Opinie o hotelu Astir Palace
Grecja / Zakynthos

Astir Palace

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Bezpośrednio przy hotelu publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 800 m od centrum Laganas z tawernami i dyskotekami, ok. 5 km od miasta Zakynthos.
  • Tylko 7 km do lotniska (krótki transfer).

Najlepsze wakacje i najlepszy hotel. Polecam wszystkim, cisza i spokój, plaża wg mnie najlepsza w całym Laganas (szeroka i piaszczysta) do tego praktycznie z basenu się wychodzi na plażę), bardzo łagodne zejście do morza, jedzenie różnorodne, wszystkiego dużo nie trzeba się o nic "bić", dla każdego na pewno wystarczy, english breakfast na wysokim poziomie, makarony z różnymi dodatkami, surówki również, do centrum około 10 minut piechotą, życie tam zaczyna się po 23 także idealnie się przejść nawet z partnerem/partnerką, jest bardzo bezpiecznie, wszyscy przyjaźnie są nastawieni, pokój na początku dostaliśmy na dole, co było trochę dla nas zawodem, ale szybka interwencja i za dwa dni przenieśli nas na samą górę i było super (pokoje sprzątane codziennie), bar w hotelu obok ale to nam w ogóle nie przeszkadzało. Poznaliśmy w hotelu fajnych ludzi, niezapomniane wakacje, na pewno będziemy chcieli wrócić na wyspę a w szczególności do tego hotelu!

BEATA

• Zalety Położenie- przy plaży, leżaki i parasole, basen czysty, bar przy plaży okej (jednakże mógłby być dłużej otwarty przy ładnej pogodzie), pokoje codziennie sprzątane, obsługa miła
    • Wady CAŁY CZAS to samo jedzenie na śniadanie , obiad i kolację (bardzo dobre lecz do znudzenia), alkohole na all inclusive bardzo słabe, jedynie co to ouzo chyba nie było rozcieńczone

Hotel bardzo ładny, czysty , pokoje codziennie sprzątane, obsługa miła, basen również czysty, bar przy plaży mógłby być dłużej otwarty a nie tylko do godz 18tej. Alkohole na all inclusive bardzo słabe, rozcieńczone. Jedzenie bardzo dobre, ale niestety non stop to samo, po tygodniu mamy dość :)

• Zalety - blisko plaży - codzienne sprzątanie
    • Wady - bardzo słabo wygłuszone pokoje (słychać wszystko z korytarzu, hałasy z sąsiednich pokoi) - klimatyzacja płatna we wrześniu... 30 stopni na zewnątrz, a dodatkowo stara lodówka robi za grzejnik - posiłki bardzo powtarzalne - bar all inclusive w sąsiednim hotelu

Ogólnie - odradzam. Hotel z zewnątrz może wygląda ładnie, ale to tylko pozory

Katia

• Zalety Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane, wymiana ręczników. Miła obsługa, przy samej piaszczystej plaży, lokalizacja też dogodna.
    • Wady Bar w hotelu i przy basenie nie czynny, trzeba było korzystać z baru w hotelu obok, jedzenie bardzo przeciętne i nie urozmaicone.

Ogólnie hotel nie do powtórzenia. Brak baru w hotelu i przy basenie, trzeba było chodzić do baru do hotelu obok, nawet mimo złej, zimnej i wietrznej pogody trzeba było siedzieć na zewnątrz i w hotelu obok, dopiero jak zaczął padać deszcz i po skargach klientów otworzono bar w środku w hotelu. Jedzenie przeciętne, mały wybór. Pokoje na najniższym poziomie podobno okropne jak w piwnicy. Ja miałam na 2 poziomie i były do zaakceptowania.

Szymon

• Zalety Blisko centrum, blisko do piaszczystej plaży
    • Wady Nie dobre jedzenie, bar z napojami przy basenie wliczony w all inclusive tylko przy astir beach

Bardzo miła obsługa w Lobby i pań sprzątaczek piękna okolica, blisko do wszystkiego. Nie wziąłbym już w tym hotelu all inclusive ponieważ jedzenie jest tak paskudne że wciąż po nim byłem chory Alkohole przy basenie można było nazwać wodą niżeli alkoholami

anonim

• Zalety położenie, plaża, jedzenie
    • Wady pokoje na najniższym piętrze

Byliśmy z narzeczoną w hotelu Astir Palace i polecamy WSZYSTKIM ten hotel, zadbany, codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki, plaża przy hotelu (według mnie najlepsza na całym Zante Beach) pyszne jedzenie i ogólnie wszystko godne polecenia, no może oprócz pokojów znajdujących się na najniższym piętrze (położone na wysokości takiej, że trochę strach spać w nocy z otwartym oknem)

Renata

• Wady w samym hotelu mało się działo ale byliśmy poza sezonem więc nie postrzegam tego jako wadę

Rewelacyjna lokalizacja .Przy samej plaży . Blisko do sklepów i centrum rozrywek , klubów , tawern . Pokoje czyściutkie , codziennie sprzątane . Ręczniki codziennie wymieniane .

Luk

• Zalety Położenie ładny hotel kulturalna obsługa czysto i schludnie
    • Wady trochę przestarzałe pokoje niektóre meble się sypały

Możemy polecić ten hotel spędziliśmy tam bardzo miłe i spokojne wakacje

Pobyt: Maj 2017

• Zalety położenie przy plaży, rozrywkowa okolica
    • Wady brak animacji, bar przy basenie nie serwował all inclusive, monotonne posiłki

Wrażenie pozytywne, chociaż odbiegające nieco od zdjęć zamieszczonych w ofercie na portalu wakacje.pl, jedzenie monotonne- to co nie zjadłeś na śniadanie to z tego będziesz miał sałatkę na kolację :) okolica super, blisko sklepy, bary, tawerny, brak all inclusive przy basenie Astir Palace, trzeba było chodzić do hotelu obok- Astir Beach

moon-meg
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Rewelacyjne położenie, przy samej piaszczystej plaży w przepięknej zatoce Laganas.
    • Wady Brak darmowego wifi, chociażby w jednym miejscu.

Rewelacyjne położenie, przy samej piaszczystej plaży w przepięknej zatoce Laganas. Bardzo dużo atrakcji w pobliżu. Możliwość wypożyczenia motorówki i samodzielny rejs po zatoce- super!!! Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Codziennie wymiana pościeli i ręczników. Jedzenie w miarę urozmaicone. Uważam że są to solidne 3*** Leżaki przy hotelu bezpłatne. Wszędzie blisko. Możliwość spotkania żółwi careta-careta bezcenne;-) Bardzoooooo gorącooooo polecam ten hotel wszystkim, którzy zamierzają odwiedzić przecudowną wyspę Zakynthos. Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno osoby nastawione na imprezowe nocne życie jak i ceniący spokój.