Opinie o hotelu Alegria Plaza Paris
Hiszpania / Costa Brava

Alegria Plaza Paris: teren hotelu, basen

• Różnorodne menu

Bogusław

• Zalety Dobre wyżywienie, ciekawe położenie, blisko do plaży i centrum
    • Wady W pokojach standard przyda się mały remont - wymiana glazury, terakoty, naprawa i pomalowanie ścian i sufitów.

Byłem w tym hotelu w czerwcu. Pokoje wymagają drobnych napraw i odświeżenia. Transfer do hotelu z Exim Tours to nie proponowane 1,5 godziny a nieco ponad cztery. W punkcie wskazanym do transferu byliśmy kilka minut po 19 a do hotelu dotarliśmy po 23. Przyjazd o tej porze eliminuje jakąkolwiek możliwość na dostanie cokolwiek do jedzenia. Restauracje w pobliżu hotelu czynne do 23 - 24 zatem należy się przygotować, że pierwszym posiłkiem jest śniadanie dnia następnego. Sam hotel spełnił nasze oczekiwanie, pokoje czyste sprzątane codzienne, posiłki smaczne, urozmaicone, dość bogaty wybór. Pracę biura na miejscu oceniam bardzo nisko, wycieczek lokalnych nie polecam, mocno naciągane (byłem na rejsie... i w Barcelonie) powrót z Barcelony w tych samych godzinach co transfer zatem znowu brak możliwości na normalną kolację, pozostaje kebab u turka bo po północy tylko tam można coś przegryźć.

Zbigniew
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Hotel jest położony w dobrym miejscu, posiłki są b. smaczne i urozmaicone. Pokój był sprzątany codziennie. Ręczniki były wymieniane codziennie. Cztery gwiazdki odzwierciedlają klasę hotelu.
    • Wady Nie ma.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Polecamy.

Zbigniew
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Hotel jest położony w dobrym miejscu. Codziennie są wymieniane ręczniki i sprzątane pokoje, miła obsługa. Posiłki b. smaczne, urozmaicone i w dyżych ilościach.
    • Wady Nie na wad.

Z pobytu w tym hotelu jesteśmy bardzo zadowoleni.

• Zalety Cisza Brak kolonii Pyszne urozmaicając jedzeni e Blisko plaża 3 min
    • Wady - z Barcelony trzeba jechać autobusem 1.50 min.

Nie dziwie się ze nikt nie daje komentarzy itp bo po co zachęcać innych do odwiedzić tak fajnego hotelu. Pokoje sprzątane co dziennie chyba ze nie chcesz. Codziennie świeża pościel, ręczniki, mydła żele, woda itp. Do dyspozycyj basen, brodzik, jacuzzi, śniadanie można zjeść na dworze lub w środku, obsługa zna ang. Polecam.

Olka

• Zalety Fajne polozenie, jedzenie różnorodne i przepyszne, dobre drinki, obsługa na wysokim poziomie.
    • Wady jedyny minus za zapach z klimatyzacji niezbyt przyjemny mi można się przyczepić do szkła do napoji które nie zawsze czyste.

Polecamy mamy wszystko :)na urlop we swoje świetna opcja.