Opinie o hotelu Caretta Star
Grecja / Zakynthos

Caretta Star: obiekt

• Hotel położony w spokojnej części kompleksu Caretta Resort, z rodzinną atmosferą.
  • Atrakcje dla dzieci: możliwość korzystania z parku wodnego w hotelu Caretta Beach.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (6 dni w tygodniu na plażę kursuje bus hotelowy).
  • Doskonała lokalizacja: 200 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

Margozata56

• Zalety recepcja katarzyna i barman darek z polski

Możliwość korzystania z czterech hoteli sieci CARRETA, ładne pokoje, płytkie piaszczyste i ciepłe

Gość 81

• Zalety Jedyną zaletą był personel. Bardzo miły i pomocny
    • Wady Całość to jedna wielka wada. Pokoje obskurne. Brudne. Pająki. Pleśń. Straszny smród. Łazienka brudna aż odrzucala. Wszystko stare. Nie posprzątane po poprzednich gościach. Jedynie papier toaletowy położony i pościel zmieniona. Brak szafek . Jedną szafa na kilka osób Jedzenie takie sobie. Brak atrakcji dla dzieci. Jeden basen i koniec. Nigdy więcej tam nie pojadę i z serca nie polecam. Zdjęcia z ogłoszenia oszukane. Zrobione nocą żeby było ładniej. Nie dajcie się nabrać.

Jak hotel robotniczy. Naprawdę szok. Nigdy więcej. Nie dajcie się nabrać. Szczerze. Złożyliśmy reklamację i udało nam się zmienić hotel.

Bartosz

• Zalety -bar z drinkami (pozdrowienia dla Darka) -obsługa -pokoje -mozliwość korzystania z usług innych hoteli Carreta -śniadania
    • Wady -obiady i kolacje

Odwiedziłem hotel wraz z dziewczyną. Obsługa bardzo miła, szczególnie barman, który posługuje się językiem polskim. Posiłki nie przypadły nam do gusty, spodziewałem się czegoś lepszego. W Carrecie Beach posiłki lepsze, polecam odwiedzić. Pokoje ładne, czyste. W Hotelu przybywali turyści wyłącznie z Polski w większośći z dziećmi. Polecam ten Hotel ze względu na kompromis cenowy pomiędzy innymi "carretami".

• Zalety Cicha okolica, kameralny hotel. Czysto w pokojach i w restauracji, przyjazny personel.
    • Wady Brak rozrywki,

Jak ktos jedzie odpoczać i nie szuka sobie sam problemów to hotel ok. Mozna korzystac z aqua parku w caretta beach. Sam aqua park dla dzieci super. Jednak zeby isc tam zjesc trzeba pamietac dzien wcześniej aby zarezerwowac w recepcji chęć udziału w posiłku w caretta beach.

Sylwia

• Zalety Bardzo miła i pomocna obsługa. Pokoje codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Dobre położenie, blisko komunikacja miejska oraz wypożyczalnie samochodu. Spokojna okolica
    • Wady Samoloty latające od rana jeżeli ktoś nie lubi hałasu (nam osobiście nie przeszkadzały, lubiliśmy na nie patrzeć leżąc przy basenie). Słabe jedzenie, cały czas to samo.

Nie jest to luksusowy hotel ale wystarczający do wypoczynku. Niestety wygląd dużo gorszy niż na zdjęciach. Z plusów bardzo podobał nam się duży balkon z widokiem na góry. Pokoje ok, łóżko wygodne. W pokoju mała lodówka, czajnik bezprzewodowy, filiżanki i szklanki. Obsługa bardzo miła i pomocna. Codziennie sprzątane pokoje oraz wymieniane ręczniki. Z minusów: bardzo słabe jedzenie i bez smaku. Cały czas to samo. Najlepiej wypadały śniadania gdyż były pyszne pancakes, rogaliki, tosty czy jajka sadzone. Niestety na obiad codziennie jedliśmy frytki z paluszkami rybnymi bo były "najlepsze" lub jedliśmy na mieście. Drinki w barze ok, barmani starali się sprostać wymaganiom smakowym jednak sposób podawania w małych plastikowych kubeczkach niezbyt nam przypasował (picie wina z kubeczka trochę jak pod monopolowym). Bliskość lotniska i latające samoloty akurat nam całkowicie nie przeszkadzały. Były wręcz dodatkową atrakcją leżąc przy basenie. Podsumowując: Wyspa piękna, warto wykupić jakiś fajny rejs (np. na żołwie, błękitne groty i Marathonisi) oraz wypożyczyć samochód i zwiedzić wyspę samodzielnie. Hotel ujdzie na jednorazowy wyjazd aczkolwiek drugi raz do niego bym nie wróciła.

Gosia

• Zalety Blisko caretta bitch gdzie posiłki są bardziej zróżnicowane Ogólnie jesteśmy zadowoleni Polecam :)
    • Wady Drinki w plastiku

Wszystko było fajne Tylko te drinki w plastiku :-( Obsługa meeega uśmiechnięta Dziękujemy

Margozata

• Zalety najlepsza obsługa

wszystko było idealne ... miła obsługa życzę wszystkiego najlepszeg

Damian

• Zalety pyszne jedzenie, doskonała obsługa, prawie przyjazna atmosfera, świetna okazja do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach
    • Wady Zdecydowanie nie dla dzieci! bez placu zabaw

Dla osób ceniących spokój i podróż nie ma animacji.

Tomasa

• Zalety BARDZO DOBRY HOTEL. komfortowe pokoje duży basen

imponujące, naprawdę warte tej klasy !! dobra obsługa, czyste, codzienne sprzątanie. Bliskość lotniska wcale Ci nie przeszkadza, miło jest patrzeć na samoloty lądujące i startujące z takiej odległości. Szczerze polecam !!

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Nieduży hotel, położony w spokojnej okolicy (10 min. spacerkiem od morza), wspaniały personel, fajny taras w restauracji

Polecam ten hotel każdemu kto szuka trochę spokoju, zdala od zgiełku. Pomimo, że hotel oddalony jest o 3 km od lotniska to naprawdę samoloty słychać tylko będąc na zewnątrz budynku (co i tak jest tylko chwilowe i do wytrzymania). Z hotelu idzie się na plażę do 10 min. spacerkiem i to w bardzo ładnym otoczeniu (zadbane ogrody przyhotelowe itp.), więc jest na co popatrzeć i chętnie robi się zdjęcia. Hotel posiada basen oraz brodzik dla dzieci, ale można też korzystać np.z oddalonego o 400 m hotelu Caretta Beach, w której znajduje się Aqua park (dużo różnych zjeżdżalni dla małych i dużych). Jedzenie w hotelu bardzo smaczne, duży wybór, jak czegoś brakuje to można poprosić i obsługa zaraz doniesie. Ogólnie w hotelu pracuje przemiły personel, zarówno panie w recepcji,kelnerzy, kucharze, jak i oczywiście polskiego pochodzenia barman,czyli Darek. :) Darek nie tylko wyczarowuje świetne drinki,ale jest również bardzo pomocny. Naprawdę polecam wizytę w tym hotelu zarówno rodzinom z dziećmi, jak i parom. :)