Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.
  • Wylot z Gdańska All inclusive
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive

Wojtek

• Zalety Bliskość plaży, pełne udogodnienia, super jedzenie.
    • Wady Zasłony w prysznicu to jedyny minus.

Nie zgadzam się z opinią poniżej, że tam były stare windy. Co za bzdura! Hotel cudownie położony, przy urokliwej plaży. Cudowne miejsce, baseny, bary, restauracja. Windy bardzo porządne. Spędziliśmy super wakacje w październiku 2018. Zdecydowanie polecamy! Super jedzenie, codziennie jadłem baraninę:)

• Zalety miła obsługa, dobre jedzenie, super położenie
    • Wady materace w łóżkach trochę za twarde, ale da się przeżyć :)

Hotel raczej dla rodzin z dziećmi, ale pary i grupki znajomych też się odnajdą

Aleksandra

• Zalety Miła obsługa w hotelu
    • Wady Pokoje rodzine na pietrach bez podjazdów dla wozków

Obsługa w hotelu bardzo pomocna, znaleźli dla mnie gdzie mogę kupić mleko dla dziecka. Bo w pobliskich sklepach dla dzieci za wiele nie było. Otrzymaliśmy pokój ( rodzinny ) 2 pokoje. Pokoje OK tylko aby się do nich dostać trzeba pokonać ok 30 schodów ! brak podjazdu dla wózków! To było najgorsze. jak już dostałam sie po tych 30 schodach z malutkim dzieckiem jest winda ( lekko starawa ) na 2 piętro tam gdzie miałam pokój ledwo oczywiście zmieścisz się w niej + atrakcje w stylu a zatnie się lub brak prądu i znów wycieczki po schodach ! Tragedia!!!! Jedzenie jako takie, powtarzało się więc po 1 tygodniu obiadów już ich masz dosć ( lubiałam sniadania i przekąski ) To już indywidualna kwestia. Restauracja główna jak nie ma pogody- padało taras zamknięty to zapomni ze zjesz a w 2 ful bo max 30 os zmieści Standard walka o leżaki ale to chyba wszędzie hehe Animatorzy w ciągu dla tylko piłka wodna i aquaareobik i malowanie dla dzieci - codziennie to samo. Wieczorem nie wiem - plaga komarów więc siedzieliśmy w pokoju. ( przydałyby się moskitiery na okna bo raz wyszłam na balkon a rano byliśmy w koropki jakby ospa ) Brak wodnych zabaw dla dzieci chociaż zjeżdzalni --> basen dziecięcy brudny strasznie, 2 na 10 i tyle Plac zabaw dla dzieci na pełnym słońcu nie da się wejść bo zjeżdzalnia ma ze 400 stopni. Więc dzieci nie mają co robić . 2 tydzień spędziłam w pokoju było bardzo ciepło a z maluchami nie za bardzo... niestety hotel nie miał kącika zabaw więc byliśmy skazani na pokój ( dobrze że zabrałam fure zabawek ) Wyjście na miasto spacerkiem haha wąski chodnik i większa połowa to dorga rowerowa --> jeżdzą jak szaleńcy albo zastawiają skuter na całym chodniku a aby prześć na jezdnie musisz pokonać półmetrowy krawężnik Z dziecmi nie polecam!

Andrzej i Sylwia

• Zalety Super jedzenie i bardzo sprawna organizacja stołówki. Rozległy teren z zadbaną zielenią.. Czyste pokoje. Bardzo dyskretna i sympatyczna obsługa.
    • Wady Płatne leżaki na plaży. Płatny bar na plaży. Bardzo niedobre drinki. Brak bojek ograniczających bezpieczną kąpiel w morzu,

Ogólnie bardzo udane wakacje. Sugerujemy aby wycieczki fakultatywne organizować przy pomocy lokalnych biur. Warto wypożyczyć rower, najlepiej ze wspomaganiem elektrycznym, i tak odwiedzić najbliższe zakątki np. Termy siarkowe. Polecamy taż wycieczkę statkiem na wyspę Nisiros.

Bożena

• Zalety wspaniałe jedzenie i ciasta:). Dobre położenie, bliskość plaży, zadbane ogrody wokół hotelu, trzy baseny, atrakcje i różne programy animacyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miła obsługa.
    • Wady brak wad. Nie dobra jajecznica.

Konrad

• Zalety Miła obsługa, dobra lokalizacja, fajne animacje i dobre jedzenie.
    • Wady Standard pokoi

Bardzo fajny wyjazd, czysto. Jedyny problem to trochę przestarzałe pokoje

• Zalety - położenie tuż przy plaży, jednocześnie blisko do miasta Kos, ale dzięki rozległemu terenowi - cisza i spokój - dobre jedzenie - ciekawe animacje - dużo leżaków
    • Wady - część pokoi w bungalowach nieciekawa - brak kieliszków do wina

Pobyt w hotelu Atlantis na Kosie oceniam bardzo dobrze. Zaczęło się nieciekawie, bo dostaliśmy pokój z zakamienioną łazienką, sypiącym się sufitem i bez firanek, na parterze. Po dlugich dyskusjach z recepcją wymieniono nam pokój na piekny, duży, na piętrze, z bocznym widokiem na morze i względnie czystą łazienką. Jedzenie bardzo dobre - smakowało nawet mojemu wybrednemu mężczyźnie ;) Minusem był brak kieliszków - wino trzeba pić ze szklanek, ale to szczegół. Fajne animacje, zespół animacyjny zaangażowany, ale nie nachalny. Położenie hotelu cudowne - spacer w lewo od hotelu i jest się "na cyplu" wyspy. Blisko do miasta Kos, barów i sklepów. Bardzo dużo Polaków w hotelu, nie zawsze kulturalnych niestety... a poza tym mieszkanka różnych narodowości Duża ilość leżaków nad basenem, żadnych bitew o miejsca nie było :) Drinki całkiem mocne.

• Zalety Rozlegly,zadbany teren. B.dobre polozonie. Bardzo dobre jedzenie. Mila obsluga. Pokoje w budynku glownym ladne, dobrze urzadzone
    • Wady Brak. No, moze platne lezaki na plazy

Jesli ktos marudzi na ten hotel i jedzenie-to raczej przesadza. Pokoje w budynku glownym i bungalowach super. W hotelu byli m.inn.Niemcy, Szwedzi, Finowie itd i wszyscy chwalili warunki. Posilki glowne mozna spozywac w dwoch miejscach, ponadto 3 bary, duze dwa baseny. Duzy, zielony teren i sympatyczna obsluga. Plaza szeroka piaszysta, przy brzega czesc z drobnymi kamykami, niezbedne obuwie do morza(kamyczki) Jedzenie smaczne, urozmaicone. Do miasta Kos na piechote ok.30 min. Pogoda w polowie wrzesnia znakomita.

Żaneta I

• Zalety blisko centrum Kos, blisko plaży, różnorodne jedzenie, czyste pokoje, dużo leżaków przy basenie, codzienne animacje
    • Wady Większość pokoi w osobnych budynkach, standard niższy niz w tych w hotelu, plaża nie zachwyca, brudna woda w morzu

Jeżeli ktoś szuka hotelu głównie do leżenia na plaży lub przy basenie to jak najbardziej polecam. Jeżeli chodzi l zwiedzanie to wyspa Kos jest na tyle mała, ze w ciagu jednego nia można objechać wszystkie atrakcje. Wyspa nie jest urokliwa, nie ma też za dużo ładnych plaż.

Sebastian

• Zalety Położenie
    • Wady Pokój

Hotel zewnątrz wygląda dobrze , teren wokół zadbany w nocy podświetlony. Pokój dostaliśmy w bocznym budynku, sprzątany codziennie ale samo wyposażenie pokoju trochę z minionej epoki. Położenie hotelu bardzo dobre, okolica z samymi hotelami bardzo spokojna, do centrum Kos 30 minut spacerkiem. Plaża przy hotelu piaszczysto kamienista z przewagą piasku, wejście do wody kamieniste, szybko robi się głęboko. Jedzenie bardzo dobre. Wyjazd zaliczam do udanych. Hotel ogólnie polecam.