Opinie o hotelu Caretta Sea View
Grecja / Zakynthos

Caretta Sea View: obiekt, basen

• Piaszczysta plaża oddalona o ok. 70 m od hotelu.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 400 m od centrum Kalamaki, ok. 2,5 km od Laganas, ok. 4,5 km od miasta Zakynthos.
  • Krótki transfer z lotniska (port lotniczy tylko 3,5 km od hotelu).

Łukasz

• Zalety blisko do plaży, blisko do centrum brak dzieci w hotelu
    • Wady nieogrodzony prysznic, niesmaczne i monotonne jedzenie, napoje i drinki w plastikowych kubkach hotel pełen polaków którzy hałasują do samego rana ( kluby i dyskoteki są 1,5km dalej)

Zaletami hotelu jest na pewno bliskość do plaży i do głównej ulicy, gdzie jest bardzo dużo sklepów, tawern i wypożyczalni aut.Pokój ładny, sprzątany codziennie, a hotelowy taras z widokiem na morze ma swój urok.Jeśli chodzi o zalety to wszystko. Kontynuując temat pokoju, to łazienka wizualnie jest ok, ALE prysznic to jest jakaś masakra bo jest nie ogrodzony, a podłoga źle wypoziomowana przez co po kąpieli woda znajduje się na podłodze całej łazienki, nawet przy wc, drzwiach i nie spływa ona do odpływu. Przed drzwiami musieliśmy mieć ręcznik na podłodze, aby nie roznosić wody po podłodze całego pokoju. Kolejną wadą i to największą według nas to jedzenie. Bardzo mały wybór, codziennie to samo tj. niedosmażony jakiś rodzaj mielonki, jajecznica , o której nie powiedzielibiśmy że została zrobiona z jajek,nieświeże warzywa "desery" złożone z tanich smakowych gotowych pianek. Zresztą jeśli chodzi o te nieszczęsne pianki i inne desery to zostawały one w jakimś stopniu zjedzone i pozostawione w tym samym nieświeżym i nieogarniętym stanie na drugi dzień. Ewidentnie to co nie było zjedzone rano później było przekształcane na jakieś inne "danie" żeby pozbyć się jakoś tego jedzenia, albo troche modyfikowane i podawane następnego dnia. Jeden dzień był urozmaicony bo podano ośmiornice z makaronem. Ludzie byli tak zdziwieni że jest coś nowego i się dosłownie na to rzucili. Dania słabe pod względem smaku, mało doprawione, makaron przegotowany zupa totalnie bez smaku jakiegokolwiek. Wkurzały nas też plastikowe kubeczki na wszystko, na drinki, na sok itp. nie było normalnych szklanek. Barman reklamuje swoje specjały wymyślnymi nazwami a podaje w kubkach spod dystrybutora.

Pokoje w hotelu czyste. Jedzenie dobre. W hotelu jest spokojnie i przyjemnie. Hotel znajduje się blisko piaszczystej plaży. Polecam

Mieczysław

Miejsce warte polecenia na kazda pore roku :) na pewno tu zawitam ponownie za jakis czas. Majac taka baze, mozna zaplanowac pobyt na Zakynthos tak, by byl maksymalnie efektywny.

MALGORZATA

• Zalety Położenie i basen .
    • Wady STRASZNE pokoje, brudne, wszędzie kurz, łaznienka do której strach wejść, !

Niestety wybór hotelu nie należał do najlepszych ,,, 3* to zdecydowanie za mało . Największa tragedia to brudne pokoje ,,,, łazienka chyba nie była sprzątana od lat,, wszędzie kurz, odrapanane drzwi .drogi główniej nie jest uciążliwe, jednak całościowo oceniając tylko hotel dałabym mu najwyzej 2* NIE POLECAM -

Sandra

• Zalety Blisko plaży i centrum.
    • Wady Bardzo mały wybór jedzenia, jedzenie bardzo tłuste, pokoje małe, jeżeli chodzi o ofertę hotelu Caretta Sea View, to wogóle jest oszustwo z tymi zdjęciami. Pokazują zdjęcia aquaparku, liczne zjeżdżalnie, opis że 800 m do innego hotelu, a tak naprawdę jest prawie 1,5 km. Ogłoszenie niezgodne z ofertą jaką proponują. To jest mały kameralny hotel, gdzie 4 gwiazdki nawet przy nim nie leżały, byłam w wielu 3 gwiazdkowych hotelach, gdzie poziom i hotelu i pokoi i jedzenia za które się płaci bo to jest All inclusive, nie przystaje do tego co tu podają, bufel bardzo mały mają zaledwie parę dań, śniadania ok obiad da się zjeść, ale kolacja tragedia, jeżeli ktoś liczy na normalne jedzenie mało tłuste lub bez tłuszczu, to to jest złe miejsce, ale to co zobaczyłam dziś rano przeszło wszystko parówki które były serwowane na śniadanie wyglądały jak by miały conajmniej 4 dni, zwracając uwagę kucharce na to że one są nie świeże, tłumaczą że one są w sosie, bardzo żałuję że nie mogę dodać zdjęcia, by Państwu to pokazać... Mina kucharki po zwróceniu uwagi, również pozostawia wiele do życzenia, ogólnie bardzo mały wybór, brak ciemnego chleba wogóle brak wielu lekkich dań i rzeczy. Po poproszeniu codziennie rano jest ciemny chleb na śniadanie. Na kolację, można zapomnieć o lekkim jedzeniu. Dwa jedzenie jest nie świeże, nie ma kucharzy którzy by robili jedzenie na bierząco, kucharki nie dokładają jedzenia, bemary są puste, nie wymieniają ich i nie zastępują chociażby jakimiś innymi danami.. Żeby zjeść normalne jedzenie, trzeba jechać autobusem który jeździ co h do Caretta Beach tam mają wieloraki wybór od wyboru do koloru mają wszystko czego dusza zapragnie. Przekąsek też które miały być w Hotelu Caretta Sea View też brak ,animacji w hotelu też brak, wifi brak w pokojach ledynie jest przy recepcji. oferta jest niezgodna z opisem jaki znajduję się na stronie.... :) Nie Polecam, ja tu napewno w to miejsce, nigdy więcej nie wrócę.

Nie polecam hotelu Caretta Sea View, jest to jawne i oszustwo oferta niezgodna z opisem...

Sylwia W

• Zalety Bardzo blisko morza , cisza , czysto ,dobre jedzenie ,

Super położenie , piękne widoki ,blisko do morza ,piaszczysta plaża ,miejsce idealne na wypoczynek , basen czysty , leżaki dostępne dla każdego o każdej porze ,hotel ogólnie bardzo czysty , codziennie sprzątane pokoje ,częsta wymiana ręczników dobre jedzeni bardzo miła obsługa ,blisko do centrum . Były obawy co do tego miejsca opinie mocno zniechęcały ale podczas 12 dniowego pobytu miałam wrażenie że jestem w całkiem innym miejscu na prawdę polecam jest to miejsce do którego chce się wrócić .

• Zalety Blisko morza Cisza w hotelu 16+ Ręczniki wymieniane co 2 dni Sprzątanie codziennie Miła obsługa tylko, że smutna
    • Wady Bardzo mały wybór w jedzeniu Zgrzybiały prysznic Brak animacji w hotelu

Mały wybór w posiłkach dobrze, że można korzystać z restauracji w innych hotelach. Polecam Caretta Beach (okolo 1 km). Bardzo duży hotel duży wybór w jedzeniu (tylko na skorzystanie z restauracji trzeba dzien wczesniej sie zapisac w recepcji) oraz super aquapark, który jest na zdjęciach przy hotelu Carreta Sea View.. (to tez moim zdaniem oszustwo, bo lecac tam myslelismy, ze ten aquapark jest w tym hotelu) W barze nie potrafią innych drinków robić niż te co mają na karcie czyli 4 drinki.. ewidentnie barmani nie są zadowoleni ze swojej pracy, bo ciągle chodzą smutni.. Spotkała nas nieprzyjemna sytuacja ze strony Pani z recepcji i Pani Rezydent Klaudii. Skorzystaliśmy z wycieczki na zolwie nie z Grecosa ,bo z Grecosa 29? od osoby a Nas przy wyspie Ślubów w Laganas zaczepiła Polka, gdzie zolwie kosztowały 15? od osoby i jeszcze po nas przyjechali i nas odwiezli. Powiedziała, że jak nam się podobały to prosi, żeby zostawić ulotki w hotelu. Tak zrobiłam. Pani z recepcji oburzona mało co mnie tym swoim wzrokiem nie zabiła. Później Pani Rezydent z wielką pretensja że powinniśmy się cieszyć, że nie dostaliśmy kary za to że zostawiłam ulotki, ze ta z recepcji juz chciala dzwonic do menadzera, ze ma sie juz to nie powtórzyc. Zrobili z zostawienie ulotek jakbym im flaszkę zajumala z baru.. jak już mają taki problem to wystarczyło powiedzieć, żeby nie zostawiać ulotek, że nic się nie stało ale tak na przyszłość.. W Polsce to normalne A skąd miałam wiedzieć ,że w Grecji mają taki problem. Pokoje w hotelach nie zasługują na 4* naciągane 3* . Prysznic zgrzybialy. Klima zepsuta. Lodówka zamiast chlodzic to zamrazala (nie miała żadnych ustawień). W hotelu byli sami Polacy. Bardzo szkoda, że w tym hotelu nie robią żadnych animacji tylko trzeba iść na to do innego hotelu. (Busy w ciągu dnia jeżdżą do Caretta Beach). Wyspa piękna. Kalamaki to taka wies. Polecam Laganas tam super można co robić.

Maria

• Zalety bliskość plaży, widoki

Przepiękny hotel położony przy plaży. Dużym plusem jest możliwość korzystania z Caretty beach czyli wszystkich aquaparków! Widoki bajeczne.

Gość wrzesień 2018

• Zalety Cisza i spokój

Świetny hotel dla rodzin z dziećmi jak i dla par. Wiele możliwości - w hotelu cicho i spokojnie ale można korzystać z hotelu Caretta beach gdzie jest wiele animacji oraz aquapark. Polecam !

Ola

• Zalety Blisko do plaży, spokój, codzienne sprzątanie, wymiana ręczników
    • Wady Mega mała łazienka, brak mydła,

nie są to 4 gwiazdki nawet jak na Grecję. Bateria łazienkowa zardzewiała, umywalka bez spadu, cały osad zostawał,jedzenie ok, ale po 5 dniach to już się powtarzało i nie było co wybrać.Przede wszystkim brak lokalnych przysmaków. Bardzo miła obsługa,natomiast muzyka taka,jakby ktoś komuś umarł.Żadnych najmniejszych animacji. Spokojny hotel, bez gwaru i wrzasków, szkoda że taki zaniedbany.