Opinie o hotelu Caretta Beach
Grecja / Zakynthos

Caretta Beach: basen, dla dzieci

• Hotel położony w otoczeniu Parku Narodowego z siedliskiem żółwi Caretta Caretta.
  • Doskonała lokalizacja: 100 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Atrakcje dla dzieci: park wodny ze zjeżdżalniami, sztuczną falą i leniwą rzeką.
  • Tylko ok. 800 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursuje na plażę 6 dni w tygodniu).

Jola

• Zalety Aqua Park sama miejscowość i wyspa
    • Wady Wszystko bardzo kiepskie

Najgorsze wakacje w życiu, ohydne jedzenie bez smaku, soki nie do wypicia, ratowała nas woda zakupiona na mieście.dzieci chorowały żołądkowo-jelitowe na zmianę prawie cały pobyt.brudno.pokoje małe i śmierdzące kanalizacją.jedyny plus Aqua park choć brudny i czynny od 10.30 do 17.snack bar porażka.nie polecam za żadną cenę.do morza daleko ruchliwymi ulicami.

Paulina

• Zalety Aquapark, miła obsługa
    • Wady jedzenie

Bardzo przeciętne jedzenie. Ratownicy robili łaskę że otwierali aquapark w październiku.

Grzegorz

• Zalety aquapark, 200m do miesjcowości Kalamaki
    • Wady jedzenie

Jedzenie niskiej jakości. Nikt głodny nie chodził, ale też nie najadł się ze smakiem. W związku z tym że to był koniec sezonu to ratownicy robili trochę łachę że otwierali aquapark. 800 m. do plaży z dobrym dojściem droga asfaltową.

Asia

• Zalety Czysto w pokojach
    • Wady Zimna woda w basenach Jedzenie

Pokoje bardzo czyste co drugi dzien wymiana ręczników i poscieli. Jedzenie niestety masakra zachaczyl nas upadek Neckermana i hotel ograniczyl posilki do minimum co moim zdaniem jest bardzo nie w porządku w stosunku do innych gości . Basenów z 7 lecz tak zimna woda, że mało kto się w nich kąpał. Za to wyspa przepiękna.

Sebastian

• Zalety Zadbany kompleks, schludna restauracja, świetny Aquapark, możliwość korzystania z innych obiektów sieci, miła i uśmiechnięta obsługa
    • Wady śniadania typowo angielskie, mało lokalnych produktów w restauracji

Każdej rodzinie z dziećmi polecę ten hotel na wypoczynek, bardzo fajny aquapark ze strefami dla dzieci w każdym wieku i wieloma basenami. Pokój czysty i schludny, codziennie sprzątany. Restauracja bardzo ładna i całkiem nowa, niestety śniadania typowo angielskie i brakowało lokalnych potraw i produktów, raczej typowo europejskie jedzenie, obsługa była bardzo miła i pomocna. Szczerze polecam hotel pomimo drobnych mankamentów :)

Justyna

• Zalety Zaangażowany personel, codzienne sprzątanie, aquapark
    • Wady Wiek, doba hotelowa, organizacja przestrzeni

Hotel polsko-angielski: sami Polacy i Brytyjczycy. Zdecydowanie dla rodzin z dziećmi. Super plaża 15min.piechotka od hotelu: idealna dla dzieci-płytkie dno daleko od brzegu, woda ciepła i czysta, piaszczysta, drobne kamyczki przy lekkim uskoku po wejściu do wody-buty specjalne niepotrzebne. Hotel lata świetności ma za sobą, ale pokoje zadbane, sprzątanie codziennie, pościel i ręczniki co 2 dzień.Miły personel, widać że im zależy. Jedzenie typowe, jak w innych hotelowiskach tego typu, śniadania angielskie: kilka rodzajów jajek, tosty, fasolka itp., obiady i kolacje:makarony, ryż, ryba, mięso.Standardowo. Słaba strona to organizacja: jeżeli nie lubisz hałasów wieczorem to nie bierz pokoju w centralnej części przy basenach-animacje wieczorne organizowane są na tamtejszej scenie, do 23 i później jak goście lubią posiedzieć, nie zaśniesz. Doba hotelowa od 14:30-po nocnym przylocie trzeba czekać na pokój do tej godziny. Ogólnie to jeden z naszych lepszych wyjazdów, a byliśmy też na Korfu i Krecie. Polecamy.

Ola

• Zalety Czystość, jedzenie, obsługa, położenie, atrakcje hotelu.

Hotel bardzo przytulny, jedzenie bardzo dobre, chociaż trochę monotonne. Jedynym minusem może być dla niektórych odległość od plaży, jest to ok. 15 minut spaceru, bądź co chwile jeżdżą busy spod hotelu na plażę (My wybieraliśmy spacer, ponieważ droga była dosyć przyjemna, a trochę ruchu się po całych dniach leżenia jest wskazane). Obiekt posiada aquapark co może trochę przeszkadzać w odpoczynku, jednak posiada wiele basenów, które są oddalone od zgiełku, gdzie można się wyciszyć i zrelaksować. Hotel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania i miło zaskoczył. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje bardzo czyste. W hotelu odbywają się animacje w języku polskim, które urozmaicały nasz wyjazd.

• Zalety Park wodny Kompleks hotelowy złożony z kilku 2-piętrowych budynków z windą Hotel nastawiony na Polaków Animacje z Grecos Bardzo przyzwoite pokoje Bardzo miła obsługa Urozmaicone jedzenie w hotelowej restauracji Blisko plaży (pod hotelem bus, który zawozi i przywozi z plaży Blisko do sklepów, restauracji i biura Magic Tours Hotel położony jest blisko lotniska (szybki transfer) Całkiem spokojnie pomimo dużej ilości turystów
    • Wady Kuchnia nastawiona na Brytyjczyków Hotel położony jest blisko lotniska (nam akurat nie przeszkadzał dźwięk lądujących/startujących samolotów. Hotel jest położony jakoś tak śmiesznie, że słychać je nieznacznie)

Hotel spełnił nasze oczekiwania. Fajne animacje, fajny park wodny, przyzwoite pokoje, blisko do restauracji, sklepów i plaży. Osobiście polecamy.

• Zalety aqua park, ilość basenów, ilość leżaków
    • Wady bardzo śliskie płytki przy basenach, nie da się chodzić bez upadku, słabe wieczorne animacje, wyglądało jak przygotowane od niechcenia, brudno na terenie hotelu w ciągu dnia, tak jakby nikt w dzień nie zwracał na to uwagi, bardzo niemiła obsługa recepcji,

Pobyt zaliczam niestety do nieudanych, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo przy basenach, najpierw moje dziecko się poślizgnęło, potem mąż (poślizgnięcie zakończone tygodniowym L4 w Polsce jeszcze po powrocie), a hotel oczywiście nic sobie z tego nie robi, dodam, że nie było żadnych oznaczeń, że jest wyjątkowo ślisko, chodzi o płytki przy basenach, nie da się na brzegu basenu usiąść, żeby nie odjechać, jeżeli tam pojedziecie to bardzo uważajcie żeby się nie połamać. Animacje wieczorne marne, chodzi o jakość ich przygotowania, na prawdę można lepiej, w ciągu dnia animatorów nie było widać za bardzo w hotelu, Obsługa recepcji jakby wiecznie obrażona, uśmiech to rzecz obca, Jedzenie ok ale trzeba się przygotować na powtarzalność menu - ale to typowe dla tego rodzaju obiektów, chociaż brak ryb w menu zadziwił nas (nie spotkałam się z tym do tej pory, a to już mój 6 wyjazd do Grecji) Samoloty startujące i lądujące na pobliskim lotnisku mogą być uciążliwe, mnie kilka razy rano obudziły, chociaż mój 4 letni syn spał w najlepsze, także zależy kto co lubi, nie mniej jednak ich widok jest pewnego rodzaju atrakcją dla dzieci. Jeżeli chodzi o pokój (u nas nazwany apartament 3 os.) to wymiary zgadzają się z opisanymi w ofercie, nie mnie jednak przez wstawienie tam 4 jednoosobowych łóżek praktycznie nie można było się poruszać, w całym pokoju jedna mała szafa, nasze dziecko miało swoje ciuchy rozłożone na jednym z łóżek, my się jakość w szafie zmieściliśmy, ale generalnie mało miejsca, łazienka dość przestronna, ale znowu brak miejsca na powieszenie ręczników, oczywiście wszyscy wszystko wieszają na balustradach balkonów, ale uwaga trzeba te rzeczy czymś przypinać. Ja nauczona wieloletnim doświadczeniem zawsze zabieram linkę na pranie i trochę klamerek, zawsze można sobie dorobić miejsce do suszenia, niestety suszarki wolnostojące na stanie pokoi hotelowych to nadal marzenie. Uwaga nie ma w hotelu ręczników basenowych, więc albo należy zabrać z domu lub oczywiście można kupić na miejscu koszt 5-14 EUR w zależności od wielkości, albo jak my przez pierwsze dni korzystać z tych pokojowych w razie potrzeby. Jeżeli ktoś oczekuje międzynarodowego towarzystwa to nie tu, hotel zdominowany przez polaków i anglików (disco polo grane podczas wieczornych animacji).

• Zalety - park wodny - animacje
    • Wady - monotonne jedzienie - park wodny zamykany o 17:30 (otwarty 10:30) - polozenie blisko lotniska (maksymalnie 200-300m) - brak recznikow basenowych - legitymacja podzcas posilkow - snack bar (recykling z posilkow glownyhc)

Generalnie jak cala Grecja należy odjąć jedna gwiazdkę do porównania np z Hiszpania. Postój w kolejce aby zostać zweryfikowany czy należy sie posiłek bardzo negatywnie odebrany szczególnie z małymi wygłodniałymi dziećmi.... Na plus fajne prowadzone zajecia dla dzieci przez polskich animatorow.