Opinie o hotelu Cavo D'oro
Grecja / Zakynthos

Cavo D'oro

Paulina

• Zalety -przepyszne jedzenie -bardzo miła obsługa -blisko gór i morza -dobra lokalizacja -fajne animacje
    • Wady Nie zauważyłam.

Hotel super, jedzenie wyjątkowo smaczne, gorące i urozmaicone (a osoby, które preferują posiłki bezmięsne nie będą zawiedzone :)). Pokoje bardzo ładne i czyste, my mieliśmy budynki oddalone od głównego i to naprawdę wspaniała lokalizacja, jest ciszej, jest własny kameralny basen (można tez oczywiście korzystać z większego basenu) i słychać nocą szum morza. Drinki bardzo smaczne i dość mocne, kelnerzy i barmani bardzo uprzejmi. Przy samym hotelu sklep, restauracje, przystanek autobusowy, biura wycieczkowe itp. Nie polecam biura, które jest na przeciwko hotelu... Ale to już dłuższy temat! Na plażę lepiej podejśc kawałek dalej, można podjechać rowerem :) Ta najbliżej hotelu jest stosunkowo mała i wąska ale zadbana, z łagodnym zejściem do morza. Zaraz przed rondem jest droga prowadząca w góry - koniecznie trzeba się wybrać, przepięknie! Na animacjach w ciągu dnia nie byliśmy ale wieczorem codziennie było mini disco dla dzieci (a potem bingo, karaokę lub inne dla dorosłych), córeczka zachwycona :D

Pobyt: Październik 2017

• Zalety położenie, pokoj, obsługa baru uczy się od polaków polskiego, animacje na bdb poziomie, dużo możliwości zwiedzania wyspy (auto, wycieczki)
    • Wady jedynie jak pisałem w opinii troszkę jedzenie mogłoby być lepsze a tak to nie ma wad !

Hotel w fajnym położeniu - spokojnie i cicho oraz niedaleko do plaży. Przylecieliśmy na początku października i mimo że Pani z biura mówiła iż zakhyntos to już zimno to się grubo myliła. 7dni słońca od 24-27st w cieniu uważam za idealną temperaturę bo taką mieliśmy. Ludzie obsługujący naprawdę rewelacja. Zarówno bar jak też animatorzy przyjaźni i mimo dużej ilości godzin pracy uśmiech im nie znikał z twarzy(szacunek)- dużo zabaw i w sumie też radości. Każdy wieczór to inna treść animacji.Jedzenie w hotelu w sumie ok. każdy z nas się najadł ale są potrawy średniej jakości i nie doprawione ala pod Brytyjczyków. Sądzę że to jest tak wszędzie na all inclusive. Ważne że był taki wybór, że coś dobrego się znalazło. Czystość w hotelu też ok. - co 2 dni wymieniane ręczniki i sprzątane. Naprawdę człowiek myśli tylko gdzie pojechać wypocząć bo naprawdę jest co robić na wyspie. Super odcięcie. Hotel warty polecenia - wyspa również.

szymon1989

• Zalety bliskość od plaży, dobre pokoje (szczególnie w budynku 6), trzy baseny, cicha okolica
    • Wady zamykają bar o 23 - 23:30

Urzekające położenie, spokojny wypoczynek (byliśmy z 5-cio miesięcznym dzieckiem). Dla rodzin z dziećmi - idealny. Bardzo polecam.

Waldemar i Inga
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Spokojna cicha miejscowość Blisko plaży Czyste, przestronne pokoje z tarasem Miła obsługa

W hotelu przebywałem z żoną pod koniec maja 2017. Wycieczkę wykupiliśmy w last minute, w cenie 3500zł za dwie osoby. Trafił nam się pokój w nowszej części, w tych dwóch osobnych budynkach położonych ok 50m od główniej części hotelu z restauracjami (pokoje 601-616). Pokoje były w miarę świeżo po remoncie więc wszystko działało i było bardzo czysto. Przy naszych pokojach był osobny basen, który praktycznie był okupowany tylko przez 5-8 osób więc była cisza i spokój i nie był żadnego problemu z leżakami. Hotel jest świetnie położony. Do czystej piaszczystej plaży jest około 200m. Dla osób lubiących trekking polecam spacer na pobliską górę (ok450mnpm). Wycieczka ok 3-4godziny. Na szczycie znajdują się ruiny starego klasztoru. W maju temperatura powietrza wynosiła 24-26stC więc dało się tam bez problemu wejść. W samej miejscowości jest sporo sklepików z pamiątkami, restauracji i lokalnych biur podróży. W większości tych biur ktoś zawsze mówi po polsku, a kupione u nich wycieczki, nawet z polskojęzycznym przewodnikiem są o połowę tańsze niż u rezydentów. Na wyspie jest wiele wypożyczalni samochodów , skuterów i quadów. Nam udało się wypożyczyć samochód za 110 euro na 4 dni, dzięki temu wraz z poznaną na miejscu przesympatyczną parą z Olsztyna objeździliśmy wyspę dookoła i byliśmy na kilku pięknych plażach.

Karol

• Zalety Blisko piękna piaszczysta plaża, czyściutka i ciepła woda Bardzo miła obsługa Cisza, faktycznie o 22-23 hotel zamiera Pokoje nowiutkie, czyste - faktycznie wyglądają jak na zdjęciach Idealny dla rodzin z dziećmi, brak pijaków m.in. z Rosji
    • Wady jedyne co można się przyczepić to brak klimatyzacji w jadalni, przy 30 st. dość uciążliwe spożywanie posiłków

Byliśmy 10-17 czerwca 2017. Skorzystaliśmy z LAST, 2 dorosłe + dziecko 3 lata - na 7 dni - kosztowało nas 5400, pokój superior wg mnie max 6000 to cena za jaką warto wybrać ten hotel. 7500-8000 to lekka przesada Wynajmowaliśmy auto - koszt 40 EUR, oraz korzystaliśmy z wycieczki statkiem - zatoka wraku, blue caves - 20 EUR/osoba dziecko free

Norbert i Kasia

• Zalety Czyste pokoje, smaczne jedzenie, miła obsługa

Jedzenie smaczne, pokoje czyste, uprzejma obsługa, blisko do morza i piaszczystej plaży, bezpłatne leżaki na basenie. Bezpłatny dostęp do Wifi (najlepszy zasięg w lobby hotelu). Pakiet all inclusive godny polecenia.

Mężczyzna 46
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Fajne położenie niedaleko plaży, cisza spokój, krotki spacer do centrum miejscowości z mnóstwem sklepów i restauracji
    • Wady Czasem nie było ciepłej wody

Polecam !!! Wszystko super przemiła obsługa idealny dla wszystkich osób w każdym wieku

Elżbieta Kraszewska
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Bardzo dobre położenie w małej osadzie Kalamaki. Blisko lotniska, ale na uboczu . Cisza i spokój. 5 minut do piaszczystej plaży. Dużo ciekawych miejsc spacerowych.
    • Wady Nieciekawe pokoje w budynku G1. To chyba najstarsza część hotelu.

Urzeka jakość obsługi hotelowej. Tak w recepcji jak i w restauracji. Personel bardzo miły i niezwykle pomocny. Nie było żadnego problemu z zamianą pokoju. Pokoje sprzątane codziennie. Czysto. Świetna kuchnia. Niezłe białe wino. Zdecydowanie polecam ten hotel!

Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Hotel po remoncie, dobre położenie, pokoje codziennie sprzątane.

Bardzo miła obsługa, jedzenie fantastyczne, wszędzie blisko można dojść pieszo lub dojechać autobusem, przystanek przy hotelu. Gorąco polecam, hotel cichy, idealny na wypoczynek. Troche mało animacji w hotelu ale to nie problem. Basen czysciutki. Po 23 życie zamiera w hotelu jak ktoś chce imprezować to poza hotelem można dojść na nogach.

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Bardzo blisko plaży, w cudownej, spokojnej miejscowości, piękne widoki, przemiła obsługa, smaczne jedzenie, czyste i schludne pokoje, w oddaleniu od ulicy (cisza, spokój )
    • Wady Naprawdę nie zauważyłam znaczących wad, jeśli chcieć się czepiać, to płatna klimatyzacja (nie tak bardzo potrzebna - w ciągu dnia nie było nas raczej w pokoju, nocą spokojnie można było otwierać drzwi balkonowe i było czym oddychać) i brak zasłonki pod prysznicem (naprawdę da się przeżyć :) )

Bardzo polecam sam hotel, jak i miejscowość Kalamaki. Wczoraj wróciłam z najpiękniejszych wczasów i już tęsknię za Zakintos :) Hotel być może nie jest dla francuskich piesków, ale dla kogoś, kto szuka spokojnego, czystego miejsca ze smacznym jedzeniem i w doskonałej lokalizacji - jest w sam raz. Pokoje są przestronne, funkcjonalnie urządzone, chyba każdy ma balkon (mieliśmy piękny widok na morze). Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni europejskiej i typowo greckiej, wszystko świeże, duży wybór, na bieżąco uzupełniane. Kelnerzy przemili. Nielimitowane napoje, także alkoholowe. Przy hotelu basen głęboki i brodzik, piękny ogród, dużo leżaków. Wspaniała plaża z gniazdami żółwi (nie można było przebywać na niej po 20), woda ciepła i absolutnie przezroczysta. Samo Kalamaki to przyjemna mieścina, zapewniająca dostęp do wielu sklepów czy restauracji, ale na szczęście nie taka jak sąsiednia miejscowość - Laganas , która jest okropną imprezownią z tłumem rozwrzeszczanych nastolatków (jakkolwiek warto się tam wybrać, np. pieszo plażą, żeby przejść drewnianą kładką na sąsiednią, maleńką wyspę). Bardzo polecam wypad do stolicy wyspy - miasta Zakintos, które jest oddalone od Kalamaki o ok. 8km i oczarowało nas swoim niezwykłym klimatem. No i absolutnie obowiązkowy punkt pobytu na tej wyspie - wycieczka z Zante Magic Tours. Polskie biuro, które oferuje FANTASTYCZNE całodzienne wycieczki po danym rejonie wyspy. Impreza niezbyt tania, ale warta każdego euro, które na nią wydaliśmy. Wybraliśmy wycieczkę Mix Północ VIP, polecamy z całego serca. Wróciłam do Polski zupełnie zakochana w tej pięknej greckiej wyspie, najchętniej wróciłabym tam choćby dziś :)