Opinie o hotelu Cala Vinas

• 10 Ciche i kameralne położenie

• 10 Ilość
    • 10 Jakość i smak
    • 10 Obsługa/serwis

• Zalety Dobre położenie. Wspaniałe widoki z okna. Urozmaicona kuchnia. Przemili pracownicy hotelu. Cisza i spokój. Hotel tylko dla dorosłych daje możliwość dobrego wypoczynku :)
    • Wady Dwie malutkie wady: - długi czas oczekiwania na windy - płatna rezerwacja leżaków nad basenem, tych z widokiem na morze :) - trochę to śmieszne i mało profesjonalne...różnicuje w jakiś sposób gości

Nasz pobyt w tym hotelu organizowany był przez Neckermanna i być może dlatego polski rezydent nie znalazł dla nas czasu. Wydaje mi się, że to rezydent powinien zajmować się gośćmi biura, a nie goście powinni szukać rezydenta. Na szczęście wyspa jest tak przyjazna i żyjemy w czasach powszechnego dostępu do internetu, także zwiedzanie można zorganizować sobie "na własną rękę". Polecamy zwiedzanie wyspy samochodem. Poza tym wszytko w najlepszym porządku. Z czystym sercem możemy polecić to miejsce osobom, które szukają dobrego miejsca do wypoczynku.

Madzia
    wyjazd firmowy
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel jest 4 gwiazdkowy, w barze można nabyć napoje alkoholowe z pakietu all inclusive lub za dodatkową opłatą, okolica jest piękna, choć plażowicze muszą iść ok. 2-3 km do dużej, piaszczystej plaży, ta przy hotelu strasznie mała.. Ogólnie hotel jest OK. Polecam.

Darek
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel jest duży i fajny niemal pod każdym względem. Gdy pierwszy raz podszedłem do okna, to z zachwytu ugięły mi się nogi-położenie i widok są naprawdę cudowne. Pokój i łazienka są bardzo ładne, a ich wyposażenie na wysokim poziomie. W pokoju jest telewizor LCD-odbierał TV Polonię. Czystość pokoju oraz całego obiektu uważam za jak najbardziej zadowalające. Personel zna język angielski. W hotelu jest możliwość wypożyczenia samochodu. Do centrum pobliskiego Magaluf jest około 2 km. W okolicach hotelu jest kilka lokali i sklepów, a nawet market. Kilka metrów do hotelu jest przystanek autobusowy. Bardzo smakowało nam podawane pieczywo i obiado-kolacje, natomiast menu śniadań uważamy za zbyt monotonne. Hotel posiada duży i ładny basen.

bebe
    Pobyt: Maj 2009

Bylismy tam przez 9 dni i jesteśmy zachwyceni . Godne polecenia.

michau3
    Pobyt: Kwiecień 2009

maria
    Pobyt: Kwiecień 2008

jas
    Pobyt: Sierpień 2008

Zosia
    Pobyt: Sierpień 2008

Ogólne wrażenie - super !!! Bardzo chwalimy sobie też opiekę rezydentki Rainbow'a, która zawsze była gotowa do pomocy. W tym miejscu chcemy opisać zdarzenie, które nieoczekiwanie nas spotkało. Na dwa dni przed naszym powrotem do kraju - linie lotnicze Futura, którymi mieliśmy wracać - nagle odwołały loty. Biuro Rainbow zapewniło turystom z naszego hotelu aktualny serwis informacyjny na temat zaistniałej sytuacji; w związku z przedłużeniem się pobytu - zorganizowało dodatkowy posiłek oraz bezkolizyjny powrót do kraju. Nasze uznanie dla biura !

Mariusz
    Pobyt: Lipiec 2008

beti
    Pobyt: Maj 2008

Gorąco polecam. Obsługa bardzo miła. Jedzenie wyśmienite. Wysoki standard pokoi. Piękny widok na morze i niewielką zatoczkę z plażą. Okolica cicha i spokojna. Do Magaluf 20 minut z wózkiem dziecięcym, po pagórkowatym terenie :)