Opinie o hotelu Atlantic Park
Hiszpania / Majorka

Atlantic Park: obiekt, budynek główny, basen

Podobne hotele w pobliżu

Marharyta Tsyhanova

• Zalety Duży pokój, dobrze sprzontany
    • Wady Posiłki nie do jedzenia, a do wyrzucenia na śmietnik

Bardzo złe posiłki, które niemożliwie jeść. Pełna porazka.

• Zalety Hotel położony blisko plaży, z dala od hałasów nocnych. Bardzo miła obsługa, szczególne podziękowania dla kelnera z Polski- pana Romana. Przepyszne jedzenie, duże urozmaicenie posiłków Bardzo fajny basen, duże pokoje

Byliśmy tam tydzień czasu i żałowałam, że muszę wracać. Hotel bardzo przyjemny, blisko plaży, z dala od nocnych hałasów Jedzenie było przepyszne, obsługa fantastyczna. Szczególne pozdrowienia dla kelnera Romana

Polak

• Zalety Czysty hotel, miła obsługa, bardzo dobrze położony. Przeczytajcie też o minusach.
    • Wady Jedzenie jest bardzo słabe!Monotonne, większość dań bez smaku. Drinki ze śladową ilością alkoholu, drogie. Kawa najzwyklejsza z automatu a kawa kupiona w barze została podana w zwykłym kubeczku, nie do wypicia! Barman nie rozumie za dużo po angielsku:). Brak widoku na morze. Klimatyzacja powinna zostać wyczyszczona.

Hotel zdominowany przez Anglików i ich głośną młodzież. Ciężko się wyspać. Jedzenie bardzo słabe. Położony 5 min od ślicznej plaży, zaraz obok są przystanki. Obsługa miła.

• Zalety Przepyszne jedzenie! fantastyczna, radosna i uśmiechnięta obsługa! Kelnerzy pocieszni. Animatorzy REWELACJA! codziennie coś się dzieje. Aqua areobik, piłka wodna, joga, gry zabawy, tance, zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Blisko stolicy, można samemu jechać autobusem, blisko plaży, promenady, sklepów, pubów, klubów, aquaparku.
    • Wady Troszkę mały basen. Byłam we wrześniu więc chyba nie było pełnego oblężenia hotelu więc wystarczał, ale jeżeli w innych miesiącach jest więcej ludzi to jest raczej ciasno. Ponadto ściany z papieru, słychać jak ktoś kichnie, włączy telewizor itp

opłata klimatyczna jest dość wysoka, ja płaciłam 23,60 euro za tydzień. wiem, że są i droższe opłaty i tańsze. ponadto nie wiem czy cała Majorka, ale Magaluf gdzie byłam to wszystko pod Anglików, puby, kluby, restauracje. ciężko znaleźć coś hiszpańskiego aby spróbować. Wilgotność powietrza daje popalić czasem no i pogoda zmienna. nie ma co patrzeć na prognozy. od prażącego słońca, przez porywisty wiatr po burze i za chwilę słońce. Ale warto. I wiadomo, tydzień to za mało, aby zwiedzić i odpocząć :)

Natalia

• Zalety Położenie hotelu Czystość pokoi Miła obsługa Fajne animacje Dobra oferta all inclusive

Byliśmy w hotelu Atlantic Park w Czerwcu 2018 z biura Grecos. Pobyt tygodniowy w opcji all inclusive. Położenie hotelu około 5 min od plaży oraz centrum Magaluf. Hotel znajduje się w bocznej uliczce dlatego, nie słychać gwaru panującego w centrum. Bezpośrednio pod hotelem znajduje się przystanek autobusowy, z którego można udać się do stolicy wyspy Pallma de Majorca za około 3 euro. Oferta all inclusive bardzo bogata : śniadanie, lunch, kolacja, a pomiędzy nimi otwarty snack bar, gdzie można zjeść różne przekąski. Bar z napojami i alkoholami czynny do 24 . Fajne animacje w hotelu. Miła obsługa oraz animatorzy . Pokoje są ładne i czyste (sprzątane codziennie). W pokoju znajduje się lodówka i suszarka, Wifi darmowe. Niewielka miejscowość Magaluf to dobra baza wypadowa, jest mnóstwo barów, sklepów , sporty wodne ,wypożyczalni samochodów itd ogólnie każdy znajdzie coś dla siebie. Na plaży było dużo miejsca chociaż im bliżej wysokiego sezonu zaczyna robić się tłoczno. Polecam wczasy z Grecosa.

alicja

• Zalety zacisze, z dala od głośnego centrum, eleganckie łazienki, miła obsługa zawsze do usług, dbałość o wygodę klienta i czystość w hotelu i na basenie
    • Wady pokoje trzy osobowe zbyt ciasne, wg mnie powinny być 2-os., jeżeli miałyby być 3-os., to wówczas cena za 3-cią osobę powinna być obniżona

Wrażenie ogólne dosyć dobre. Pobyt w miłej atmosferze. Cisza i spokój, ale niekoniecznie głośna muzyka na basenie przez cały dzień. Raziły zniszczone fotele przed recepcją. Odległość hotelu od morza odpowiednia na mały spacerek. Zaletą jest też, dobry dojazd spod hotelu do Palmy. I mała uwaga. Nie podobała mi się dosyć oschła obsługa jednej z rezydentek. Może była przemęczona pracą, ale nie powinna tego dać po sobie poznać. W końcu obsługuje ludzi na urlopie, a więc pełen luz.

Xxx

• Zalety Super hotel polecam bliskość do miasta i plaży.
    • Wady Za duzo drzew przy basenie szybko robi sie cień :/

Idealne miejsce dla osob ktore chca odpoczac i osoba ktore chca sie bawic :)

Patrycja

Ogólnie pobyt w Magaluf bardzo udany. Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane, posiłki smaczne. Polecam całodzienną wycieczkę z Grecosa "objazd wyspy". Przepiękne widoki, niezapomniane wrażenia

• Zalety położenie- blisko do morza, blisko do przystanku autobusowego jedzenie-spory wybór, duża różnorodność klimatyzacja w pokojach
    • Wady brak wody/czajników w pokojach mały basen

Pozytywne, ale raczej dla osób, które nie chcą urlopu spędzić w hotelu

Ola

• Zalety

Hotel czysty, jedzenie różnie, ogólnie każdy znajdzie coś dla siebie. Ja po 2 dniu jedzenia różności musiałam przejść na delikatniejsze rzeczy :) Dużo świeżych owoców. Pieczywo świeżutkie. Obsługa hotelowa zmienia pościel i ręczniki codziennie. Choć ściany pokoi bardzo cienkie. Najważniejsze, aby nie trafić na młodych z GB, bo będzie lipa- nam się udało mieć pokój w cichszej części :) Hotel jak i chyba cała wyspa nastawiona głównie na Anglików. Basen fajny, choć nie jesteśmy typem kanapowców, więc polecam nieopodal plaża piękna z możliwością wynajmu leżaków (2 szt. z parasolem słomkowym) w cenie 13,5 Eur. Do plaży spacerkiem ok 5 minut. Polecam wynajem samochodu. Nie z hotelu bo nadpłaci się 10 Eur - my daliśmy nieopodal hotelu 40 Eur za FIATA PANDĘ spokojnie wystarczy i klima jest i odstawiliśmy pod hotel a tam już czekali pracownicy firmy wypożyczającej. Doba wypożyczonego auta to nie przykładowo od 9 rano do 9 rano dnia następnego, tylko od 9 rano do 20. Do stolicy wyspy wycieczka obowiązkowa! Spod hotelu autobusem za cenę 3 Eur za osobę dojazd ok 40minut pod samą starówkę. Ogólnie pobyt oceniam bardzo dobrze. Jedyny mankament, który wszystkich gości irytował to, że po zamknięciu baru o 24 wypraszano nas ze stolików. Nie można sobie posiedzieć jeszcze na świeżym powietrzu i pochillować niestety. No i animacje trochę słabe :)