Średnia ocena

Classic

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

sylwia
    Pobyt: Marzec 2012

Już na samym wejściu wita nas syf na podłodze, pomazane, brudne ściany. Pokoje brudne, podłoga ne myta, zakurzona, łazienka - woda leci z prysznica obok, a nie słuchawką, wanna malutka, brak zasłonki, więc wszystko leci na podłogę. Ja miałam widok z malutkiego okienka na szyb wentylacyjny, więc kiepsko. Najgorsze co było to brudna pościel!!! Powiedzieli, że nie mają czystej?! Po awanturze z pilotem i recepcją skończyło się zmianą hotelu. Nie polecam nikomu!!! W życiu takiej sytuacji nie miałam.

Mira Hudecka

Hotel pozostawia bardzo dużo do życzenia. Klimatyzacja nie sprawna. Grzała wiec noc przy uchylonym oknie jedyna mozliwosc przetrwania lub spanie na korytarzu. Problemy z wodą - chwilowe braki. Jedzenie codziennie to samo; biały serek, pomidor ogórek , jajko, jakas bułka i zwiedłe oliwki. Dobrze ,że blisko do restauracji i sklepów. W hotelu nie ma nic. Nie polecam.Do przetrwania pomiedzy wycieczkami ..może.. Mira

Włodek
    Pobyt: Marzec 2012

Hotel ogólnie bardzo marny. Jeżeli chcesz znać całą opinię napisz do mnie to odeślę subiektywny opis.

Anna Kamińska

Jeśli ktoś potrzebuje tylko miejsca do przespania pomiędzy zwiedzaniem Jordani to do wytrzymania. Niesprawna klimatyzacja, czasami brak wody, mało sprawna obsługa.Jedzenie ponizej przeciętnego. Dla zupełnie niewymagajacych klientów. Do przeżycia ...nie polecam..

iza

Hotel bardzo kiepski. Pokoje ujdą, chociaż wieczorem hałas z ulicy, a w nocy hasał pracujących w hotelu urządzeń (może wentylacja). Natomiast łazienki - no cóż - brud - okropne. Jedzenie totalna porażka. Czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałam. Na śniadanie codziennie to samo, tzn. zwiędłe ogórki i pomarszczone oliwki, obeschnięta wędlina, szkoda słów. Na kolację niemal codziennie kurczak - przeważnie gotowany, ryż i jakiś "pseudorosół". Jedynie obsługa ok. Jeśli ktoś chce jechać do tego hotelu, to jedynie pod warunkiem, że zapłaci bardzo bardzo mało. Proszę się bardzo dobrze zastanowić nad wyborem tego hotelu.

Andrew i Kacha z Bytomia

Całkiem fajny hotelik i nie męcząca obsługa. Da się wypocząć.