Opinie o hotelu Allegro Isora
Hiszpania / Teneryfa

Allegro Isora : obiekt, basen

• Hotel położony w pobliżu Puerto de Santiago - w miejscu, które według mieszkańców wyspy słynie z najlepszej pogody na Teneryfie.
  • Oryginalny kompleks wielopoziomowych basenów połączonych kaskadami.
  • Dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje, miniklub (4-12 lat).
  • Niesamowity widok na La Gomerę i lazur oceanu.

Katarzyna Pękala

• Zalety Kilka basenów, strefa dla dzieci, super animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych, pyszne jedzenie. Fajna lokalizacja hotelu do wypadów zarówno na północ jak i południe.
    • Wady Dwa dni przed wyjazdem pojawiły się w apartamencie karaluchy. Apartament na parterze. Stara klimatyzacja. Nie uzywaliśmy bo nie trzeba było ale nie zachęcała by ją użyć. Pokoje lata świetności maja juz za sobą.

Na plus: Kilka basenów, strefa dla dzieci, super animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych, pyszne jedzenie. Fajna lokalizacja hotelu do wypadów zarówno na północ jak i południe Na minus : Dwa dni przed wyjazdem pojawiły się w apartamencie karaluchy. Apartament na parterze. Stara klimatyzacja. Nie uzywaliśmy bo nie trzeba było ale nie zachęcała by ją użyć. Pokoje lata świetności maja juz za sobą.

Gosia

• Zalety Położony tuż przy promenadzie biegnącej wzdłuż wybrzeża, 5' spacerem od Playa Arena, część pokoi z widokiem na ocean, przemiła obsługa, duża i przestronna restauracja z przepysznym i różnorodnym jedzeniem, 3 baseny z dużą ilości leżaków więc miejsca dla każdego starczy, duże pokoje (bardziej apartamenty - sypialnia z dużym wygodnym łóżkiem, łazienka i salon z aneksem kuchennym oraz taras).
    • Wady Co dla jednych zaletą, dla innych może być wadą. Codziennie wieczorem na sporej wytyczonym miejscu były animacje dla dzieci i atrakcje na scenie. Co jest fajne. Ale muzyka czasem była tak głośna (zwłaszcza w pokojach sąsiadujących z tą strefą), że dni było to męczące. Na szczęście, impreza zawsze kończyła się tuż przed 23 więc nie ma co za bardzo narzekać.

Fajny hotel, dobrze położony, przystanek autobusowy niemalże na przeciwko wejścia do budynku, wszędzie blisko, a jednocześnie (mimo że to duży hotel) czuje się w nim przytulnie i spokojnie. Nie jest to wielopiętrowy moloch. Na pięć gwiazdek zasługuje przemiła i uczynna obsługa oraz wspaniałe menu - ciąża spożywcza gwarantowana ????

Alicja

• Zalety ładne przestronne pokoje z aneksem kuchennym prawie jak mieszkanie, piękne widoki z hotelu na ocean i klify Giganty, miła obsługa, ciekawe animacje. Woda butelkowana do posiłków.
    • Wady mała ilość parasoli przy basenach, zbyt duża ilość gości w stosunku do powierzchni stołówki, stołówka niewydajna. Ciągłe dłuuugie kolejki po jedzenie.Sprzątanie basenów w bardzo głośny sposób wczesnym rankiem. Brudno przy basenach w ciągu dnia.

Hotel godny polecenia. Położony w bardzo urokliwym miejscu z pięknymi widokami z jednej strony na ocean z drugiej na klify Giganty.Trzy baseny z dużą ilością leżaków, ale ze zbyt małą ilością parasoli. Okolice basenów nie są sprzątane w ciągu dnia, kosze nie są opróżniane. Sprzątnie basenów odbywa się bladym świtem gdy większość gości jeszcze śpi tzn już nie śpi ponieważ sprzątanie odbywa się w głośny sposób.Oprócz odgłosów sprzątania basenów, gości codziennie ok. godz. 6 rano budzi bardzo głośny śpiew ptaków bezpośrednio przy oknach sypialni., Pokoje duże, czyste, prawie jak mieszkania. Na życzenie sprzątane codziennie, kosmetyki uzupełniane.Zdecydowanym minusem jest zbyt mała stołówka w stosunku do ilości gości. Strefa wydawania jedzenia jest niewydajna. Codziennie przed kolacją odbywa się bieg po miejsce w kolejce. Kolejki tworzą się długie i kręte, często czas oczekiwania na dotarcie do kuwetek z jedzeniem to 20 minut. Kuwetki zbyt małe, trzy osoby wezmą frytki i kuwetka pusta. Hotel dzieli gości na dwie tury podczas kolacji , żeby rozładować tłok lub nie wpuszcza wszystkich do stołówki, ale to nic nie daje i tak są mega kolejki. W recepcji unosi się duszący zapach landrynek lub czegoś w tym stylu. Charakterystyczna sprawą dla tego hotelu są muchy ( dużo much szczególnie przy basenach), ciągle trzeba się odganiać. Obsługa bardzo miła, sympatyczna. W weeekendy hotel jest przepełniony i wówczas jeszcze bardziej doskwiera problem tłoku w stołówce. Plusem jest woda mineralna butelkowana do posiłków( butelki szklane). Ogólnie hotel jest adekwatny do ceny i na pewno godny polecenia mimo tych drobnych mankamentów, które opisuję i które z grubsza zasadniczo nie wpływają ujemnie na pobyt, ale warto je opisać.

MK

• Zalety Baseny
    • Wady Okropne pokoje

Hotel ok. Kupiliśmy tanio. Za taką kasę może być ale nie za większą kwotę. Pokoje okropne. Reszta hotelu w miarę. Nie jest to luksus. Plus za baseny i animacje dla dzieci. Baseny i teren wokół sprzatany codziennie. Jedzenie smaczne.

Piotr Cesarz

• Zalety Świetne widoki z każdej strony hotelu ( na wyspę La Gomera lub klify Los Gigantes.???? Wyśmienite, urozmaicone jedzenie. ????
    • Wady Drobiazgi, które nie zakłóciły pobytu.

Hotel Allegro Isora- hotel godny polecenia. ???????? Jakość usługi adekwatna do ceny. Wskazówka dla organizatorów: Wysoka jakość serwowanych dań w restauracji i zauważane starania zarządzających hotelem o zadowolenie klienta w zakresie konsumpcji zupełnie niepotrzebnie obniża bardzo skromny prowiant na podróż ( opuszczaliśmy hotel o 5.00 rano ).

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety czysty i estetyczny, świetna lokalizacja, spokojne miejsce, przyjazna atmosfera, sympatyczna obsługa, piękny widok na Los Gigantes, aż 3 baseny w tym 1 podgrzewany, bar na powietrzu, świetne animacje dla dzieci oraz dla dorosłych, w pobliżu przepięknej czarnej plaży Playa de La Arena

Hotel jest czysty i estetyczny i robi miłe wrażenie. W nocy jest pięknie oświetlony tak jak i baseny. Są 3 różne baseny więc nie można się nudzić w wodzie. Przy każdym jest wiele leżaków oraz parasoli. Przy środkowym basenie jest bar. Jeden z basenów ma podgrzewaną wodę. Cały kompleks hotelowy jest duży i przestrzenny, z każdego prawie miejsca widać nostalgiczne klify Los Gigantes. Obsługa hotelowa jest na najwyższym poziomie a animacje są dostosowane do dzieci oraz dorosłych (uwaga - cisza nocna zaczyna się o 23). Świetna lokalizacja, ponieważ w pobliżu przepięknej czarnej plaży Playa de La Arena oraz marketu Dino, restauracji oraz innych sklepików. Urozmaicone i smaczne posiłki. Świetne miejsce na wypoczynek i relaks.

Wojciech

• Zalety przepiękny widok na ocean , czyste pokoje , do plaży nie daleko ,

W Hotelu spędziliśmy tydzień naszych wakacji pod koniec sierpnia w 2017 roku . Pobyt oceniamy na bardzo dobry z apartamentu mieliśmy widok na Ocean , sprzątanie co dzienne , dla naszej trójki mieliśmy do dyspozycji 2 pokoje z aneksem kuchennym ( gdzie nie był używany przez nas- czasami z lodówki korzystaliśmy ) i łazienką . Wyżywienie bez zarzutu , baseny w porządku . Polecamy

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Położenie w małej miejscowości. Blisko plaża.
    • Wady Pokoje i czystość oceniam bardzo słabo. Głośno i tłok.

Pokoje brzydkie i brudne. Hotel nie zasługuje na cztery gwiazdki. Jedzenie dość dobre ale zbyt mała stołówka. Kolejki a obsługa nie nadąża że sprzątaniem. Animacje dobre ale bardzo głośne, męczące i długie, do godz. 23, więc nie można odpocząć szczególnie wieczorami. Zbyt duży hotel i za dużo gości jak na taka powierzchnię całego kompleksu. Podejście manadzera hotelu w stylu: jak coś nie odpowiada, to mamy to w nosie, inni goście i tak przyjadą. Sama Teneryfa jest wspaniała ale hotel oceniam bardzo słabo.

grzegorz

polecam wszystkim polecam wszystkim polecam wszystkim polecam wszystkim

Justyna

• Wady Na jadalni śmietnik i wchodzące do ust muchy. Sprzątanie znacznie poniżej standardu.

Moje uwagi wpłynęły do Itaki 2/08/2018 czyli 2 miesiące temu i nadal nie mam na nie odpowiedzi. Przykre.