Opinie o hotelu Caretta Beach
Grecja / Zakynthos

Caretta Beach: basen, aquapark, zjeżdżalnia

• Hotel położony w otoczeniu Parku Narodowego z siedliskiem żółwi Caretta Caretta.
  • Doskonała lokalizacja: 100 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Atrakcje dla dzieci: park wodny ze zjeżdżalniami, sztuczną falą i leniwą rzeką.
  • Tylko ok. 800 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursuje na plażę 6 dni w tygodniu).

Iza

• Zalety Aquapark Atrakcje dla dzieci w wieczornym parku rozrywki
    • Wady jedzenie pokoje obsługa czystość

Koszmar! Już dawno nie byłam w tak slabym hotelu, to nie 4*, nie wiem czy zasługuje na 3. Jedzenie paskudne - odmrażane, bez smaku, z proszku jajecznica, napoi nie dało się pić. Wszędzie syf! W aquaparku, pokojach, na stołówce przy basenach, wszystko stare, brudne, lepkie. Stołówka, bo nie restauracja, przepełniona, po wszystko kolejki... Obsługa niemiła i opryskliwa, sprzątaczka kręci nosem że musi przyjść za 10 minut, recepcja, że musi naprawić wkładkę do klucza, bo się połamała i nie miałam prądu w pokoju. Dla dzieci super rzeczywiście, ale ja się męczyłam przez tydzień. Jadaliśmy na mieście, bo bałam się, że dzieci się potrują! All inclusive to na pewno nie jest.

Marlena

• Zalety Lokalizacja, brak problemów z komunikacją, park wodny, duża ilość leżaków przy basenach,.
    • Wady Brak działającego wifi - darmowe w lobby ledwo działało, płatne niestety również nie działało, monotonne posiłki.

Hotel ma świetną lokalizację. Dosłownie kawałek od sklepów, restauracji. Pokoje codziennie sprzątane, czyste, ładne. Nie ma na co narzekać. Jedynie pod koniec wyjazdu znudziły nam się posiłki. W ciągu dnia dostępne przekąski. Obsługa bardzo dobra. Zarówno z restauracji jak i barze. Do morza 15 minut spacerkiem. Można podjechać darmowym autobusem. Ciasta , owoce podczas posiłków. Jak najbardziej polecam zarówno rodzinom z dziećmi jak i grupie znajomych.

Aleksandra

• Zalety duże przestronne pokoje i łazienka, baseny dla dzieci i zjeżdżalnie
    • Wady monotonność posiłków i magia ich przetwarzania ze śniadania na lunch a następnie kolację, niestety ale jak na 4* to hotel brudny, w pokojach nieprzyjemny zapach stęchlizny

Niestety samym hotelem byliśmy rozczarowani, na korytarzach brudno, ogryzki po jabłkach które zastaliśmy w dniu przyjazdu nie zostały sprzątnięte ze skrzynki w korytarzu przez cały pobyt jak i inne rzeczy. Jedzenie w restauracji monotonne praktycznie cały czas to samo. Obsługa restauracji, barów bardzo pozytywna. Serwis sprzątający w ogóle nie zauważa gości hotelowych, usłyszenie od nich Kalimera na początek dnia byłoby miłym akcentem a nie spotkanie się z kwaszoną miną i wzrokiem "idźcie już sobie"

Jola

• Zalety Aqua Park sama miejscowość i wyspa
    • Wady Wszystko bardzo kiepskie

Najgorsze wakacje w życiu, ohydne jedzenie bez smaku, soki nie do wypicia, ratowała nas woda zakupiona na mieście.dzieci chorowały żołądkowo-jelitowe na zmianę prawie cały pobyt.brudno.pokoje małe i śmierdzące kanalizacją.jedyny plus Aqua park choć brudny i czynny od 10.30 do 17.snack bar porażka.nie polecam za żadną cenę.do morza daleko ruchliwymi ulicami.

Paulina

• Zalety Aquapark, miła obsługa
    • Wady jedzenie

Bardzo przeciętne jedzenie. Ratownicy robili łaskę że otwierali aquapark w październiku.

Grzegorz

• Zalety aquapark, 200m do miesjcowości Kalamaki
    • Wady jedzenie

Jedzenie niskiej jakości. Nikt głodny nie chodził, ale też nie najadł się ze smakiem. W związku z tym że to był koniec sezonu to ratownicy robili trochę łachę że otwierali aquapark. 800 m. do plaży z dobrym dojściem droga asfaltową.

Asia

• Zalety Czysto w pokojach
    • Wady Zimna woda w basenach Jedzenie

Pokoje bardzo czyste co drugi dzien wymiana ręczników i poscieli. Jedzenie niestety masakra zachaczyl nas upadek Neckermana i hotel ograniczyl posilki do minimum co moim zdaniem jest bardzo nie w porządku w stosunku do innych gości . Basenów z 7 lecz tak zimna woda, że mało kto się w nich kąpał. Za to wyspa przepiękna.

Sebastian

• Zalety Zadbany kompleks, schludna restauracja, świetny Aquapark, możliwość korzystania z innych obiektów sieci, miła i uśmiechnięta obsługa
    • Wady śniadania typowo angielskie, mało lokalnych produktów w restauracji

Każdej rodzinie z dziećmi polecę ten hotel na wypoczynek, bardzo fajny aquapark ze strefami dla dzieci w każdym wieku i wieloma basenami. Pokój czysty i schludny, codziennie sprzątany. Restauracja bardzo ładna i całkiem nowa, niestety śniadania typowo angielskie i brakowało lokalnych potraw i produktów, raczej typowo europejskie jedzenie, obsługa była bardzo miła i pomocna. Szczerze polecam hotel pomimo drobnych mankamentów :)

Justyna

• Zalety Zaangażowany personel, codzienne sprzątanie, aquapark
    • Wady Wiek, doba hotelowa, organizacja przestrzeni

Hotel polsko-angielski: sami Polacy i Brytyjczycy. Zdecydowanie dla rodzin z dziećmi. Super plaża 15min.piechotka od hotelu: idealna dla dzieci-płytkie dno daleko od brzegu, woda ciepła i czysta, piaszczysta, drobne kamyczki przy lekkim uskoku po wejściu do wody-buty specjalne niepotrzebne. Hotel lata świetności ma za sobą, ale pokoje zadbane, sprzątanie codziennie, pościel i ręczniki co 2 dzień.Miły personel, widać że im zależy. Jedzenie typowe, jak w innych hotelowiskach tego typu, śniadania angielskie: kilka rodzajów jajek, tosty, fasolka itp., obiady i kolacje:makarony, ryż, ryba, mięso.Standardowo. Słaba strona to organizacja: jeżeli nie lubisz hałasów wieczorem to nie bierz pokoju w centralnej części przy basenach-animacje wieczorne organizowane są na tamtejszej scenie, do 23 i później jak goście lubią posiedzieć, nie zaśniesz. Doba hotelowa od 14:30-po nocnym przylocie trzeba czekać na pokój do tej godziny. Ogólnie to jeden z naszych lepszych wyjazdów, a byliśmy też na Korfu i Krecie. Polecamy.

Ola

• Zalety Czystość, jedzenie, obsługa, położenie, atrakcje hotelu.

Hotel bardzo przytulny, jedzenie bardzo dobre, chociaż trochę monotonne. Jedynym minusem może być dla niektórych odległość od plaży, jest to ok. 15 minut spaceru, bądź co chwile jeżdżą busy spod hotelu na plażę (My wybieraliśmy spacer, ponieważ droga była dosyć przyjemna, a trochę ruchu się po całych dniach leżenia jest wskazane). Obiekt posiada aquapark co może trochę przeszkadzać w odpoczynku, jednak posiada wiele basenów, które są oddalone od zgiełku, gdzie można się wyciszyć i zrelaksować. Hotel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania i miło zaskoczył. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje bardzo czyste. W hotelu odbywają się animacje w języku polskim, które urozmaicały nasz wyjazd.