Opinie o hotelu Caretta Star
Grecja / Zakynthos

Caretta Star: budynek główny, basen

• Hotel położony w spokojnej części kompleksu Caretta Resort, z rodzinną atmosferą.
  • Atrakcje dla dzieci: możliwość korzystania z parku wodnego w hotelu Caretta Beach.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (6 dni w tygodniu na plażę kursuje bus hotelowy).
  • Doskonała lokalizacja: 200 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.

Kobieta

• Zalety Jedyną zaletą to miła obsługa, reszta dramat
    • Wady Klimatyzator nad łóżkiem, małe pomieszczenie jak na pokój 4 osobowy, smród z klimatyzacji, brak wi-fi w pokojach, ogólnie bardzo niski standard

Niestety hotel na żywo wiele traci, w stylu lat 70. Brudny i zaniedbany. Jedzenie okropne, nie jestem wymagająca, ale ileż razy można jeść jajecznicę, czy grzyby smażone. Na kolacji posiłki z obiadu. Niestety byliśmy zmuszeni korzystać z okolicznych restauracji. Miejsce piękne, natomiast hotel za takie pieniądze i all inclusive nie jest tyle wart ile żąda biuro.

Zbigniew

• Zalety Bardzo miła obsługa, w większości mówiąca po polsku. Blisko bliźniaczego hotelu z fajnym aquaparkiem. Kilka minut drogi od lotniska. Hotel czysty i zadbany w spokojnej okolicy.
    • Wady Niektórzy narzekali na hałas lądujących i startujących samolotów ale nam to jakoś nie przeszkadzało. Dla dzieci to nawet była atrakcja. Zimne napoje były kiepskie, cola to nie Coca-Cola tylko jakaś tania imitacja z resztą jak reszta napoi

Śmiało mogę polecić ten hotel. W trakcie naszego pobytu w lipcu wszyscy goście byli z Polski. Kelnerzy mówili po polsku, barman Polak. Pokoje sprzątane co 2 dni. TV w pokoju bezużyteczne bo leciały same greckie kanały, których nie dało się oglądać więc bajki dzieciom nie szło puścić ale to mało istotne. Fajny basen hotelowy gdzie zawsze można było znaleźć wolne leżaki. Ok 5-7 min drogi pieszo do hotelu Caretta Bleach gdzie jest aquapark, z którego nie mogłem wygonić moich dzieciaków. Sam też się fajnie tam bawiłem. Do plaży spacerem trochę daleko bo około 10 min. Niby wyjeżdżały spod hotelu jakieś darmowe busy na plażę i aquapark ale nie skorzystaliśmy ani razu. Pokoje schludne bez szału ale nam większych luksusów nie było potrzeba. Ogólnie całość na plus choć nie mam porównania bo był to nasz pierwszy pobyt w Grecji. Porównując z Turcją, w Grecji było lepiej.

Robert

Blisko do plaży. Blisko do lotniska. Krótki transfer lotnisko Hotel. Smaczne posiłki. Super kelner przy basenie, Darek !

Kinga

• Zalety + basen rzeczywiscie jest
    • Wady - brak spokoju - brzydka plaza - ruchliwa ulica tuz obok - łazienka zagrzybiała - robactwo - brzydkie pokoje - cena nieadekwatna do jakosci - rozczarowujący - all inclusive - slabe jedzenie, mala ilosc, monotonne, czesto brak przekasek - nie spelnia norm BHP- barierki

1. Hotel usytuowany jest przy ruchliwej ulicy ? nie ma spokojnych, milych spacerow do Caretta Beach (chyba ze w marcu, listopadzie) 2. Bus który miał dojezdzac do hoteli ? na caly pobyt widzieliśmy go tylko 1 raz ? spóźniony o 25 min 3. All Inclusive ? bardziej jak 3 posilki dziennie. 3 min po zakończeniu sniadania kelner nie chciał dac nam szklanki soku dla 4 letniego syna przy 36st upale (!) Brak przekąsek w barze ? były bardzo rzadko 4. Jedzenie monotonne, mala ilość. Obsluga nie donosi jedzenia jeśli się skończy?. 5. Brak spokoju przez latające co 5-10 min samoloty ? straszny hałas, TRZESACY się budynek ( nie wyolbrzymiam tego) 6. Plaza przy Caretta Sea View ? niestety, najgorsza plaza na całej wyspie.. -brudna, brudny piasek 7. Łazienka- brzydka, niedomykajacy i zagrzybiały prysznic (!!!) 8. Zapomijcie o butelkowanej wodzie w pokojach 9. Robactwo w pokojach (!!!) 10. Pokoje sa przestylizowane na zdjęciach ? w rzeczywistości marna kopia tego co widać w portalu ( my mielismy "apartament" na zdjeciach zwykly pokoj wyglada o niebo lepiej niz nasz "apartament") 11. Absolutnie zawyzona kwota 12. Barierki ktore sa przymocowane na krotkie aluminiowe listwy - nie spelniajace podstwawowych norm BHP 13. Jesli poprosisz o zmiane poscieli to dadza ci czysta posciel - zmien sobie sam. 14. Wszystko stare i niedomyte Nikomu nie zycze pobytu w tym hotelu , bardziej jak hostel (słaby) - ROZCZAROWUJACY

Sergiusz

• Zalety Położenie, obsługa, jedzenie.
    • Wady Odnowić

Hotel sympatyczny, troszkę staromodny. Pokoje czyste codzienne sprzątane. Jedzenie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Kuchnia lokalna plus kontynentalna. Basen głęboki maks. 180 cm. Goście e zasadzie tylko z Polski. Obsługa miła stara się po polsku. Barman pochodzi z Polski. Wszędzie blisko, sklepy w odległości kilku minut spacerkiem. Do aqua parku 10 minut, do długiej piaszczystej plaży 15 minut. Samoloty mało uciążliwe. W nocy nie latają. Kameralny hotel ze spokojnymi gośćmi z dziećmi. Brak głośnych imprez, drink bar zamykany o 23. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.

JULIA

• Zalety serwis bardzo dobry

Wyspa przepiękna, a byliśmy na kilku innych. Hotel bardzo dobry, kucharz znakomity, serwis bardzo dobry. Drinki jak wszędzie słabe, piwo i wino ok. Polecam wypożyczenie samochodu (raczej niedrogo) i własne zwiedzanie wyspy. Ogólnie fantastyczne widoki, piękne plaże i sympatyczni Grecy.

Pluta36

• Zalety Jedzenie, Lokalizacja, Rewelacyjna obsługa

Hotel usytuowany w przepięknym, malowniczym otoczeniu, Znajduje się blisko piaszczystej plaży, lotniska i miejscowości Kalamaki. Fantastyczny personel hotelowy. Można się w pełni zrelaksować i wypocząć, napawając przy tym oczy niesamowitymi krajobrazami, które na długo pozostaną w pamięci.

• Zalety BARDZO FAJNY HOTEL

Dominika Rodzina z dziećmi Super hotel, super obsługa,polecam gorąco wszystkim, którzy chcą zapomnieć o całym świecie. Byliśmy z dwuletnim synkiem...bawił się świetnie. Obsługa wyrozumiała i pomocna.

Margozata56

• Zalety recepcja katarzyna i barman darek z polski

Możliwość korzystania z czterech hoteli sieci CARRETA, ładne pokoje, płytkie piaszczyste i ciepłe

Gość 81

• Zalety Jedyną zaletą był personel. Bardzo miły i pomocny
    • Wady Całość to jedna wielka wada. Pokoje obskurne. Brudne. Pająki. Pleśń. Straszny smród. Łazienka brudna aż odrzucala. Wszystko stare. Nie posprzątane po poprzednich gościach. Jedynie papier toaletowy położony i pościel zmieniona. Brak szafek . Jedną szafa na kilka osób Jedzenie takie sobie. Brak atrakcji dla dzieci. Jeden basen i koniec. Nigdy więcej tam nie pojadę i z serca nie polecam. Zdjęcia z ogłoszenia oszukane. Zrobione nocą żeby było ładniej. Nie dajcie się nabrać.

Jak hotel robotniczy. Naprawdę szok. Nigdy więcej. Nie dajcie się nabrać. Szczerze. Złożyliśmy reklamację i udało nam się zmienić hotel.