Opinie o hotelu Beach Club Font De Sa Cala
Hiszpania / Majorka

Beach Club Font De Sa Cala

• Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu

Danielos
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety spokój, OK jedzenie-super, rozrywki, ładna okolica, dużo miejsca, można uprawiać sport, sala fit, fajne baseny, woda czysta, duża uprzejmość obsługi restauracji, bardzo dobre wina, ogólna uprzejmość obsługi hotelu
    • Wady nie do końca uprzejmi kelnerzy przy basenach - niby opcja \"all in\" ale z łaską podchodzą do wczasowiczów, słabe ścianki pomiędzy pokojami, trzaskające drzwi - późnym wieczorem - czy nocą - każdy, kto przychodzi do pokoju obok - wybudza tego drugiego zza ściany, bardzo mała plaża nad morzem poza hotelem - trochę nie zadbana

generalnie udany wypad - mi się podobało w ogólnej ocenie, bo Polacy generalnie to marudy na wakacjach, ciągle im coś nie pasi - ale zaliczam ten wyjazd i hotel do udanych, daniel

Ewelina
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Hotel 4*,dobry, w małej miejscowości,super posiłki,animacje dla dzieci i dorosłych,blisko b. ładna plaża, zatokowa(ok.200 m przejście przez ulicę),3 baseny( super dla małych dzieci),olimpijski,tradycyjny z częścią dla dzieci,all.inc bdb,obsługa,kelnerki super,męczące karty do drinków,ale barman do wymiany!!!,ewidentnie nie lubi polaków,Finito!!Finito!! bo za dużo jakoby drinków zamawiamy!!!!To jakaś paranoja,nie rzucaliśmy się na nie a byliśmy z 3 dzieci i każde coś chce pić!!!Faworyzowanie za to niemców,francuzów, było trochę włochów...i my Polacy za to z roku na rok liczniejsi!!!:)
    • Wady Wieczorem wymagana cisza jak w domu starców, nie można nawet porozmawiać na swoim tarasie,bo \\\"głośne\\\" rozmowy jakoby nie dają spać\\\"niemcom\\\"!!!? Straszenie przez ochronę policją itd!!!Dziwne,nasza trójka dzieci słodko śpi,ale niemiec czuwa!!!!Da się odczuć,że to niemiecki land...:(Podróżuję co roku, zaliczyłam prawie wszystkie kraje w basenie morza śródziemnego ale czegoś takiego nie spotkałam!!!

Majorka piękna,zielona,plaże cudne,morze cieplutkie,szczególnie zatoka Alcudyjska,Formentor!!Widoki!!,zwiedzać na własną rekę,Wypożyczyć auto!!!Marinerland i delfiny warto,Palmę i Valdemossę samodzielnie inaczej MARATON!!!Byliśmy 2+3(w tym infant)z Grecosem 8-22.06.2014r,13.070 zł, ale na miejscu DROGO!! poszło jeszcze prawie 3.500 zł!! U nas wygrała Tunezja egzekwo z Fuertą,Majorka,Turcja,Grecja,Bułgaria,Chorwacja i Egipt....Za rok Rodos lub Kos:)

ann
    Pobyt: Czerwiec 2012

Świetny hotel głównie dla rodzin z dziećmi. Blisko plaży z łagodnym zejściem do morza, doskonałe jedzenie, pokoje czyste, codziennie sprzątane. Przepiękny ogród, w którym można znależc mnóstwo zaciszych miejsc. Bardzo dobra oferta aktywnego wypoczynku, świetna grupa animatorów. Karta drinków imponująca, a do tego mnóstwo markowych alkoholi w opcji all. Jedyna niedogodnością jest noszenie kart all inclusive, zamiast bransoletek. Polecam zwiedzenie całej wyspy, bo jest naprawdę urocza.

ada

w czerwcu hotel nie miał jeszcze pelnego oblozenia, czuc było radosne podekscytowanie sezonem, ale panowal spokoj, co nam odpowiadalo, bo nie lubimy mega tłumów ? ani w hotelu, ani na plazy (a ta stosunkowo niewielka, w zatoczce, wodorostowa, w okolicy tez plaza z rafa i lawicami ryb;)). W tym czasie można było ladowac akumulatory, Cieszyc się spokojem i piękną przyroda. Gastronomia rewelacyjna, naprawde na bardzo wysokim poziomie, lokalna, kuchnia wloska, hiszpanska, generalnie poludniowa, naprawde super. Personel ok, czystosc ok, pościel zmieniana po zasygnalizowaniu, komunikacja do sąsiednich miejscowości kolejka, autobus, w samym otoczeniu hotelu niewiele rozrywek;)

ala.de
    Pobyt: Czerwiec 2011

aneta

rewelacyjny hotel! ludzie tam pracujacy (obsluga i animatorzy) trafili w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie. swietna plaza, jak to na poludniu. jedzenie - bogaty wybor, BARDZO smaczne. standard bez zarzutu. zdecydowanie chce sie wracac.

sanchez

super hotel, w którym naprawdę nie można się nudzić.poza tym przepiękna okolica. warto docenić przede wszystkim programy rekreacyjne na wysokim poziomie no i przepyszną kuchnię

gwiazdka z nieba

zdecydowanie uznalśmy z mężem, że to hotel dla ludzi kochających aktywny wypoczynek, sport itp. hotel polożony praktyczne na plaży, z rewelacyjnym zapleczem infrastruktury sportowej, z programem rekreacyjnym.... do tego naprawdę wyrafinowana kuchnia.można wypocząć nie tylko leżąc plackiem na leżaku:)

Panda

wspaniały hotel, w którym spędziliśmy piękne wakacje. jedzenie jak w najlepsze restauracji, każdy mógł wybrać pasujące mu atrakcje (a było ich naprawdę dużo) no i przede wszystkim hotel tuż przy cudownej czystej plaży. obsluga na najwyższym poziomie, a ceny niewygórowane.polecamy!

Anielka

fajne polozenie i duzo tam sie dzieje.dla dzieciakow gry i zabawy,dla leniwych-piekna plaza w poblizu:)