Verd
Hiszpania / Costa Brava

Alegria Caprici Verd: obiekt, budynek główny, basen

• Atrakcyjna lokalizacja: w elitarnej części kurortu Santa Susana, przy nadmorskim bulwarze, w pobliżu restauracji.
  • Bogata oferta rekreacyjna: basen z jacuzzi, fitness, sauna, w sezonie głównym cykliczne programy rozrywkowo-animacyjne.
  • Tylko 100 m od szerokiej i piaszczystej plaży.

Gosia

• Zalety Przestronne, czyste pokoje,
    • Wady Klienci all inclusive traktowani jako klienci drugiego, gorszego gatunku. Bar czynny do godz. 1.00 takich klientów obługuje tylko do 23.00. Do wyboru do picia tylko trzy rodzaje kiepskich drinków i piwo. W ramach all inclusive nie ma żadnych więcej alkoholi, liczą się tylko goście, którzy płacą i na każdym kroku to się odczuwa, nie polecam tego hotelu. Również kiepski wybór dań, a bar snack beznadziejny.

Zdecydowanie nie polecam, obsługa niezbyt przyjemna, mały wybór dań, beznadziejny snack bar

• Zalety Zaletą hotelu jest miejscowość SANTA SUSANNA. plaża i kolej renfe.nie na zabijania się o leżaki i parasole obsługa barku przy basenie super zawsze uśmiech na twarzy szczególnie ALEX widać że to lubi co robi (a nie jak na jadalni oprucz starszego Pana w okularach reszta pracują tam za karę tak to wygląda
    • Wady Siłownia której tak naprawdę nie ma parę rowerów które nie działają jedna bieżnia i kilka ciężarów .kartki do posiłków nawet na all inclusive musisz ją mieć to nic ze masz opaskę z jadalni nie możesz nic wziąć z sobą po za nią np.owoce. Jedzenie ok standard się powtarza jak w większości hoteli. Woda w basenie brudna na dnie basenu fugi masakra czarne. I najbardziej zaskoczyło nas to że po zdaniu pokoju oddajemy opaski bez nej nic już nie dostaniesz nam się udało mieliśmy obiad z dnia przyjazdu który przesunelismy i kolacje bo skorzystalismy z wycieczki do Barcelony zamiana z obiadu.

Opinia moja z towarzyszami będącymi że mną nie polecamy tego hotelu na wyżej wymienione wady w naszej opinii

tomasz

• Zalety Położenie - w części turystycznej Santa Susana a jednocześnie na jej spokojniejszym końcu, możliwości komunikacyjne, duży darmowy parking, ogólny standard,
    • Wady W zasadzie nie ma większych wad. Na siłę można uznać że śniadania zbyt angielskie i mało urozmaicone - bekon, fasolka, itd. - ale były tez inne /bardziej kontynentalne/ potrawy. Druga \\\"wada\\\" to dość niemrawe animacje - ale to z kolei mnie kompletnie nie przeszkadzało.

Porządny hotel trzymający standard. Raczej dla rodzin z dziećmi i spokojnie nastawionych par i grup. Żądni 24 - godzinnej rozrywki raczej nie będą usatysfakcjonowani. Ja rekomenduje zdecydowanie na tak. Hotel spełnił 99 procent moich oczekiwań

• Zalety położenie, pokoje, widok, basen, blisko morza, kolejka po costa brava
    • Wady monotonne jedzenie - ciągle to samo, cienkie ściany przez co dużo słuchać zza niej jak i z korytarza, mało prywatności na balkonach, słabe animacje,

Ogólnie hotel okej, pokoje, lokalizacja, obsługa na dobrym poziomie, darmowe wifi (udało się nawet w pokoju :) - na minus na pewno jedzenie, monotonne, codziennie to samo i nie zbyt smaczne, po 2 dniach pobytu zrezygnowaliśmy z jedzenia w hotelu. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Super drinki w barze w nie dużej cenie.

• Zalety SIlownia i basen kryty. Drugi pobyt / sympatyczny hotel/ wiele mozliwosci w regionie
    • Wady Monotonne sniadania i bardzo skape paczki wycieczkowe

Hotel jak hotel. Zaloga stara sie wykonywac optymalnie swoja prace. Personel po roku sie nie zmienil wiec dyrekcja widocznie placi ludziom za prace. Klientela to w wiekszosci biedne staruszki z mezami ze starej Unii. Nas Polakow nie widac, nie ma placzacych/wyjacych oseskow. Jedynym problemen na Costa Brava, to swietne polaczenia kolejami/busami komunikacji panstwowej. Za 10 Euro mozna przejechac 100 km w obie strony zaliczyjac Girone (ta za 5 Euro) Barcelone etc. Ja osobiscie zabralem noja najblizsza (czytaj Dame) na wycieczke do Andorry, ale ostrzegam, samochod trzeba zamowic wczesniej przez internet, bo na miejscu to ceny sa o 100% wyzsze.

Pawel

• Zalety Duże lobby spory basen dużo lezakow
    • Wady Brud zarazki choroby wszyscy chorzy najgorsze jedzenie w zyciu

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. Zacznę od zalet chodź ich wcale nie ma ale skoro zacząłem to powiem blisko kolejki do Barcelony, blisko do tzw deptaku i do sklepów. Co do płazy brak piasku żwirek ostre zejście do morza po kilku metrach bardzo głęboko kąpiel z dziećmi wykluczona. Co do jedzenia najgorsze jedzenie w życiu brak przyprawionych potraw jak makaron ryż czy niedogotowane z worka ziemniaki jak i frytki ludzie dramat. Jajecznica czegoście takiego nie widziałem odnoszę wrażenie jakby była ona z worka po zaprawie murarskiej ja nie wiem dlaczego ten hotel ma 4 gwiazdki to jest skandal. Obiady szparagi łykowate ryba sucha frytki najgorszy sport z worka. Zupy No nie da się zjeść brak smaku. Nie było warzyw swiezych tylko konserwowe nie do zjedzenia na sosy proszę uważać raz kwaśne raz nie były owoce i tylko to na plus Aha brak mleka to jakaś ciecz podobna do mleka z automatu. Jak pomyśle o tym jedzeniu to chce mi się zwracac. Zapomnijcie o tym hotelu prze jedzenie. Poza tym ludzie tam chorowali biegunki wymioty grypa. Jak mówię co do pokoi łazienki lobby obslugi w recepcji nie mamy zastrzezen ale jedzenie potrawy ich smak itd powinny wykluczyć ten hotel z waszego zainteresowania to przykre ale prawdziwe

DOROTA
    Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Hotel Caprici Verd czysty .Jedzenie ok w formie bufetu, przeważnie na śniadanie to samo ..Dobrze skomunikowany po drugiej stronie ulicy RENFE czyli takie nasze PKP. Wieczorem cicho bo na peryferiach turystycznych
    • Wady Jedzenie monotonne ale na kilka dni wystarczy.Hotel sam w sobie trochę przestarzały Podobno jeden z lepszych hoteli ale cy wart 4 gwiazdek -chyba nie Do atrakcji wieczornych trzeba pospacerować

Pobyt w hotelu Caprici Verd zaliczam do udanych Nadaje się ludziom przyjeżdzającym na wypoczynek . Ale wieczorkiem zapewniają dzieciom trochę rozrywki. Zaleta to dobra komunikacja stacja RENFE po drugiej stronie ulicy Inne przystanki do zwiedzania też przy hotelu. Plaza tez blisko ale idąc dalej są ładniejsze i większe Ogólnie posiłki w hotelu są ok ale trochę monotonne {lecz na kilka dni wystarczy} . Ogólnie wyjazd udany. Cenowo też. Polecam buro ATUR -wszystko tak jak miało być. Pani Małgosia Zawora - rezydentka bardzo miła i pomocna .

Pobyt: Maj 2017

• Zalety Hotel na plaży,piękne widoki, dobre jedzenie, ogólnie przyjemnie, blisko do stacji, cicho i spokojnie.

Ogólnie fajny hotel, super położony na samej plaży, pokoje czyste, odnowione, łazienka odnowiona, codziennie sprzątane, jedzenie ok, trochę monotonne śniadania, ale i tak jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedynie wieczorem brak animacji wieczorem i trochę nudno..Mimo to na pewno byśmy tam wrócili.

• Wady Nie można zabrać wody z restauracji.Drinki kiepskie i animacje porażka.

Nie polecam uważam za ta cene można znaleźć dużo lepszy hotel.

Artur
    Pobyt: Czerwiec 2016

Hotel bardzo dobry spokojne miejsce do wypoczynku.