Fantastyczny

• 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odległość od plaży

• 10 Jakość i smak
    • 10 Obsługa/serwis
  • Malowniczo położony w pięknym ogrodzie.
  • Bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży.
  • Sport i rozrywka: sporty wodne na plaży, centrum fitness, aerobic, kort tenisowy, 2 baseny, minigolf, rzutki, boccia.
  • SPA&Wellness: centrum wellness, łaźnia turecka, sauna; płatne: masaże, peeling, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało.

EDWARD

• Zalety wszystko

super wyjazd,super luksusowy hotel,wszystko zgodnie z opisem a może ,jeszcze lepiej ,b. polecamy.Po sezonie b.dobra cena

Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety zadbany, czysty, piękny teren hotelu, czysta, szeroka, piaszczysta plaża, bardzo smaczne posiłki
    • Wady kiepski plac zabaw

Hotel na najwyższym poziomie, bardzo czysty, zadbany, piękny teren hotelu, wszystko w zasięgu ręki, ładne widoki z barów, bar w wodzie, rewelacyjne i urozmaicone posiłki. Plaża szeroka, piaszczysta, zadbana, pomost. Pokoje dobrze wyposażone - trochę małe. Do Side można dojść spacerkiem ładna promenadą, W pobliżu hotelu sklepy i bary.

Aga

Polecam wszystkim ten hotel - wakacje w nim były naprawdę udane. Wszystko jest na wysokim poziomie. Pokoje elegancko i gustownie urządzeone. Co prawda łazienka mogłaby być odrobinę lepsza ale przecież nie leciałam na wypoczynek by spędzać czas w łazience!!! Obługa - świetna, kompetentna i bardzo profesjonalna. Z uśmiechem skora do pomocy niemalże w każdej sytuacji. Animacje i występy super - ubawiłam się. Jedzenie, cudowne, ogromny wybór nie do przejedzenia. Drinki tez były pyszne ;-) Do zabytkowego Side niedaleko. Można iść na spacer plażą ok 30 minut albo pojechać dolmuszem. Chętnie wróce w to miejsce.

Julka cc

Hotel położony na obrzeżach Side. Nie jest to kłopotem ponieważ autobusy kursują co kilka minut. Baseny świetne ale jak na mój skromny gust były troszkę za zimne. Plaża prywatna. Z bezpłatnymi leżakami. Możecie sobie tylko wyobrazić jakie było parcie na nie codziennie rano. Wykupiliśmy opcję HB która w pełni nam wystarczała. Na obiady uczęszczaliśmy do pobliskich restauracji. Wieczorne występy animatorów niezłe. Wróciłam wypoczęta, uśmiechnięta i zadowolona.

Lucyna cc

Recepcja robi wrażenie. Duże wejście, bardzo wysoki hall a za biurkiem w pełni kompetentne osoby. Meldunek poszedł bardzo szybko i sprawnie. Bagażowy wniósł nasze bagaże po czym odszedł nie żądając napiwku. Pokój na 3 piętrze z rozpościerającym się widokiem na morze. Łazienka ok, mogłaby być lepsza. Grunt że była dokładnie sprzątana. Obszerny pokój z łączonym łóżkiem, klimatyzacją, nowymi meblami. Pokojówki sprawiały że pokój błyszczał każdego dnia. W restauracji zawsze pod dostatkiem owoców, mięs, serów, różnego rodzaju pieczywa, pizzy, spagehtti, ziemniaków, ryb, warzyw i wiele innych.

Jurek cc

Kabina prysznicowa mało zachęcająca do kąpieli. Biorąc pod uwagę ilość gwiazdek jaką szyci się hotel to łazienka był słaba. Pokój już na normalnym wysokim poziomie. Ciepło urządzony, z dobrym serwisem. Ilość Niemców mi nie przeszkadzała. I tak co lato mam ich na starówce u siebie więc zdążyłem przywyknąć. Jedzenie ok, nawet wegetarianie znajdą coś dla siebie. Szkoda że pokoju samemu nie można było zrobić sobie herbaty lub kawy tylko było się zależnym od room servicu.

Wojciech cc

Miałem wrażenie że hotel to w 80% społeczność z Niemiec, a reszta to mix narodowości. Pokój posiadał nie tyle klimatyzacje co dziwnego rodzaju nawiew. Coś jak w starszych samochodach. Trochę słabo radziło sobie z chłodzeniem co w sierpniu nie było zbyt przyjemne. Pozostawało otwarcie okna. Hotel w połączeniu z ogrodem prezentował się niezwykle. Sympatyczny, dużych rozmiarów basen. Personel umilał nam pobyt na każdym kroku. Gorąco polecam zakochanym lub rodzinom z dziećmi. My jesteśmy zadowoleni. To co obiecało biuro, zostało spełnione.

Grześ

naprawde fajny hotel ;)

Helena
    Pobyt: Czerwiec 2008

irina etz

jest super, wszysko na poziomie, polecam wszyskim