Opinie o hotelu Atlantis
Grecja / Kos

Atlantis: basen

• Przy hotelu publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, plac zabaw, animacje.
  • Atrakcyjna lokalizacja: blisko historycznego miasta Kos - głównego ośrodka rozrywkowo-turystycznego na wyspie.
  • Bogata oferta rekreacyjna: program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Nina Burek
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Czysty dużo miejsca koło basenów wszystko zadbane plaża obok. Dodam że hotel oprócz budynku głównego posiada budynki boczne oraz bungalow. Mieliśmy pokój w budynku głównym. Pyszne jedzenie.
    • Wady Obsługa na recepcji i przy barze. Zachowanie jak by pracowali za karę. Brak pomocy z strony recepcjonistki przy wypełnianiu danych.

Piękny teren czysty z pysznym jedzeniem. Pokoje w budynku głównym może nie nowoczesne ale duże i pachnie czystością. Brakuje gniazdek w pokoju i łazience ale jak dla mnie to nie problem.

Natalia

• Zalety Hotel piękny, przy plaży , blisko do centrum Kos, 3czyste baseny, dookoła pięknie czysto zielono, pokoje w bungalowach codziennie sprzątane , czyste choć nie nowoczesne ale chyba tam człowiek tylko śpi na wakacjach, jedzenie przepyszne, świeże, serwowane w restauracji lub przy basenie w restauracji, animacje rewelacyjne każdy znajdzie coś dla siebie , aerobik wodny lub latino dance course swietnine prowadzone ponadto siatkówka plażowa a wieczorem animacja jak : taniec z ogniem, wybór Midtera Hotelu, kabarety można sie pośmiać animator Radzu świetnie sie do tego nadaje i nie jest natarczywy wręcz zabawy z nim są świetne i wesołe. Polecam naprawdę zarówno dla rodzin z dziećmi ( były też animacje dla dzieci jak minni disco), jak i dla par ( przy hotelu stragany a 20min pieszo chodnikiem do centrum KOs), drinki bardzo dobre zresztą wszystko mi sie tam podobało , udane Wakacje;-)

Wakacje koniec sierpnia 2019 do połowy września 2019 ( 11dni) Sama lokalizacji hotelu idealna blisko plaży i blisko centrum Kos Plaza szeroka , piaszczysta a do tego drzewka pod którymi można było leżeć jak ktoś miał już dosyć słońca Najlepiej dostać pokój w bungalowach przy plaży lub z boku plaży , cicho , spokojnie Animacje przez animatorów superr każdy znajdzie coś dla siebie ( nie są natarczywi wręcz chce sie z nimi brać w nich udział) Jak dla mnie 10 na 10 ( wszystko Było super)

• Zalety Lokalizacja Ładna plaża Czystość Dobre miejsce dla ceniących spokój
    • Wady Koszmarnie niewygodne łóżka W pokoju wifi jest płatne

Hotel całkiem w porządku. Pomimo tego, że obiekt jest stary, to jest bardzo czysto (w pokojach i w całym hotelu). Kompleks zlokalizowany jest przy samej plaży, niecałe 2 km od miasta Kos. Blisko do bankomatu i sklepu oraz przystanku autobusowego. Cisza, spokój, dobre miejsce na spokojny wypoczynek. Jedzenie w porządku, śniadania codziennie te same, ale jest w czym wybierać. Lunch i obiadokolacja różnorodna. Generalnie jedzenie zjadliwe. Największą wadą Atlantisa były fatalne łóżka, bardzo niewygodne. Do tego łóżko "podwójne" to były zsunięte dwa łóżka pojedyncze, które w nocy się rozjeżdżały. P.S. Jeśli ktoś szuka wykwintnego hotelu za te pieniądze, to może się srogo zawieźć. Atlantis ma dobry stosunek cena/jakość, ale nie jest to hotel premium. Polecam też poczytać co oznaczają greckie gwiazdki zanim będzie się wyrażać opinie czy hotel zasługuje na nie czy nie. To nie Michelin, gdzie gwiazdki są uznaniowe.

Roman Kurkowski

• Zalety Blisko miasta Kos , przy samej plaży, duży i zadbany teren wokół hotelu, miła obsługa dbająca o czystość w hotelu, bardzo dobre posiłki, codzienne animacje
    • Wady pokoje w budynkach bocznych o niższym standardzie z nieładnymi łazienkami

Witam. Wakacje w Hotelu spędziliśmy w lipcu 2018 r z parą naszych znajomych. Ogólne wrażenia co do hotelu bardzo dobre , jedynym minusem były pokoje. Nie wiem czy Polacy dostają pokoje tylko w bocznych budynkach i bungalowach ( bo nasze biura wykupują tańsze pokoje, ale my płacimy tyle co turyści zza naszej zachodniej granicy- tyle tylko że oni mieszkają w budynku głównym, a tam standard jest nieco wyższy), bo pokoje te ,które my dostaliśmy na pewno nie zasługują na 4 gwiazdki, a łazienki czy to w naszym , czy w pokoju naszych znajomych na 2 gwiazdki. Dlatego , radzę pytać w biurze podróży o usytuowanie pokoi , czy są w budynku głównym czy w bocznych.

Wojtek

• Zalety Bliskość plaży, pełne udogodnienia, super jedzenie.
    • Wady Zasłony w prysznicu to jedyny minus.

Nie zgadzam się z opinią poniżej, że tam były stare windy. Co za bzdura! Hotel cudownie położony, przy urokliwej plaży. Cudowne miejsce, baseny, bary, restauracja. Windy bardzo porządne. Spędziliśmy super wakacje w październiku 2018. Zdecydowanie polecamy! Super jedzenie, codziennie jadłem baraninę:)

• Zalety miła obsługa, dobre jedzenie, super położenie
    • Wady materace w łóżkach trochę za twarde, ale da się przeżyć :)

Hotel raczej dla rodzin z dziećmi, ale pary i grupki znajomych też się odnajdą

Aleksandra

• Zalety położenie, miła obsługa, różnorodne posiłki
    • Wady bungalowy

Pobyt w hotelu Atlantis oceniam super! Cudowne położenie, darmowe leżaki przy basenie, pokoje sprzątane codziennie. Do stolicy wyspy 15 minut spacerkiem. Hotel zapewniał rozrywkę każdego dnia - za dnia animacje dla dzieci i dorosłych na basenie, siatkówka plażowa itp., a wieczorami różne występy, karaoke itp. Jeśli miałabym wskazać minus, to po przyjeździe zostaliśmy zakwaterowani w bungalow, ale po poproszeniu obsługi hotelowej o zamianę na pokój w głównym budynku, nie było problemu i od razu zostaliśmy przekwaterowani :)

Damian

Hotel ok. na poczatku niestety przydzielony został nam domek obok budnku glownego... cos w stylu domku letniskowego na mazurach z widokiem na sasiedni budynek(ogolnie bez szalu) po rozmowie w recepcji nastepnego dnia dostalismy pokoj w budynku glownym :) plaza ok niestety kamienista ze stromym wejsciem do wody... ogolnie polecamy

Aleksandra

• Zalety Miła obsługa w hotelu
    • Wady Pokoje rodzine na pietrach bez podjazdów dla wozków

Obsługa w hotelu bardzo pomocna, znaleźli dla mnie gdzie mogę kupić mleko dla dziecka. Bo w pobliskich sklepach dla dzieci za wiele nie było. Otrzymaliśmy pokój ( rodzinny ) 2 pokoje. Pokoje OK tylko aby się do nich dostać trzeba pokonać ok 30 schodów ! brak podjazdu dla wózków! To było najgorsze. jak już dostałam sie po tych 30 schodach z malutkim dzieckiem jest winda ( lekko starawa ) na 2 piętro tam gdzie miałam pokój ledwo oczywiście zmieścisz się w niej + atrakcje w stylu a zatnie się lub brak prądu i znów wycieczki po schodach ! Tragedia!!!! Jedzenie jako takie, powtarzało się więc po 1 tygodniu obiadów już ich masz dosć ( lubiałam sniadania i przekąski ) To już indywidualna kwestia. Restauracja główna jak nie ma pogody- padało taras zamknięty to zapomni ze zjesz a w 2 ful bo max 30 os zmieści Standard walka o leżaki ale to chyba wszędzie hehe Animatorzy w ciągu dla tylko piłka wodna i aquaareobik i malowanie dla dzieci - codziennie to samo. Wieczorem nie wiem - plaga komarów więc siedzieliśmy w pokoju. ( przydałyby się moskitiery na okna bo raz wyszłam na balkon a rano byliśmy w koropki jakby ospa ) Brak wodnych zabaw dla dzieci chociaż zjeżdzalni --> basen dziecięcy brudny strasznie, 2 na 10 i tyle Plac zabaw dla dzieci na pełnym słońcu nie da się wejść bo zjeżdzalnia ma ze 400 stopni. Więc dzieci nie mają co robić . 2 tydzień spędziłam w pokoju było bardzo ciepło a z maluchami nie za bardzo... niestety hotel nie miał kącika zabaw więc byliśmy skazani na pokój ( dobrze że zabrałam fure zabawek ) Wyjście na miasto spacerkiem haha wąski chodnik i większa połowa to dorga rowerowa --> jeżdzą jak szaleńcy albo zastawiają skuter na całym chodniku a aby prześć na jezdnie musisz pokonać półmetrowy krawężnik Z dziecmi nie polecam!

Kamil

• Zalety rewelacyjne jedzenie, pyszne i bardzo urozmaicone duży i zielony teren hotelu sporo miejsca na pospacerowanie bardzo duża i ładna plaża pokoje czyste i obszerne (mieliśmy pokój rodzinny typu studio w starszej części budynku) hotel na uboczu (to zarówno wada jak i zaleta), ale przystanek autobusowy jest po drugiej stronie ulicy wypożyczalnia samochodów/rowerów i sklep spożywczy niemal na terenie hotelu
    • Wady ma już swoje lata do budynku z pokojami rodzinnymi są schody, co może być uciążliwe, jeśli ma się wózek hotel dość daleko od centrum Kos (25 minut spacerkiem) brak moskitier w oknach

Hotel na dobre trzy gwiazdki, kuchnia na 5 z plusem :) Nie ma się do czego przyczepić. Opisane wady nam nie orzeszkadzały. W tej cenie - rewelacja.