Opinie o hotelu Caretta Star
Grecja / Zakynthos

Caretta Star: obiekt

• Hotel położony w spokojnej części kompleksu Caretta Resort, z rodzinną atmosferą.
  • Atrakcje dla dzieci: możliwość korzystania z parku wodnego w hotelu Caretta Beach.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (6 dni w tygodniu na plażę kursuje bus hotelowy).
  • Doskonała lokalizacja: 200 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Malgorzata

• Zalety bardzo dobry personel

Super hotel ?????? Polecam dla rodzin z dziećmi szukających spokoju......????????????????????????

• Zalety Idealne miejsce gdy chcemy odpocząć z dala od zgiełku,hałasu

Bardzo ładny hotel, przepiękna okolica. Polecam na wyjazd z ukochana osobą ...!!!

• Zalety W hotelu panuje bardzo miła atmosfera. Pokoje są w średnim standardzie, ale i tak najmniej czasu w nich się spędza. Podczas pobytu można korzystać z całej sieci hoteli caretty i to jest super. Kiedy ma się ochotę na chwile spokoju zostaje się w caretta star, kiedy ma się ochotę na zabawę, rozrywkę - caretta beaach, gdzie są różne atrakcje takie jak Aqua park, zajęcia zorganizowane dla dzieci i rozrywkowe suuuper wieczory! Można tez skorzystać z hotelu nad samym morzem i jeszcze jednym z pięknym widokiem. Barman w hotelu jest najlepszy w swoim rodzaju! Bardzo miły, towarzyski i robi pyszne drinki:) hotel proponuje także różne wycieczki, na które również zachęcam. Bardzo bardzo polecam:)
    • Wady Hotel jest dość blisko lotniska i jeśli ktoś jest wrażliwy na hałas to może spodziewać się pobudek nad ranem. Moim rodzicom to kompletnie nie przeszkadzało, ja jednak miałam z tym problem.

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Jest nieduży, spokojny, można się zrelaksować przy basenie z drinkiem. Kiedy ma się chęć na rozrywkę dosłownie 5 min dalej można DARMOWO korzystać z caretta beach gdzie jest full rozrywki! Nie jest to hotel luksusowy, ale wystarczający do wypoczynku :) Każdy znajdzie coś dla siebie.

• Zalety Very nice hotel !????
    • Wady Is a little bit small but is ok !

I liked very much , small ...nice people....you can go to carreta beach that is near to the carreta star they have there water park and party every night

• Zalety przemiła obsługa, czystość, spokój, cisza, kameralny hotel, a jednocześnie blisko atrakcji
    • Wady trochę monotonne śniadania

Hotel posiada fajną lokalizację. W miarę blisko do hotelu Carreta Beach z aquaparkiem i całym deptakiem atrakcji dla dzieci: dmuchańce, trampoliny, samochodziki itp. Aquapark fantastyczny: schludnie i czysto, baseny zadbane, leżaki może już trochę przeżyły ale nie straszą. Plaża jakieś 800 m od hotelu. Droga do niej asfaltowa z bardzo małym natężeniem ruchu. W sam raz na spacer z dziećmi. Plaża ogólnie piękna, cudowny piasek. Dość daleko można iść od brzegu i nadal jest płytko. Hotel Carreta Star ma genialną obsługę. Pani z recepcji "Chodzący uśmiech" u której można załatwić wszystko. Barmani świetni, Darek mówi po polsku, drinki pyszne i naprawdę szeroki zakres drinków w all inclusive. Panie z kuchni przemiłe, uśmiechnięte. Jedzenie faktycznie troszkę monotonne szczególnie śniadania ale to jest mały hotel. Raz byliśmy na lunchu w Carreta Beach ale tam jest gwarno, no i Anglicy, może i większy wybór jedzenia ale woleliśmy nasz kameralny Carreta Star. Jeżeli chodzi o czystość to wszystko codziennie sprzątane. Ręczniki wymieniane codziennie. Nawet dziwiłam się po co Panie sprzątające codziennie myją kamienną posadzkę przed hotelem bo była naprawdę czysta. Basen hotelowy w sam raz, nie ma tłoku max 10 osób przy basenie, reszta pewnie w aquaparku, ale my byliśmy pod koniec września w sezonie może inaczej. Brodzik ok. Animatorzy w Hotelu Careta Beach świetni. Klub delfinki, który prowadziła Pani Agatka bezkonkurencyjny - syn strasznie zadowolony. Obeszliśmy wszystkie inne hotele z sieci Carreta i jeżeli mielibyśmy wrócić do Kalamaki to tylko do Carreta Star, choć obsługa wszędzie bardzo miła i inne hotele wyglądają bardziej zachęcająco ale jakoś ten hotel mi po prostu gra!

Dan

• Zalety odpowiednia bliskość do centrum miejscowości oraz nie za daleko do plaży
    • Wady zdecydowanie jedzenie, odgrzewane wielokrotnie potrawy. Pod koniec sezonu brak jakichkolwiek starań do poprawy tego faktu, brak aktywności animatorów wypoczynku, Brak posiłków pośrednich w barze, Ubogi zakres oferowanych usług w barze.

Pobyt rekreacyjno wypoczynkowy z jedną wycieczką Grecosa. Pokój zajmowany przez nas - duży rodzinny z dwoma częściami sypialnymi. Słabo wyposażony w meble ułatwiające pobyt: brak szafek na ubrania( wszystko w walizkach bo szafa z 4 wieszakami na dole zawalona kocami oraz jedynie dwie półki), brak przynajmniej stojaków na

PAWEL

• Zalety Możliwość korzystania z infrastruktury sąsiednich hoteli tego samego właściciela,
    • Wady Pokoje, brak plaży

Hotel spełnia oczekiwania 3*, pokój duży, czysty, łazienka nie powala, ale to tylko łazienka, dość czysta, obsługa przyjazna, pomocna, spełniająca różne życzenia. Jedzenie , dość smaczne, każdy może coś znaleźć dla siebie. Odległość do plaży około 500 m

• Zalety recepcja katerina

Wyspa przepiękna, a byliśmy na kilku innych. Hotel bardzo dobry, kucharz (Monika) znakomity, serwis bardzo dobry. Drinki jak wszędzie słabe, piwo i wino ok. Polecam wypożyczenie samochodu (raczej niedrogo) i własne zwiedzanie wyspy. Ogólnie fantastyczne widoki, piękne plaże i sympatyczni Grecy.

Mirosław

• Zalety Jest częścią sieci 4 hoteli, w tym parku wodnego oraz 2 hoteli zlokalizowanych przy plaży, można korzystać z infrastruktury i posiłków oferowanych w pozostałych 3 hotelach.
    • Wady Standard w odniesieniu do pozostałych 3 hoteli jest niższy, jednak za cenę spokoju i przy zdecydowanie lepszej ofercie cenowej.

Zdecydowanie polecam wakacje w hotelu Caretta Star, nie rozumiem skrajnie negatywnych opinii, w mojej w mojej ocenie jak zwykle oczekiwania naszych rodaków wykraczają poza realia greckich wakacji. Obsługa hotelowa bardzo miła, na czystość też nie można narzekać.

Mirela

• Zalety hotel cichy, dobra lokalizacja pomiędzy morzem a caretta beach obsługa: kelnerzy, barmani, sprzątaczki, recepcja!! uśmiechnięta, pomocna!! kelnerzy bardzo pracowici!!!
    • Wady MIEJSCOWOŚĆ BARDZO SPOKOJNA, BARDZO DUŻO POLAKÓW NA ULICACH BRAK TAWERN NAD SAMĄ PLAŻĄ. TAWERNY JEDYNIE NA GŁÓWNEJ ULICY MIASTA

muszę się wypowiedzieć. jadąc na wakacje jechałam z duszą na ramieniu po tych wszystkich złych opiniach nie wiedziałam czego się naprawde spodziewac.ale już byłam wróciłam i jestem zadowolona!!! hotel PRZYZWOITY, pokoje czyste, sprzątane codziennie, klimatyzacja super schładzająca. obsługa we wszystkich carretach mega mega uśmiechnięta, pomocna, życzliwa!!!!! byliśmy na wakacjach rodziną 4 osobową 7-14 września więc już tak naprawdę końcówka sezonu, pracownicy mogą być zmęczeni ALE NIE POKAZUJĄ TEGO!!! WSZYSCY SUPER/. KELNERZY, BARMANI, RECEPCJA. ANIMATORZY GRECOSA NA 6+ PRZYJACIELSCY, ENERGICZNI. HOTEL POŁOŻONY W FAJNEJ LOKALIZACJI DO MORZ JAK I DO CARETTA BEACH!!! LOTNISKO I SAMOLOTY JAK DLA NAS STANOWIŁY ATRAKCJĘ A NIE UDRĘKE. CO do jedzenia!!!! zarówno potrawy z kuchni europerjskiej jak i greckiej. faktycznie w hotelu caretta beach większy wybór. można się zapisywac i jest tam codziennie. jedzenie jest urozmaicone ALE NP. KIEDY mamy do wyboru frytki, makaron, ryż, kurczaka, jagnięcine i klopsikii sami sobie nie potrafimy codziennie skomponować inneh porcji tylko nakładamy frytki, kurczak pomidor to można miec pretensje tylko do siebi ze przez cały pobyt je się to samo!!!! polacy tak mają w wiekszości ze jak widzą wiecej do wyboru to nakładają troche tego troche tego i stad wrażenie ze ciągle jedno i to samo!!!! ale wybór w jedzieniu jest!!!!!! a co nakładamy zależy od nas!!!! WYCIECZKI WYKUPILIŚMY Z ZANTE MAGIC TOURS I SĄ REWELACYJNE-PRZEWODNICZKI THE BEST!!! SUPER WSPOMNIENIA. SAMA WYSPA PIĘKNA!!! TRZEBA SZUKAĆ I ODKRYWAĆ CUDOWNE MIEJSCA KTÓRE W SOBIE KRYJE!!! POLECAM!!!!