Caretta Star
Grecja / Zakynthos

Caretta Star: obiekt

• Hotel położony w spokojnej części kompleksu Caretta Resort, z rodzinną atmosferą.
  • Atrakcje dla dzieci: możliwość korzystania z parku wodnego w hotelu Caretta Beach.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowych kursuje na plażę 6 dni w tygodniu).
  • Doskonała lokalizacja: 200 m do centrum Kalamaki, ok. 2 km do Laganas, ok. 4 km do Zakynthos.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

• Zalety Very nice hotel !????
    • Wady Is a little bit small but is ok !

I liked very much , small ...nice people....you can go to carreta beach that is near to the carreta star they have there water park and party every night

• Zalety przemiła obsługa, czystość, spokój, cisza, kameralny hotel, a jednocześnie blisko atrakcji
    • Wady trochę monotonne śniadania

Hotel posiada fajną lokalizację. W miarę blisko do hotelu Carreta Beach z aquaparkiem i całym deptakiem atrakcji dla dzieci: dmuchańce, trampoliny, samochodziki itp. Aquapark fantastyczny: schludnie i czysto, baseny zadbane, leżaki może już trochę przeżyły ale nie straszą. Plaża jakieś 800 m od hotelu. Droga do niej asfaltowa z bardzo małym natężeniem ruchu. W sam raz na spacer z dziećmi. Plaża ogólnie piękna, cudowny piasek. Dość daleko można iść od brzegu i nadal jest płytko. Hotel Carreta Star ma genialną obsługę. Pani z recepcji "Chodzący uśmiech" u której można załatwić wszystko. Barmani świetni, Darek mówi po polsku, drinki pyszne i naprawdę szeroki zakres drinków w all inclusive. Panie z kuchni przemiłe, uśmiechnięte. Jedzenie faktycznie troszkę monotonne szczególnie śniadania ale to jest mały hotel. Raz byliśmy na lunchu w Carreta Beach ale tam jest gwarno, no i Anglicy, może i większy wybór jedzenia ale woleliśmy nasz kameralny Carreta Star. Jeżeli chodzi o czystość to wszystko codziennie sprzątane. Ręczniki wymieniane codziennie. Nawet dziwiłam się po co Panie sprzątające codziennie myją kamienną posadzkę przed hotelem bo była naprawdę czysta. Basen hotelowy w sam raz, nie ma tłoku max 10 osób przy basenie, reszta pewnie w aquaparku, ale my byliśmy pod koniec września w sezonie może inaczej. Brodzik ok. Animatorzy w Hotelu Careta Beach świetni. Klub delfinki, który prowadziła Pani Agatka bezkonkurencyjny - syn strasznie zadowolony. Obeszliśmy wszystkie inne hotele z sieci Carreta i jeżeli mielibyśmy wrócić do Kalamaki to tylko do Carreta Star, choć obsługa wszędzie bardzo miła i inne hotele wyglądają bardziej zachęcająco ale jakoś ten hotel mi po prostu gra!

Dan

• Zalety odpowiednia bliskość do centrum miejscowości oraz nie za daleko do plaży
    • Wady zdecydowanie jedzenie, odgrzewane wielokrotnie potrawy. Pod koniec sezonu brak jakichkolwiek starań do poprawy tego faktu, brak aktywności animatorów wypoczynku, Brak posiłków pośrednich w barze, Ubogi zakres oferowanych usług w barze.

Pobyt rekreacyjno wypoczynkowy z jedną wycieczką Grecosa. Pokój zajmowany przez nas - duży rodzinny z dwoma częściami sypialnymi. Słabo wyposażony w meble ułatwiające pobyt: brak szafek na ubrania( wszystko w walizkach bo szafa z 4 wieszakami na dole zawalona kocami oraz jedynie dwie półki), brak przynajmniej stojaków na

PAWEL

• Zalety Możliwość korzystania z infrastruktury sąsiednich hoteli tego samego właściciela,
    • Wady Pokoje, brak plaży

Hotel spełnia oczekiwania 3*, pokój duży, czysty, łazienka nie powala, ale to tylko łazienka, dość czysta, obsługa przyjazna, pomocna, spełniająca różne życzenia. Jedzenie , dość smaczne, każdy może coś znaleźć dla siebie. Odległość do plaży około 500 m

• Zalety recepcja katerina

Wyspa przepiękna, a byliśmy na kilku innych. Hotel bardzo dobry, kucharz (Monika) znakomity, serwis bardzo dobry. Drinki jak wszędzie słabe, piwo i wino ok. Polecam wypożyczenie samochodu (raczej niedrogo) i własne zwiedzanie wyspy. Ogólnie fantastyczne widoki, piękne plaże i sympatyczni Grecy.

Mirosław

• Zalety Jest częścią sieci 4 hoteli, w tym parku wodnego oraz 2 hoteli zlokalizowanych przy plaży, można korzystać z infrastruktury i posiłków oferowanych w pozostałych 3 hotelach.
    • Wady Standard w odniesieniu do pozostałych 3 hoteli jest niższy, jednak za cenę spokoju i przy zdecydowanie lepszej ofercie cenowej.

Zdecydowanie polecam wakacje w hotelu Caretta Star, nie rozumiem skrajnie negatywnych opinii, w mojej w mojej ocenie jak zwykle oczekiwania naszych rodaków wykraczają poza realia greckich wakacji. Obsługa hotelowa bardzo miła, na czystość też nie można narzekać.

Mirela

• Zalety hotel cichy, dobra lokalizacja pomiędzy morzem a caretta beach obsługa: kelnerzy, barmani, sprzątaczki, recepcja!! uśmiechnięta, pomocna!! kelnerzy bardzo pracowici!!!
    • Wady MIEJSCOWOŚĆ BARDZO SPOKOJNA, BARDZO DUŻO POLAKÓW NA ULICACH BRAK TAWERN NAD SAMĄ PLAŻĄ. TAWERNY JEDYNIE NA GŁÓWNEJ ULICY MIASTA

muszę się wypowiedzieć. jadąc na wakacje jechałam z duszą na ramieniu po tych wszystkich złych opiniach nie wiedziałam czego się naprawde spodziewac.ale już byłam wróciłam i jestem zadowolona!!! hotel PRZYZWOITY, pokoje czyste, sprzątane codziennie, klimatyzacja super schładzająca. obsługa we wszystkich carretach mega mega uśmiechnięta, pomocna, życzliwa!!!!! byliśmy na wakacjach rodziną 4 osobową 7-14 września więc już tak naprawdę końcówka sezonu, pracownicy mogą być zmęczeni ALE NIE POKAZUJĄ TEGO!!! WSZYSCY SUPER/. KELNERZY, BARMANI, RECEPCJA. ANIMATORZY GRECOSA NA 6+ PRZYJACIELSCY, ENERGICZNI. HOTEL POŁOŻONY W FAJNEJ LOKALIZACJI DO MORZ JAK I DO CARETTA BEACH!!! LOTNISKO I SAMOLOTY JAK DLA NAS STANOWIŁY ATRAKCJĘ A NIE UDRĘKE. CO do jedzenia!!!! zarówno potrawy z kuchni europerjskiej jak i greckiej. faktycznie w hotelu caretta beach większy wybór. można się zapisywac i jest tam codziennie. jedzenie jest urozmaicone ALE NP. KIEDY mamy do wyboru frytki, makaron, ryż, kurczaka, jagnięcine i klopsikii sami sobie nie potrafimy codziennie skomponować inneh porcji tylko nakładamy frytki, kurczak pomidor to można miec pretensje tylko do siebi ze przez cały pobyt je się to samo!!!! polacy tak mają w wiekszości ze jak widzą wiecej do wyboru to nakładają troche tego troche tego i stad wrażenie ze ciągle jedno i to samo!!!! ale wybór w jedzieniu jest!!!!!! a co nakładamy zależy od nas!!!! WYCIECZKI WYKUPILIŚMY Z ZANTE MAGIC TOURS I SĄ REWELACYJNE-PRZEWODNICZKI THE BEST!!! SUPER WSPOMNIENIA. SAMA WYSPA PIĘKNA!!! TRZEBA SZUKAĆ I ODKRYWAĆ CUDOWNE MIEJSCA KTÓRE W SOBIE KRYJE!!! POLECAM!!!!

Aga

• Zalety Cicha, spokojna okolica. Czyste pokoje. Obsługa fantastyczna.

Hotel położony w cichej spokojnej okolicy. Jeśli ktoś szukał rozrywek i hałasu doskonale sprawdzał się hotel Caretta Beach. Basen czysty,zadbany. Barman Darek fantastyczny i przemiły. Jedzenie bardzo smaczne. Polecam

• Zalety pyszne jedzenie czyste pokoje miła obsługa ( barman mówiący po polsku ) spokojna okolica

Tydzień temu wróciliśmy z wakacji w Carreta Star i jesteśmy zachwyceni pod każdym względem. Ludzie którzy narzekają na jedzenie, czystość czy cokolwiek innego mijają się z prawdą. Byliśmy 4 osobową rodziną w tym dwoje dzieci 3 i 5 lat. Byliśmy zakwaterowani w pokoju z dużym łóżkiem sypialnianym, który również posiadał oddzielną sypialnię z dwoma pojedynczymi łóżkami dla dzieci. Pokoje bardzo ładne, delikatne pastelowe kolory w połączeniu z białymi meblami prezentowały się naprawdę schludnie i z przyjemnością spędzało się tu czas. Z sypialni głównej wychodziło się na taras, plusem była zamontowana moskitiera w drzwiach balkonowych, która chroniła przed komarami i muchami. Telewizor ustawiony na TVP INFO, ale istniała możliwość ustawienia kanałów po grecku i angielsku, w tym bajek dla dzieci, mąż z tej opcji skorzystał . W Łazience również do niczego nie można się przyczepić. Jeżeli chodzi o czystość pokoju i łazienki to byliśmy pozytywnie zaskoczeni, pomieszczenia sprzątane codziennie w ciągu 8 dniowego pobytu, w tym 2 razy wymieniona pościel , a ręczniki 3 razy, także czystość na najwyższym poziomie. W hotelu przebywali sami Polacy, ale nam to w żaden sposób nie przeszkadzało, wręcz nasze dzieci były zadowolone, ponieważ miały możliwość zabawy z rówieśnikami i rozmowy z nimi. Hotel dysponował prostokątnym basenem, który nie był przepełniony, ponieważ Carreta Star to sieć 4 hoteli i goście mogli korzystać z pozostałych hoteli, jak również brodzikiem dla dzieci . Wokół basenu leżaki i parasole, również nie było problemu ze znalezieniem wolnych. Przy basenie znajdował się bar, barman Darek bardzo miły, posługiwał się językiem polskim, alkohole w barze bardzo smaczne, jedynie piwo mogłoby być lepsze. Hotel bardzo kameralny, można było w spokoju pójść spać, żadnych hałasów. Jeżeli chodzi o jedzenie to byliśmy bardzo usatysfakcjonowani. Serwowano dania kuchni europejskiej, jak również potrawy kuchni greckiej. Codziennie na obiad i kolację były podawane inne dania, jak również takie które były niezmienne. Na przykład na śniadanie zawsze było pieczywo, jajka w różnych odsłonach, bekon smażony, wędlina, ser, dżem, nutella, jogurty owocowe, rogaliki, jak i warzywa i owoce. Obiady zawsze zawierały frytki, nuggetsy i paluszki rybne (menu-dzieci),rybę, zupę, pieczone ziemniaki, kurczaka pod różnymi postaciami, rybę i sałatkę grecką, oprócz tego serwowano zawsze kilka rodzajów mięsa, zapiekanek, różne sałatki i desery w tym: ciasta z różnymi kremami, rogaliki, czy babeczki. Jedzenie naprawdę nie było monotonne szczególnie obiad i kolacja, każdy z naszej rodziny miał zawsze możliwość zjedzenia czegoś pysznego i innego posiłki były dobrze doprawione i nie brakowało im smaku, a desery były najlepsze na ziemi. Chodziliśmy również na posiłki do hotelu Carreta Beach( trzeba było się na nie zapisywać dzień wcześniej w Carreta Star w recepcji) tam serwowano to samo plus 3 razy więcej dań i deserów, po prostu raj dla podniebienia. Jedzenie cudowne, nie wiem jak ktoś mógł narzekać!! Do hotelu Carreta Beach z hotelu Carreta Star z 2 dzieci , wolnym krokiem szliśmy 7 minut, z zegarkiem w ręku, korzystaliśmy z restauracji, dyskoteki dla dzieci, prowadzonej przez polskich lub brytyjskich animatorów. Dzieci były zachwycone i szczęśliwe. Korzystaliśmy również aktywnie z Aqua Parku z ratownikami. Podzielony był on na 3 części , w tym wielki brodzik z kilkunastoma zjeżdżalniami dla dzieci, my również z nich korzystaliśmy szalejąc z dziećmi?, jak i część ze zjeżdżalniami od 120 cm. Było ich 6 , każda fajna, jedne dla bardziej odważnych, Na 2 zjeżdżało się pontonami . Była również zjeżdżalnia pomarańczowa, naprawdę dla odważnych, ja miałam serce w gardle jak pierwszy raz jechałam na niej, tam również korzystało się z pontonu. Park oferował również leniwą rzekę, pływało się na pontonie. Super sprawa, również z małymi dziećmi , jak i basen ze sztuczną falą. Leżaków nad basenem było pod dostatkiem, dla nikogo nie mogło zabraknąć. Aqua park , naprawdę usatysfakcjonował naszą całą rodzinę. Bawiliśmy się cudownie przez cały tydzień. W drodze z hotelu do hotelu było pełno sklepów z pamiątkami, naprawdę w bardzo korzystnych cenach, jak i restauracji. Jeżeli chodzi o plażę, to z Carreta Star szło się na nią około 10 minut. Plaża bardzo czysta, piaszczysta, woda cieplutka. W pobliżu hotelu latały samoloty, kilkanaście dziennie, hałas był dość duży, ale trwał do 5 sekund. Samoloty były wręcz atrakcją dla nas. Wspomnieć również muszę o personelu obu hotelów, zarówno, kelnerki, recepcjonistki , jak i reszta załogi byli bardzo mili i serdeczni. Wycieczki fakultatywne, polecam kupować u sprzedawców na głównej ulicy. Ceny 3 krotnie niższe, polecam również wypożyczyć samochód, aby zwiedzić wyspę, my korzystaliśmy z wypożyczalni Euro Hire, pełen profesjonalizm, także warto skorzystać. Podsumowując moją długą opinię polecam każdemu ten hotel, w połączeniu z korzystaniem z hotelu Carreta Beach. Jeszcze tam wrócimy.

Ewelina

• Zalety Obsługa bardzo pomocna i miła, basen w porządku, blisko do centrum, carrety beach, kameralnie cicho i spokojnie idealne dla rodzin
    • Wady Jedzenie fatalne mimo ze dzieciom smakowalo ja chodzilam głodna, spory kawałek na plażę

Jesli chodzi o pokoj to czysty i skromny, pani sprzata lepiej po zostawieniu napiwku, brakowalo tv z polskim programem np. myzycznym.Jedzenie kiepskie ja bylam glodna, wolę Polska kuchnie jednak moja rodzina najedzona...basen ok, drinki ok można było sie ululac.. Barman mily ale juz chyba zmęczony... internet faktycznie kiepski no ale to wakacje... piekna plaża , cudne widoki polecam wykupic wycieczke w magic tours...blisko do.lotniska ... mozna bylo obserwowac ciagle loty samolotów dla nas duza atrakcja...Aqua park super... zabawni ratownicy... atmosfera na 6 z plusem... brakowało mi owoców w innych hotelach carrety inne jedzenie wiekszy wybor... nie żałuję polecam.